Opinie o Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski w Bydgoszcz

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko magazyniera - kierowcy. firma oferuje pracownikowi umowę o pracę. na jak długo? jest możliwa tutaj stabilność, czyli uop na czas nieokreślony? poza tym, jeśli chodzi o możliwość rozwoju zawodowego, to na czym on polega? organizowane są jakieś kursy, szkolenia? rozjaśnijcie, jeżeli wiecie coś więcej...

@Viktor2

dużo tych nadgodzin ma miejsce? jeśli są one wypłacalne, to w jakiej wysokości? można otrzymać coś ekstra? ;)))

Viktor2

Praca jest od poniedziałku do piątku od 8 do 16.Sa też wyjazdy do klienta do różnych miejsc w Polsce,ale wszystkie nadgodziny są płacone.Firma jest od 30 lat na rynku krajowym.No i jest najlepsza kierowniczka jaką może być

handlowiec

-brak rozwoju - brak szkolen - brak kursow - jakas tam stabilnosc jest nic ciekawego, kto chce moze na 3 msc sprobować

Ala Nowy wpis
@handlowiec

Pracownicy zgłaszają potrzebę odbywania szkoleń i jest ona ignorowana przez szefostwo czy oczekują, że szefostwo samo wyjdzie z inicjatywą? Jeśli ktoś przychodzi z założeniem, że popracuje 3 miesiące to nigdzie raczej nie popracuje dłużej. Pracujesz tam, pracowałeś?

Tomek Nowy wpis

Praca od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Jest możliwa stabilność ????Można pracę pogodzić z nauką, jeśli ktoś chce może odbywać szkolenia. Kierowca magazynier czyli osoba odpowiedzialna za przyjmowanie towaru, kompletowanie zamówień, wysyłki tych zamówień do klienta lub dostarczenie ich bezpośrednio do klienta. Jeśli jesteś osobą komunikatywna, bezkonfliktowa i lubiąca pracować a nie czekającą aż ktoś za ciebie coś zrobi to się tam odnajdziesz. Kameralny, mały zespół pracowników, którzy wspólnie szukają rozwiązań i pomagają sobie nawet jak sie na siebie irytują ???? jak to w relacjach pracowniczych bywa.

@Viktor2

Szukam aktualnych opinii o firmie, gdyż szukają teraz specjalisty ds. kosztorysowania i ofertowania. Wiecie czy często rekrutują na to stanowisko, jak rotacja wygląda? Piszą w ofercie, że doświadczenie nie jest konieczne. A jeśli je mam to czy uda się wynegocjować wyższą stawkę? Czy raczej nie patrzą na to i każdy tyle samo dostaje?

DariaHollywood

Nie polecam, bardzo negatywna atmosfera. Firma niepewna na rynku. Odnośnie rekrutacji pracuje na tym stanowisku 1 osoba, a wolnych stanowisk 4, resztę dopisz sobie sam.

@DariaHollywood

Daria pracujesz tam, pracowałaś? Jest tyle pracy, że jedna osoba nie jest w stanie jej wykonać, czy jedna osoba wykonuje pracę czterech bo jest za mało pracowników? Czy płaca jest ok?

Ela Nowy wpis

Stawkę wynegocjujesz jak popracujesz. Każdy może opowiadać jakie to ma kompetencja czy doświadczenie a jak wiemy różnie z tym bywa. Popracuj, zobacz czy to praca dla ciebie a później negocjuje stawki.

Zbych

Pracuje z firmą wiele lat. Najporządniejsza firma jaką znam. Szef surowy, ale sprawiedliwy. Złego słowa nie dam powiedzieć. Jak pracujesz uczciwie, to masz szacunek i uznanie szefa.

Mikeona

Nie polecam firmy, ogółem trochę tam popracowałam, kilka lat. Zarobki słabe, premii brak, właściciel(farmazon, tak na niego mówią niektórzy pracownicy, bo dużo obiecuje a nie robi nic) ciągle nie ma pieniędzy. A dotacji z unii z powodu covid dostaje 800 tysięcy. Lepiej zatrudnić się gdziekolwiek indziej

Wiktoria
@Mikeona

pracowałeś tam tyle lat skoro było tak źle? czemu więc nie zmieniłeś firmy ? Coś Cię musiało trzymać więc co to było?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Magazynier - Kierowca w firmie Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Iza

Jak aktualnie warunki na produkcji wyglądają? Ktoś tu niżej pisał że jest brudno i nie przestrzega się BHP - czy dalej sytuacja wygląda tak samo czy może rozwijają się i poprawiają warunki pracy?

agrestowy

Słabe zarobki, sam właściciel dużo mówi - mało robi. Infrastruktura jaką zapewnia pracodawca w tej firmie jest na niskim poziomie.

Aleksandra

Czy ktoś z Was starał się niedawno o pracę w Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski? Jeśli są tutaj takie osoby to napiszcie, jak przebiegała Wasza rekrutacja, czy musieliście robić jakieś konkretne zadania i tak dalej.

Sławomir

W ostatnim czasie aktywność w tym wątku jest bardzo mała, a przydałaby się mała "aktualizacja" na temat warunków pracy w Multikom. Nie mogę znaleźć żadnej oferty pracy w internecie, wiecie czy są przyjęcia? Jeśli tak, to czy biorąc pod uwagę wynagrodzenie i relacje panujące w tym przedsiębiorstwie, polecacie aplikować?

Luidzi

Bardzo żałuję, że nie mogłem dowiedzieć się czegoś o bieżącej sytuacji w pracy a mam zamiar aplikować.

Z wypowiedzi niezadowolonych od razu można wyczytać, że jest to czysta zawiść lub zabiegi oczerniające konkurencji. Jak można opluwać słownie szefostwo i pisać o stażu 10 letnim, przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie. Połowa załogi pracuje od kilku do kilkunastu lat to chyba krzywdy nie ma. Osobiście polecam pracę w tej firmie, wystarczy pracować, a nie kombinować. Leserów żaden pracodawca nie zaakceptuje, a ci co hejtują to zazwyczaj są zwykłymi leniami z rocznym stażem w 10 firmach.

handlowiec

Udowodnij to "hejterze" i do tego kłamco o tych L4 z jakiś powodów...gdyby faktycznie tak było to raczej żaden pracodawca by nie trzymał takiego pracownika a wyniki 10tyś dochodu same by nie przyszły...no dalej wyciągnij dowody a jak nie to policzymy się za świadczenie nieprawdy Sławomirze(brat ,Doroto czy kimkolwiek jesteś kłamco...chcesz możemy upublicznić moje listy obecności to żal (usunięte przez administratora) ciśnie co?...śmiech na sali jak kilka słów prawdy boli co nie których.

byly pracownik
@handlowiec

Hm widze tu kpin duzo... Dla sprostowania, na produkcji warunkow pracy nie ma w cale.... sa takie jak na filmikach BHP co dzieje sie w chinach by tak nie robic...Pył brud, brak pomieszczenia do jedzenia czy przebrania sie... warunki jednym slowem spartanskie... Na produkcji brak gospodarki magazynowej czyli jak samemu sie gdzies czegos nie odlozylo to by to znalezc to trzeba byc naprawde dobrym.... brak jakiego kolwiek systemu magazynowego na produkcji swiadczy o tym ze na magazynie jest tak samo... Kto chce pracowac jak chinczyk i nie liczy sie ze swoim zdrowiem to niech tam idzie pracowac bo nikt nikomu nie broni... Prawda taka ze takie zaklady pracy nie powinny istniec...A firma pociagnie tak dlugo az kogos zdenerwuje i ich zglosi, bo zeby startowac w przetargach panstwowych to jakies warunki trzeba stwarzac a tam odrazu po wejsciu widac ze duzo musieli łapowki wkleic by funkcjonowac...Ale tez łatwo wystrzelic tam firme na odszkodowanie, bardzo duzo zaniedban co dla obrotnych stwarza wiele mozliwosci!!!!

supergość
@handlowiec

"niektórych" piszemy razem matołku! :)

Wiktor

Skąd takie podejrzenia, że firma nie istnieje? Jest dobrze to nie ma chętnych do pisania ani maruderów.

Obywatel MM

Witam :) Jestem byłym pracownikiem firmy Multikom. Chciałby się dowiedzieć co słychać w firmie, dla czego strona inernetowa nie działa, na tym forum też już dawno nikt nic nie pisał. Czy wogóle firma jeszcze istnieje ?

Jarek

Co słychać w firmie? Warto starać się o pracę? Dawno nikt nie pisał!!

@szukający popieram na pewno przydadzą się tutaj informacje odnośnie zatrudnienia czyli rodzaju umowy, premii, godzin pracy, rodzaju zmian. @Ekipa odnoszą się do nich, na pewno pomożesz innym przy wyborze zatrudnienia w Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski.

Szukajacy

Hehe jest to ogromny argument nie zaprzeczam :-D ale bardziej chodzi mi o warunki zatrudnienia placa, zakres obowiozkow

Szukajacy

Witam . Jakie w tej chwili sa warunki pracy w tej firmie ? Produkcja/magazyn bo chcialbym zlozyc aplikacje .

Ekipa
@Szukajacy

Na produkcji jest bardzo miła atmosfera są miłe i piękne dziewczyny serdecznie zapraszamy!!!!

Szukajacy

@kisiel Twój komentarz został dodany już jakiś czas temu, przedstawione przez Ciebie warunki pracy wydają się przyzwoite, nie podałeś jednak zajmowanego stanowiska. Na forum mogą szukać pracy zarówno osoby chcące pracować na produkcji jak i w biurze. Nie wprowadzajmy ich zatem w błąd i precyzujmy swoje wypowiedzi.

plak

kieb, akurat oni na podstawie własnych obserwacji mam nadzieję będą dochodzili do wniosku, że obecny skład nie jest wystarczający do tego by dalej w firmie optymalnie pracować. Może niedługo trafią się nowe ogłoszenia

kisiel

nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.Przepracowałem w firmie Multikom klikanaście miesięcy i powiem ze ogólnie w tej firmie pracownicy mają duzo luzu. Szefostwo w porządku bardzo zaanagazowani w sprawy firmy, nikt do mnie się nie czepiał. Badania mialem zrobione i bhp równiez. Umowa o pracę,warunki zgodne z tym co robiłem.Pensja na czas ,godziny pracy od 8 do 16. Jak zostawalem dluzej co zdarza się naprawdę rzadko to zawsze miałem rozliczone nadgodziny . Wolne wszystkie soboty i niedziele. Bez przesady nikt nie pracuje tam jak chińczyk. Jezeli ktos pisze, ze jest tam ogólny wyzysk to pisze nieprawdę. Zwolnilem się bo znalazlem pracę blizej miejsca zamieszkania .

Zostaw merytoryczną opinię o Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski?

Zobacz opinie na temat firmy Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski?

Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski
2.1/5 Na podstawie 17 ocen.

Multikom Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Papierski