AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński

Szczecin

Opinie o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński

wiola 2012-01-10 10:48:15
Kolego - może powiedz jak tam jest naprawdę jeśli tam pracowałeś
wojtek 2012-06-28 10:57:45
Nie polecam. Chyba ze jestes zdesperowany i traktujesz to jako trampoline do innej firmy. Wszyscy uciekaja z tej firmy jak najdalej. Kiedys bylo fajnie, bo byli ludzie znajacy sie na robocie, teraz pracownikow dostarcza urzad pracy, wiec nie ma po co z i z kim tam pracowac.
tom 2012-09-22 22:54:27
kiedyś bylo zacnie, kilka dobrych miesiecy w panelowni i to wszystko, urzad pracy tam rządzi czyli wiadomo o co chodzi, zdanie jak kolega wyżej, dziekuje
istniejący pracownik 2012-11-04 10:32:53
katastrofa jeśli chodzi o wypłaty, odnośnie organizacji pracy jeszcze gorzej od kiedy pan arek z mackiem przejęli władze,sama praca nie jest zła.
niedoszły pracownik 2013-02-25 10:52:00
Byłem tam kiedyś , godzinę mi wymieniał co będę miał w obowiązkach a jak powiedział tą stawkę to podziękowałem i wyszedłem , pracowałem już w kilku firmach, zasada to unikać firm które chronicznie się ogłaszają! dobrą prace się szanuje a rzetelna firma się nawet nie musi ogłaszać bo tylko są pogłoski że posada się szykuję to już 100znajomych jest z polecenia.
zen 2013-03-16 20:44:44
Aby kogoś oceniać należy najpierw popatrzeć w lustro. By zarabiać i być docenianym trzeba COŚ potrafić.
Jeśli ktoś jest tak zdolny i niedoceniany sam zakłada firmę a nie szuka pracy.
warzynski cwe.l 2014-10-29 00:29:12
nie polecam tam pracy oszukuje ludzi bardzo duzo osob robi tam na czarno i z urzedu pracy nie chce dawac ludziom umowy . Slabe wyplaty a sam zbiera kokosy ogolnie to bym go za.bal
BARTEK 2014-12-09 09:21:50
JEŻELI PIENIĄDZE NIE SĄ WYPŁACANE NA CZAS TO MI JUŻ WYSTARCZY.OBOWIĄZKI DOBRZE ZNAĆ ALE PRACODAWCA MA OBOWIĄZEK WYKORZYSTYWAĆ CZAS PRACY W TAKI SPOSÓB ŻEBYŚ NIE SIEDZIAŁ, WIĘC JAK DOSTANIESZ MIOTŁĘ DO RĘKI TO ZAMIATASZ I SIĘ NIE OBRAŻASZ. DZIĘKI ZA POMOC W NIEPODJĘCIU DECYZJI.
123 2015-07-26 14:33:43
Nie polecam współpracy z ta firmą jest to nie warte porostu mówiąc spychologia w tej firmie to podstawą kto wie ten wie szkoda nerwów tracić na tych co niektórych inteligentow za biurkiem a wynagrodzenie nie jest warte pracy w niby tak prestiżowej firmie mówiąc krótko kokosów nie ma i nie bd a obiecywać każdy może :) co później okazuje się ze jest to tylko słowna zachęta by zwerbowac osobę do tej Firmy
marco 2016-02-10 22:46:57
zaproponowali mi tam 2200 brutto czyli jakies 1700 na reke
AwaBoys ultra team 2016-03-13 19:40:33
I takich murzynow Awamed poszukuje wlasnie jak wy:)jak ja sie ciesze ze nie mam juz nic wspolnego z Awamedem a co 1700zl to jest duzo? haha kolega jest smieszny co tam zarobisz 2tys reszte pod stolem dostaniesz !
vcz 2016-05-08 08:27:53
1700 no mało jakby nie patrzeć tylko na jakim stanowisku? bo tego nie napisałeś @AwaBoys
Zostaw swoją opinię o AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AwaMed-Medizintechnik Arkadiusz Warzyński