Opinie o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński w Szczecin

JAJO

NIE polecam Właściciel fałszywy i nie słowny A resztę dopowiedzcie sobie sami .

vcz

1700 no mało jakby nie patrzeć tylko na jakim stanowisku? bo tego nie napisałeś @AwaBoys

AwaBoys ultra team

I takich murzynow Awamed poszukuje wlasnie jak wy:)jak ja sie ciesze ze nie mam juz nic wspolnego z Awamedem a co 1700zl to jest duzo? haha kolega jest smieszny co tam zarobisz 2tys reszte pod stolem dostaniesz !

marco

zaproponowali mi tam 2200 brutto czyli jakies 1700 na reke

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektromechanik
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Nie polecam współpracy z ta firmą jest to nie warte porostu mówiąc spychologia w tej firmie to podstawą kto wie ten wie szkoda nerwów tracić na tych co niektórych inteligentow za biurkiem a wynagrodzenie nie jest warte pracy w niby tak prestiżowej firmie mówiąc krótko kokosów nie ma i nie bd a obiecywać każdy może :) co później okazuje się ze jest to tylko słowna zachęta by zwerbowac osobę do tej Firmy

BARTEK

JEŻELI PIENIĄDZE NIE SĄ WYPŁACANE NA CZAS TO MI JUŻ WYSTARCZY.OBOWIĄZKI DOBRZE ZNAĆ ALE PRACODAWCA MA OBOWIĄZEK WYKORZYSTYWAĆ CZAS PRACY W TAKI SPOSÓB ŻEBYŚ NIE SIEDZIAŁ, WIĘC JAK DOSTANIESZ MIOTŁĘ DO RĘKI TO ZAMIATASZ I SIĘ NIE OBRAŻASZ. DZIĘKI ZA POMOC W NIEPODJĘCIU DECYZJI.

warzynski cwe.l

nie polecam tam pracy oszukuje ludzi bardzo duzo osob robi tam na czarno i z urzedu pracy nie chce dawac ludziom umowy . Slabe wyplaty a sam zbiera kokosy ogolnie to bym go za.bal

zen

Aby kogoś oceniać należy najpierw popatrzeć w lustro. By zarabiać i być docenianym trzeba COŚ potrafić. Jeśli ktoś jest tak zdolny i niedoceniany sam zakłada firmę a nie szuka pracy.

niedoszły pracownik

Byłem tam kiedyś , godzinę mi wymieniał co będę miał w obowiązkach a jak powiedział tą stawkę to podziękowałem i wyszedłem , pracowałem już w kilku firmach, zasada to unikać firm które chronicznie się ogłaszają! dobrą prace się szanuje a rzetelna firma się nawet nie musi ogłaszać bo tylko są pogłoski że posada się szykuję to już 100znajomych jest z polecenia.

istniejący pracownik

katastrofa jeśli chodzi o wypłaty, odnośnie organizacji pracy jeszcze gorzej od kiedy pan arek z mackiem przejęli władze,sama praca nie jest zła.

tom

kiedyś bylo zacnie, kilka dobrych miesiecy w panelowni i to wszystko, urzad pracy tam rządzi czyli wiadomo o co chodzi, zdanie jak kolega wyżej, dziekuje

wojtek

Nie polecam. Chyba ze jestes zdesperowany i traktujesz to jako trampoline do innej firmy. Wszyscy uciekaja z tej firmy jak najdalej. Kiedys bylo fajnie, bo byli ludzie znajacy sie na robocie, teraz pracownikow dostarcza urzad pracy, wiec nie ma po co z i z kim tam pracowac.

wiola

Kolego - może powiedz jak tam jest naprawdę jeśli tam pracowałeś

Zostaw merytoryczną opinię o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński - Szczecin

• Jak się pracuje w AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński?

Zobacz opinie na temat firmy AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Zeusa 1
    72-006 Szczecin