Opinie o AML Job service w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AML Job service. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AML Job service o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AML Job service w Racibórz

Stefano

Bardzo dobry pracodawca ale niestety zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony

Kazek
@Stefano

Pracodawca cztery gwiazdy praca to zależy gdzie bo nasi normy pokazali i czyste szaleństwo na tst mieszanie jeśli jesteś zadowolony to na pewno nie znasz zucania kartonu.

@Stefano

Pracodawca ok a praca na miejscu to zupełnie coś innego nie mylić tego.

Igor

Wymagają języka obcego?

@Igor

Nie wymagają języka jak znasz to dostaniesz grupę i masz trochę lżej ale okrzan zbierasz też za nie wyrobienie sie nie polecam na magazyny próbój na produkcję tłumiki składają.

Krzyś

Witam firma bez zaszczerzeń ale w Niemczech pracę nie polecam byłem na magazynie na mieszaniu chemia tst ,takie coś co było szok Polacy pokazali normy jak zapierniczają kto chce (usunięte przez administratora) z prędkością światła za 5 euro na godzinę 10 godzin chała nagrzana 60stopni i nie dostajesz nic żadnej wody tylko bat i bat .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w AML Job service?

Krzyn

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra to mogę stwierdzić.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AML Job service? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca na terenie Polski Monter Izolacji/blacharz
Krzyn

Witam jak narazie jestem krótko powiem coś za dwa tygodnie,pakowanie chemia na tych magazynach praca dla kobiet widzę jest ok dla mężczyzn charówka nie zła trza (usunięte przez administratora) za tę 5 euro praca 2 przerwy 30minut odpoczniesz ale od 6 do 16 robisz wstajesz o 4 chotelu nie ma neta biuro i reszta wszystko jest ok .

Chomiczek

Hej ???? w najbliższym czasie mam podjąć pracę przez firmę AML jako komisjoner w Lette. Czytając opinie nie do końca jestem pewna tego wyjazdu. Proszę o wasze opinie odnośnie tej firmy oraz może czy ktoś pracował na podobnym stanowisku.

Tak to wygląda w dużym skrócie

AML Job Service wystepuje jako Personal-eu42 , przed wyjazdem z Polski wszystko przez tel. brzmi bardzo ładnie , inaczej ma się to już po dojechaniu na miejsce , Pierwsza sprawa koordynator który myśleliśmy że będzie nam pomagał przestał odbierać tel. Sami znależliśmy biuro i niestety nikt nie rozmawiał po niemiecku(dawaliśmy rade po angielsku)Podpisaliśmy umowę która wyglądała całkiem inaczej niż ta którą nam przedstawiono przed wyjazdem ( inne warunki inna stawka dużo mniejsza dieta itd.) Tydzień pracy i zjazd do Polski bo koordynato nie miał czasu( nie odbierał tel i nie odpoiadał na e-maile) się nami zainteresować .Dodam żę pojechaliśmy do Austrii pod samą granicę ze Słowacją jako mięso armatnie dla firmy Strabag.Z pełną świadomośćią nie polecam.Chyba żę ktoś lubi super widoki i wycieczki za własne pieniądze

Pawel

Czysty wyzysk pracownika! Kierwonicy nic nie pomogaja! Cwaniaczki!

Tymczasem
@Pawel

Możesz powiedzieć coś więcej? Jakie warunki? Zarobk

Zainteresowana

czy ta firma ma jakiegoś maila?? Jestem zainteresowana pracą, a tu nie ma nawet jak CV wysłać

@Zainteresowana

http://www.amljobservice.pl/ Pod powyższym linkiem, w zakładce kontakt, znajdziesz dane teleadresowe firmy. Na pewno także przy ofertach pracy są podane informacje, w jaki sposób aplikować. Mogłabyś powiedzieć, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana? Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji, daj proszę znać, jak ona przebiega.

Agnieszka

@Niik, jak dokładnie wyglądał ten wypadek? I w jakich okolicznościach? Możesz coś więcej napisać na ten temat? Ten wypadek odbył się podczas pracy w firmie AML Job service? Firma AML Job service poszukuje obecnie do pracy pracowników na stanowisko elektryków i elektromonterów do pracy w Niemczech. Czy ktoś z Was zastanawia się nad aplikacją na te stanowiska? Może jesteście już po wstępnych rozmowach? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Niik

Czy jeśli osoba uległa wypadkowi pracy może dobrowolnie opuścić miejsce pracy bez płacenia kary?

Agnieszka

@Chcący pracować w JobPiW, i jak, zdecydujesz się na podjęcie pracy poprzez AML Job service, nawet jeśli nie otrzymasz odpowiedzi na forum? Jakie warunki Cię interesują? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy oferowanej przez AML Job service! Każda z Waszych wypowiedzi może być bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Chcący pracować w JobPiW

Czy negatywne opinie dotyczą AML Job Service? Czy Job agencja profesjonalistów i wolontariuszy ? Mam ofertę z tej drugiej agencji i nie wiem czy jechać w takim wypadku. Jak opinie tak negatywne. Chodzi mi o pracę w systemie 2 tygodniowym. Na chemii i innych magazynach . Proszę o odpowiedzi .

Agnieszka

@Anka, rozumiem, że jesteś zainteresowana pracą zagranicą poprzez AML Job service. Próbowałaś już aplikować na jakieś stanowisko? Jaki rodzaj pracy by Cię interesował? Takie pytanie jak Twoje najlepiej będzie skierować bezpośrednio do firmy. @al, a Ty jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z AML Job service? Czy miałeś już styczność z tym pracodawcą wcześniej? Jeśli tak, to napisz proszę coś o warunkach pracy, którą wykonywałeś lub wykonujesz.

Romuś 54

Tak masz rację najważniejsze że wyślą za granicę, podpiszą umowę,skasują 500 euro za ciebie a reszt w d.pie mają

al
@Romuś 54

kiedy biorą 500 eu przed rozpoczęńciem pracy

Anka

Witam Proszę o odpowiedzieć czy z państwa agencją jest podpisana umowa o skierowanie pracownika do zagranicznego pracodawcy Pozdrawiam Anna

Odradzam

Witam. Jeździłem z tej agencji pare razy do tego obozu pracy i wszyskim bez względu na wykształcenie, status społeczny i wiek uprzejmie odradzam. Hotele- brud, syf, smród i ubóstwo. Łazienka w stanie opłakanym, grzyb na ścianach, pleśń w każdym rogu toalety, a co najlepsze jest tylko jedna na 16 osób :) Kuchnia- piekarniki, które o dziwo jeszcze tam dzialaja moja babcia wyrzucała w stanie wojennym na śmietnik. Lodówka? Owszem są 2 lodówki na 16 osób :) a w nich brud, zgnite jedzenie oraz roznego rodzaju zwierzątka, a jeśli włożysz cos swojego to Ci to ukradną. Twoj pokój- a może twoj i 3 innych (usunięte przez administratora) to jednym zdaniem mówiąc jak dbasz tak masz. Posprzątasz to jest Ok, nie chce Ci sie masz syf. Praca? Dajcie sobie spokój. Zapierdalasz w pocie czoła za marne 5 euro na godzinę. Powiem tak na tst (chemia do lidla) trzeba zrobić jakies 150 palet. Układają je 3, a w szczególnych przypdkach 4 osoby. Wychodzi na głowę 50 palet na dzien, na których są 4 domki. Czyli 200 domków. W ciągu dnia przezucasz TONY, a (usunięte przez administratora) niemki krzyczą tylko ze ciagle za mało i za wolno. Koordynatorzy? Szkoda sie w ogóle wypowiadać. Grube świnie. Podam jeden tylko przykład. Byłem na pietrze, w którym przez caly pobyt nie było drzwi do toalety. Ani sie załatwić ani sie umyć. Nie umieli nawet głupich drzwi ogarnąć ze sklepu czy chociaż śmietnika aby mogliśmy w spokoju załatwić swoje potrzeby. Wiecej nie będę pisał bo szkoda na nich słów. Wypłata? 400 euro. Jeśli jestes na tyle (usunięte przez administratora) aby jechać do Niemiec do pracy i zarobić 1600 złotych na cały miesiąc to Ci gratuluje. Aktualnie pracuje w Polsce. Mam idealne warunki pracy, wypłaty o wiele lepsze niż te zaskórniaki i codziennie jestem w swoim domku wraz ze swoją rodzina. Ps. W Niemczech sa wyższe zasiłki dla bezrobotnych, niż zarobki w tym biurze pracy

@Odradzam

Czy nie chodzi o jednak o agencje JOB Agencja Profesjonalistów z Raciborza/Batorego 5/211?

@Odradzam

to sobie posprzataj

raval78

Witam.Czy to przez ta firme sa wyjazdy do niemiec na wode,chemie i tlumiki samchodowe???

@raval78

Taką ofertę ma JOB Agencja Profesjonalistów Batorego 5/Racibórz. Ludzie tu wypisują pod adresem AML JOB SERvice. Jest to mylące. Później się dziwić, że opinia o ludziach wyjeżdzających jest jaka jest he..

nowy89

czy jest tu ktoś kto wyjeżdżał lub wyjeżdża z oddziału w Nowym Sączu do pracy w Niemczech na magazynie lidla pod Frankfurtem do pakowania, sortowania chemii, napojów, wody mineralnej, kosmetyków, chipsów ?? Mógłby się ktos wypowiedziec jak wygląda bliżej ta praca, płaca, ubezpieczenie? Co konkretnie sie robi i gdzie? Po ile godzin srednio sie pracuje? Czy mozna sie zalapac na dluzej jak 2 tygodnie? Jestem aktualnie bezrobotnym i wlasciwie moglbym jechac, tylko co z ubezpieczeniem jak po 2 tygodniach sie zjezdza? Po ilu znów mozna jechac?

takisobieja
@nowy89

Ja ci odpowiem:)Mam znajomych co robia w systemie 2 tygodniowym juz ponad 4 lata.Ponad 2000 dostana,wyzywienie na wlasna reke lecz transport z polski tez gwarantuja :)Oby dwoje sobie chwala prace(para) wyplaty maja 10-15.I mnie teraz tez wciagneli :) czekam wlasnie na wyjazd.

takisobieja
@nowy89

zapomnialem dodac:ubezpieczenie masz i tu i tam.Zjezdzasz i za 2 tygodnie znow jedziesz.Robota luzniejsza napewno niz w polsce.Pracujesz w zaleznosci od grafiku 8-10h ale jedziesz tam pracowac nie lezec.Za hotel nie placisz,jak dobrze sobie wszystko poukladasz to i za 20-30 euro ci starczy na jedzenie.tak mozesz sie dogadac czy mozesz pare dni dluzej niekiedy mozesz 3 dni dluzej niekiedy 1 to zalezy

nowy89
@takisobieja

2000€ czy PLN? czy ktoś jedzie w ta niedziele z Nowego Sącza lub Brzeska do Worms na pakowanie wody mineralnej, chipsów, kosmetyków,chemi?

@nowy89

Taką ofertę ma obecnie Agencja JOB Agencja Profesjonalistów Batorego 5/Racibórz. Wpisy tu pod agencją AML JOB wprowadzają w bąd.

Koksi

Jedno wielkie kłamstwo. Masz płacone na godzinę a robisz na akord porażka. Gonią i ile byś nie zrobił im zawsze będzie mało mówię o pracy przy wodzie i chemii. Poprostu porażka nie polecam.

mikaaaa21
@Koksi

jak z mieszkaniem ?

@Koksi

Ludzie, czy wy nie mówicie o agencji JOB Agencia Profesjonalistów z Batorego 5/Racibórz. Jest mowa o systemie 2-tygodniowym i praca na magazynie chemii i wody. NL JOB to chyba inna agencja - trzeba sprawdzić w rejestrze.

Zostaw merytoryczną opinię o AML Job service - Racibórz

• Jak się pracuje w AML Job service?

Zobacz opinie na temat firmy AML Job service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

AML Job service
2.9/5 Na podstawie 49 ocen.
  • ul. Juliusza Słowackiego 32 lok. 25
    47-400 Racibórz