Opinie o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A w Jarocin

@Ciekawski dzięki za odpowiedź, już wszystko rozumiem. A jesteś zainteresowany pracą w Jarocińskiej Fabryce Obrabiarek ,,JAFO;; S.A? @Wszechwiedzacy czy w takim razie firma prowadzi jakieś rekrutacje? Jak sam ocenisz pracę w tym miejscu?

Wszechwiedzacy

Niewierz w to. Ludzi brakuje i co z Tego jak kadra pracownicza sie starzeje . Brakuje mlodych a kazdy chce zarobic

Teraz Kiedy JAFO zdobyło medal na targach w Kielcach to może pozyska nowych klientów. Może będzie lepiej bo idzie wiosna.

@Ciekawski a skąd masz takie informacje? Może ktoś to potwierdzić? W sieci nie widać żadnych ofert pracy, więc nic nie wskazuje na wymianę kadry pracowniczej. @były pracownik co dokładniej masz na myśli mówiąc, że w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A panuje PRL"? Ważne, by takie kwestie wyjaśniać i nie wprowadzać na forum niedomówień.

Ciekawski
@Karolina

Tylko tak słyszałem i zadałem pytanie czy to prawda. Nie wprowadzamy nikogo w błąd bo to było tylko pytanie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Gutek

Może teraz kiedy brakuje fachowców do pracy to firma skłoni się do podniesienia pensji?

Ciekawski
@Gutek

Słyszałem ze zwalniali ostatnio ?czy to prawda?

nikt

Praca w firmie jest pracą wymagająca, ze względu na osobę zarządzającą jak i specyfikę pracy. Niektóre osoby z niższego szczebla zarządzania starają się coś zrobić ale .... Faktycznie fachowcy to są w JAFO, ale już niedługo ich nie będzie.

był pracownik
@nikt

Kierownik Marcin oraz majstrowie z w1 i w2 starają się bardzo. Ich praca jednak zostaje zmarnowana przez R.T, J.T, K.B.

Wszechwiedzacy
@był pracownik

Sa jednak ludzie ktorzy staraja sie trzymac jakas ta firme na nogach ,ale niestety system plac jest tak bardzo slaby ze za chwile tam nie bedzie mial kto robic, poniewaz kazdy chce zeby mu na wszystko starczylo ;)

Stanowczo nie polecam. Jeśli jesteś nowym pracownikiem możesz liczyć na 2100 zł brutto. Po 3 msc masz podwyżkę aż o 200 zł. Zarządzanie oraz planowanie stoi na najniższym poziomie. Pracownicy są obwiniani za nie wyrobienie normy, choć problem tkwi w niewłaściwym planowaniu i totalnym mieszaniu planów produkcyjnych. Prezes chodzi za 5min 14 i szuka osób do zwolnienia lub ucięcia premii, choć i tak one są niewielkie 50-150 zł w ramach socjalnego co 4 msc) W jafo szerzy się alkoholizm, prl jest na każdym kroku. Pracownicy doświadczeni są totalnie nie szanowani przez zarząd. Pozdrawiam Prezesa - chama i egoistę, który wypłaca sobie horrendalne sumy na wypłaty i jeździ autami na jafo. r

Olek

Jak komuś nie po drodze z pracą to ma prawo być niezadowolony z firmy!!!

?

Nie polecam, to nie jest zakład pracy tylko (usunięte przez administratora)

gjgj

prl na każdym kroku

JAFO

Proces rekrutacyjny zależy do stanowiska na jakie się rekrutuje. Przeważnie jest to proces jedno lub dwuetapowy polegający na wytypowaniu osoby z predyspozycjami najbardziej zbliżonymi do oczekiwanych. Zachęcam do wysyłania swoich aplikacji.

JAFO

Tak, firma prowadzi cały czas rekrutację na różne stanowiska. Warto spróbować :)

W jakim systemie odbywa się praca na produkcji w JAFO? Czy są to stałe godziny, czy system zmianowy? To kluczowa kwestia dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy w tej firmie. Wasze doświadczenie może pomóc w dokonaniu decyzji o zatrudnieniu.

kormak

ja UWAZAM kolego że nie dla wybranych ale super specjalistów i tyle

Autentyczne wydarzenie

Zakładam, że osoba, która odbywa rozmowy w Urzędzie Pracy w Jarocinie na końcu korytarza po lewej stronie nie jest wiarygodna. Byłem świadkiem, gdy dwie osoby niby uroczo zostały zaproszone do pokoju nr 102. Wchodziłem na końcu.... Teraz Uwaga!!!!! To ważne..... Dziwny Człowiek, który ze mną rozmawiał. Nawet się nie przedstawił, nie podał nazwy Firmy, tylko wyłudził dane z cv. A jeśli znowu będę dostawał płatne sms-y, jak z innej firmy? Sprawiał wrażenie osoby przygotowanej na rozmowę. A gdy ktoś kredyt na mnie zaciągnie z danych z wniosku? Nie zdążył przeczytać całości cv. Jedynie usłyszał, gdzie najdłużej pracowałem i na jakim stanowisku, to od razu podał namiary. Wątpię, żeby szef takiej firmy potrafił pomóc każdemu zjadaczowi chleba. Bez chwili namysłu.. Albo PUP chce uniknąć skandalu, albo ktoś trafi na kasę do Kauflandu z pokoju nr Praca jest, ale dla wybranych. Teatralnie rzecz ujmując.

anty

Praca w JAFO - NIE POLECAM - to wszystko dobranoc

BYŁY-PRACOWNIK

Witam serdecznie! Jeśli tu trafiłeś to znaczy, że szukasz opinii o firmie JAFO Jarocin bo np. jesteś bezrobotny/a i chcesz tam podjąć pracę to pozwól, że podzielę się swoją skromną opinią na ten temat. Jestem byłym pracownikiem tej firmy - fakt - jakoś długo tam nie pracowałem ale to "normalne" w tym obozie. Moje obowiązki - ogromna ilość zadań (ze względów prywatnych nie zdradzę co dokładnie robiłem) zarobki netto 1300 - 1400 zł (!) Jestem zadowolony, że już tam nie pracuje. To jak traktowani są tam pracownicy to są kpiny. I to nie jest tak, że powyższe opinie to się wzięły z nikąd i ktoś się łudzi, że to nieprawda - niestety nie polecam pracy w tej firmie. Ludzie tam dostają nagany za uwaga "zbyt wolną jazdę na rowerze albo nie zapiętą szelkę od spodni". Te próby wybielania tego zakładu przez niektórych co tu piszą to pewnie nikt inny jak Ci z TIT ;) a ten idiota co napisał, że skoro jest tam tak zle to czemu ludzie tam pracują to ja Ci odpowiem czemu - kto zatrudni gościa który 50 lat robi jedno i to samo i tylko na tym się zna i ma 70 lat? Fachowcy którzy zjedli zęby na obróbce skrawaniem są traktowani jak ostatni śmiecie. Tam prawdziwą kasę zarabia może z 5 osób i każdy wie o kogo chodzi - cała reszta to wszawe grosze i siedzą tam jak na szpilkach bo nie wiadomo który dzień tam jest ich ostatni. Tam prawdziwy fachowca z wieloletnim doświadczeniem usłyszy "na Twoje miejsce mam 10 chętnych". Ta firma to największa ruina w Jarocine!

xxx

niestety coraz bardziej zaczynam wierzyć w to że za ciężką prace nie tylko garb ale kop w cztery litery

Kurde, co to ma być?

Skoro jest tak źle to jak to możliwe, że tyle osób tam pracuje? Co to, masochiści? A tak poza tym to chciałem powiedzieć, że jeszcze się nie spotkałem na portalu GoWork.pl z jakimikolwiek POZYTYWNYMI opiniami na temat JAKIEJKOLWIEK firmy. Kazdą firmę wszyscy po prostu gnoją ile wlezie i pochwał szukać na próżno. Więc albo w Polsce nie ma firm tzw. "porządnych" albo konkurencja nie śpi i wypisuje paszkwile jeden za drugim.

daw

nie polecam zero przyszłosci pracownika wogóle nie szanoje wojskowy tam rządzi (długi)słabe zarobki 1250zL

Zostaw merytoryczną opinię o Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A - Jarocin

• Jak się pracuje w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jarocińska Fabryka Obrabiarek ,,JAFO;; S.A