Opinie o Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek w Chorzów

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

CORE Nowy wpis

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, więc trudno odpowiedzieć na to pytanie. Zależy to także od stanowiska, zawsze przedstawiamy sposób rekrutacji w ogłoszeniu i mówimy o harmonogramie także na pierwszym spotkaniu.

Czy Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek ma ściśle ustalone godziny pracy?

CORE Nowy wpis

W większości pracujemy w dni robocze 8:00 - 16:00. Osoby współpracujące, na stanowiskach nie wymagających kontaktu z Klientami mają zadaniowy system pracy.

Czy w Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek pracuje się na open space?

CORE

Nie, większość osób ma indywidualne pokoje lub pełną pracę zdalną.

Jan

Przeczytałem że ludzie tu pracują przez wiele lat. To znaczy że nie mają powodów do odejścia z pracy? Umowy są stabilne? Zależałoby mi na takiej na czas nieokreślony. To realne?

@Jan

Dziękuję za zainteresowanie. Tak, po pierwszym okresie próbnym zawieramy umowy na czas nieokreślony. Niestety aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, jeśli będziemy ją prowadzić na pewno ogłoszenie zostanie opublikowane na (usunięte przez administratora)

Joanna
@CORE

A ile trwa okres próbny jeśli można wiedzieć? :)

@Joanna

Zwykle okres próbny to 3 miesiące.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek?

CORE

Dziękuję za pytanie. To pracownicy budują atmosferę firmy, większość osób pracuje ponad 10 lat.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek?

CORE

Dziękuję za pytanie. Doświadczenie idealnego kandydata zawsze jest opisane w ogłoszeniu. Na niektóre stanowiska wymagani są specjaliści z określonym doświadczaniem, a na niektóre chętnie przyjmowane są osoby jeszcze się uczące.

Czy w Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek występują paczki/bony świąteczne?

CORE

@Pytanie Dziękuję za zainteresowanie. Tak, na święta regularnie są wręczane bony, było także organizowane luźne spotkanie firmowe. W tym roku niestety wszyscy pracujemy zdalnie więc spotkanie będzie wyłącznie online.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

CORE

Dziękuję za zainteresowanie. Aktualnie nie rekrutujemy na stanowiska wymagające dojazdów do Klientów, więc trudno mi się do niego odnieść. W przeszłości tak, zapewnialiśmy służbowe auto i było ono także używane poza godzinami pracy.

Patrycja

@CORE a każdy może dostać tryb zadaniowy jeśli tylko chce ?

@Patrycja

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, więc trudno mi się odnieść do konkretnego przypadku. Ogólnie na stanowiskach niezwiązanych bezpośrednio z obsługą Klientów tak, jeśli ktoś chce to taki tryb przyjmujemy i czas pracy jest całkowicie swobodny.

Czy zdarzają się nadgodziny w Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek?

CORE

Nie, pracujemy w godzinach 8:00 - 16:00 i nie ma potrzeby pracy w nadgodzinach. Na stanowiskach niezwiązanych bezpośrednio z obsługą Klientów jest także możliwość pracy w trybie zadaniowym, gdzie czas pracy jest całkowicie swobodny.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

CORE

Dziękuję za zainteresowanie. Tak, od pierwszych dni zapewniamy umowę o pracę.

wysłałem opłaconą wiadomość w dniu 08052018 Ale do dzisiaj tj.13.05.18 brak odpowiedzi Ryszard Bochenko

@anonymous

Panie Ryszardzie, sprawdziłem Pana transakcję. 14 maja 2018, w poniedziałek o godzinie 13:42 zrealizowaliśmy Pana zamówienie. Najprawdopodobniej musiało nastąpić opóźnienie w transferze przelewu. Jeśli nadal cokolwiek jest nie tak z dostarczoną licencją oczywiście jesteśmy do dyspozycji.

Olek

Generalnie jak dobrze się pracuje to nie ma piszących. Jaką macie atmosferę?

Monte

Fajna firma, zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze?

Zuzanna

Pracujesz obecnie w Core? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

567j

@ Bartosz o kim mówisz ? kim jest ten trener ? no i czemu pytasz czy płacą normalnie (usunięte przez administratora)

zawiedziony

1400 zł

Miro

Jedyna zaleta to - 10 każdego miesiąca wypłata na koncie. Właściciel oddał stery w ręce kogos kto moze i zna sie na sprzedaży, o zarządzaniu zasobami ludzkimi ma ZEROWE pojęcie i na tym firma traci. Szef miły ale za bardzo ufa osobie która zarządza firma i to moze go zgubić.

no dokładnie

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha dokładnie. Sorry ale z tego co wiem, to nikt stamtąd nie odszedł zadowolony :) Tak samo jak ja. Na pewno mnie nie zwolniono. Stamtąd trzeba uciekać i to jak najprędzej.

NNN

Jestem byłym pracownikiem CORE i gdyby nie propozycja pracy bliżej miejsca zamieszkania dalej bym tam pracował. Jest to miejsce dla ludzi, którzy są w pełni zaangażowani w swoją pracę, jeśli dobrze ją wykonujesz i są tego efekty wypłata zawsze jest adekwatna do osiągniętych zysków. Nie ma znaczenia jak się wygląda - liczą się efekty. Każdy jest traktowany sprawiedliwie,a właściciel firmy zawsze ma czas żeby z każdym porozmawiać. Przykro jest czytać wypowiedzi jak te powyżej... wygląda trochę to jak zemsta zwolnionych pracowników. Ja w każdym razie polecam tego pracodawcę z czystym sumieniem!

hhahahhha
@NNN

hahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahah żal

Zostaw merytoryczną opinię o Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek - Chorzów

Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek
3.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wolności 109A
    Chorzów