Opinie o Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe w Chełm

Jak się pracuje z ludźmi z Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe?

Urszula

hej, może się ktoś odnieść do tych negatywnych opinii, które się pojawiały? Z tego co widzę biuro dalej funkcjonuje więc chyba nie było do końca uzasadnione? pytam bo rozglądam się za miejscem do praktyk, wiadomo czy Pani je tutaj organizuje?

Cześć Nowy wpis
@Urszula

Można sporo się nauczyć w tym miejscu i na praktyki chętnie przyjmuje osoby stąd ciągła rotacja pracowników w tym miejscu. Ale radzę uzbroić się w cierpliwość i rekawiczki bo codziennie się sprząta po szefowej popiół i pety rozwalone po całym biurku. A najgorsze w tym wszystkim jest codzienne znoszenie humorków księżniczki z wywalonym w kosmos ego.

Urszula Nowy wpis
@Cześć

Aha... Czyli przybliżasz mi atmosferę, dzięki. Ale piszesz, że dużo można się nauczyć. Przybliżysz czego konkretnie i ile takie praktyki mogą trwać? Jakby się komuś praca spodobała to jest szansa na zatrudnienie?

Była pracownica Nowy wpis
@Cześć

Heh, czyli nic się nie zmieniło w kwestii wysokiego pod niebiosa ego szefowej i częstego wysłuchiwania jej historyjek, oczywiście z pełnym zaangażowaniem :0) Co do nauki oczywiście można się naprawdę bardzo dużo nauczyć ze względu na różne rodzaje firm oraz ich specyfikacji. Ja sama również zaczynałam od praktyk i bez problemu zostałam zatrudniona. Wystarczyło wykazać trochę zaangażowania oraz szczerej chęci nauki. Obecnie pracuję jako główna księgowa w innej firmie więc praca w tym biurze rachunkowym bardzo mi pomogła :) Będziesz musiała jednak szybko się uczyć, ponieważ ogrom pracy niestety uniemożliwia częste "stanie nad tobą" i wielokrotne tłumaczenie co, jak i dlaczego masz tak zaksięgować a nie inaczej. Oczywiście na pewno nie zostaniesz sama z fakturami i jeśli będziesz miała jakieś pytania to nie wahaj się ich zadawać. Podsumowując, jeśli nie boisz się wyzwań i lubisz ciężką pracę to możesz startować :)

Bulej

Ta kobieta działa na szkode swoich klientow! Omijać. To miejsce z daleka.

Rob
@Bulej

coś więcej może w temacie ? jestem klientem, usługa do najtańszych nie należy, ale żeby działali na szkodę to nie zauważyłem.

Jędrzej

Firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza może być wynikiem bardzo dobrej pracy i nie ma powodów do narzekania. Czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Domek

No powiem Wam tak, że generalnie nie mogę narzekać na zupełnie nic z tego co mi się wydaje, firma Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe jest jedną z najlepszych od audytów w kraju i generalnie jest o co walczyć jeśli szukacie pracy, zaufajcie mi .

I

Do dnia dzisiejszego to pewnie ze sto osób się przewinęło.

czesław

Grzechu jesteś jednym z wielu naiwnych, powodzenia!

walach

BRAWO:) ZNAM TO:)

Bożenka

i końca świata wygłaszanych przez szefa firmy (jednocześnie nie odrywając się od pracy); pomocna przy tym może okazać się umiejętność przewidywania, odczytywania nastroju oraz myśli szefa, tak aby bez zbędnej wymiany zdań wykonać wszystko czego szef oczekuje oraz tego czego jeszcze nie wie, że oczekuje, - być całkowicie uległym na wszelkie techniki wywierania wpływu oraz psychomanipulacji ze strony pracodawcy, tak aby sprawić przyjemność chlebodawcy z bycia uniżonym sługą oraz działać w harmonii z polityką firmy. To oraz wiele więcej czeka już teraz! Kandydacie, nie czekaj, nie zmarnuj swojego życia na życie, poświęć życie na pracę w Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe!

Bożenka

rytmu pracy oraz nie zadawał bezmyślnych pytań, gdyż i tak nie ma na nie czasu, - brak potrzeb. jakichkolwiek. (potrzeby takie jak potrzeby fizjologiczne, jedzenie, picie, spanie, a przede wszystkim spanie, zagrażają terminowemu wykonywaniu nieograniczonej, dzięki polityce firmy, ilości pracy, czynności i obowiązków); uwaga: kandydaci posiadający własnego klona, mogą liczyć na odrobinę snu, - mile widziane osoby z umiejętnością: pracy przez sen (lub zamiennie cierpiące na bezsenność), zaginania czasu lub jego rozciągania, gdyż doba to za mało aby uporać się z natłokiem pracy; podzielność uwagi wraz z umiejętnością robienia 15 rzeczy jednocześnie (dodatkowe pary kończyn wielce przydatne), - odporność na stres, choroby psychiczne, senność, kandydat musi spełniać normy zdrowotne astronauty z NASA, a najlepiej żeby był robotem, - konieczna jest umiejętność ciągłego wysłuchiwania z maksymalnym oddaniem uwag, baśni, opowiadań, problemów rangi głodu na świecie i ko

Bożenka

Firma Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe jest zaiste niespotykanym miejscem pracy! Z zasłyszanych opinii, chciałabym podzielić się kilkoma, z przyszłymi pracownikami tego miejsca. Otóż, zgodnie z polityką firmy Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe odpowiedni kandydat do pracy powinien wykazywać się następującymi cechami: - absolutny brak życia prywatnego, żadnej rodziny, znajomych, zobowiązań (gdyż będzie to kolidować ze \"specyfiką pracy\" tego miejsca), - dyspozycyjność 24h na dobę lub ogólna chęć zamieszkania w miejscu pracy, - brak samodzielnego myślenia lub myślenia poza tematyką pracy w ogóle (gdyż nie sprzyja to efektywności pracy i w efekcie końcowym prowadzi do buntu lub załamania nerwowego), - kandydat na starcie powinien być zaznajomiony z wszelkimi procesami pracy (co, gdzie i jak) oraz posiadać wszelką niezbędną wiedzę do wykonywania pracy, aby już od pierwszego dnia wykonywał swoją pracę bezbłędnie i nie mącił ścisłego rytmu pracy o

Jolanta

Grzegorzu jeżeli jeszcze nie znalazłeś pracy to właśnie kilka miejsc się zwolniła.

alina

Grzegorzu jeśli nie pracowałeś w tej firmie to nie wiesz jak naprawdę wygląda tam praca. A to, że coś tam słyszałeś o niczym nie świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe - Chełm

Popek Anna Usługi Audytorsko-Rachunkowe