Opinie o Damasz Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Damasz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Damasz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damasz Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Damasz Sp. z o.o. jako Projektant. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Perełka Nowy wpis

Polecam! Fajna atmosfera, można się wiele nauczyć.

Lulek Nowy wpis

Czytam te opinie i jestem zaskoczony. Znam firmę od lat. Nie mogę podzielić zdania moich poprzednich opiniujących. Moim zdaniem w Damaszu można się wiele nauczyć i rozwinąć swoje umiejętności. A kasa.... każdy teraz ma problemy z płynnością finansową. Jeśli ktoś uważa, że za siedzenie 8h i nie robienie nic należy się wynagrodzenie to sugeruję poszukać pracy w sektorze państwowym. Tam zawsze jest kasa na czas tylko.... często kasa za nic... W prywatnej firmie trzeba na siebie zarobić, a mam wrażenie, że niektórzy to uważają, że mają dostać i już. Pokolenie millenialsów...

Blue Nowy wpis

Nie zgadzam się z poprzednimi wpisami, szczególnie użytkownika October. Faktycznie zdarzyły się obsuwy w wypłatach, ale jak nie ma wpływów to skąd mają być wypłaty. Z pustego to i Salomon nie naleje…. Wkurza mnie to, że niektórzy pracownicy, mimo młodego wieku mają podejście „czy się stoi, czy się leży to się należy”… No nie jest tak niestety! Jak się nie zarobi to nie będzie kasy, taka prawda. Najlepiej się skarżyć i nie dać nic od siebie. A już tekst dotyczący wychodzenia z pracy to jakiś żart. Jak ktoś chce wyjść wcześniej czy przyjść później, bo ma lekarza, czy badania to nigdy nie było z tym problemu. Zawsze można się dogadać z Szefostwem. Ale działa to w obie strony, jeśli firma potrzebuje, aby coś dokończyć, bo Klient czeka, to normalne jest, że się zostaje i ogarnia temat.

October

Praca dla Damasz to stracony czas i wieczny brak wynagrodzenia. Standard to wypłacanie pensji w ratach (!), nigdy w pełnej wysokości (!) ani terminowo (!), bez proszenia szefostwa o coś, co się należy zgodnie z kodeksem pracy. Nagminne jest wypłacanie 1 części pensji (!) z opóźnieniem o co najmniej pół miesiąca (albo i trzy). Nagminne jest nadmierne obciążenie pracownika pracą, dawanie pracownikowi rzeczy do zrobienia na wczoraj w momencie, gdy wybija już godzina, o której powinien już człowiek stać na przystanku, a potem są pretensje jeśli się pracownik nie wyrobi albo wyjdzie "o czasie" do domu bo ma lekarza/urząd/inne zobowiązania/życie prywatne. ODRADZAM! Szkoda zdrowia. Lepiej nie mieć pracy jeszcze przez kilka dni niż utknąć w tym bałaganie. Na pewno są w Warszawie biura, gdzie można dobrze pracować ale i mieć dobre, terminowe wynagrodzenie. Damasz to miejsce, gdzie pracujesz ponad miarę ale nic z tego nie masz.

@October

Praca dla firmy Damasz to nie jest praca dla każdego. Jest to praca dla ludzi ambitnych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy. Dla ludzi, którzy są otwarci na nowe wyzwania, mają zdolności interpersonalne i potrafią rozwiązywać problemy naszych Klientów. Nasi pracownicy mają możliwość czerpania wiedzy od pozostałych członków zespołu, który posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji prac projektowych i wykonawczych dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, kosmetycznego. Firma liczy na to, że zatrudnia ludzi, którzy wspólnie z resztą zespołu wypracują środki pozwalające na regularne wypłaty. Nie pracujemy w weekendy, nie dajemy pracownikowi rzeczy do zrobienia na wczoraj w momencie zakończenia pracy, chyba że Klient od nas wymaga zrobienia czegoś na „wczoraj”, ale są to sporadyczne przypadki. Dla nas najważniejszy jest Klient i staramy się spełniać jego oczekiwania, za co jesteśmy doceniani przez naszych Klientów.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Damasz Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Theo

Dzięki Damasz udało nam się zwiększyć zasięg. Bardzo racjonalny prezes, który zna reguły tego rynku. Zdarzyły się opóźnienia w płatnościach, ale uzasadnione. Zawsze uregulowane, nawet jeśli po terminach.

Małgorzata

Współpracowałam z Damaszem. Podziwiam bazę kontaktową i know how. Dzięki Damasz można rozwinąć swoje możliwości

Maja

Jest tu ktoś, kto był ostatnio na rekrutacji w Damasz? Jeśli tak, to napiszcie, o co pytają i jakie są wymagania. Z góry dzięki.

Sara

Czy mógłby ktoś nieco przybliżyć sytuację z wynagrodzeniami w firmie? Jak wygląda atmosfera w Damasz? Warto starać się o posadę?

Ela Warszawa

Nie zgadzam się z negatywnymi wpisami, kilka lat temu miałam okazję współpracować z firmą Damasz, bezpośrednio z szefostwem i ich pracownikami, Ci ludzie mają ogromną wiedzę w tej bardzo wymagającej dziedzinie jaką jest farmacja, są dyspozycyjni, można się od nich wiele nauczyć. Janek i Danusia tak trzymajcie! Zazdroszczą Wam sukcesów. ????

Oszukany podwykonawca

Niestety muszę potwierdzić opinie o firmie. Nie pracowałem tam bezpośrednio, jednak miałem tę nieprzyjemność współpracować z firmą Damasz. Z opinii zasłyszanych od pracowników stwierdzam, że nie wypłacają wynagrodzenia na czas, atmosfera jest fatalna a prezes nie szanuje swojego zespołu. Z otrzymaniem płatności za swoje usługi też miałem problem jednak ostatecznie udało się z kilkumiesięcznym opóźnieniem. NIE POLECAM

Maja
@Oszukany podwykonawca

Rozumiem Twoje niezadowolenie z Damasz jako firmy, z którą współpracowałeś. Ważne, że mimo wszystko udało Ci się wyegzekwować od tej firmy zaległą należność. Jakie natomiast warunki skłoniły Cię do pracy dla tej firmy?

Kondzi

Firma nie płaci podwykonawcom. Odradzam jakąkolwiek współpracę

Są na forum jacyś pracownicy firmy Damasz Sp. z o.o.? Jak Wam się tam pracuje?

Jestem byłym pracownikiem tej firmy, zwolniłem się ponieważ firma płaciła wynagrodzenie w ratach (czyli we wrześniu dostawałem całość za czerwiec), później wcale przestała płacić przez 2 miesiące. Za ostatnie pół roku zwolniła się ponad połowa pracowników. Konta są zajęte komornikiem. Próbują się ratować, otwierają kolejne spółki, ale to nic nie daje, ponieważ też wchodzi na konta komornik. Do tego jeszcze dochodzi fatalne traktowanie pracowników przez kierownictwo. Odradzam pracować w każdej spółce z nazwą DAMASZ.

Miśka

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. W firmie zwalniają nie bez przyczyny, zawsze jest jakaś przyczyna, ale zwalniany pracownik nigdy nie widzi swojej winy tylko zawsze jest przekonany o swoich racjach. To norma. Zresztą powyższe komentarze myślę, że są wystawione przez osoby, które już nie pracują i to taka swoista zemsta. Szkoda tylko, że niezgodna z prawdą. Ponadto sugestia Mony w kwestii "opłacania się" to się kwalifikuje do zgłoszenia do prokuratury jako pomówienie!

Bob

Może ktoś wie jak wygląda kondycja finansowa tej spółki? Czy są wypłacalni, regulują na bieżąco płatności? Jak atmosfera?

Brik

Uwaga na tą firmę. Nie rzetelna.

Zostaw merytoryczną opinię o Damasz Sp. z o.o. - Warszawa

Damasz Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 14 ocen.

Damasz Sp. z o.o.