Opinie o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak w Łódź

Klient

Najgorsza firma w Polsce pod względem traktowania pracowników. Ale koniec przegięła wlascicielka. Pracownice zatrudnione na 1/2 etatu lub na czarno bez umowy!!!! Tyrają po 12h np sklep czynny 5:30-18 szok 12,5h. Ja się pytam gdzie są kontrolę. Jak pracownica się coś odezwie to już jutro nie pracuje. Tym razem sprawa zajmie się Telewizja bo pani Wawrzyniak przegięła i to na maxa

Powiedz, jeśli się takie rzeczy we firmie dzieją, to czemu odpowiednie służby nie są wzywane? Czy ta telewizja była, jak @Klient pisał? I czemu nie ma ogłoszeń o pracy, tak się dziewczyny trzymają tych posad sprzedawczyń mimo, że źle? Moim zdaniem byłaby rotacja wielka, a tu cisza, na FB same rogale świętomarcińskie i torty wstawione...

Większość komentarzy dotyczy ekspedientów sprzedających w piekarni. Mnie też interesuje takie zatrudnienie. Prócz książeczki sanepidu i obsługi kasy fiskalnej potrzebne są jeszcze inne kwalifikacje? Praca zmianowa? Zwykle są dwie osoby na sklepie?

Ile jest zmian w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak?

@Fruttidimare

Co to znaczy, że pracujesz tyle godzin ile chcesz, to nie musicie wyrobić całego etatu? Możesz to wyjaśnić? No chyba, że chodzi Ci o to, że jest elastyczny grafik?

Dzień dobry chciałam zapytać czy to norma że ekspedientki bawią się telefonem dotykają pieniądze a potem biorą chleb, gdzie rękawiczki czy ( sklep jest na Lutomierskiej rejon 103 w łodzi )może ktoś się za to wziąć. Trzeba czekać na jakąś zarazę. Ja rozumiem że trzeba odebrać telefon ale woda jest a jeżeli nie to są rękawiczki. Proszę o szkolenie BHP dla pracowników.

Klientka Nowy wpis
@Gość

Ekspedientka, pracująca w dn.23.02.2024r o godzinie 16:44 w sklepie przy ul.Lutomierskiej 28 jest bardzo antypatyczna.Przyznam,że z taką obsługą,dawno nie miałam doczynienia.

Pati Nowy wpis
@Klientka

Byłam obecna przy tym incydencie. Klientka zwyzywała sprzedawcę. Traktowała z wyższością, a do tego była arogancka. Przypominam, że sprzedawcą też jest człowiekiem.

Jako pracownicy pewnie jesteście zorientowani, czy nie potrzeba do piekarni dodatkowych rąk do pracy. Mam na myśli stanowisko sprzedawcy:) Doświadczenie mam, chociaz niewielkie i obawiam się, że to może mnie już na starcie przekreslić. Dajcie znać, czy słusznie:) No i co z tą umową na 1/2 etatu, też się zastanawiam czy to prawda. Jedbak wolałabym mieć wszystko czarno na białym udokumentowane, skoro to praca na cały etat.

Ile jest zmian w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak?

Fruttidimare

Zwykle jedna zmiana 6-18, są punkty otwarte krócej np 7-17. Pracujesz tyle godzin ile chcesz możesz od poniedziałku do soboty albo wymieniać się 1 dzień pracy, następny wolny :) Nie rozumiem tych samych złych komentarzy, ja jestem zadowolona z pracy w Piekarence

Boy
@Fruttidimare

What about a salary? How much the minimum and maximum salary? Maybe I will come and working.

@Fruttidimare

A sobota jakoś inaczej płatna? Bo przeważnie to jednak nie jest tak samo wynagradzana jak tydzień pracy standardowy. No i jak sytuacja wygląda podczas świąt? Też pracujecie w okresie świątecznym? Ja to już przyzwyczajony jestem po poprzednich firmach

Dagmara

Wszyscy piszą tylko złe opinie, a ja chcę podzielić się bardzo pozytywną opinią na temat Pani ekspedientki pracującej w Piekarence przy Dąbrowskiego chyba 60, Pani Żanetki. Wspaniała pracownica. Miła, sympatyczna i rzetelna. Mimo pracy 6 dni w tygodniu zawsze uśmiechnięta, pogodna, szybka w obsłudze i dokładna. Zawsze ze spokojem i cierpliwością odpowiada na pytania dotyczące asortymentu i obsługuje nawet najbardziej niezdecydowanych i marudzących klientów. Nie wiem czy w tej firmie jest system premiowania pracowników, ale jeśli tak to dla mnie 100% premii.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Klient

Przestrzegam przed kupowałem i jedzeniem zapiekanek z Piekarenki. Nie dość, że w smaku czegoś tak obrzydliwego nie jadłem to jeszcze ser śmierdział (usunięte przez administratora). Jeden wielki smród.

Chciałabym się przyjąć w tej firmie na cały etat, ale bardzo zależy mi na umowie. Mogę normalnie ją dostać, czy nadal jest z tym problem i dają tylko na 1/2 etatu, a tak to bez umowy? Napiszcie proszę, bo poszukuję pilnie stabilnej pracy w okolicy...

Naprawdę macie aż tak złe doświadczenia, pracując tutaj? Szukam pracy na kasie, mam doświadczenie i to również w cukierni. Jeszcze studiuję, więc połówka etatu by mnie ratowała nawet. Może jednak ktoś z was jest zadowolony?:) Lub dostaliście już normalnie umowy i firma zmieniła podejście do pracownika, bo wpisy na ten temat trochę ucichły?

Nie wiem

Chciałabym zapytać o pracę przy rozliczaniu remanentów? Jakie wrażenia? Jak wygląda szkolenie i czy atmosfera w biurze jest znośna? Co jakiś czas widzę, że szukają znowu kogoś na to stanowisko i zastanawiam się jaki jest powód tej rotacji?

Lojalna
@Klient

Bo to w 100% prawda pracowałam i wiem jak traktują ludzi. Szok może wreszcie ktoś się za nich weźmie.

Była pracownica Beata
@Lojalna

Wyzysk i (usunięte przez administratora) Nareszcie ktoś się bierze za tą pseudo firm. Szkoda, że nie wiadomo kto chętnie się przyłącze. Wszystko to prawda, że umowa na 1/2 etatu albo bez umowy. Praca po 12h w systemie co 2 dzień np: poniedziałek 12, Środa 12 piątek 12 sobota 8, niedziel 6 i poniedziałek 12. Lub na sklepach jednoosobowych cały tydzień po 12h w sobotę 8. Godzi w mc np 220. Składki płacone za 1/2 etatu. Super (usunięte przez administratora) ZUS i US. Nareszcie ktoś wzioł się za tą firmę. Ktoś się nie boji. Pani księgowa ma buzię od ucha do ucha zastrasza ludzi, prowadzi mobbing. Panie od remanentów nie potrafią wytłumaczyć niedoborów z chmur. Za każde niedobory zostajemy okradane z pensji, a przecież klucze mają dostawcy, którzy są przed nami. Zawsze psy wiesza się na nas sprzedawczyniach. Długo mi zajęło żeby to powiedzieć, ale skoro ktoś jest odważny to ja się do tego dołączam. Pensja wypłacana w ratach a co najlepsze w tej firmie nie ma czegoś takiego jak urlop o tym zapomnij. Nawet problem jest jak ktoś Ci ciężko zachoruje z bliskich żebyś dostała dzień wolny. Teraz się wycwanili i zatrudniają przez agencje. A no i jeszcze z grupą bo mają dofinansowanie.Tyl w temacie mam nadzieje, że moje informacje ktoś dobrze wykorzysta. Pozdrawiam panią Księgowa może ktoś pani wreszcie pokaże uczciwe podejście do pracownika, i życzę żeby ktoś potraktował panią jak pani innych pani Joano G.

Klient

To znaczy rozwiń myśl "Każdy kij ma dwa końce"

Grzegorz
@Była pracownica Beata

Masz w umowie że będziesz mieć potrącane za niedobory? To są jakieś kary? Przecież jak jak prócz pracowników dostęp mają też dostawcy to trudno ustalić kto co wziął. Nie ma kamer na sklepie i na zapleczu żeby to sprawdzić?

Jak tu teraz z warunkami pracy dla ekspedientek? Mam tu szczątkowe informacje i też nie wiem na ile aktualne. Pisał ktoś że jest wyzysk, inna osoba wspominała o braku umowy lub umowie na pół etatu. Moje wymagania to umowa o pracę na pełen etat, płatne nadgodziny, dobra atmosfera. Czy na ten moment na takie rzeczy można tu liczyć?

No nie widzę, aby szukali sprzedawczyń, a szkoda, bo bym może się dowiedziała, czy można pracować na kawałek etatu, a poza tym, ile się zarobi. Może któraś z pracownic napisze? ;)

Na kurczakach 43 są tak nie miłe te Ukrainki łaskę robi ze sprzedaje tylko ta pani POLKA!!! Pulchna jest ok .ufff dobrze że jeszcze jest Oskroba

Czy w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Elżbieta

Dzień dobry, chciałabym się zapytać jak w praktyce wygląda praca jako cukiernik. Znalazłam ofertę na to stanowisko, chyba już starszą niestety. Czy oprócz karty multisport wchodzą jakieś inne dodatki? Chociaż ubezpieczenie prywatne? Można dostać coś więcej niz minimalna krajowa? Po ile godzin dziennie się pracuje, i o której cukiernik musi być na posterunku w piekarni?:))

Jola

Piekarenka Łódź ul Pomorska przy pl wolności. Nowa pani ekspedientka Dorota pali papierochy ciągle przed piekarnią i jeszcze trzeba czekać aż szanowna pani wypali!! Potem tymi łapami podaje pieczywo szok poprostu bez rękawiczek i jest opryskliwa bo ona akurat pali!!

Była pracownica

Okropny wyzysk i do tego (usunięte przez administratora), atmosfera niezwykle stresująca, panie pracujące od lat wyżywają się na nowych pracownicach i traktują je jak popychadła. Omijać z daleka.

Jadzia
@Była pracownica

Ojej, no atmosfera to jedna z ważniejszych rzeczy w pracy, przez stres można zachorować na różne schorzenia...a ktoś zgłaszał takie praktyki przełożonych gdzieś wyżej albo może wynagrodzenie w jakiś sposób rekompensuje taką stresującą prace?

Rudzia

Pani, która obsługuje klientów w Piekarence ul. Okrzei 38 jest wyjątkowo niemiła. Boję się tam chodzić, robi niemiłe uwagi, jest naburmuszona i niezadowolona. Do podobnych wniosków doszłam nie tylko ja, ale też inni klienci. Choć mam bardzo blisko, bardzo rzadko tam kupuję chleb, wolę go kupić w innym miejscu, choć jest dużo dalej.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Siwy

Ile zarabiajom piekarze na sadowej

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak - Łódź

• Jak się pracuje w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak
2.2/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Strusia 33
    91-503 Łódź