Opinie o Koi Capital Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Koi Capital Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koi Capital Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koi Capital Sp. z o.o. w Warszawa

Klient

Z tego co wiem GA maja kilkuset lientów. Samo trade.com kilka milionów bo sprawdzałem! Jak ich pracownik ze mną rozmawiał czułem, ze wręcz kocha ta firmę :)) dlatego zgodziłem się na spotkanie w ich siedzibie. W biurze na spotkaniu wszyscy byli mili i uśmiechnięci nie wyczułem jakiegoś horroru! Maja seksi sekretarkę!!!!

Ja tutaj pracuje od 2 miesięcy i naprawdę mi się bardzo podoba. Atmosfera fajna, mój manager też jest w porządku. Co do warunków: jest jasny target na umowę o pracę, wypłacają na czas, multisport, bonusy. Polecam GA

Wojtek

Czytam tu jakies bzdury. Dzialam z nimi od roku. I wszystko jest ok profesionalna obsluga zawsze cheteni pomoga i udziela informacji na temat rynku. A SL uzywam przy kazdej transakcji.

info2

a skąd informacja, że godwin austin polska jest przedstawicielem biznesowym trade.com?

Account Manager

Rozmowa miła, klarowna, wszystko jasno powiedziane.

Czy wiem co to jest WIG20? Czym się różni Akcja od Obligacji? Jak bym sprzedała kaloryfer na pustyni? Jaki jest największy na świecie rynek?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Dla mnie (usunięte przez administratora) jest spoxo. Wiadomo jest cisnienie ale swoje mozna zarobic. A co do kierownika to zalezy do ktorego trafisz

ilo

ga2 popieram- te pozytywne opinie to jakas farsa. (usunięte przez administratora)

ga

Mi sie bardzo podoba. Dzwonie do ludzi siedze na tylku nie zapierdzielam nigdzie na magazynie malo tego czesto integrujemy sie z naszym glownym menagerem :) wszyscy sa zadowoleni duzo mozna z takich wyjsc wyciagnac wiec czemu nie :) polecam!

TomI

Marketing to trudna gra i ona sama ma wiele obliczy… to jedna strona medalu firmy, a druga to co oferuje klientom. Co możecie powiedzieć o profilu firmy. To znaczy jeśli z trudem uda się przekonać klienta do inwestowania przy doradztwie Godwin Austin to można być z tego dumny ?

co byście nie pisali na temat Godwin tu się można nauczyć ZYCIA! ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY, KTÓRE PRZYDAJE SIĘ PÓŹNIEJ WE WSZYSTKIM...

joanna

można tak zrobić bo wtedy dostajesz bonus jeśli tylko ktoś wpłaci a co się później stanie to już trudno...

Buraczek

Czy da się tam zarobić ? Ile płacą? Czy to prawda, że wystarczy podstawić znajomego z większą kasą, który tylko wpłaci pieniądze a potem wypłaci, bez gry to dostaniesz premie bo ona liczy się od wpłaconych pieniędzy?

Jola

Gratuluje. Trzeba było podjechać wózeczkiem do mnie z miesiąc temu. Też byś dostała, a tak na złom poszedł.

anita

a ja dostałam kiedyś TV za dobre wyniki :D:D:D:D kij wam w oko nierobom wszystkim!

piotrusmaciej

I w jeden kwestii dołączam się do ACCmanager a . Patrzcie gdzie gdzie wysyłacie CV. Nie przeczę, że w tej branży przeżyją tylko ludzie pewni siebie i bezczelni. Jednak nie dajcie sobie wmówić, że musicie się dawać obrażać by osiągnąć sukces. Wręcz odwrotnie.

Opinia

Od kiedy można się spóźniać do pracy? Czepiacie się naprawdę rzeczy które powinny być normalne. To że ktoś nie szanuje czasu ani pracy to uważam że kary powinny być. Ludzie którzy przychodzą i odchodzą, a później wystawiają takie komentarze są śmieszni. Weźcie się do roboty bo tak to nigdy nic nie zarobicie. W tym miesiącu mój kolega nie dość że zarobi dużo to dostał jeszcze nowego IPad Air jako bonus motywacyjny za dobrą pracę. Mi się w tej pracy podoba. Managerowie dobrze wykonują swoją pracę i chętnie wszystkim pomagają.

Premier

pikolo czepiasz się- "zamykam klienta" to taki firmowy slang. Oznacza on sytuację gdy babcia z warzywniaka wpłaci swoje miliony na konto firmy do inwestowania. Wtedy "zamykasz" babcię.

nowa/stara

mnie osobiście przerażała baza danych przez 2 pierwsze tyg miałam wrazenie ze to na prawde ludzie z warzywniaka...dopiero kiedy dostałam nowy wykaz nazwisk i miałam 3 klientów i przytuliłam po0nad 7 tysięcy zl zmieniłam zdanie :D polecam tą pracę każdemu! co prawda na początku proponują niską podstawę, ale to się zmienia jak zamykasz klientów...później się już tylko zarabia z loadów i masz stałą pensje na rękę!

nikodem

pracowałem w godwin przez 5 miesięcy i mnie wyrzucono :D nie miałem wyników, tam jest duża rotacja, jak zaczynałem tak nie było z teraz firma ruszyła pełną parą, szukają profesjonalistów, motywują karami finansowymi (za spóźnienia) wprowadzony jest terror... dla mnie odpada, ale kolezanka zamknela ostatnio klienta na ponad 100 tys PLN.

sadam
@nikodem

co ty w ogole wygadujesz

Popieram opinie Accmanagera. To jest stanowisko sprzedażowe tu zarabia się na prowizjach które są bardzo wysokie i od razu wypłacane a nie jak u innych brokerów że klient musi być miesiąc w systemie albo zrobić obrót na rynku. Gardzę ludźmi bez ambicji którzy poddają się po miesiącu pracy na takim stanowisku!

Accmanager

(usunięte przez administratora)Wiecie co to jest motywacja? Wiecie do jakiej branży w ogole zlozyliscie papiery ( ci co zrezygnowali po dniu) ? Chyba nie bardzo! Na przyszłość polecam patrzeć gdzie sie cv wysyla, bo dla stawki godzinowej ani dla podstawy w takiej branzy sie nie pracuje. Jak ktoś porywa się z motuka na slonce to tak wlasnie wychodzi. Ja również na pensje nie narzekałam, jak dla mnie najlepsze biuro maklerskie w warszawie. Managerowie w porzadku- zawsze szlo sie dogadac, a to,że się przechwalali pensją to raczej nie po to,żeby komuś było przykro, chyba,że tak do tego podchodzisz "piotrusmaciej" :D Widocznie slabe ambicje w twoim zyciu spowodowaly,ze stoisz w miejscu i bola Cie wyzsze zarobki innych. Praca dobra jako ta pierwsza i ostatnia ;) Atmosfera super! Polecam

piotrusmaciej
@Accmanager

A skąd takie informacje o staniu w miejscu?. Zapewniam Cię dziecko, że o tym, że mam ambicje i dlatego olewam takich ludzi jak Wy. Jeżeli uważasz, że znieważanie podwładnych, mobbing, "tresowanie" ludzi jest motywujące to "jesteś chorym człowiekiem". Owszem będziesz miał grupę "zastraszonych pracowników", może na krótką metę wydajnych. Przykro mi to było jak zacząłeś sypać stawkami. Jak zobaczyłem tabelkę prowizyjną.

Pracowałam tam prawie od początku firmy(chyba 4-tego miesiąca funkcjonowania firmy) i zarobiłam swoje. Jak naprawdę się postarałam zarobiłam najwięcej 5000 netto. Wypłaty zawsze na czas. Powiem tak, jak pilnujesz siebie i robisz swoje jesteś wstanie zarobić sporo. Od stycznia wprowadzone zostały zmiany: umowa o pracę dla najlepszych pracowników, system benefit dla najlepszych. Każdy ma swoje zdanie ale jak ktoś jest leniwy i uważa że zarobi nic nie robiąc to powodzenia. A osoby które aż tak narzekają wiedzą że byli słabi i leniwi dlatego im nie poszło.

Zostaw merytoryczną opinię o Koi Capital Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koi Capital Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Koi Capital Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koi Capital Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 77 ocen.

Koi Capital Sp. z o.o.