Mirol Składnica Maszyn Rolniczych Jan Skowronek

a szef fajny,,,
tropiciel 2011-10-26 03:37
a cos więcej o szefie?
Marek 2012-04-28 18:13
to jednak była Pani zadowolona z usługi Pana Skowronka, tzn pokrycia akrylowe , bardzo często tak jest ,że wstępna wycena nie pokrywa się w czasie prac to normalka,,
Marek 2012-04-28 18:38
wiem co napisałem jestem rzeczoznawcą,,
ONA 2012-08-15 18:48

ania611 ,, MIROL to jednoosobowe zarządzanie,, a więc nie SPÓŁKA,,
CO ZA PRZEKRĘTY TU WYPISUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ONA 2012-08-15 18:55
WŁAŚCICIELU FIRMY MIROL,, przeczytaj dokładnie jak reklamują Cię Twoi NORMALNI PRACOWNICY!! Nie wiedzą o tym ,że Mirol to nie spółka ?
alfga 2016-05-20 23:28
eusebio, ale u nich naprawdęw najbliższym czasie nie będzie takiej możliwości. Z tego co kojarzęto firma nie potrzebuje tak licznej kadry i rozbudowanej struktury. Chciałym się dowiedzieć czy ktoś z osób zainteresowany do nich składał aplikacjęa jeśli tka o kiedY?
Marta 2017-08-04 19:26
Czy dostępne są obecnie oferty pracy od Mirol? Dla osób szukających pracy w Jędrzejowie będą to pomocne informacje. Doświadczenie innych użytkowników forum z danym pracodawcą jest bardzo przydatne w przypadku chęci zatrudnienia w tej samej firmie. Pozwala to osobom aplikującym na dane stanowisko przyjrzeć się pracodawcy "od wewnątrz". Warto dyskutować i dzielić się informacjami, które mogą pomóc innym.
Zostaw swoją opinię o Mirol Składnica Maszyn Rolniczych Jan Skowronek - Jędrzejów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirol Składnica Maszyn Rolniczych Jan Skowronek