Opinie o D.H.U. INKA w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie D.H.U. INKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie D.H.U. INKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D.H.U. INKA w Olsztyn

Teresa Sprzątaczka.

To Prezes i Zarząd nie mogli zakupić lamp Zeptera ! Ale zakupili ! To ja teraz rozumie dlaczego nie chcą wydrukować regulaminu Z.F.R.O.N. i udzielić odpowiedzi na pisma pocztą poleconą w sprawie ; Ilu spółdzielnia liczy członków , dlaczego nie przyjmują na członków spółdzielni reszty pracowników i dlaczego żeby zostać członkiem spółdzielni trzeba wpłacić na początek dużą kwotę ! Dlaczego nie odpowiadają na pisma polecone i te pisma ignorują ,za kogo uważa się Prezes i Zarząd ! Dziękuje.

Tadeusz.

Nigdy bym się nie upodlił żeby z wami usiądź przy jednym stole i wypić i zapalić ! Wydrukujcie Opinie o D.H.U. INKA Regulamin Z.F.R.O.N. Tylko nie wiem co ma z komentarzem skrót ITD. Czy tu chodzi o Inspektorat Transportu Drogowego . Co Inspektorat Transportu Drogowego ma do Regulaminu Z.F.R.O.N. Nie Wiem , Powtarzam nie Wiem !

Pracownik P.F.R.O.N.

Lepiej komuś wytykać ze jest nieukiem i szkalować drugą osobę ,a najgorsze jest to ze Obecny Prezes i Zarząd mieli nauczkę ze Król tak postępował a sami robicie to samo ! Po drugie; Czy regulamin Z.F.R.O.N. jest nadal aktualny po poprzednim królu ,ponieważ króla nie ma już ! A wy postępujecie tak samo ,to wy jesteście pazerni nieuki !

@Pracownik P.F.R.O.N.

DALEJ WIDAĆ, ŻE TO WSZYSTKO PISZE JEDNA OSOBA PRÓBUJĄC SIEBIE PRZEDSTAWIĆ JAKO KRÓLA TYLKO BRAK MU KORONY I BERŁA - NIEUKU, NIEUKU IDŹ Z POWROTEM DO SZKOŁY BO ORTOGRAFIA SIĘ KŁANIA - ROBISZ BŁĘDY ORTOGRAFICZNE NIEPOPRAWNA PISZE SIĘ RAZEM A NIE ROZŁĄCZNIE A ROBISZ JE W ODPOWIEDZIACH JAKO RÓŻNA OSOBA TYLKO TE SAME BŁĘDY CIĘ ZDRADZAJĄ. POFARBUJ SOBIE WŁOSY, OGOLIĆ JAJK..A ZA TECZKĘ I DO SZKOLNEJ ŁAWKI. A SETKĘ TO JA WYPIJAM Z TYMI KTÓRZY NA TO ZASŁUGUJĄ A NIE Z KAŻDYM /OCHLAPUSEM I PALACZEM/ NA TO ŻEBY ZE MNĄ RAZEM SIEDZIEĆ PRZY JEDNYM STOLE I PIĆ ALKOHOL TRZEBA SOBIE ZASŁUŻYĆ. REGULAMIN Z.F.R.O.N. JEST TAKI JAKI BYĆ POWINIEN O TYM /KRÓL/ TEŻ WIE JAK PRZEZ OK. 2 LATA NASŁAŁ KILKANAŚCIE KONTROLI P.I.P, KILKUKROTNIE PROKURATURĘ, ITD. NICZEGO ZŁEGO TE ORGANA NIE ZNALAZŁY. TWOJĄ OCENĘ PUNKTOWĄ MAM GŁĘBOKO W POWAŻANIU!!! ZAKŁAD TEN DLA WIADOMOŚCI CZYTELNIKÓW TEJ STRONY PRZESZEDŁ W TE OSTATNIE 2 LATA TYLE KONTROLI JAK MAŁO KTÓRY - JEST TAM WSZYSTKO PRAWIDŁOWO PROWADZONE OBY W INNYCH SPÓŁDZIELNIACH TAK POPRAWNIE BYŁO A GŁUPOTA LUDZKA NIEZNAJĄCA GRANIC ZAWSZE COŚ GŁUPIEGO PISZE SZKALUJĄC UCZCIWOŚĆ.

Marek .
@NIC

Z tego co mi wiadoma ZFRON ma służyć Pracownikom niepełnosprawnym, a nie Pracodawcy i jego rodzinie i Zarządowi. Refundacja z ZFRON ma służyć tylko i wyłącznie pracownikom niepełnosprawnym . Pracodawca i Zarząd nie mają prawa z korzystania ze środków ZFRON.

NIC

LEPIEJ DLA PYTAJĄCEGO BYŁOBY NIE POZNAŁ ODPOWIEDZI ALE SKORO CHCE NIECH SIĘ DOWIE, ŻE TAKIE WŁAŚNIE OKRESY WPROWADZIŁ POPRZEDNI PREZES /KRÓL I WŁADCA W JEDNEJ OSOBIE/ BY NIE DAWAĆ INNYM TYLKO SOBIE I SWOJEJ RODZINCE PRZYWILEJE I SAM Z SWOJĄ RODZINKĄ KORZYSTALI Z TEGO NAJWIĘCEJ NAWET SAMOCHODY SOBIE POKUPOWALI A NIE LAMPKI KTÓRE WYPOMINA A MAJĄTEK JAKI ZOSTAŁ SPRZEDANY -NIEWIEDZĄCY DOWIEDZ SIĘ ŻE TAKA DECYZJA ZAPADŁA NA WALNYM I TO TEŻ BYŁO ZA CZASÓW STAREGO PREZESA A WALNE MA NAJWIĘKSZE PRAWEM ZAPISANE POLECENIA DLA ZARZĄDU W TYM I PREZESA PREZES JEST TYLKO DO WYKONYWANIA USTALEŃ ZAPADAJĄCYCH NA WALNYM - NIEUKU POZNAJ PRAWO SPÓŁDZIELCZE I POTEM PISZ ALE MĄDRE SŁOWA NIE SWOJE GŁUPOTY BO SIĘ TYLKO OŚMIESZASZ

@NIC

Nie poprawna i rzetelna odpowiedź ! Zero punktów ! Bardzo mi przykro !

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie D.H.U. INKA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Tadeusz.

Proszę mi odpowiedzieć Panie Kolego ! Czy oprócz byłego Prezesa i Prezesa Syna i Synowej i obecnego Prezesa i jego Zarządu ze sprzedaży nieruchomości zatrudnieni pracownicy niepełnosprawni otrzymał podwyżkę wynagrodzenia czy premię ! I kto firmie korzysta z Z.F.R.O.N. i komu ma służyć Z.F.R.O.N. Dla Prezesa i Zarządu czy dla niepełnosprawnych pracowników !Ponieważ żeby otrzymać pomoc z Z.F.R.O.N. w regulaminie jest napisane po przepracowaniu 6 miesięcy ! Proszę odpisać Panie Kolego !

KOLEGA

Z TEGO CO JA WIDZĘ TE SZKALUJĄCE WPISY ZIONĄ JADEM Z STRONY BYYŁEGO PREZESA KTÓRY CHCIAŁ ZAGARNĄĆ PRYWATYZUJĄC INKĘ WSZYSTKO DLA SIEBIE I SWOJEJ RODZINKI A JAK SIĘ TO NIE UDAŁO TO POMAWIA WSZYSTKICH O WSZYSTKO KŁAMSTWA, KŁAMSTWA I JESZCZE RAZ BZDURY NIECH LEPIEJ NAPISZE O SWOICH PRZEGRYWANYCH SĄDOWYCH SPRAWACH

NIC

POMÓWIENIA BEZPODSTAWNE I SZKALUJĄCE NIC WIĘCEJ TU DODAWAĆ NIE WARTO SĄ ONE Z POWODU ZMIAN JAKIE NASTĄPIŁY W 'INCE' KTÓRE NARESZCIE MOGŁY NASTĄPIĆ PO ODWOŁANIU DOTYCHCZAS PANUJĄCEGO PREZESA NARESZCIE JEST TAM NORMALNOŚĆ A WPISY SĄ STEKIEM BZDUR WYMYŚLANYCH, KTÓRE MAJĄ TYLKO JEDNO NA CELU - PSUCIE DOBREJ OPINII SPÓŁDZIELNI

Niepełnosprawny.
@NIC

Jaka normalność ,oszukiwanie niepełnosprawnych pracowników ! Co się zmieniło ! Ze jest nowy prezes i Zarząd który ma sprawy Sądowe za oszukiwanie niepełnosprawnych pracowników i skarb Polskiego Państwa. Zastraszanie pracowników ze jak nie wypiszą się Solidarności to na bruk ,Co Solidarność przeszkadzało żeby nie wyszły wasze machloje ! To jest prawda a prawda wasz w oczy kole.

Niepełnosprawny.

Prezes I Zarząd Inka i członkowie kosztem pracowników niepełnosprawnych wyprzedają majątek spółdzielni , sprzątaczki ,dozorcy ,wypracowywali zyski spółdzielni kosztem nie wypłacania za godziny ponad normę za prace dodatkowe i tak gromadził się zysk , teraz tym zyskiem dzielą się sami . Który niepełnosprawny pracownik się domaga zapłaty to jest zwalniany .Dlatego Prezes i Zarząd pracowników zastraszają !

Zostaw merytoryczną opinię o D.H.U. INKA - Olsztyn

• Jak się pracuje w D.H.U. INKA?

Zobacz opinie na temat firmy D.H.U. INKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D.H.U. INKA?

D.H.U. INKA
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Nowowiejskiego 1
    10-162 Olsztyn