Opinie o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Dla mnie to jest bardzo fajne środowisko pracy! Bardzo dobry pracodawca! Szczerze polecam pracę w KBIG.

Kamil

firma godna polecenia, przez blokady dłużnik nie dostał kredytu i zwrócił się do mnie i oddał wszystko z odsetkami w 4 miesiące kontakt z opiekunem cały czas, często korzystam z raportów gospodarczych, wszystko na plus

pawbud

na duży plus. Nie dużym kosztem odzyskałem od dłużnika swoje pieniądze, z raportów gospodarczych korzystam sporadycznie.

Budrem

Współpracuje z tą firmą od 2 lat. Obecnie wszystkie sprawy z dłużnikami mam rozwiązane. Część spłacała się szybciej, na część musiałem chwilę poczekać. Obecnie korzystam z raportów gospodarczych. Sprawdzam sobie każdą firmę zanim rozpocznę dla nich budowę. Polecam takie działanie. Nie duży koszt a można a wiadomo z kim siada się do interesów.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Frontend Developer
WaldekDankowski

Chciałbym polecić te firmę, odzyskałem 25.000zł w 9 miesięcy, dobre u nich jest to, że potem odzyskują to co na nich wydałeś. Czasami sprawdzam nowych klientów, ich raporty mają dużo informacji, których nie ma np w KRS czy Bisnode.

Andrzej Myślicki

Działam z firmą KBIG S.A. od prawie pół roku. Wszystko rzeczowo wyjaśnione, a przede wszystkim dobry kontakt. Kontakt z opiekunem rewelacyjny. Dwóch dłużników spłaciło mi się po samym wezwaniu do zapłaty. Na kilku założyłem blokadę gospodarczą (jeden spłaca mi się w ratach). Dobrze zainwestowane pieniądze.

Sebastian W.

Szanowni Państwo, Czy jest możliwość zatrudnienia w Warszawie? Czy macie Panstwo wolne etaty? Jestem zainteresowany Działem IT.

x
@Sebastian W.

nie, bo nieeee

Teresa Sawik

Warto dzialac. Warto ujawniać informacje nt. dluznikow. Jeśli mamy narzedzie do tego przeznaczone, trzeba to wykorzystac. Trzeba tez rozsądnie podchodzic do tematu i jesli mamy sprawe sprzed wielu wielu lat i myslimy że odzyskamy ją w miesiac to chyba jest nie na miejscu. Tak mi się przynajmniej wydaje. Jestem przedsiebiorca. Podpisalam umowę z tą firmą już jakiś czas temu. Mam sprawy, ktore schodza już po wezwaniu KBIG ale sa tez takie, na ktore musze poczekac. I bede to robic. Taka jest moja decyzja. Chocby to miała trwac lata. Bede ujawniac informacje na temat tych, ktorzy mi nie zaplacili. Jesli chodzi o firme KBIG to spotkalam sie w niej z ludzmi, ktorzy mi pomagaja i wspieraja w dzialaniach. Na codzien sprawdzam nowych klientow. Korzystam z narzedzi prewencyjnych. To mi pomaga.

Jjjj

Jedna wielka ściema haha z tymi odzyskaniem długów. Zakaldanie blokad itp jedna wielka ściema napraede nie działa to tak jak ta firma to przedstawia

Marek85

Skutecznie odzyskali 20.000 w ok. 4 miesiące, na początku miałem obawy ze względu na opłatę abonamentową, ale opłacało się zaryzykować. W sumie wydałem 850 zł. Warto pochwalić też sprawną komunikację z ich strony.

Najlepsza firma na rynku! Bardzo rozwijające miejsce pracy. Środowisko międzynarodowe, dlatego jest możliwość podnoszenia kwalifikacji. Pomimo mocno rozbudowanej struktury jest przyjacielska atmosfera pracy.

Kinga

Polecam! Polecam! Polecam! NAJLEPSZY PRACODAWCA jakiego miałam! Jestem z Warszawy i pracuję zdalnie ale codziennie mam kontakt ze swoimi ludziskami. Pozdrawiam mocno***

Grzegorz Zapotoczny

Chciałbym polecić KBIG, kontakt z nimi jest bardzo dobry, nie musiałem czekać na infolinii (jak to bywa u konkurencji), tylko bezpośrednio kontaktował się ze mną opiekun i omawialiśmy sprawy. Oprócz odzyskiwania należności poprzez blokady, mają bardzo szczegółowe raporty gospodarcze, weryfikuję nimi nowych kontrahentów. Szczerze polecam korzystanie z ich usług, Grzesiek

Waldemar

Dzień dobry, Chciałbym wystawić pozytywną opinię tej firmie. Terminowość, uprzejmość i profesjonalne podejście. Klientem jestem od ponad roku. Korzystam z raportów gospodarczych, które już kilka razy pomogły mi uniknąć problemów z dłużnikami. Umowę podpisywałem z Panem Dawidem i Panem Damianem. Bardzo sprawnie odpowiadali na moje dociekliwe pytanie i rozwiali wszystkie wątpliwości. Na pewno nie można powiedzieć złego słowa o ich pracy. Pozdrawiam Waldemar

Stanisław K.

Polecam P.Krystiana z KBIG dzięki którego poradom prawnym w rok odzyskałem 127 tys. Z moją sprawą wcześniej nie poradziły sobie firmy windykacyjne ani inne biura. Dziękuję.

Tomek Adamski

????))Jestem po 3 dniach szkolenia w tej firmie???? Cieszę się, że się dostałem. Na ten moment wygląda wszystko super. Widzę zapracowane ale uśmiechnięte twarze. Mam dużo nauki. Sam proces rekrutacji przebiegał bardzo sprawnie. Najpierw telefon, długa rozmowa, potem kolejny telefon i zaproszenie na spotkanie. Na spotkaniu było 2 szefów. Bardzo pozytywnie odebrałem naszą rozmowę. Po 3 dniach zaprosili mnie do pracy????))

Wyłudzają pieniądze od firm, mimo wypowiedzenia trzeba płacić za nic, bo taka umowa. Uważajcie co podpisujecie.

odp.

Szanowny Panie, Pana wypowiedzenie nie dotarło do naszego biura. Chyba pomylił Pan firmy. Proszę o sprawdzenie z jaką datą Pan je wysłał i na jaki adres. Chętnie pomożemy w sprawie. W związku z tym, że jest Pan klientem naszego biura bardzo krótko, rozumiem, że nastąpiła pomyłka. Proszę o pilny kontakt z biurem w celu wyjaśnienia sprawy.

Cześć, chciałabym zachęcić wszystkich do pracy w tej firmie. Pracodawca jest godny polecenia! Sama pracuję tu ponad rok i nie mogę powiedzieć złego słowa. Odpowiadają mi godziny pracy. Nie ma nadgodzin. Jest bardzo dobra atmosfera pracy. Młodzi, którzy przychodzą do pracy szybko się wdrażają. Oczywiście staramy się im pomóc tak jak możemy najlepiej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

x

Podpisałem umowę w lipcu, na ten moment czekam jak rozwinie się sytuacja. Na pochwałę zasługuje natomiast sam proces i kontakt z biurem. Po podpisaniu dokumentów, zostałem wprowadzony w temat przez mojego opiekuna, od razu załatwiliśmy sprawę wezwań do zapłaty. Wszystko fajnie i szybko. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Kraków

• Jak się pracuje w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Kandydaci do pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
4.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Lublańska 38
    31-476 Kraków