Opinie o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Administrator Nowy wpis

McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Nie wiem na ile prawdy jest teraz w tej opinii o tym, że jakieś robaczki znalazły się w przyprawach, ale przypuszczając, że rzeczywiście tak jest to kto w zasadzie ponosi za to odpowiedzialność? Produkcyjni / ludzie kontroli mają cokolwiek do tego? nawet jak dowiedzą się jaka to partia i tak dalej? byłyby konsekwencje?

Ja akurat młody jestem ale nie wiem na co konkretnie miałbym uważać jeśli już? przede wszystkim który dział? Możecie opisać co się dzieje w tym roku w Stefanowie? Ostatnie opinie są sprzed roku. cokolwiek się zmieniło? osoba bez doświadczenia na jakie stanowiska ma szanse?

Czesław

Hej, nie bardzo rozumiem o czym mowa (zapewne podobnie jak i inni zaglądający na forum), więc może warto pisać tak, żeby wszyscy mogli poznać bieżącą sytuację? Taki opis pracownika (bo tak to wygląda) nie powinien się znaleźć na forum. Ktoś z firmy Cię zdradził? Dobrze rozumiem? W jakim sensie?

Hohoho
@Czesław

Co ty Czapajew wypisujesz?

Mikołaj
@Hohoho

Może niedługo do Ciebie napisze z wyjaśnieniami. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Mam do Ciebie pytanie. Wiesz, ile idzie w tej firmie zarobić na stanowisku specjalisty ds, opakowań? Wystawili ogłoszenie ale bez kwoty, a dobrze byłoby poznać w jaki sposób doceniają pracowników?

Swój
@Mikołaj

5000 - 6000 brutto

Weronika
@Swój

O proszę jaka kwota tutaj padła. A ten tysiaczek to z czego może wynikać? Premia czy stawki się ustala w miarę indywidualnie?

Mak Nowy wpis
@Weronika

Ile wynegocjujesz tyle masz. Netto oczywiście.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kamis Przyprawy S.A? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jaś bez Małgosi

Garść informacji o dziale Continuous improvement. Faktycznie jest tak, że wolniej zmienia się pogoda, niż rotuje zespół w tym dziale. Być może nazwa wytycza kierunek - continuous zwiastuje, że „ciągle w budowie”. Jeśli ktoś lubi zadania nagłe z ‘potrzebuję tego na wczoraj”, umie czytać w cudzych myślach i wie, czego chce ktoś, kto sam nie wie, czego chce, to może tu aplikować. Jeśli ktoś lubi niekonkretne polecenia i konkretne pretensje za próbę sprostania poleceniom, może tu aplikować. Jeśli ktoś mówi po angielsku dobrze lub poprawnie komunikuje, a chce poobcować z dialektem „polisz inglisz” – to ten adres. Projekty międzynarodowe, międzyfabrykowe są w języku XXI wieku – „we have inventory next week” to naprawdę nie znaczy ”mamy inwentaryzację w przyszłym tygodniu”, Jaguniu. Bozia urody nie rozdaje wszystkim po równo, to fakt, ale zawsze można też po prostu nie potęgować efektu „nieurodziwości”. Kompetencje komunikacyjne, językowe, projektowe, wiedza o procesach, szczegóły dotyczące produkcji, ogłada, profesjonalizm, umiejętność zarządzania ludźmi – to wszystko jest w zasięgu każdego z nas i można to wypracować. Tu praca domowa była odrabiana po łebkach i są braki. Cierpi na tym zespół i ludzie rotują. Tajemnicy tego awansu nie rozwikłał jeszcze nikt, ale w tej chwili nie ma to wielkiego znaczenia – dział jest i oczekiwania w stosunku do tego działu są duże, a więc duża jest presja czasu i presja szefowej, by przedstawić światu coś „wow”. Opcje na sukces są 2: ma się wiedzę i się jej używa albo się nie ma wiedzy, ale ma się relacje i ma się ciekawość, a wtedy wiedzę się zdobywa od innych. A tu…. Podsumowując warto powołać się na specjalistów: „jak antena śnieży, to i dobry telewizor nie pomoże” jak mówią koledzy z Neo-Nówki……

Maćko
@Jaś bez Małgosi

Kamis jest to firma kontrastów. Z jednej strony dział produkcji z doświadczonym, w miarę zgranym zespołem produkującym dobrej jakości wyroby. (usunięte przez administratora)

Jula

Proszę przeczytać wcześniejsze wypowiedzi.

Mania

Ciekawa jestem jaką wersję Baba Jaga sprzedała w związku z jego odejściem. Dziwne, że HR nie nabrało podejrzeń, że coś nie tak jest z rotacją w tym dziale. Chyba nie sądzą, że są tak nędznymi rekruterami? Cwana Baba Jaga trzyma sztamę z panią kierowniczką kadr. W g…, znaczy się kupie raźniej. Dwa minusy dają plus :-P

Aleksandra

Serio kiełbasę dostaliście na święta?

@Jaś bez Małgosi

(usunięte przez administratora) On nie zna się na ludziach. Jakby mieszkał w Warce czy Radomiu to zakupy musiałby robić w Kielcach żeby ludziom ze wstydu w oczy nie spojrzeć.

Aleksander

Ale co z nim jest nie tak? W sensie jakie złe doświadczenia z nim miałeś że tak sądzisz?

Chodzi o Tomasza?

Swoi

Mamy nadzieję, że A nie będzie musiała zająć miejsca Baby Jagi. Oberdyrektorze Tomaszu, stary lubieżniku ;P - nie godzimy się na to!

Radca

Nie wiem kto pozwala na to żeby kierowcy autobusów przewożących pracowników firmy Kamis mieli zapasy alkoholi w autobusie dla pracowników. Czy całe szefostwo jest tego świadome? Pracownik dostaje alkoholowe wyroby w drodze z pracy. To niedopuszczalne! W tej firmie mają jeden wielki (usunięte przez administratora) Pracownicy robią co chcą a szefostwo śpi.

Aleksandra
@Radca

Ale o ile nikt nie spożywa go podczas pracy, to jest dobrze. Chyba, że kogoś widziałeś?

Swój
@Radca

Od wielu lat to się dzieje. Tajemnica poliszynela. W trawie i krzakach przy parkingu jest pełno pustych butelek po alkoholu.

operator sucha białbrzegi

Witam kamis to porządna firma. Pensja w terminie rozsądna powyżej minimum choć z paska ciężko się doliczyć. Ciągle kogoś rekrutują zazwyczaj za kogoś kto się zwolnił lub chcą kogoś zwolnić . Ogólnie firma zatrudniająca rodziny obecnie okolice warki radom Grójec mroków. Każdy każdego swojego kryje. Ludzie ogólnie wścibscy ciągle plotkują i gadają głupoty na każdego szczególnie nowego często biegają do liderów , kierownictwo uprzejme i zarazem bardzo wredne za twoimi plecami nigdy wzrost chyba że mają cię zwolnić to się nie hamują. liderzy koleżeńscy ale tylko dla znajomków po reszcie jadą. Szkolenia są ale do fuchy po kielichu z liderem. technicy mają luzy chodzą do napraw kiedy chcą. Praca ogólnie lekka jak się ustawisz to się nie narobisz wps cięższa wpm bardzo lekka wpr. Praca w systemie 3 zmianowym. Jeśli pasuje ci taka atmosfera pracy w śród starszych ludzi to zapraszam do aplikacji.

Krystyna
@operator sucha białbrzegi

Ale tylko atmosfera jest Twoim zdaniem na minus? A jak zarobki? Można dobrze zarobić? Jakieś premie można sobie wypracowac?

Weronika
@operator sucha białbrzegi

Co z tym paskiem jest nie tak, że trudno się doliczyć? Nie ma do kogo ewentualnie podejść i prosić o wyjaśnienie, żeby była pewność co do kasy? I to "powyżej" to w zasadzie ile?

Pytanie o dział sprzedaży, jak się pracuje na stanowisku PH ?

Aleksander

Kogo tak nazywacie? I o co chodzi z tym paliwem, potrafią grzebać przy takich danych?

Jak się pracuje na stanowisku PH na Nowoczesnym? Warto? :€

PH Szczecin

Dyrektorka na Szczecin to jest dramat. Nigdy nie miałem doczynienia z tak toksyczną osobą. U dystrybutorów ma ksywkę "jebn**ta" wystrzegać się pracy pod jej skrzydłami. Przedstawiciele wytrzumują kilka miesięcy.

Krystyna
@PH Szczecin

Ale tak w sumie to czemu ją za taką uważasz? Nie można z nią porozmawiać o tym co robi źle?

Czy Kamis Przyprawy S.A zatrudnia studentów?

Wiktoria

ciagle kogos w ten sposob okreslacie, a my na serio szukamy pracy na wakacje, serio to gdzie sie udac z tym tematem do firmy, bezposrednio do dzialu hr? pomogą?

@Wiktoria

Nie pomogą.

Witam,chcę kupić duże ilości musztardy Dijon z Kamis .może mi ktoś podać konkretny kontakt . Dziękuję Piotr

Rafał

Hej, chwalicie sobie pracę w utrzymaniu ruchu? Czy maszyny, urządzenia są OK? Jesteście jakoś podzieleni, przypisani? Jak z częściami zamiennymi? Narzędzia? Współpracownicy? Grafik? Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Małgorzata
@Rafał

no szkoda że nikt tych odpowiedzi nie udzielił a minęły ponad 2 miesiące. dowiedziałeś się czegoś a może już pracujesz? jak wrażenia? daj znać :)

Szczecin

Żenada..(usunięte przez administratora) Po rozmowie o pracę nawet jak bym się dostała, to bym odmówiła. A tak to po 5 minutach milej rozmowy z kierownikiem nagły spadek motywacji i chęci dalszej rozmowy bo dyrektorka weszła do akcji. Nie wiem skąd się biorą tacy ludzie na takich stanowiskach, ale kobieta z kryzysem wieku średniego plująca jadem i myśląca że jest "wielką Panią" bo jest Dyrektorem to nie jest droga którą ktokokwiek w tych czasach o zdrowych zmysłach chciałby obrać. Obstawiam że nowy przedstawiciel na Szczecin wytrzyma parę miesięcy, no chyba że ktoś zmądrzał i wyslał ją na kurs umiejętności miękkich. Podsumowując, najgorsza rozmowa w moim życiu. Zniechęcenie do firmy tak wysokie że nie będę aplikować nawet w przyszłości.

Mechanik

Czy przyjmują mechaników do Kamisa? Ile płacą, premie są? A na szkolenia wysyłają?

Mechanik 2
@Mechanik

To zależy od ilości wakatów, znajdziesz ogłoszenia na pracuj.pl lub dzwoń do zakładu. Płacą nawet nieźle, na początek na pewno lepiej niż mechanikom którzy pracują w Kamisie po kilkanaście lat. Premie są, (usunięte przez administratora)zatrudnił się w styczniu 2020 i dostał premię za 2019 rok. Ze szkoleniami to różnie, ale możliwość jest.

Mechanik
@Mechanik 2

O co chodzi, że Grzegorz dostał premię za 2019 rok a został zatrudniony w 2020 roku? Kim jest Grzegorz? Czy tylko on znajduje się w tak dobrej sytuacji?

Mechanik 2
@Mechanik

Jest naszym szefem i po prostu te pieniądze mu się należały. On dba o swoich pracowników.

Kierowca ce

Miejsce porażka, przyjechałem z Ładunkiem przypraw z Anglii, stoję na ich parkingu 20h bez toalety, bo ktoś nie może przeczytać informacji, że towar oclony, a stoi drugi 3dni i już nawet zostawił naczepe z towarem i pojechałem do domu , no niewidomo kiedy ktoś podejmie decyzję o rozładunku

Martyna

Witam jak można aplikować o pracę jak się skontaktować?

Pracuś

Słyszałem, ze obecnie są zwolnienia grupowe, zwolnieni kierownicy i dyrektor z Zielonej co się stało? Chciałem aplikować do nich.

Ocet
@Pracuś

Zwolnienia w dzisiejszych czasach? Mało prawdopodobne. Ktoś coś więcej wie?

Czy w Kamis Przyprawy S.A zatrudniani są obcokrajowcy?

Mała12

Zdarzało się że była Ukraina ale masakra pensja do (usunięte przez administratora) więcej się weźmie jak jesteś na zwolnieniu niż (usunięte przez administratora) cały miesiąc a stali pracownicy potrafią cię zmieszać z błotem i wyzywać od najgorszych nie robow itp

Zostaw merytoryczną opinię o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) - Wólka Kosowska

• Jak się pracuje w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

Zobacz opinie na temat firmy McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)