Opinie o E&A w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w E&A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Rzeszów

Dudak

Nie polecam ludziom którzy nie chcą być oszukiwani przy każdej wypłacie. Do tego nie myślcie sobie ze jeżeli miła Pani przedstawi wam ofertę pracy z 14euro brutto i pracą np na magazynie to rzeczywiście na to pojedziecie. Tak jak w moim przypadku gdy okazało się na miejscu że będę zarabiał 11 euro brutto zamiast 14 tak jak to było przedstawione w mailu. E&a z roku na rok schodzi na psy i nie polecam wyjazdów z tej agencji.

Waldemar
@Dudak

Mistrzu. Od 10 lat eena ma napisane w ogłoszeniach stawka z dodatkami. Jeśli się nie przeczytało ogłoszenia to potem tak jest

Kej Nowy wpis

Witam wszystkich, jako były pracownik E&A, odradzam wszystkim którzy chcą wyjechać do pracy bez zakwaterowania. Ja trafiłem na fajną firmę, ale warunki zakwaterowania (znalezienie prywatnego pokoju w okolicy Eindhoven w okresie w którym byłem, było prawie nie możliwe – jedynie mieszkania pow. 1000 EUR/m-c) były jak więzieniu - cela 3x3 dwie prycze, szafka i lodówka. Mieszkając w Tilburgu, można zapoznać się ze śmietanką polskiej patologii. Ja trafiłem do pokoju dilera, który zaopatrywał lokalnych (usunięte przez administratora) w towar – został złapany przez ochronę i pomimo zakazu posiadania narkotyków na terenie obiektu nie został on usunięty w trybie natychmiastowym tylko dali mu 5 dni (bez komentarza). Ponadto, małżeństwo zajmujące się hotelem w Tilburgu, nie zrobiło nic jak został okradziony (kamery są na korytarzach), i zostałem poinformowany, że jak ktoś przyniesie przedmioty które zostały ukradzione to mi oddadzą. Natomiast, Pani koordynator poinformowała mnie, że tak jest i jak mi się nie podoba to do widzenia – miałem być odpowiedzialny za powierzony samochód i kartę paliwową. Nie można było nic zostawić w pokoju tylko trzeba było wszystko nosić ze sobą, nawet do toalety. Na tle innych agencji pracy tymczasowym, oddział w Tilburgu zostaje daleko w tyle.

Twój nick Nowy wpis

Czy wszędzie na lokacjach u danej agencji jest regulamin mocno związany z czujka dymowa która ponoć włącza alarm nawet gdy ja odkręcisz?

Dudak

@Dudak

A to poczekaj czyli w sumie to masz dowód na tę niesłowność? Kontaktowałeś się z nimi w tej kwestii?

NL2022
@Dudak

Gościu 14brutto to jest właśnie jakieś 11e netto , nikt cie nie (usunięte przez administratora)

@NL2022

No a on nie napisał przypadkiem "11 euro brutto", że wyszło? Bo to chyba w tym problem albo źle zrozumiałam?

Waldemar Nowy wpis
@Dudak

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w E&A?

logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
JackF

Nie wazne z jakiego miasta w Polsce i Holandii. Jest tyle zlych rzeczy, ze nie wiem od czego zaczac... Koordynatorzy, obiecuja zlote gory, studio(kawalerka), gdzie po przyjezdzie trafiasz do pokoju dwuosobowego, bez okien, tylko jedno w suficie, jak w areszcie sledczym. Ludzie zarzadzajacy lokacja, uwazaja sie za nadludzi, ktorzy traktuja cie jak bydlo albo gorzej. Jeden kibelek na 40 osob, przysznice na guzik, oddzielone plyta. Kuchnia, z 4 plytami, w ktorej zrobic sobie cos na cieplo, graniczy z cudem. Beherder Zbigniew z lokcji Belfeld, skonczony pajac, ktory ma ludzi z (usunięte przez administratora) Pani Jola, czy jak ja tam zwal, nie lepsza. Przyjechali do Holandii, gdzie w Polsce grozila by im bezdomnosc, albo cholera wie co jeszcze i mysla ze sa kims. Rygor, (usunięte przez administratora) Cisza nocna, gdzie wystarczy sie glosniej odezwac czy zasmiac, to juz masz pukanie do drzwi od zarzadcy lokacji. Jak bys ze starymi ludzmi mieszkal. Rzecz jasna, nie mam nic do starszych ludzi, wrecz przeciwnie,szanuje. Zastanowcie sie nad praca dla tej agencji, bo bedziecie rozczarowani, zawiedzeni, a nie daj boze bedziecie musieli spac pod chmura, jak my, bo was wywala za nie przestrzeganie zasad, ktore sa wziete z (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

pracownik - już niedługo

Agencja nie traktuje poważnie swych pracowników. Szkoda zdrowia i nerwów. Na autokar co przyjeżdża z nowymi co piątek zostaje na dłużej może osoba lub dwie reszta rezygnuje a czemu ? Niedzielę to mają chyba tylko ulubieńcy biura a dla reszty niech wystarczy parę godzin aby było z czego odliczyć łóżko za takie pieniądze i prysznice wspólne na korytarzu (kobiety i mężczyzny odzielobe tylko plyta ) no i alarmy. Czlowoek wraca po nocy kladzie spac a tu nagle alarm. (Hotel walwijk) Wybaczcie za takie pieniądze to łazienką powina być w pokoju. Ciągle nowych ściągają a godzin nie ma. Wypłaty słabe, koszty wysokie. Jak tak dalej to lepiej bidowac na kasie w biedronce, niż dojeżdżać 60 km do pracy i to wyjazd 1,5 godz. Wcześniej do pracy za free. Agencja powina albo dopłacać za te dojazdy i czas w tym samochodzie lub znaleźć zakwaterowania bliżej zakładu. Jak zastanawiasz się nad wyjazdem zastanów się dwa razy bo tu nie szanują człowieka, jesteś dla nich aby wyrabiać normy i biegać jak szczury aby oni mieli zarobek.,jak nie sprawdzisz się kierunek Polska.

@E&A nie polecam nikomu

Siema ogólnie nie polecam agencji E&A jakiej kolwiek pierwsze wałki poszły na samym początku w umowie godz przyjechaliśmy z partnerką bum nagle dowiadujesz się że to jednak akord. A jak robisz na H bo za to ci płacą to już jesteś na czarnej liście co 30 min krąży ci nad głową zielona kurteczka(koordynator) która nic nie robi tylko sprawdzą czy każdy pracuję by mógł wziąć skaner i też robić ale poco , pokoje masakra jedne rozwalone drugie dziury w ścianach takie widoki to w veenendaal , wychodzimy o tej samej godz na przerwy i wychodzimy z pracy z partkerką ona ma inne godz niż ja . Ja byłem na magazynie gxo dopiero jak powiedziałem że mam gdzieś ich norme to byli mili w stosunku do mnie a potem nagle cyk bo Ty nie robisz na ich akord i trzeba tego pana wek z pracy nawet nie chciałem się kucić bo szkoda słów sami wiedzą że sprzęt zepsuty ,nie działa, zacina sie ,a jak chcesz wymienic to cyk nie ma ,osoby do pracy przyjechały a na kantynie siedza bo sprzetu dla nich nie ma ,masakra nie polecam każdemu niech omija tą firmę dalekim łukiem

Jak długo trwa proces awansu w E&A?

Czy można liczyć w E&A na prywatną opiekę medyczną?

Jasne

Tak , odciągają ci ok 30euro miesięcznie z wypłaty za ubezpieczenie . Ale jesli zachorujesz daja ci adres i mówia zebyś sam sobie do lekarza jechał . Jesli nie znasz dobrze angielskiego to bedziesz miał problem. Jesli trafisz na hotel , najwyżej kierowca jakiś cie zawiezie z łaski jak będzie jakiś wolny a tak sam musisz isc do lekarza zarejestrować sie i z nim rozmawiać po angielsku , chyba że znajdziesz jakiegoś kolege który z toba pojedzie. Z biura nikt nie pojedzie , żaden koordynator. W niektórych miejscach to sie zdarza ale wynika bardziej z czystej sympatii do pracownika . Nie pomagają w takich sprawach.

Jan

Jak będziecie mieli kwaterunek na Ringban Noord w Tilburgu, poproście o przeniesienie na Oude Lind lub domki, bo na hotelu banda ćpunów a agencja i housmeisterzy przymykają oko na nafuranych typów. No i agencja nie jest pro eko, ściąga ludzi którzy 7 km muszą dojeżdżać autem bo rower = zawał, i takie typy w pracy to samo. Bo serduszko, bo to tamto sramto.

arni

Pracowałem w E&A i nie polecam. Obiecują niewiadomo co przed przyjazdem , a gdy już przyjedzie się na miejsce jest tylko rozczarowanie. Pokoje w hotelu kilkusetosobowym są za male dla dwóch osób , nie da się nie wchodzić sobie na głowę nawzajem. Całą dobę słychać hałasy z korytarza w pokoju , na korytarzu unosi się dziwny odór, kuchnie są wspólne. Wypłacają wakacyjne po 6 tygodniach żeby zapłacić jak najmniejszą kwotę( co tydzień znikało z tej kwoty po niecale 10 euro).Ogólnie niepolecam i radze nie przyjeżdżać.

Dżoana

Witam co powiecie o GXO Venray praca w magazynie z ubraniami? Jakie warunki mieszkalne przez firmę domy , hotele czy bungale? Jakie zarobki?

Jolanta
@Dżoana

Co to są bungale? Mnie poza warunkami zakwaterowania interesuje, jaka jest kasa. Poda ktoś stawkę? I czy jest jakiś początkowy bonus, czy dodatek za samo złożenie podpisu? Chodzi o taką kwotę na start, aby kupić potrzebne rzeczy do wyjazdu.

Mariano
@Jolanta

Haha nikt ci nie da € za złożenie podpisu czyli za nic. Dostaniesz po przepracowanym tygodniu. A ile to zależne od pracy, miejsca i wieku itp stawki powinnaś znać planując wyjazd. Bungalow to taki mały domek parterowy.

Wojciech
@Mariano

Ciężka jest ta robota na magazynie z ubraniami? Większość obowiązków można maszynami zrobić, czy bardziej na fizyczną robotę trzeba się nastawiać? Przerw sporo w ciągu dnia?

XOXO

Witam co powiecie o GXO Tilburg II praca w magazynie z ubraniami H&M? Jakie warunki mieszkalne przez firmę domy , hotele czy bungale? Jakie zarobki?

Majk

Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) na wypłatach i zwalniają z dnia na dzień.

@Majk

naprawdę jest tak, że mogą to zrobić bez powodu z dnia na dzień? jest taka formułka w umowie?

Kinga

Hej , jadę we wrześniu sama do Hm czy ktoś jedzie ? Trochę się boje sama jechać . Napisz na meila, kinia123jess@gmail.com

Iza - 1989

Chce jechać na magazyn Zara jesienią teraz podobno jest pełno studentów i nie ma godzin kto jedzie ze mną ?

Julka
@Iza - 1989

Mogę jechać słyszałam że tam jest względnie. Sama nie pojadę bo jest spore ryzyko ze mi (usunięte przez administratora) do pokoju przydziela nie chce się męczyć . Warunkiem jest to że nie pijesz i nie jarasz uj wie czego, tylko normalne dziewczyny.

@Julka

Ale to nawet podczas czasu wolnego nie można się czegoś napić? Sprawdzają to?

Julka
@Łucja

Jak będziesz piła w czasie wolnym to będziesz rośliną bez siły następnego dnia , tam trzeba robić bo inaczej cie wywala. Tam albo robisz i zarabiasz a jak chcesz pić to wracasz kredytowanym busem. Napić można się po powrocie, nie chce żeby mi w pokoju waliło gorzałą.

@Julka

A ok, czyli serio poważne podejście. No tak to robota nie zabawa. A jeszcze jakieś ewentualne porady?

Czarodziejka

Czy ktoś w lipcu 22 wyjeżdża do Holandii do Nieuwegein do pracy na magazynie?

Blum

Czy ktoś jedzie teraz 25 .06.2022 do pracy euro pizza?

Koala2022

Czy może sie ktoś wypowiedzieć o magazynie Zary przez E&A , zarobki , lokacje ???

Marrr
@Koala2022

Byłam w zeszłym roku. Praca okej, różne działy ale nie jest trudno ani ciężko. Jest kantyna gdzie można kupić kawę Jeśli chodzi o mieszkanie byłam na veenendaal było okej chociaż w pokojach były rybiki i gdy pani sprzątająca wyjechała na urlop w kuchni była malaria. Poza tym ok. Dojazd do pracy 80 km samochodami.

Koala
@Marrr

Myślałam że na magazynach GXO są automaty i kawa za free , przynajmniej w zeszłym roku tak było. W Zarze sie płaci za herbate i kawe???

Nxd

Planuje ktoś teraz wyjazd z agencji e&a? Szukam osoby chętnej ponieważ nie chce jechać sama. Najlepiej dziewczyna

mimi

Ja się wybieram.Proszę o kontakt na email agnieszka.pietrusiewicz01@gmail.com

Kornelia
@Nxd

Wyjechałaś? Ja tez jade za 2 tyg i nie mam z kim :( mój email jak coś wikawikaa97@gmail.com

Natalia
@Nxd

Witam, czy planujesz może jeszcze jakis wyjazd z ten agencji???

Natalia
@Natalia

Witam. Jadę teraz pierwszy raz od 17 stycznia zaczynam na magazynie Zalando w Eindhoven

Angie
@Nxd

O a ja zjechałam ostatnio do Polski bo współlokator pojechał i nie miałam z kim mieszkać. Kiedy jedziesz ?

Bożena
@Angie

I jak Angie oceniasz swój pobyt? Co robiłaś w pracy i czy mieszkanie było w porządku?

Pja
@Nxd

Ja planuje możemy się zgadac

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Rzeszów

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A