Opinie o G.En.Gaz Energia S.A. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy G.En.Gaz Energia S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G.En.Gaz Energia S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.En.Gaz Energia S.A. w Tarnowo Podgórne

Nino Nowy wpis

To może ja się wypowiem: -mentalność w firmie gdzieś pomiędzy budżetówką a korpo -firma nie radzi sobie z sytuacjami kryzysowymi -beznadziejne podejście do pracy zdalnej, jak jest sporo przypadków korony, to raczej nie problemu, ale potem jak jest ,,odwilż" to jest wysyłanie do biura Ogólnie dużo zależy do jakiego działu się trafi i tak jak wiele osób tutaj odradzam księgowość. Jeśli chodzi o rozwój, to pewnie też zależy, nie będę się wypowiadać za wszystkie obszary. Ale w wielu działach będzie się robiło latami to samo, ewentualnie po dłuższym czasie dostaniesz starszego specjalistę, lub z młodszego specjalisty przejdziesz na specjalistę.

Ula Nowy wpis
@Nino

księgowość...no cóż, pojedyncze osoby z tego działu nie mam pojęcia jak przeszły testy psychologiczne, a może im większy psychopata tym lepszy wynik takiego testu

Ula Nowy wpis

dlaczego psychopaci często zostają szefami? "Zdaniem doktora psychologii Kevina Duttona, który jest autorem książki „Odkryj w sobie psychopatę i osiągnij sukces”, psychopatia (posiadanie psychopatycznych cech w określonym natężeniu) to zjawisko powszechne i coraz bardziej charakterystyczne dla zachodniej korporacyjnej kultury. Brytyjski uczony uważa, że aby osiągnąć w dzisiejszych czasach zawodowy sukces, trzeba posiadać często zestaw cech charakterystycznych dla psychopatów. Wykwalifikowani psychologowie zaliczają do psychopatów podgrupę osób, które charakteryzują się zestawem określonych cech: bezwzględności, nieustraszoności, impulsywności, pewności siebie, skupienia na celu, odporności psychicznej, ograniczonej empatii, braku wyrzutów sumienia, ale także uroku osobistego i charyzmy. "

Klient Nowy wpis

obsługa klienta na poziomie 0, traktowanie klienta jak zło konieczne…

Basia

@anecia a z czego wynika tak słaba atmosfera w firmie ?

Bendżamin
@Basia

Z zachowań i charakterów ludzi, którzy tam pracują. Są tam miłośnicy intryg, podkładania świństewek, spychologii itd. Jak na królewskim dworze hehe. Ja się już przekonałem i wypisałem się z tego interesu - nie polecam, no chyba że ktoś ma zapędy fetyszystyczno-masochistyczne.

Ka
@Basia

Pracuję w GEN już 5 lat, jak dla mnie jest naprawdę ok, fajni ludzie, atmosfera pracy też spoko

Szczerze odradzam pracę w dziale księgowości. To co się tam dzieje woła o pomstę do nieba!

@Gość

Pani (usunięte przez administratora)mogłaby się w końcu zająć pracą a nie ciągłym donosicielstwem na koleżanki!!!

Czy po rozmowie w G.En.Gaz Energia S.A. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
Theo

Jak wygląda polityka bezpieczeństwa Covid-19 w tej firmie? obowiązek szczepień dla wszystkich? niezaszczepieni pracują w maskach?

Esti
@Theo

Wszyscy na korytarzach chodzą w maskach, przynajmniej teoretycznie. Była anonimowa i dobrowolna ankieta parę miesięcy temu czy jesteśmy zaszczepieni, ale po co to było komu, to nie wiem, bo i był planowany powrót do biur. Ogólnie to od lipca br. jest niezłe covid party, bo tylko 4 dni pracy zdalnej na miesiąc. Żenada, oczywiście zarząd nie zapytał nikogo o zdanie. Szkoda, że jest tu takie betonowe myślenie.

Często w firmie zdarza się postojowe ?

Waldemar

Taki spokój zapanował na forum bo tak dobrze się pracuje? Warto aplikować?

Franek

Po prostu trzeba popracować nad zmianą zachowań pracowników bo firma jest dobra.

anonimus

a jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie?

G.EN. Gaz Tarnowo Podgorne jako pracodawcę szczerze odradzam. Niskie zarobki, dużo biurokracji, atmosfera w pracy nie najlepsza. Firma stoi w miejscu, gruba kasa wypływa do Niemców a Polaczek musi robić za marne grosze. NIE POLECAM !

Anecia

G.EN. Gaz Energia Tarnowo P. - ma same negatywne opinie i to się zgadza. Zarobki fatalne (na kasie w Biedronce zarabiają lepiej) . Na awans nie ma co liczyć, podwyżki? , są na poziomie inflacyjnym 30zl na rok. Atmosfera pracy okropna . Nie dajcie sie nabrać- tylko z zewnątrz wszystko to ładnie wygląda (okazały budynek, dobre auta itp.) Nie polecam nikomu.

Tycjan

... brak perspektyw rozwoju, zero szkoleń, atmosfera fatalna nie mówiąc o zarobkach i jakichkolwiek dodatkach typu karta multisport czy lux-med za które no i tak samemu się płaci. Ogólnie mówiąc w firmie stagnacja.

mata

Nie polecam nikomu, zarobki dla nowych osób na poziomie 2 tys., fatalna atmosfera, brak możliwości rozwoju. Lepsze stanowiska rozchodzą się po rodzinie.....

admin

Wyraź swoją opinię o firmie G.En.Gaz Energia S.A.. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Zostaw merytoryczną opinię o G.En.Gaz Energia S.A. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w G.En.Gaz Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy G.En.Gaz Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G.En.Gaz Energia S.A.?

G.En.Gaz Energia S.A.