ADREM Truck Finance

Gliwice

Opinie o ADREM Truck Finance

rapak 2012-03-11 19:20:52
Justyna nie dziwię się ,ze akurat ty piszesz o firmie w ten sposób. Twoje zarobki są wysokie i się nie narobisz, podobnie jak jeszcze pare osób.
A dla reszty to koszmar!!!A oto moja opinia
Coś okropnego.
[usunięte przez moderatora] ustalenia odnośnie zakresu obowiazków, wynagrodzenia zawsze mają miejsce u góry w "gabinecie" szefa zawsze są nieformalne i nigdy nie są przez właściciela dotrzymane. Dobrze się ma tylko kilkuosobowa klika. Jeśli wybierasz sie do firmy ADREM, nie podpisuj na starcie weksli in blanco, odpowiedzialności, szeregu obowiązan, bo pójdziesz z torbami.Dostaniesz tylko to co masz zagwarantowane umową pisemną- NIC WIĘCEJ.
Prosz sprawdzic sprawy sądowe w Sadzie Pracy, wysoką rotację-widać nawet po ogłoszeniach w necie.
abc 2012-04-19 18:08:08
Witam.
Polecam/ dla ludzi nie mających życia osobistego. Praca do późnych godzin (18 i później), tylko 80% wynagrodzenia na umowie o pracę, no ciężko jest. O atmosferze dobrej nie ma mowy.
Führer 2016-01-31 18:05:46
Romek masz racje firma idzie ku lepszemu.
Atmosfera jest przyjazna jak i cala załoga,a co do godzin pracy idzie się dogadać.
Edwarda 2016-10-19 09:17:35
Potwierdzam. dwie firmy w jednej firmie, żenada! Nie polecam!
Zostaw swoją opinię o ADREM Truck Finance - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADREM Truck Finance