Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Witam.Są przyjęcia na wózki i na asystenta operatora.Jakie są zarobki w sokpolu i czy to prawda że robią zdięcia i wysyłają sms-em.

@Kandydat

Zdjęcia robią a wynagrodzenie niskie

Gg

Grila nie było, wyjazdu nie bylo, premii też nie widać. Ciekawe na co poszla kasa z funduszu...

No i
@Gg

No i co napiszesz Gg po przelewie?

Gg
@No i

Że słaba ta premia. Grila nie było, wycieczki nie było. Premia taka jak w zeszłym roku. Dla wielu jest to jedyna premia w roku. Więc wychodzi niecałe 200zl miesięcznie. A warunkiem jest wzorowa praca i brak l4. Sam dopłaty do wycieczki to bylo kilkaset zł na lepka. Poza tym powinien być jakiś dodatek wojenny bo wejść do firmy to jakby tułaczka w okopach. Jeden (usunięte przez administratora) i 2cm błota przez całą drogę wyjścia. Zarzad nie chodzi tylko jeździ więc nie widzi malutkich.

Soko
@Gg

GG nie czepiaj się. Jest ciężko. W grudniu konieczny był zakup bmw i porsche. Firma ledwo daje radę i konieczne są cięcia kosztów. Każdy musi oszczędzać.

Karla
@Soko

Księgowe też się dobrze bawia

Króliczek
@Soko

Ledwo daje radę, ale nowa hala się buduje! ???? Szkoda tylko że zakład rozrasta się kosztem pracowników, bo wypłaty coraz gorsze ???????????? zatrudniają nowych asystentów, specjalistów, zastępców, a w weekendy na produkcji nie ma kto robić i dymasz sam na peryferiach ????????????

Franek
@Karla

Szlachta się bawi a osły nich (usunięte przez administratora),tylko my na nich pracujemy, coraz więcej asystentów i sztuczne stanowiska pracy w biurach, a nowe już niedługo będzie gotowe i znów będą nowe stanowiska pracy

Seciarze co planujecie po wprowadzeniu grafików na całą produkcję

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sokpol Sp. z . o.?

Oczywiście, atmosfera w naszej firmie jest bardzo dobra. Nie ma żadnej presji, nagonki, (usunięte przez administratora) maili, absurdów rodem z PRL. Praca rozdzielana jest sprawiedliwie, nie ma tak że jeden stoi, a drugi nie ma czasu na posiłek. Każdy każdemu pomaga i serdecznie się uśmiecha. Jeśli ktoś czegoś nie wie starsi pracownicy zostawiają swoje obowiązki i wręcz rywalizują ze sobą kto ma pomóc młodszemu stażem. Naturalnie nie ma także tzw spychalnictwa. Nie ma również potrzeby donosicielstwa gdyż wszyscy są kolegami a nawet przyjaciółmi. Comiesięczne premie cementują wzajemne wzorowe relacje. Po 8h pracy każdy pracownik opuszcza swoje stanowisko że smutkiem i nie może się już doczekać kolejnej dniówki. Uwieńczeniem tej cudownej sielanki jest dzień wypłaty kiedy to większość po prostu płacze ze szczęścia nie mogąc uwierzyć jak sowicie jest wynagradzana ich praca. Każdemu kto kocha rodzinną atmosferę z całego serca polecam pracę tutaj choć dostać się nie jest łatwo. Całkiem niedawno na portierni było ponoć 400podań... No ale cóż się dziwić-każdy marzy by choć przez chwilę poczuć te wspaniałą atmosferę:)

Nie w tym zakładzie, od momentu wprowadzenia grafików bez jakiejkolwiek konsultacji i obcieciu pensji . Czy dłużej pracujesz mniej zarabiasz. Czychaja na twój błąd aby zabrać premię . Ale Produkujemy z pasją lecz coraz biedniejśi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sokpol Sp. z . o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

na produkcji jest grafik przychodzisz jak ci wypadnie nie wszyscy go mają wiec pozostałym płacą za nadgodziny ale to się skończ jak cały zakład przejdzie na ten śmieszny grafik

@ja

grafik czyli 4- brygadówka ?, wyjaśnij jeśli inny system, jaki?

@Edi

nie 4 brygadówka jest to grafik kupy (usunięte przez administratora) sie nie trzyma np 7 nocek pod rzad potem krótkie spanie niedziela po nocce i w poniedziałek i na 14 ile ci tam łaskawcy wyznaczyli i tak w koło a jak nie ma roboty to bierzesz urlop

obserwator
@ja

w tym co piszesz jest jakaś sprzeczność, z tego co wiem to jesteście zatrudnieni na umowę o pracę i wtedy obowiązuje jakiś system pracy zgodny z KP, to co opisujesz to jest tak jak robota na czarno na budowie, jak to liczą, jest miesięczny limit godzin? Jak grafik czyli planowane do przodu na przyszły tydzień, miesiąc ?, a co jak nagle potrzebujesz urlop a jest robota? Czy tak tak cały zakład czy tylko podpadziochy a swoi nadgodziny? W Twoim wpisie coś nie tak - 7 nocek? Powoli i ze zrozumieniem dopisz szczegóły, może zrozumiem najlepiej z nazwą systemu pracy.

@obserwator

jaki KP sokpol to oddzielne państwo w państwie pisze tak jak jest to nie żaden system to co mam ci napisać ze 4 bryg jak tak nie jest wiem ze np w 4 br po nocy masz 2 dni wolnego itd wiec jak mam ci pisac ze zrozumieniem jeb-iesz i już albo się wdrożysz albo aut

@ja

W drugim myszkowskim zakładzie jest podobnie, słyszałem że tam to jest ciekawie. Jeden ma 2 nocki w miesiącu a drugi dziesięć, śmiechu warte

obserwator
@ja

patrze z okna na duży i rozwijający się zakład, nowa hala ma ruszać w maju, miałem chęć się do Was przenieść ale to co piszesz to ........... więc wybieram aut, lekkich nocek kolego,

operator papi
@Operator

Kto ci takie bzdury naopowiadał w związku z nockami w papierni- no to jest tak że jak w jednym zakładzie są białe niewolniki to zawsze znajdzie się ktoś co stara się oczerniać inny zakład względem wymiaru czasu pracy lub zarobków- zorientuj się zanim coś napiszesz.

@operator papi

Piszę o drugim zakladzie skpl w Myszkowie

@Operator

Jak strzelasz z ucha do kierownika to masz mało nocek, zawsze taki (usunięte przez administratora) się znajdzie.

Kierowca

Brak węzła sanitarnego na parkingu dla kierowców ????

Do przemyślenia współpracownicy. 17zl to minimalna krajowa stawka od stycznia. Teraz spójrzcie w swoje umowy.

Sol

18,30 zł

witam jestem zainteresowany pracą na produkcji czy są może przyjęcia i na jaki zarobek można liczyć jako początkujący pracownik

Prod

Są, jak jesteś dobry to ok 4lub lepiej na rękę

zapomniałeś dodać że za 31 dni pracujących

A jak bardzo dobry to nawet 5 i wiecej

@Prod

ale w czym dobry w ''dziobaniu nie jestem jeśli o to chodzi''

Prod
@pracownik

Jak chcesz się przyjąć na produkcję do dziobania to niestety nie znajdziesz pracy. Może spróbuj w jakim kurniku. Tacy się przyjmują a potem okazuje się że niczym nie potrafią się wykazać i zwalniają się o pensja goła, bez premii

@pracownik

Oczywiście chodzi o to, że musisz być dobrym fachowcem, znającym się na robocie, nikt nie lubi dziobaków jeśli o to chodzi...

@Operator

myśle że coś tam potrafie raczej by mnie nie trzymali w obecnej pracy 20 lat pytam powaznie bo szkoda zebym badania robił jak za 31 dni pracujących wezme wypłaty 3 tys

@pracownik

Jeśli masz dobrą pracę, czyli w miarę kasa i wolne weekendy to daruj sobie sokpol. To że zarobisz parę złotych więcej to nie znaczy że za darmo, ten zakład jest specyficzny, trzeba się przyzwyczaić, jedni potrafią, inni nie. Wszystko zależy od tego co masz obecnie i czy chcesz to zmienić.

@Operator

dzieki za wmiare mądrą odpowiedz bo trudno sie tu coś dowiedzieć moja praca to delikatnie mówiąc (usunięte przez administratora) może kiedyś było dobrze tylko czas tam sie zatrzymał zero inwestycji a juz o jakimś rozwoju można zapomnieć są owszem wolne weedendy tylko ze wypłata pod stołem zero socjalu nie daj boże zachorować bo wypłata głodowa pozdrawiam .

@pracownik

No to sam sobie udzieliłeś odpowiedzi, warto zatem zmienić pracę

pracuj sobie dale 20 lat tam

@pracownik

Nie widzę różnicy pomiędzy tymi dwoma zakładami. Poza wypłatą pod stołem.

@pracownik

Witam . Jeżeli chcesz pracować w tej firmie to musisz wiedzieć że będziesz cały czas obserwowany z kamer jak przez brygadzistów. Poza tym co jakiś czas możesz zostać wezwany do biura i pokażą ci film na którym stoisz lub rozmawiasz nie ważne ile nawet 2minuty. I to już jest podstawą do zabrania ci pieniędzy. Tak wyglądają realia sokpolu.

Massimo
@pracownik

Odradzam! O zarobkach 4k można pomarzyć, nawet jeśli awansujesz ????????

Darek

Każdy może założyć własną firmę i będzie mógł wydawać na co tylko będzie chciał. Zastanówcie się, mamy trudny czas i oby firma nie miała problemów przez pandemię.

Serwis
@Darek

W trudnych czasach nie wydaje się na rzeczy zbędne. Można wydawać na maszyny y oraz np pracowników którzy dostają 1zl podwyżki raz na kilka lat a w sklepie zostawiają o wiele więcej na podstawowe produkty. Bez ludzi firmy nie będzie. Coraz więcej ludzi korzysta z rady i odchodzi lub planują. Wiele firm ma wzrosty i szukają ludzi. 3tys na rękę bez nadgodzin to już nie szał. Wielu ludzi odsunie cole i będzie piło soki. Nie jest najgorzej.

pandemia- jestem ciekaw podejścia zarządu w sprawie pandemii jeśli pracownik zostanie skierowany na kwarantannę będzie miał zabieraną premie rozumiem w tym miesiącu w którym był na kwarantannie ale te 2 pozostałe tak jak jest to przyjęte w firmie jeśli chorujesz tracisz premie na trzy 3 miesiące

Jaka atmosfera jest między działami w Sokpol Sp. z . o.?

Zol

Między działem remontowym a marketingiem jest nawet spoko.

Pacan

Mysle ze oczywiscie ze by przyjeli czlowieka ktory juz kiedys tam pracowal...takich ludzi potrzeba ktorzy wiedzą gdzie jest toaleta..gdzie jest jadalnia..gdzie jest jaka hala.Powinni nawet miec pirwszenstwo przed innymi bo wiedza jak wygląda zaklad..wiedza gdzie co jest..znaja maszyny,.Lepiej takiego przyjac niz czlowieka co tam nie robil.Dlatego zapraszam osoby ktore tam pracowaly kiedykolwiek do skladania CV.Mysle ze spokojnie ponownie znajda tam swoj kąt,

Katarzyna

Dzień dobry, ostatnio pojawiła się u Państwa oferta pracy na stanowisku specjalisty ds. hr i kadr, chciałabym się dowiedzieć czy po okresie próbnym oferują Państwo umowę na czas nieokreślony oraz jakie są widełki wynagrodzenia dla osoby spełniającej wszystkie wymagania w ofercie pracy? Serdecznie pozdrawiam Os Katarzyna

@Katarzyna

Zawsze zastanawiają mnie tego typy pytania ogłoszenia Ludzie mają podany numer telefonu w ogłoszeniu, ale nigdy nie dzwonią, nie napiszą maila tylko są bierni. Nie wiem czy mają nadzieję, że ktoś pokusi się o publiczne podanie warunków zależnych od umiejętności. Czy w przypadku sytuacji kryzysowej zadzwonią z informacją i będą aktywni czy po prostu po tygodniu powiedzą że napisały post na portalu i to wina Zarządu, że nie śledzi różnych portali.

A
@Xc

Drogi Xc nie wiesz czy Pani Katarzyna napisała maila czy też nie... W cywilizowanych krajach pracodawca podaje wymagania jakie powinnien spełnić kandydat a obok tego wynagrodzenie jakie za dostanie... Jeśli ktoś dobrze zarabia a uważa, że zna się na robocie i powinnien zarabiać więcej szuka lepszej pracy, nikt nie ma ochoty jeździć po rekrutacjach tracić urlop i pieniądze by na końcu dowiedzieć się , że firma go chce jest cacy a wynagrodzenie proponowane to śmiech na sali... Firma traci czas i pieniądze na rekrutację a kandydat dostaje spazmu , że przechodził 5 etapów rekrutacji a oferta wynagrodzenia to śmiech na sali... Pracodawcy nie tylko pracownicy bez pracy szukają pracy!!! Niektórzy pragną zmienić ją na lepiej płatną , więc z łaski swojej podawajcie stawki wynagrodzenia a jak nie chcecie to nie oczekujcie nic bo za wysokie wymagania wobec pracownika należy się dobre wynagrodzenie!!

@A

Szkopuł w tym że nie żyjemy w cywilizowanym kraju tylko w kraju bezprawia i jeśli nie ma określonego wynagrodzenia to każdy wie że najniższa krajowa i bez znaczenia kto jakie ma kwalifikacje,, taki klimat.......

@A

Skoro napisała maila i został bez echa ciężko oczekiwać odpowiedzi na 10 różnych portali..

KiedyśTam

Witam, są tam do was przyjęcia? kiedyś pracowałem w tym zakładzie i ciekawi mnie czy jak się zwolniłem kilka lat temu to przyjęliby mnie teraz.

NICK
@KiedyśTam

Mysle ze oczywiscie ze by cie przyjeli.Powinienes nawet miec pirwszenstwo przed innymi bo wiesz jak wygląda zaklad..wiesz gdzie co jest..znasz maszyny,wiesz co i jak.Lepiej takiego przyjac niz czlowieka co tam nie robil.

Czesc sa przyjecia ? I jakie sa zmiany pierwsze tylko czy 3 zmianowa i dałoby sie na czarno bez umowy na jakis czas bo nie wiem warto

uczciwosc

Człowieku a gdzie ty się zatrudnisz na czarno?i to w dodatku w takiej firmie jak Sokpol- chciałbyś pracować na czarno, mieć 1 zmiane 5 dni w tygodniu i zarobić 3,5 tyś- no to raczej nie znajdziesz pracy z twoim upodobaniem w firmie Sp z .o.o, jedynie prywaciaż ale praca po 12 h na czarno

BIAŁY NIEWOLNIK

Panowie jak wam się podobają grafiki na ten nowy miesiąc bo ja sądzę że do bani dużo ludzi zostało zrobionych w wała na urlopy czy jakieś imprezy planowane. KIEROWNICTWO dostaje informacje wcześniej o dniach wolnych w których nas nie będzie a i tak nie uwzgledniaja tego w grafiku ..... A PONOĆ TAKI MAJA SUPER ZAKUPIONY PROGRAM DO PLANOWANIA....... ale co się spodziewać po nich oni już nie panują nad niczym....

Pracownik produkcji

Taka. Informacja dla tych którzy chcą zacząć współpracę z firmą Sokpol w Myszkowie. Od 3 lat jest coraz gorzej z komunikacją i szacunkiem dla pracowników ,brak informacji o istotnych rzeczach takich jak zarobki na tzw. grafiku . Był wysłany e-mail z produkcji do zarządu z proźbą o zebranie lub informację w tej sprawie i do dzisiaj nikt się nie poczuwa do odpowiedzi. Pozdrawiam

Pracownik sokpolu
@Pracownik produkcji

Po prostu mają nas gdzieś, jesteśmy traktowani jak śmieci. Nikt się z nami nie liczy robią co chcą, brakuje w tym zakładzie pracy związków zawodowych. Porobiły się w zakładzie działy które są lepiej traktowane niż my PRODUKCJA, bo ma kto o nich dbać u PREZESA. A o produkcję nikt nie dba wręcz przeciwnie.... Pozdrawiam

@Pracownik sokpolu

Chciałbyś żeby pytali produkcję o zdanie, pytali o problemy, przyszli się doradzić czy wysłuchać jakie są problemy??? Nic z tego, Ty masz przeczytać maila i wykonać to to "mądrzejsi" wymyślili, nie odzywać się, nie krytykować czy pytać o coś co Cię niepokoi. A jak nie pasuje to wiesz gdzie są przyjęcia do pracy... Nigdy tak nie było jak jest obecnie w tym zakładzie i nie zanosi się by było lepiej

Sokownik

Na MWG zawsze byli gorsi i lepsi. Kto umie dobrze donosić i ma do perfekcji opanowane umiejętności udawania że coś robi będzie nagradzany. Kto się postawi od razu jest ten zły i szuka się na niego haków???? To nie wina ludzi lecz kierownictwa. Przyjęli system że trzeba poróżnić pracowników by jeden donosił na drugiego???? Brygadziści również się tego nauczyli i od wielu lat za zgodą kierownictwa gnębią podwładnych. Nie każdy jest taki bo trafiają się magazynierzy w porządku, ale to tylko tacy którzy się nie boją własnego cienia????

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Sokpol Sp. z . o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Xc

Możesz rozwinac się z magazyniera na operatora lub z operatora na magazyniera. No chyba że z operatorów zaczną robić specjalistów ds obsługi maszyny..

co grafiki tak wam podziękowali bez rozmów, tak was szanują(usunięte przez administratora)

My
@ja

My też nie długo podziękujemy, mamy plan. Skoro nikt z Nami nie chce rozmawiać i mają nas w (usunięte przez administratora) e, my też się odpowiednio odwdzięczymy

@My

Stara śpiewka, od lat nikt nic nie robi, podobnie będzie teraz

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków