Opinie o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biofarm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biofarm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biofarm Sp. z o.o. w Poznań

Zasypują nas pod sufit próbkami leków otc, później się dziwią, ze nie możemy wypromować dobrze leków receptorowych. Skoro po wizycie kazdy lekarz jest bardziej zainteresowany Vigalexem niż innymi preparatami. Nie podoba mi się bardzo ta polityka firmy

Wiesława
@Karolina

Czy macie warunki do przechowywania w odpowiedniej temperaturze tych próbek?

@Barbara
@Wiesława

Oczywiście że nie…..

Wiesława
@@Barbara

Oj, to trochę niedobrze.

Niko

Co możecie powiedzieć o pracy Analityka? Jaka jest atmosfera w dziale? Widziałem ogłoszenie na ich stronie www i zastanawiam się czy aplikować czy nie. Najlepiej wysłać CV przez zakładkę kariera czy np. na Pracuj.pl?

Mateusz23
@Niko

Jeżeli chodzi o wysłanie CV, to chyba bez różnicy. Co do reszty, to z tego co słyszałem to warto. Na pewno można się dużo nauczyć.

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na Młodszego Specjalistę ds. Logistyki i Zakupów - warto aplikować? Jak wygląda praca na tym stanowisku, czy potrzebne jest doświadczenie, jaka jest atmosfera w dziale, jak przełożeni, itp. Będę wdzięczny za rzetelną opinie

Tak to wygląda
@Kandydat

Atmosfera jest moim zdaniem bardzo pozytywna, dobrze się tutaj pracuje. Zadania są w sumie takie, jak opisane w ogłoszeniu, ale doświadczenie trzeba mieć, żeby ogarniać co i jak.

Nikki

Wszystkie te osoby które odeszły, odeszły z działu zakupów? Dlaczego? Co tam się dzieje?

Ktoś

Pracuję w firmie medycznej produkującej wyroby medyczne.Ze względu na niskie płace i prawie godzinny dojazd chcę zmienić tę pracę ale żeby sobie nie pogorszyć tylko polepszyć..Aplikowałam do firmy Biofarm ale bez odzewu.Nie wiem czy jeszcze warto próbować ponieważ ogłoszenia na operatora maszyn i pracownika produkcji pojawiają się na zmianę od zeszłego roku sukcesywnie.Zastanawiam się czym to jest spowodowane....

Rozbudowują
@Ktoś

Jakoś w zeszłym roku park maszynowy się powiększył więc też potrzebują więcej ludzi, żeby to wszystko obsłużyć. Dobry znak, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Ktoś
@Rozbudowują

Dziękuję za odpowiedź

Tomasz
@Ktoś

Ile może zarobić operator produkcji ,czy naważalni? Tak od poniedziałku do piątku chociaż widełki podajcie jak można. Podstawa ,dodatki itp.

Niewarto
@Rozbudowują

Jeżeli w zeszłym roku park maszynowy się powiększył to dlaczego cały czas w miesiąc w miesiąc rekrutują zaraz rok minie i ta sama gadka jeszcze pracowników nie znależli może za mało płacą dletego nikt tu nie chce pracować. Ile proponują 4000 brutto? Jakieś widełki np operator naważalni,produkcji.

Miły
@Kandydat

Po 3 miesiącach kolejne ogłoszenie do zakupów? Jak wygląda tam sytuacja?

Ulo
@Miły

Dajcie sobie spokój z zakupami. Poprzedni team, który pracował parę lat razem rozpadł się w pół roku (od dyrektora po resztę stanowisk).(usunięte przez administratora) Kupcy przychodzą i po 3 miesiącach rezygnują. Dramat co ta firma zrobiła z ludźmi.(usunięte przez administratora)

Ciekawa
@Ulo

Z czego wynika tak duża rotacja? Dlaczego ludzie rezygnują i odchodzą z działu zakupów?

Qwerty
@Ciekawa

Z powodu poniżania ludzi przez właściciela i wcinania się w ich kompetencje.

@Qwerty

Skoro zwolnił się cały zespół to kto teraz ogarnia kwestie zakupów/ logistyki? Jak wygląda w tym dziale w kwestii narzędzi pracy - laptop i telefon komórkowy są standardem?

Dar
@Mik

Cały dział funkcjonuje normalnie, skład osobowy jest niezmienny od dobrych kilku miesięcy. nawet przyjmowane są kolejne osoby, aby praca szła sprawniej. Tak laptop i telefon to standard pracy.

@Dar

Dzięki za odpowiedź!

Jerzy

Czy poszukują Państwo pracowników od nowego roku?

wojtek
@Jerzy

na (usunięte przez administratora) masz sporo ogłoszeń, zajrzyj tam

Przedstawiciel medyczny

Bardzo pozytywnie. Przejrzysty proces, konkretna rozmowa, bez niepotrzebnych udziwnień.

O doświadczenie, wymagania i dostępność.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Luk

Cześć, mam pytanie odnośnie umów, firma zatrudnia bez okresu próbnego z niektórych komentarzy wyczytałem, że pierwsza umowa jest na 9msc, a następna ? Na czas nieokreślony ?

@Luk

pierwsza na 9 miesięcy, druga na 12 miesięcy i kolejna też na 12

Denim

Wszystko zgodnie z umową, trzeba przyznać, że firma dotrzymuje słowa.

tiktak

Bardzo, bardzo pochwalam, że firma zaangażowała się w pomoc fundacji TVN w ostatnim czasie. Cel jest szczytny, ponad podziałami.

@tiktak

Miło pracować w firnie , która w ten sposób pomaga .

Groto

To był dobry rok mimo wszystko. Człowiek się o pracę bał, ale ale jest stabilnie na szczęście.

Tadeusz

Firma jest okej

CV

Śmiało mogę powiedzieć, że taki pracodawca w CV to duży plus. Polecam pracę w Biofarm zwłaszcza ludziom, którzy chcą się rozwijać.

Thomson

Firma ok, dużo bardzo fajnych ludzi na pokładzie.

SB
@Thomson

To prawda, ekipa jest zgrana!

major

Sprzęt jest bardzo nowoczesny, a zespół wykwalifikowany. Oczywiście nie mogę ocenić wszystkich działów, jednak laboratorium to drużyna świetnych fachowców, z którymi warto współpracować.

Piatka

Cześć, obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Analityk sprzedaży, czy ktoś wie jak wygląda dział, jaka panuje tam atmosfera, szefostwo i jak wygląda przebieg rekrutacji? Z góry dzięki za odpowiedzi! :)

Rozmawiałam z koleżanką i twierdzi, że w Biofarmie Przedstawiciele zarabiają średnio 6 000 / 7 000 netto podstawy, czy ktoś to może potwierdzić? Ile średnio zarabiają Przedstawiciele - podstawy - na rękę? Będę wdzięczna za szczere odpowiedzi.

Bhhb
@Karolina

Farmaceutyczny ? (usunięte przez administratora)tys netto podstawy ? Chyba brutto :-)

@Karolina

To chyba przedstawiciel z x stażem. Nowi dostaje (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)

Paton
@Jac

Nie sadze. Dostałem wiecej.

Dejw

Dobrze się pracuje. Jak ktoś jest nienawykły do pracy to zawsze będzie miał ciężko ale warunki są dobre, taka prawda.

Maurycy
@Dejw

Ile ogólnie mozna zarobić w Biofarm jako operator produkcji czy naważalni jeśli chodzi o podstawę? Co takiego dobrego jest w Pracy w Biofarm konkretniej liczba przerw,ciężkość pracy automatyzacjia itp.

@Dejw

Chyba biuro to pisze. Raczej każdy z pracowników terenowych przyzwyczajony jest do ciężkiej pracy to co teraz się dzieje to jeden wielki (usunięte przez administratora). Pracuje się okropnie

Ktoś pracujący jako przedstawiciel wypowie się na temat pracy? W terenie krąży opinia ze praca jest ciężka i przedstawiciele narzekają na firmę. Czy to prawda? Pozdrawiam

Kermi5

To prawda. Od dłuższego czasu z fajnej firmy robi się okropne miejsce. Widać to najlepiej po ilości maili z pożegnaniem.

Jac

Tak to prawda. Pracuje się okropnie wszytko zrzucają na barki przedstawiciela.

zainteresowany

Przedstawiciel pracuje 9 godzin w terenie i jeszcze do domu robotę przynosi ?Dobrze zrozumiałem? A jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciela ?

Klara
@zainteresowany

Rynkowe, nic nadzwyczajnego

@Klara

Jakie są u was widełki?

c vb
@Monika

660 komentarzy a żeby coś konkretnie się dowiedzieć to problem. Samo lelum polelum.

zadowolony
@zainteresowany

Nie jest powiedziane, że będziesz w terenie przez 9 godzin – każdy pracuje inaczej. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest to kwestia indywidualna, dużo zależy od premii. Ja np. jestem zadowolony.

Bez zmian

(usunięte przez administratora)coraz więcej bzdurnych zadań donzrobienia ....jedne gonia drugie, bo sa przecież extra ważne...ilość wizyt mimo pandemii nie zmieniona a nawet zwiększona , bo gonimy własny ogon, (usunięte przez administratora)

Potwierdzam powyższa opinie. Każdy w terenie jest zdemotywowany. Zero długo falowej strategii. Wszystko ma być na już!!!(usunięte przez administratora) Ilość dodatkowych zadań to jakaś paranoja. No i 13 wizyt lekarskich koniecznie efektywnych. Nie polecam firmy

Handlowiec

Dobrze jest się móc pochwalić takim portfolio produktów. Na prawdę mają dobrą renomę.

De

Dobrze się pracuje. Płacą uczciwie.

Otton

Na produkcji jest całkiem nieźle. Lepiej niż w jakichś małych firemkach. Tu są wysokie standardy i fajne benefity.

Zostaw merytoryczną opinię o Biofarm Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Biofarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biofarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biofarm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 57 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biofarm Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biofarm Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biofarm Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 1241 ocen.
  • Wałbrzyska 13
    60-198 Poznań