Opinie o Skowronek Jan Składnica Maszyn Rolniczych Mirol w Jędrzejów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skowronek Jan Składnica Maszyn Rolniczych Mirol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skowronek Jan Składnica Maszyn Rolniczych Mirol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skowronek Jan Składnica Maszyn Rolniczych Mirol w Jędrzejów

RYCHU Nowy wpis

NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM NIE MA POJĘCIA O POMIARACH WYKONANIU SWOJEGO PROJEKTU GBUR JAKICH MAŁO OMIJAĆ Z DALEKA TEN GOŚĆ TO POMYŁKA

Monika Nowy wpis

Lata temu ktoś pisał że firma nie potrzebuje licznej kadry i rozbudowanej struktury, czy od tego 2016 coś się zmieniło i już firma rozwija się? Czy poszerza zespół?

Aleksander Nowy wpis

Firma ma w internecie niekorzystne komentarze, dlaczego? Coś nie tak robią? Czy robi? Pewnie jest sam ten właściciel i nie ma pracowników a to wtedy ciężko, zwłaszcza że te maszyny troszkę ważą. Może przydałbym się do pomocy? Obiecuje że krzepy mi nie brakuje.

Marta Nowy wpis

Co wchodzi w pakiet szkoleń ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Skowronek Jan Składnica Maszyn Rolniczych Mirol.
Leszno

Mieszkam w Jędrzejowie i jakoś nie słyszałem by ten Pan potrzebował pracowników.

Tomasz

Ja również szukam ofert pracy w firmie i nic nie znalazłem. Jak się pracuje ? Patrząc na forum to wydaje się, że bardzo dobrze. Gdyby było inaczej to ktoś by pisał!!

Czy dostępne są obecnie oferty pracy od Mirol? Dla osób szukających pracy w Jędrzejowie będą to pomocne informacje. Doświadczenie innych użytkowników forum z danym pracodawcą jest bardzo przydatne w przypadku chęci zatrudnienia w tej samej firmie. Pozwala to osobom aplikującym na dane stanowisko przyjrzeć się pracodawcy "od wewnątrz". Warto dyskutować i dzielić się informacjami, które mogą pomóc innym.

alfga

eusebio, ale u nich naprawdęw najbliższym czasie nie będzie takiej możliwości. Z tego co kojarzęto firma nie potrzebuje tak licznej kadry i rozbudowanej struktury. Chciałym się dowiedzieć czy ktoś z osób zainteresowany do nich składał aplikacjęa jeśli tka o kiedY?

ONA

WŁAŚCICIELU FIRMY MIROL,, przeczytaj dokładnie jak reklamują Cię Twoi NORMALNI PRACOWNICY!! Nie wiedzą o tym ,że Mirol to nie spółka ?

ONA

ania611 ,, MIROL to jednoosobowe zarządzanie,, a więc nie SPÓŁKA,, CO ZA PRZEKRĘTY TU WYPISUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiem co napisałem jestem rzeczoznawcą,,

to jednak była Pani zadowolona z usługi Pana Skowronka, tzn pokrycia akrylowe , bardzo często tak jest ,że wstępna wycena nie pokrywa się w czasie prac to normalka,,

tropiciel

a cos więcej o szefie?

a szef fajny,,,

Zostaw merytoryczną opinię o Skowronek Jan Składnica Maszyn Rolniczych Mirol - Jędrzejów

Skowronek Jan Składnica Maszyn Rolniczych Mirol
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Jasionka 16
    28-300 Jędrzejów