Opinie o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inex System Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inex System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inex System Sp. z o.o. w Swarzędz

.,.

Czemu nadgodziny są tylko dla wybranych a inni nie mają? Mam wrażenie że nadgodziny są tylko dla największych lewusow. Brak słów

jak w takiej sytuacji wyglądają kontakty z przełożonym? Nie wystarczy podejść z takim problemem? Są szkolenia? I w druga stronę jeśli ktoś faktycznie ma gorsze wyniki to z kim o nich rozmawia, w jaki sposób wyciągane są jakieś konsekwencje?

Bugatti

Gdzie są te karty podarunkowe zaległe i aktualne , które były tak namiętnie obiecywane na spotkaniach ? Kłamiecie ludzią prosto w oczy mydląc je by każdy usłyszał to co chce ... ludzie bez wyobraźni ... nikt ślepy nie jest co wy tam w biurach robicie ...

B

Kiedy nie było wypłat? Przestań siać pomówienia bo to żałosne jest. A na L4 sami szliście nikt was nie zmuszał przecież

Czy nowo zatrudnione osoby w Inex System Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Jamal

Jasno wskazują przy tym zasady? jakieś wyniki mam na myśli, próg którego trzeba się trzymać przez ten cały okres żeby dali jednak z marszu tamta umowę? Jest kogo o to pytać?

Normalna osoba

Pracuje się spoko, jak na zmianie są spoko ludzie. Kasa też całkiem niezła. Nie mogę się doczekać większej ilości zleceń. Czym wiecej tym lepiej. Pozdro ludziska

... Nowy wpis

Tak usuwajcie, usuwajcie wpisy. Skazy z waszego sumienia tak szybko nie usunięcie...

Niach niach Nowy wpis
@...

Co zostało usunięte? Chyba coś mnie ominęło

Zły

Dlaczego wciąż kłamiecie ??????

Niach niach Nowy wpis
@Zły

Obietnice: "...Niczym się nie martwcie, wasze wypłaty są zabezpieczone... 200tys euro tylko czeka na nasz prośbę o przelew..." Rzeczywistość: 1500zl pod stołem, produkcja PEKI poza systemem, oczekiwania i pretensje do pracowników, że nie przychodzą do pracy... Pracodawco, dyrektorze, kierowniku"...A czy Wy jesteście HONOROWI?..."

. Nowy wpis

Oni nam nic nie dadzą , wola sobie napchać w kieszenie

Ktoś w ogóle w firmie jest? Muszę złożyć wezwanie do zapłaty

Niach niach

Naprawdę myślisz, że wezwanie do zapłaty coś przyspieszy, że dyrekcja się przestraszy i wyciągnie gotówkę spod stołu? Przecież oni mają setki takich pism miesięcznie... Nikt się tym nie przejmuje...

Brałeś udział w rekrutacji do Inex System Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
Pracownik Jasin

Nigdy bym już tu nie wrócił, więcej nienawiści niż cokolwiek. Ból (usunięte przez administratora) że ktoś umie coś lepiej niż inni. Chamstwo i obłuda. Wzajemne (usunięte przez administratora) się do kierowników byle mieć lepiej. (usunięte przez administratora)

Aga

Dzień dobry. Widziałam kiedyś ofertę na produkcje, w której oznaczona była jedynie praca na cały etat. Czy możliwa byłaby obecnie praca na jego część? Na przykład na połówkę?

Bardziej bezczelnych osob niż w tej firmie jak żyje nie widzialem. Człowiek ma na wypłatę czekac bo oni sobie obracają pieniedzmi nadal jak chca.

witam. jak jest wystawiona teraz oferta dla Konstruktora, to piszą w niej, że mile widziane jest doświadczenie w (usunięte przez administratora) w systemie ERP. A powiedzcie mi jakiego tutaj teraz się używa? Chyba, że na różnych się pracuje? jakie jeszcze oprogramowania trzeba obsługiwać?

Ale co z tym ERP i innymi oprogramowaniami w końcu, bo mnie też by to w zasadzie interesowało? I jakie szkolenia na tym stanowisku mogą być dodatkowo organizowane? przyznam, że na przykład wiedzy na temat wykorzystywanego materiału jakiejś specjalistycznej to nie mam

Kontrahent

Czy firma ogłosiła upadłość?

Szkoda tego wszystkiego, każdy z Was narzeka i nigdy wszystkim się niedogodzi. Były czasy gdy firma Rewelacyjnie prosperowała i zarząd był na miejscu wtedy od A do Z wszystko było zapięte. Firmę zgubił rozmach otwartych nowych oddziałów w Kostrzynie i zostawienie Jasinia po okiem dyrektora Huberta oraz niedojrzałego Emocjonalnie kierownika Filipa . Nie ma co czarować brak pojęcia tych ludzi i samowolka,zero konsekwencji wyciągniętych z waszych drodzy pracownicy błędów, zero zasad , tylko kłamstwa dyrektora i głupie mobingowe teksty kierownika. Szkoda Firmy miała ogromny potencjał , dobrze się tu pracowało. Tylko ludzie nie na odpowiednich stanowiskach , gdyb zarząd został z Prezesem i miał na wszystko oko ....jak kiedyś i gdyby Natalia dalej była kierownikiem może dalej byśmy istnienieli.

PrzyszłaKryskaNaMatyska

Witam hejterów, wszystkich żalących się tutaj na firmę inex. Nieubłaganie zbliżające się podjęcie pracy u innego pracodawcy powinno odświeżyć wasze umysłu. Trzy zmiany, trzy tysiące, podkręcone normy, przemili przełożeni, pierdu pierdu, fejsu w telefonach oraz niespłacone kredyty XD

Wypowiem się ten jeden jedyny raz. Firma nie upadła z dnia na dzień. Niech każdy chociaż we własnym sumieniu odpowie ile razy popełnił błąd, ile razy zepsuł większą ilość sztuk i ile razy za nic nie odpowiedział. Ile razy w godzinach pracy zwalnialiscie i tempo swojej pracy i maszyn, by mieć nadgodziny a dopiero po godzinach pracy robiliście to co powinniście robić w godzinach pracy. Żal mi Prezesa bo to nie Wy będziecie się martwić i odpowiadać za błędy.

To pakowanie to cale siebie warte my na biegiem na tym montazu wszystko a oni tylko stoja i co vhwile gadaja i sie nigdy wyrobic nie moga i wiecznie trzeba im pomagac

Faktycznie pomagacie ludziom pakować? Ciekawi mnie jak często. Zastanawiam się jakie mogą mieć w takim razie normy i czemu w zasadzie nikt na to jakiejś szczególnej uwagi nie zwraca? To nie opóźnia przypadkiem waszej pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy wy sobie zdajecie sprawę z tego że te wasze wpisy mogą kiedyś skończyć się tragedią??????

Pierwsza firma w której wbicie kołka jest lepiej płatne niż obsługa maszyn. Nie polecam

Pan poziomka

Patrząc na trend rynku można zauważyć iż widełki płac dla operatorów produkcji mieszczą się w przedziale 4-6k także niezrozumienie wartości przyznanych rewaloryzacji państwa zasiłków wskazuje na niepohamowaną chciwość pracowników względem pracodawcy. Cytując utwór Pana Kazika 12 groszy "... Jazda do roboty (usunięte przez administratora) nieroby..."

@Pan poziomka

Tutaj nie chodzi głownie o pieniądze, lecz o sprawy i prawa pracowników, które są bagatelizowane od dawien dawna. Pracodawca miał i ma nadal problem z "empikami", ZUSem, grupowym ubezpieczeniem i nie wysłanymi PITami na czas do Urzędu Skarbowego. Aneksy, które miały być z początkiem roku, które do dziś, po mimo zapewnień kierownika nie trafiły do rąk pracowników. Niektórzy nawet nie odbyli rozmów rocznych. Teraz nasuwa się pytanie kto z kogo robi głupiego?

Jamal

Tak, najpierw okres próbny 3mieś, następnie na rok, a jak sie sprawdzi osoba to na stałe.

@Jamal

Dzięki za informacje. Czyli po roku to już prawie pewna jest umowa na stałe? Wiesz co, w jednej z opinii przeczytałem, że firma nie uznaje premii. Tyczy się to każdego stanowiska? Przed momentem widziałem ofertę dla konstruktora i rzeczywiście nie ma tam wzmianki o premii. Na tym stanowisku nie będę mógł na nią liczyć?

Jamal

To umowa na stałe po roku nie jest pewna, może być tak że jeszcze raz na rok można otrzymać, to tylko zależy od tego jak byś sie strawdził. Co do premii to nie ma. Jest stała podstawa, na produkcji czy w biurze

Miażdżymy konkurencję

Najlepsza firma na świecie, bardzo duże wynagrodzenie, każdy jest zadowolony ze swoich wypłat, kierownik docenia każdego pracownika, można to odczuć na każdym kroku, toniemy w papierze toaletowym, herbacie, kawie oraz tłustych paczkach. Podwyżki na europejskim poziomie także inflacja mam niestraszna. Na święta jak co roku dostaniemy paczkę przygotowaną przez firmę, sowita koperta z pieniędzmi i wiele różnych rzeczy, paczka jest ogromna i bardzo bogata, firma rozpieszcza swoich pracowników którzy mają powód do dumy by tutaj pracować w końcu świetnych wartościowych oraz ilościowych projektów cała masa.

Jeśli argument - 'nie mogliśmy Ci dać więcej, bo masz już dużo, a innym musieliśmy wyrównać' ma przemawiać za większym zaangażowaniem do pracy, to sorry, ale NIE CHCE MI SIĘ XD

To trzeba zacząć pracować adekwatnie do swojej podwyżki. Jeśli nie czujesz się doceniony przy dzisiejszej inflacji i kosztów utrzymania, to proponuję zwolnić pracę do min. Ciekawe kto na tym bardziej straci.

Absurd

Kilku pracowników z którymi nikt nie umie sobie poradzić. Dorobki dorobek... Moze mniej patrzenia w sufit i w telefon pomorze bo później niczego nie można zamontować do końca

Czemu inżynier produktu jest teraz potrzebny od zaraz? To wynik tego wspomnianego zebrania kierownictwa, o które ktoś jakiś czas temu pytał? Powiększają zespoły? Jest jakiś plan? Jeśli tak to proszę szczegóły, bo chyba będę aplikować. można poznać tegoroczne stawki?

Drakula

Jak tam wasze nastawienie po zebraniu z kierownikami jednej płyty :D zwiekszcie efektywność pracy bo przez was niedojdy za 3 miesiące zamknie się firma. Ale to że nie mają na towar między innymi na klej po który jeżdżą codziennie po 3 tubki jest ok. Wymagają cudów od pracowników jak sami nie ogarniają. Żenujące !!

Zostaw merytoryczną opinię o Inex System Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Inex System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inex System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inex System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 22 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inex System Sp. z o.o.

Inex System Sp. z o.o.