Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe

Chełm

Opinie o Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe

alina 2012-03-10 19:18:29
Grzegorzu jeśli nie pracowałeś w tej firmie to nie wiesz jak naprawdę wygląda tam praca. A to, że coś tam słyszałeś o niczym nie świadczy.
Jolanta 2012-05-07 16:27:20
Grzegorzu jeżeli jeszcze nie znalazłeś pracy to właśnie kilka miejsc się zwolniła.
Bożenka 2012-05-10 21:10:49
Firma Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe jest zaiste niespotykanym miejscem pracy! Z zasłyszanych opinii, chciałabym podzielić się kilkoma, z przyszłymi pracownikami tego miejsca. Otóż, zgodnie z polityką firmy Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe odpowiedni kandydat do pracy powinien wykazywać się następującymi cechami:
- absolutny brak życia prywatnego, żadnej rodziny, znajomych, zobowiązań (gdyż będzie to kolidować ze \"specyfiką pracy\" tego miejsca),
- dyspozycyjność 24h na dobę lub ogólna chęć zamieszkania w miejscu pracy,
- brak samodzielnego myślenia lub myślenia poza tematyką pracy w ogóle (gdyż nie sprzyja to efektywności pracy i w efekcie końcowym prowadzi do buntu lub załamania nerwowego),
- kandydat na starcie powinien być zaznajomiony z wszelkimi procesami pracy (co, gdzie i jak) oraz posiadać wszelką niezbędną wiedzę do wykonywania pracy, aby już od pierwszego dnia wykonywał swoją pracę bezbłędnie i nie mącił ścisłego rytmu pracy o
Bożenka 2012-05-10 21:12:36
rytmu pracy oraz nie zadawał bezmyślnych pytań, gdyż i tak nie ma na nie czasu,
- brak potrzeb. jakichkolwiek. (potrzeby takie jak potrzeby fizjologiczne, jedzenie, picie, spanie, a przede wszystkim spanie, zagrażają terminowemu wykonywaniu nieograniczonej, dzięki polityce firmy, ilości pracy, czynności i obowiązków); uwaga: kandydaci posiadający własnego klona, mogą liczyć na odrobinę snu,
- mile widziane osoby z umiejętnością: pracy przez sen (lub zamiennie cierpiące na bezsenność), zaginania czasu lub jego rozciągania, gdyż doba to za mało aby uporać się z natłokiem pracy; podzielność uwagi wraz z umiejętnością robienia 15 rzeczy jednocześnie (dodatkowe pary kończyn wielce przydatne),
- odporność na stres, choroby psychiczne, senność, kandydat musi spełniać normy zdrowotne astronauty z NASA, a najlepiej żeby był robotem,
- konieczna jest umiejętność ciągłego wysłuchiwania z maksymalnym oddaniem uwag, baśni, opowiadań, problemów rangi głodu na świecie i ko
Bożenka 2012-05-10 21:14:28
i końca świata wygłaszanych przez szefa firmy (jednocześnie nie odrywając się od pracy); pomocna przy tym może okazać się umiejętność przewidywania, odczytywania nastroju oraz myśli szefa, tak aby bez zbędnej wymiany zdań wykonać wszystko czego szef oczekuje oraz tego czego jeszcze nie wie, że oczekuje,
- być całkowicie uległym na wszelkie techniki wywierania wpływu oraz psychomanipulacji ze strony pracodawcy, tak aby sprawić przyjemność chlebodawcy z bycia uniżonym sługą oraz działać w harmonii z polityką firmy.
To oraz wiele więcej czeka już teraz! Kandydacie, nie czekaj, nie zmarnuj swojego życia na życie, poświęć życie na pracę w Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe!
walach 2012-07-03 20:54:45
BRAWO:) ZNAM TO:)
czesław 2012-07-15 17:04:51
Grzechu jesteś jednym z wielu naiwnych, powodzenia!
I 2015-02-18 15:42:56
Do dnia dzisiejszego to pewnie ze sto osób się przewinęło.
Domek 2016-05-13 11:43:13
No powiem Wam tak, że generalnie nie mogę narzekać na zupełnie nic z tego co mi się wydaje, firma Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe jest jedną z najlepszych od audytów w kraju i generalnie jest o co walczyć jeśli szukacie pracy, zaufajcie mi .
Zostaw swoją opinię o Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe