Damasz Sp. z o.o.

Opinie o Damasz Sp. z o.o.

Brik 2015-03-10 20:55:28
Uwaga na tą firmę. Nie rzetelna.
bob 2016-02-09 10:47:59
Firma porażka. Dwulicowe szefostwo, jak Cię nie lubią to zwalniają, wymyślając powód. Chyba z żadnym pracownikiem nie rozstali się w zgodzie i normalnie- zawsze jest coś, jak nie ma to chociaż na koniec nie wypłacą ekwiwalentu za urlop. Nie wiem jak przetrwali tak długo na rynku.
Bob 2016-08-03 18:30:32
Może ktoś wie jak wygląda kondycja finansowa tej spółki? Czy są wypłacalni, regulują na bieżąco płatności? Jak atmosfera?
Kosma 2016-08-19 09:24:13
Uwaga UWAGA - firma nie tylko nie rzetelna ale bardfzo zadłużona - nie reguluje swoich zobowiązań. Ich druga spółka też (damasz sp. z o.o. S.K.). Zlecają jakieś prace, płacą pierwszą ratęalbo jej część a później nie chcą płacić. To co robią to wielkie partactwo i kombinowanie jak tylko obciąć wykonawcą tak aby im nie zapłacić. Bardzo uważać chyba, że ktoś chce ma za duża pieniędzy!!!
Mona 2016-08-26 16:45:58
Musze to to wyżej potwierdzić. Ludzi mają za nic, uważają sie za najcwańszych, najmądrzejszych. To klika małżeństwa i ich koleżanki. Poza tą trójka nic więcej nie jest warte uwagi. Duże spóźnienia w płatnoiściach, nie płacą podwykonawcą, chwalą się, że gdzie nie są to tak się "opłacają", że nic im nie można zrobić. Zwalniają z byle powodu - tak jak napisał bob albo zmuszają do odejścia. Bardzo uważać a najlepiej omijać!
Miśka 2016-09-28 08:38:17
Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. W firmie zwalniają nie bez przyczyny, zawsze jest jakaś przyczyna, ale zwalniany pracownik nigdy nie widzi swojej winy tylko zawsze jest przekonany o swoich racjach. To norma. Zresztą powyższe komentarze myślę, że są wystawione przez osoby, które już nie pracują i to taka swoista zemsta. Szkoda tylko, że niezgodna z prawdą. Ponadto sugestia Mony w kwestii "opłacania się" to się kwalifikuje do zgłoszenia do prokuratury jako pomówienie!
Zostaw swoją opinię o Damasz Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damasz Sp. z o.o.