Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek

Chorzów

Opinie o Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek

Nie Polecam 2015-01-29 12:05:19
Bardzo nieuczciwy człowiek. Niemiła obsługa NIE POLECAM !
wolnelektury 2015-01-29 15:31:04
NIE POLECAM !!
praktykant 2015-04-13 20:01:37
wyścig szczurów...
niepolecam 2015-12-16 13:06:07
NIE POLECAM !!
Jason 2016-01-13 08:27:27
Firma w porządku - dla tych, którzy chcą pracować i zarabiać pieniądze, a nie pobierać podstawę i się lenić. Sprzedają dobre produkty i to się liczy. Jakoś nie widzę tutaj ludzi, którzy by narzekali, a pracuję już trochę.
tragedia 2016-05-30 20:35:15
NIE POLECAM zwykły telemarketing dla nieambitnych a wręcz głupich.
Idealy pracownik 2016-06-02 08:56:16
Jeżeli chcesz zatrudnić się w tej firmie musisz wiedzieć,że idealny pracownik charakteryzuje się tym że:
- nie ma zębów;
- ma wadę wymowy'
- nic nie potrafi zrobić samemu zawsze potrzebuje czyjejś pomocy)'
- nie ma ambicji,
- kłamie,
- obgaduje innych pracowników i donosi do szefostwa,
- manipuluje,
Jeżeli jesteś osobą ambitną,doświadczoną z milionem pomysłów,masz swoje zdanie i nie boisz się go wyrażać to omijaj tą firmę szerokim łukiem bo po 2 tygodniach będziesz mieć dosyć nic nie umiejącego menadżera i nic nie umiejącej pracownicy DPK.
Szukasz pracy szukaj jej gdzie indziej!!!!!!!
Była pracownica 2016-06-03 13:04:20
Zgadzam się całkowicie,
masz 100 lat, nie myjesz się, w, jesteś psychicznie chorą jędzą? Zapraszamy w nasze szeregi :) Do tej pracy nadają się ludzie, którzy w życiu nie chcą nic osiągnąć. Z trenerem na czele. Nic nie umie, nie pracował nigdy na słuchawce i firmę couchingową założył z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Na pewno będzie motywacją codziennie słyszeć nie masz kultury i za szybko piszesz na klawaiaturze, masz tam korekte?
Pieniądze, żałosne. Pracujesz, harujesz - nic z tego nie masz. Bo za mało ciągle jeszcze pokazujesz. Prowizji - nie zobaczy się nigdy. No chyba, że w postaci darmowej wejściówki do pure, którą sobie sama mogę załatwić.
Minusy pracy w Core:
- szefostwo którego nie ma
- pseudo trener, który każdej osobie mówi inną historyjkę
- marne pieniądze
- właściciel łasy na kasę
- ploty, oszustwa, manipulacje
- obgadywanie
- włazidupstwo

Plusy
- Dobra i zgrana ekipa handlowców :)
NNN 2016-06-09 10:47:27
Jestem byłym pracownikiem CORE i gdyby nie propozycja pracy bliżej miejsca zamieszkania dalej bym tam pracował.
Jest to miejsce dla ludzi, którzy są w pełni zaangażowani w swoją pracę, jeśli dobrze ją wykonujesz i są tego efekty wypłata zawsze jest adekwatna do osiągniętych zysków.
Nie ma znaczenia jak się wygląda - liczą się efekty. Każdy jest traktowany sprawiedliwie,a właściciel firmy zawsze ma czas żeby z każdym porozmawiać.
Przykro jest czytać wypowiedzi jak te powyżej... wygląda trochę to jak zemsta zwolnionych pracowników.
Ja w każdym razie polecam tego pracodawcę z czystym sumieniem!
hhahahhha 2016-06-10 19:19:54
hahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahah żal
no dokładnie 2016-06-20 23:14:21
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha dokładnie. Sorry ale z tego co wiem, to nikt stamtąd nie odszedł zadowolony :) Tak samo jak ja. Na pewno mnie nie zwolniono. Stamtąd trzeba uciekać i to jak najprędzej.

Miro 2016-07-30 17:15:53
Jedyna zaleta to - 10 każdego miesiąca wypłata na koncie. Właściciel oddał stery w ręce kogos kto moze i zna sie na sprzedaży, o zarządzaniu zasobami ludzkimi ma ZEROWE pojęcie i na tym firma traci. Szef miły ale za bardzo ufa osobie która zarządza firma i to moze go zgubić.
zawiedziony 2016-08-01 21:09:14
1400 zł
och 2016-08-03 20:10:49
szkoda ze premie wyplacane sa pod stolem.Skarbówkę nasłać niech sprawdzi gdzie się kasa rozchodzi.
Anatol 2016-08-17 23:24:56
Fakt, premie jeżeli sa to wypłaca je szef za zamkniętymi drzwiami... Tylko on sam jeden wie jak je oblicza
Bartosz 2016-08-18 20:27:31
Ile płaca pod stołem czy oficjalnie ??? Ciekawe czy dalej pracuje tam super Trener z działalnością i doświadczeniem od stycznia 2016
567j 2016-08-18 20:47:47
@ Bartosz o kim mówisz ? kim jest ten trener ? no i czemu pytasz czy płacą normalnie czy oficjalnie?
Zostaw swoją opinię o Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Core Przedsiębiorstwo Informatyczne Arkadiusz Stanoszek