Opinie o Drimpol Będzin w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drimpol Będzin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drimpol Będzin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drimpol Będzin w Będzin

Stary

Wkurza mnie tylko taki młody synek dorwał sie do auta i jeździ po 12 godzin, a teraz jak robią jeszcze gorsze trasy to chyba bez karty bedzie jezdził codziennie od 6 do 24. Psuje robote innym bedom chcieli zeby wszyscy tyle jezdzili

Nikt

jak można doprowadzić do czegoś takiego...i kto jest winny...może lepiej zamknąć bo nie ma współpracy i każdy ma wyrąbane...nikt niczego nie pilnuje...magazyn ładuje co ma pod ręką...jak nie ma pod ręka to nie ładuje bo nie ma.Powodzenia Drimpol-POLSKI SEN.

Były magazynier

Każdy olewa tę robotę a magazynierzy to banda złodziei i szkodników, robią wszystko byle jak i żeby się nie narobić. Żal mi tylko tych kierowców, dobrze, że już tu nie pracuję.

Weronika

@Ernest, jesteś pracownikiem Drimpol Będzin? Co Ci się najbardziej podoba w firmie?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drimpol Będzin na stanowisko Magazynier bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Ernest

Chodzą pogłoski, że zatrudnią teraz ukrainców na magazyn. Zobaczymy jak bedzie.

Pstrąg

W będzińskim oddziale trąci śledziem.

Sztajger

Taki jeden jest, jeździ jak idiota codziennie do rajczy. Ja się mu dziwię ale to właśnie ten porządny.

słoma z butow

W bedzinskim oddziale wieje wiocha i tanim osiedlowym barem.... A tak powaznie: żaden mądry, poważny, szanujący się człowiek dlugo tam nie wytrzyma....

Iglotex

Jak by co, jest tu super!!!! kasa mega, dają nam gratisy, rabatów nikt nie sprawdza, małe braki, ciśnienia nie ma, kierownik wszystko załatwia, jest GPS ale nikt nie sprawdza, praca ok. Będę tu pracował do końca moich dni,.

Darek

Nie polecam. Praca poza sezonem przeważnie 12 godzin, 8 to może raz w miesiącu. Olbrzymie braki kadrowe, ciągle ktoś się zwalnia, w biurze, w magazynie, kierowcy jako tako się trzymają. Obiecują dni wolne za nadgodziny - w praktyce za 40 godzin nadgodzin może dostaniesz 1 dzięn wolny i nawet ci o tym nie powiedzą. Przyjedziesz rano i zostaniesz odesłany do domu. Nie ważne czy robisz 20 sklepów w Będzinie w 9 godzin, czy 20 sklepów dziennie w Żywcu w 13 godzin, wypłata taka sama.

amk

Wydaje mi się, że jakby była szansa załapać się jeszcze na ustawiacza wtryskarek i procesu wtrysku to dobrze by było znaleźć u nich zatrudnienie, ale chyba nie ma żadnej oferty pracy. Widocznie atmosfera jest ciągle dobra.

Maciek Magazynier

Magazynierzy strasznie kradną.

gość

Chyba 300 zł a nie 3 tyś Ten oddział podobno upada Słyszałem że pozbywają sie powoli pracowników bo nie mają sprzedaży. jeżeli chodzi o kase to nie wież w bajki

a

kazdy kto narzeka na prace w drimpolu a w szczegolnosci kierowcy... trzyma sie rekami i nogami tej pracy zeby tylko nikt nie zwolnil... czyli jednak tak zle nie ma... bo jakby tak zle bylo to szybko by sie zwolnil..

b
@a

Ilu jest kierowców którzy pracują dłużej niż rok? 3 na 8? hehehe rzeczywiście wszyscy trzymają się rękami i nogami hehehehehe

ex

Do Rzeszowa dotarło nowe słowo Koordynator ,do tej pory byli tylko Kierownicy idą z postępem myślę źe mentalność tak juź zachacza o biznesmenów z 93 roku podobny stosunek do pracowników i ta mentalnoś!,pogratulować,boźe źal źal jak ja tam mogłem3,5 roku wytrzymać 0

kierowiec

ja się sam zwolniłem bo już dość miałem pracy od 7 rano do (czasami)21 za 2200 zł.jak ci tam dobrze to sobie pracuj.

Ktoś

Kto się szanuje, niech nie idzie na rozmowę o pracę do tej firmy. Szkoda czasu...

nikczemnik

haha to Dareczka juz zwolnili? :)

haha

jacy kierownicy ostatni koordynator który wyleciał bo był tępy jeździł skodą Favorit

GOSCIU

Witam, jakimi samochodami jeżdzą Ph a jakimi kierownicy?

@GOSCIU

kierowcy jezdza taczkami a ph maja wykupiony miesieczny (pytasz sie czlowieku jakby mialo to jakies znaczenie)

kierowiec

bogu dzięki już nie pracuję w drimpolu,a urlopu na żądanie nigdy nie brałem,ale 2010 i 2011 to były jeszcze dobre czasy,przede wszystkim handlowcy,którzy pracowali tam lata,wszyscy się dobrze znali łącznie z dziewczynami z biura,ze wszystkimi był dobry kontakt nawet z kierownikiem(usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Drimpol Będzin - Będzin

• Jak się pracuje w Drimpol Będzin?

Zobacz opinie na temat firmy Drimpol Będzin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drimpol Będzin?

Drimpol Będzin