Opinie o Multi Interactive Solutions w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multi Interactive Solutions. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multi Interactive Solutions o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Interactive Solutions w Warszawa

Łukasz

Ile ludzi tyle opinii , mi pasuje.

ania

nie wiem o co wam chodzi, ja pracuję już tam kilka miesięcy i wszystko spoko. wcześniej były słabe i przedzwonione bazy, ale teraz mamy nowe i wszyscy mają pracę i dobre wyniki... wiadomo kokosów nie zarobisz, ale przynajmniej masz pewność, że jak projekt się skończy to przeszkolą na inny i cały czas masz pracę, a nie bujasz się co chwila po różnych firmach

Łukasz

Szkoda słów . Nikomu nie radzę tam pracować .

Moniś

Pracowałam na projekcie Tarsago nie masz wyniku to do domu szkoda słów marna płaca i bazy przedzwoni-one ogólnie gów.o a czystość i warunki pozostawiają wiele do życzenia

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Były-Szczęśliwy-pracownik

Jak chcesz żyć za marne 8 brutto na początek to dawaj !! to jest firma dla ciebie lapidarnie i na temat .

@Były-Szczęśliwy-pracownik

Zastanawiające... ja dostałem na początek 10 brutto, a już po pierwszym miesiącu miałem 11 brutto.

diablo

czesc atmosfera super pomimo chwilowego odejscia od projektu po rozmowie z szefostwem zostalam przyjeta na projekt4Swb

furby

witam pracuje w misiu juz 6 m-cy jest super wszyscy sa super atmosfera jak w domu

Emi

Pracuję w MISu jakieś 4 miesiące i naprawdę jestem zadowolona. Świetna kadra, mega sympatyczni ludzie, jesli sobie nie radzisz, team leader podchodzi do Ciebie z cierpliwoscia i robi Ci couching, po ktorym zawsze idzie znacznie lepiej. Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki - jak wszedzie - jest trojka ludzi, z kto ktorymi w ogole nie gadam, ale ogolem na plus. I bardzo fajne zarobki, super system motywacyjny i jest duzo nagrod rzeczowych za wyniki, jak wejsciowki do kina, blendery, kupony do empiku, itp. Duza mozliwosc rozwoju. :

Who nows

Z tego co widzę firma Multi Interactive Solutions prowadzi jakąś nową rekrutację, jest ogłoszenie o pracę. Zobaczcie prosze o co chodzi i jeśli możecie to napiszcie czy warto się o nią starać. Cześć jestem Kasia,Do naszego działu sprzedaży poszukujemy Konsultantów.Jeśli nie masz doświadczenia w tej ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5676328?keywords=&region=

pomocny
@Who nows

Opinie na forach zawsze są różne, ale najlepiej pójść na rozmowę i przekonać się samemu i mieć własne zdanie. Ja szukając pracy zaglądam na fora, ale wolę samemu odwiedzić i poznać firmę. Jakby człowiek sugerował się tylko opiniami to by nie znalazł pracy :) Powodzenia

poszukująca

A z jakich branż są projekty. Bo w ogłoszeniach nic nie piszą, oby nie sprzedaż książek.

mogę potwierdzić, że nie potrzeba doświadczenia żeby tam pracować, ponieważ są szkolenia, na których można zdobyć i wiedzę, i umiejętności potrzebne do pracy. są różne projekty, czyli jest możliwość wykazania się pod różnym kątem. można przyswoić sobie umiejętność komunikacji, otworzyć się na ludzi i nabrać pewności siebie - to prawda, wiem po sobie. jest bardzo fajna atmosfera, ludzie pomocni, więc nawet jak ci nie idzie, to trenerzy i liderzy pomagają. jeszcze mi się nie zdarzyło iść do domu, a nie zawsze miałam wynik. normalnie też każdy może dostać prowizję, na jaką sobie zapracuje. wiadomo, żadna firma nie jest idealna. ale ja ze swojej strony polecam, dużo można się nauczyć

Kalinka
@były pracownik

Co za gówniana wypowiedź ta firma to dno . Mobbing to jedno a płacą marnie 10 brutto

O.P

firma - dno kadra - poniżej krytyki zarobki -sprawdź szefowa - zatrzymała się tokiem myślenia w latach 90 a i syf straszny brudasy i tyle

Ola

W firmie Multi Interactive Solutions pracuje już od 7 miesięcy, wcześniej pracowałam już w 6 call center i ze wszystkich tu atmosfera mi się najbardziej podoba. Trenerom zależy na zysku i sprzedażach, ale nie ma takiego "parcia" niemożliwego do zniesienia.Rzeczywiście zależy im na jakości. Atmosfera fajna, ludzie też i podwyżke można dostać. Polecam firmę jako pracodawcę.

@Ola

Ta parcia nie masz wyniku to do domu tak działa ta firma jedziesz do pracy aby po godzinie z niej wyjść

agata

Byłam ostatnio na kilku rozmowach, ale tylko w tej firmie potraktowali mnie dobrze. Chciałam mieć alternatywę i nie przyjęłam od razu oferty, ale mam nadzieje, że jeszcze będę mieć szanse u nich pracować.

ziemniak

A czy kartofel jeszcze pracuje ?

stefa

Pracuję tu od niedawna, jest początkująca na rynku pracy i chce zdobywać doświadczenie. Musze przyznać, że tak jak większość uważałam, że praca w cc to nic szczególnego, ale to nie prawda. Nie wiem jak jest w inny call center, ale tu bardzo fajnie - świetne szkolenie, atmosfera bardzo fajna, ludzie bardzo przyjaźnie nastawieni do nowych osób. W sumie po 2 tygodniach czuję się jakbym pracowała tu o wiele dłużej. Projekt może nie należy do najłatwiejszych, ale mam duże wsparcie ze strony lidera i jakoś idzie. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła napisać coś więcej.

anty stefa
@stefa

Twój post wskazuje na to, że jednak Wam nie idzie. Tak na przyszłość to radzę pisać naturalnie, bo nikt w Wasze "ą" "ę" nie uwierzy. No i oczywiście ogólniki w wpisach "stefy" oraz "Obiektywnej" zdradzają Was z daleka. Taki język zostawcie sobie na szkolenia albo rozmowy motywujące.

Obiektywna

Mi się fajnie pracuje, jak na razie jestem w firmie od 4 miesięcy i tak naprawdę MIS wywiązuje się z założeń jeśli mówią że po trzech miesiącach jest podwyżka to sami przynieśli mi aneks bez przypominania, wprowadzili ostatnio kolejny system dotyczący godzin jak przepracujecie więcej niż 160 godzin to kolejne pieniądze wpadają i powiem wam szczerze że wszyscy krzyczą że chcą więcej pracować i zarabiać a na 6 dni w tygodniu gdzie można pracować nawet 40 godzin nie chcą wypracować , projekt główny faktycznie jest wymagający natomiast Ci którzy dłużej pracują otrzymują dodatkowe projekty ale to jest chyba normalne żeby starym pracownikom dać odetchnąć. A najlepsze jest to według mnie że gdy tylko wykażesz inicjatywę i to już widać na szkoleniu wstępnym kto się przyłożył kto nie , to będą Ci pomagać w pracy do bólu. Jeśli ktoś marzy o pracy w której założy nogi na stół to nie na Domaniewską a na wiejska tam jest 400 takich

Z tymi prowizjami nie jest prawdą, że tylko jedna osoba dostaje. Każdy kto zrobi wynik dostaje prowizję, kto nie zrobi ten nie dostaje - proste. Pracuję tu od jakiegoś czasu i nigdy nie musiałem się z nikim ścigać. Są bardzo dobrzy sprzedawcy, ale czasem to ja mam leszy wynik niż oni, więc nie nazwałbym tego wyścigiem szczurów. A zdrowa rywalizacja nigdy nikomu nie zaszkodziła :)

Wiesiek

Tak naprawdę o premiach to była tylko wzmianka przez telefon przy zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjnej i na samej rozmowie, ale bez podania konkretów, ponieważ szczegóły poznać miałem na szkoleniu. Na szkoleniu okazało się, że osoby je prowadzące nie wiedziały prawie nic (!) o systemie prowizyjnym, bo to nie ich działka. A jak się odpytywałem tych co podobno wiedzą, to albo nie miały czasu, albo mówiły dość ogólnikowo. Po miesiącu pracy okazało się, że premie dostaje tylko jedna osoba z najlepszym wynikiem. Jednym słowem jak dla mnie to mocno niemotywujący system premiowy dlatego zrezygnowałem. A rotację mają sporą, ponieważ z tego co zauważyłem na 6 osób rozpoczynających szkolenie po miesiącu zostają 2 osoby przy czym jedna z tych osób i tak chce zrezygnować w ciągu miesiąca. Zresztą projekty to tylko w stylu "sit" bazy danych czyli nic fajnego, bo dzwoni się do ludzi do których już ktoś w ciągu tygodnia dzwonił i z nimi rozmawiał-totalnie bez sensu.

Wiesiek

Tak szczerze to zarobki zależą od tego czy jesteś najlepszy ze wszystkich, bo wtedy dostaniesz TYLKO TY (!) premię od sprzedanych sztuk książek. Innymi słowy premia należy się tylko jednej osobie i potwierdzę słowa wielu osób, że na rozmowach wstępnych mowa była o czym innym. Tak realnie to maksymalnie z 2000 brutto z premią wyjdzie, ale nie więcej. Nie mają multisportu ani opieki medycznej, bo są zbyt małym Call Center. Szczerze praca u nich to praca na chwilę.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Interactive Solutions - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multi Interactive Solutions?

Kandydaci do pracy w Multi Interactive Solutions napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multi Interactive Solutions
2.8/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Domaniewska 17/19 lok. 133
    02-663 Warszawa