Opinie o Drimpol Będzin w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drimpol Będzin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drimpol Będzin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drimpol Będzin w Będzin

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Drimpol Będzin na stanowisko Kierownik Logistyki? Pojawiło się 4 lutego na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Przedstawiciel h Nowy wpis

Sam wjazd na firmę daje dużo do myślenia, jest tu brzydko, obskurnie. Plac i budynek jest w fatalnym stanie - będąc tam człowiek się zastanawia… Boże gdzie ja jestem, co to za okropne miejsce, ja tu nie chce być … ! Sama rozmowa z kierownikiem przebiegła dość sympatycznie i na luzie, ale zaproponowane warunki to jakby się cofnąć kilka lat do tylu. Najniższa krajowa na ph, premia jest , ale na początku nie będzie bo zaczynamy od zera, czyli dopiero pozyskujemy klientów. Samochód 5 letni skoda fabia. Podsumowując strata czasu na odwiedziny w tej firmie

Administrator Nowy wpis

Drimpol Będzin poszukuje pracownika na stanowisko Kasjer. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Kiero

Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie widziałem omijać szerokim łukiem!!!!!!!!

@Kiero

Wiem wiem, Kiero najgorsze bo kazali pracować, a to w dzisiejszych czasach jest problemem. Zakładam, ze jesteś młody i za wiele w życiu jeszcze nie widziałeś pisząc takie rzeczy. Idziesz do pracy i są wymagania. Rozumiem, że pracowałeś i już nie pracujesz - pytanie: dlaczego? Miłego dnia życzę Wszystkim czytającym pozdrawiam

Wanda

No narzekanie bezpodstawne akurat serio jest nie w porządku. :/ Ale widzę, że chyba aktualnie tu pracujesz. To może przewrotnie spytam: Dlaczego tu pracujesz tak właściwie, jak długo i co najbardziej Ci się tu podoba? ;)

@Wanda

Wanda Powiem krótko. Było różnie , był czas że było źle - potwierdzam. Od stycznia nowy magazyn, część nowych kompetentnych pracowników zasiliło szeregi oddziału. Jakość pracy, dyscyplina pracy zmieniły się diametralnie i z tego co widzę dalej jest praca, aby całość funkcjonowała na najwyższym poziomie. Nie ma firmy idealnej, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to co było a co już jest teraz to diametralnie pozytywna zmiana i oby tak dalej. I nie zapominajmy, że do tego dochodzi czynnik ludzki czyli to także dużo zależy od nas czyli pracowników czy to utrzymamy czy nie a nie samego kierownictwa, dyrektora czy Pana Prezesa. Miłego dnia Wszystkim życzę Pozdrawiam pozdrawiam

Fajnie że tyle zmieniło tak na plus bo to nie często się zdarza. Kasa też się poprawiła? Były jakieś podwyżki? Powiesz ile teraz wyciąga nowy pracownik? Chce wysłać CV i poziom zarobków jest dla mnie ważny.

tw
@Andrzej

nie wiem czy to żart czy nie ale ostatnia wypłata za kwiecień to 2600 zł nie wiem czy się zachwycać czy wiązać sznur na szyi

Szynszyl
@Kiero

No Trochę prawdy w tym jest , ale no dzieje się tak przez nierówne traktowanie, pracowałem tam 3 miesiące i zauważyłem wiele ciekawych sytuacji , jedni (usunięte przez administratora) jak woły a drudzy (usunięte przez administratora) się na każdym kroku, dwóch (usunięte przez administratora) ludzi tam jest którzy ogarniają ten (usunięte przez administratora) Gdyby nie ONI to nie wiem kto by tam pracował, pozdro dla Nich dobry przekaz leci ..B. .

Edyta
@Szynszyl

Kurczę i niezależnie kto ile robi to te 2600 na rękę dostaje? Czy może jednak jest jakieś docenienie tych, którzy harują?

adam Nowy wpis

dokładnie dzisiaj ludzie przychdzą do pracy i pierwsze pytanie ile mi dasz a ni daj Boże wymagaj coś od niego wtedy od razu jest to (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drimpol Będzin na stanowisko Magazynier bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca

Jaka atmosfera panuje w firmie Drimpol Będzin? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 21 września. Czy jest rotacja?

Kowalski

Generalnie jest w porządku, ludzie się dogadują i nie ma żadnych dziwnych sytuacji, chyba że komuś odpie doli, ale to tak jak wszędzie, robić trzeba, kasa ok. Stabilnie. Na stanowisku kierowcy i w magazynie w sezonie bonanza, ale dajemy radę.

NIC SIĘ NIE ZMIENIA OD LAT ????????????????

DRINKPOL :)

Przedpotopowa firma która jeszcze w jakiś magiczny sposób doi kase, z doświadczenia pisze, kasa jako taka, ogromny minus jest taki, że kasę 10 dnia każdego miesiąca dostajesz według jakiejś magicznej kuli bo totalnie losowo, raz 2800, raz 2400, sprzęt fatalny, milion razy sztaplarka zamarzała na mroźni i trzeba było ją wypychać(czujesz to ? tonową sztaplarke na zamarzniętych/zblokowanych kołach) albo wjeżdżać na magazyn spalinowyn wózkiem gazowym,Linde płakał jak o tym słuchał ( ze śmiechu oczywiście) Grono osób zatrudnione na umowę o pracę i drugie grono na zlecenie, uwierzcie mi że umowa o pracę nie jest przywilejem, gdyż po zatrudnieniu w niedalekim odstępie czasowym przyjdzie inwentaryzacja, a wraz z nią dla osób posiadających umowe o prace przyjdzie odpowiedzialność materialna, podpisujecie albo wypad. Podpisujesz - odpowiadasz za braki magazynowe, których zawsze jest ogrom. Wydawanie towaru kierowcom kończy się podpisaniem przez kierowcę listą kompletacji, co świadczy o tym że zgadza się ze stanem faktycznym na swoim samochodzie, a mimo to i tak przywożą protokoły na braki, które i tak trzeba im wydać, bo przecież klient musi dostać ( wydać oczywiście na piękne oczy i rozkaz kierowniczki) Każda osoba która wypowiada się tu pozytywnie to albo totalny hipokryta, albo ktoś z biura, albo osoba na zleceniówce, więc ich te problemy nie dotyczą i mają (usunięte przez administratora) najgorsi to są przedstawiciele handlowi(usunięte przez administratora) Rozmowa wygląda +/- tak: PH- Daj to to to i to bo klient chce. Magazynier- Daj WZtke na to to to i to PH- nie mam i nie mam czasu klient już czeka 3 lata na ten towar Magazynier- No to nie dostaniesz towaru I w tym momencie rozpoczyna sie batalia, młyn totalny który i tak kończy się wydaniem towaru na krzywy ryj. Fajna improwizacja, nie ? Lubie teatr, ale nie cyrk. Jeśli też nie lubisz to nie pracuj w tej firmie. Kierowcy też mają straszną lipe. P.S. Kasy za nadgodziny nie zobaczysz, zobaczysz dzień do odbioru, którego i tak nie odbierzesz kiedy chcesz tylko wtedy kiedy będzie to wygodne dla firmy. P.S.2 Kij z tym uroplem skoro ulibieńcy i tak mają go kiedy chcą i ile chcą.

@DRINKPOL :)

Oczywiście zapomniałem dopisać o brsku szkodliwych warunków pracy na magazynie. Według umowy pracujesz na normalnym magazynie, w rzeczywistości pracujesz na -18 i odmrażasz sobie kuśke.

ccc
@DRINKPOL :)

Najpierw zapoznaj się z definicją warunków szkodliwych, z rozporządzeniem ministra na ten temat i kodeksem pracy. Praca w mroźni nie należy do warunków szkodliwych. (usunięte przez administratora) JEDEN

Ktoś Tam

Cała prawda nic się nie zmieniło . 2021

Jak szefostwo w Drimpol Będzin? Spoko traktują ludzi?

Zenek

Ta firma TO porażka...nowoczesna flota, nowoczesne zarządzanie tam po prostu wszystko jest Naj Ale tylko dla pewnej grupy w tej firemce.....

JC
@Zenek

Flota rdzewieje, stary sprzęt, i tjw. dla niektórych nic się nie dzieje. Dopóki kierowca nie będzie jeździł jak flinstonowie, nic z tym nie zrobią.

Czop

Jak jesteś przystojnym i się nie odzywasz to będziesz traktowany jak najbardziej spoko.

Zniesmaczony

Witam,mam takie pytanie czy to prawda ze owa firma przegrala sprawe w sadzie z jednym z pracowanikow? Firma chciala okrasc pracownika z pieniedzy. ktos cos wie?

Stasiu
@Zniesmaczony

Oczywiście dodam jeszcze że jakby inni pracownicy mieli wiecej czasu i nerwów to jeszcze nie jedna sprawe by przegrali :)

Czy pracownicy Drimpol Będzin chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

DAWNY

Jak najbardziej,nawet w miejscu pracy mozesz bez problemu napic sie alkoholu,nie ma tam zadnych zasad dlatego wiekszosc osob stamtad wypier..

Olek

Jak się pracuje od momentu kiedy pandemia zmieniła nasze życie?

Banderas

Ludzie ale piszecie głupoty twierdząc jak w tej firmie jest źle..chyba nigdzie indziej nie pracowaliscie i nie wiecie jak jest w innych firmach.Uważam ,że w Drimpolu praca jak i wynagrodzenie jest jak najbardziej ok.Jak ktoś chcę pracować to będzie zadowolony.Pracowałem w tej firmie kilka lat i zlego słowa powiedzieć nie mogę,wiadomo jak w każdej firmie są dni lepsze i gorsze ale ogólnie wszystko ok.Miła atmosfera i super kierownictwo,wiem co piszę bo trochę firm już przerobilem.Pewnie gdyby nie to,że wyjechałem z Polski pracował bym do nadal:)Pozdro

Ybzzzho
@Banderas

Jeśli tak dobrze jest w tej firmie to czemu cały czas jest ogłoszenie o prace? Bardzo duża rotacja ludzi więc to nie świadczy dobrze o firmie....a raczej nikt teraz nie szuka firmy na chwilę tylko na dłużej...

@Ybzzzho

Odpowiem Kto.pracuje dluzej to pracuje i jest zadowolony. Kto przychodzi jako nowa osoba i szuka firmy w ktorej nie trzeba pracowac tylko duzo zarobic to niestety zostaje zakonczona wspolpraca z taka osobą oraz z osobami ktore maja dwie lewe rece.

Little Red Rooster

Pracowałem ponad rok i nie polecam pensja płynna ( 2800 - 3500 kto to widział ) ale obowiązków masa ( między innymi sprzątanie toalet z których korzystają kierowcy i przedstawiciele handlowi ) . Mamy 21 wiek a w drimpolu nadal używa się ręcznych paleciaków ! jak ktoś ma zdrowy kręgosłup i chce mieć niezdrowy to polecam( mrożona ryba ok 1 t frytki paleta około 1 tony ) renta murowana ????????????

@Little Red Rooster

Kolego Pisz jak jest lub nie pisz w cale. Sa wozki elektryczne jak i paleciaki jak w kazdej innej tego typu firmie. A pencja od do jest wszedz8e uwarunkowana od pewneych parametrow. I na koniec napisze ze zostales zw9lniony a nie ze sie zwolnileś. Pozdrawiam

SzkodaSłow

Pracowalem w tej ''firmie'' ponad rok,na poczatku myslalem ze jest bardzo fajnie.zmienilem zdanie po pierwszych dwoch miesiacach.Jesli jestes osoba ktora nie lubie byc szanowana,osoba ktora lubi dawac sie wykorzystywac,jak najbardziej praca dla Ciebie.Jesli przeszkadza Ci to ze kierownictwo wraz z smiesznym dyrektorem oddzialu prosto w twarz Ci klamie omijaj ta farse wielkim lukiem.Towar przyjmowany jest przez kazda osobe ktora chce,nie wazne czy ma odpoweidzialnosci materialna podpisana czy nie,nawet pracownik ktory niecaly miesaic Ci popracuje bez problemu przejmie towar anwet go nie sprawdzajac,bo co to obchodzi biuro kto sprawdzi i czy sie zgadza skoro nie maja odpowiedzialnosci.W sezonie to jest totalna samowolka,towar ma wyjechac nie wazne jak,jak ktos wczesniej wspomnial,kierowcy dzien w dzien przynosza protokoly bo niby cos brakowalo(choc zdaza sie ze sam siebie sprawdza albo laduje bez sprawdzenia).Kierownictwo ma gdzies zdrowie innych,zezwalaja na alkohol w PRACY!!! tylko czekac az ktos komus cos zrobi,bo to kwestia czasu.Inwentaryzacja to kpina jakich malo,siedzisz po 12 godzin bo MUSISZ ZROBIC,co drugi pracownik narabany zlacza towar,jak mozna tak prowadzic firme? Jesli odwazysz sie odezwac do kierownictwa od razu jestes nacenzurowany i zaczynaja robic Ci pod gorke.A pracownicy magazynu(nie kazdy) to totalne przytupasy kierowniczki,nie maja jaj aby sie jej sprzeciwic. NIE POLECAM PRACY W TEJ RODZINNEJ FIRMIE,bo z gory jestes przegrany:)

Miki

Mówią że ryba psuje się od głowy i tak jest w tym przypadku, ale co się dziwić jak z ciecia zrobili dyrektora, który nie ma honoru mówi jedno, a robi co innego. Wstyd i Żenada.

Jocer
@Miki

Witam Proszę Państwa Pracuję w tej firmie ok. 10 lat. Nie pracuję bo muszę, tylko bo chcę. I nie tylko narzekam - jak każda firma ma swoje plusy i minusy. Nie sprawiedliwe są pewne komentarze, a w szczególności osób, które może przepracowały 1 miesiąc i posiadają pseudo mega wiedzę, żeby od razu się wypowiadać. Niestety w naturze człowieka jest, że o rzeczach dobrych się nie mówi, a o rzeczach negatywnych zawsze i najlepiej jest je przekoloryzować, bo wtedy taki człowiek czuje się bardziej dowartościowany w swoim wnętrzu, ale robią to tylko takie osoby, które maja problem z samooceną i poczuciem swojej wartości. Proszę pamiętać, że za atmosferę odpowiedzialni są także poszczególni pracownicy a nie samo kierownictwo. Ciężko może być dla kogoś, kto nie jest nauczony pracy, ale ma duże mniemanie o sobie - a życie weryfikuje, że jest inaczej. Praca jak każda inna - raz jest lekko raz jest ciężko - jak w życiu. Zarobki są b dobre i bardzo prosiłbym osoby, które chcą się wypowiadać o w miarę rzetelną informację a nie non stop oczernianie, narzekanie. Zarobki na magazynie kształtują się w okolicach: 2800 zł - 3500 zł netto ( mogą ewentualnie wystąpić nadgodziny które są wypłacane). Podsumowując: Kandydaci szukający pracy - nie do końca wierzcie w to co piszą inni, wystarczy przeglądnąć inne opinie i zobaczycie, że w ok. 80 - 90 % na portalu gowork to opinie negatywne. Dlaczego ??? wyjaśniłem to wyżej. Miłego dnia życzę Wszystkim Pozdrawiam

Łukasz
@Jocer

co za ściema!! "Zarobki na magazynie kształtują się w okolicach: 2800 zł - 3500 zł netto" - chyba nie netto a brutto.... szkoda czytać bo to artykuł sponsorowany i szczególnie te wyposażenie magazynu i nowoczesna flota transportowa :)

@Miki

W sumie śmieszne bo na magazynie też się psuje ryba i dostaje nowe życie na drukarce i kleju.

wiking

@Jocer Mogę się podpisać pod taką rozsądną opinią bo również uważam, że idealnie nie jest ale jest spoko.

Tomaszxdxd

Ta firma to jakaś tragedia. Pracownicy ciągle się zwalniają. Pracują na zimnie i nie mają nawet odpowiedniej odzieży. W drimpol na lagiszy - bo o tym dokładnie mowa - pracownikom nie daje się przyzwoitych i odpowiednich warunków. Sprzęt jest popsuty, (usunięte przez administratora) na całym magazynie i (usunięte przez administratora) Zmiany są tak ułożone jak zażyczy sobie Pani kierownik :) Niektorzy pracują po 3 tygodnie na popołudnie gdzie zmiana trwa od 16 godziny do 12 w nocy. Każdy zarabia inaczej i nie wolno o tym mówić ! Pracownicy z przywilejami mają największe wypłaty i najwiecej zmian na rano! Za inwentaryzacje w weekendy nie dostaje sie pieniędzy tylko ,,dni do odbioru”! To jakaś TRAGEDIA! W pracy jest okropna atmosfera i okropne warunki. NIKOMU NIE POLECAM ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierownictwo :)

Lucky
@Tomaszxdxd

.... To że ludzie są okłamywani w tej pseudo firmie to fakt czy to w biurze czy to na magazynie i czy to kierowcy lub handlowcy.... PIP wkrótce zwróci na to uwagę oraz sanepid... Osobą szukającym pracy radzę omijać szerokim łukiem firmę polskich marzeń Drimpol.... Tu na pewno nie rozwiniecie swoich umiejętności i na pewno nie zrobicie więcej pieniędzy niż Wam zagwarantują na wstępnie bo zawsze znajdzie się jakiś niezależny od was argument że tak musi być i macie mniej kasy na 10 każdego miesiąca.... Treść ogłoszenia nie zgadza się z rzeczywistością panującą w polskich marzeniach.... Fakt kierownictwo w oddziale nie kompetentne do zajmowanych stanowisk.... Muzyka Disco polo i sielankowy tryb mają zagwarantowane tylko wąskie grono....Nie polecam....

Witam. Ta firma to DRAMAT ! Nic nie funkcjonuje poprawnie. Biuro ma Cię gdzieś trasy kierowców są tak układane że w sezonie jeździsz od rana do wieczora, oczywiście za nadgodziny nie płacą! auta to stare wraki aż strach jeździć. towar suchy wodzisz w kabinie po sufit. Na magazynie nie jest lepiej. Magazynierzy robią jak niewolnicy co rusz to są obciążani brakami i mają obcinane pensje, wyglądają jak bezdomni bo nie ma co liczyć na odzież roboczą, skaczą jak małpy po regałach i drabinach na magazynie wysokiego składowania, nawet do ubikacji żeby wejść musisz mieć silne nerwy i być zaszczepiony na choroby tropikalne taki (usunięte przez administratora) dziwie się że ta firma jeszcze funkcjonuje.

Grześ

Umowa śmieciowa czyli najniższa podstawa.... Niby miało być 3 tys na rękę - nie było.... Samochody powyżej 15 lat, nie ma socjalu...w biurze syf....na magazynie (usunięte przez administratora) brak zarządzania... praca dla żółtodziobów od żółtodziobów... Nie polecam szkoda czasu

@Grześ

Jak rozumiem, na rozmowie kwalifikacyjnej oferowane były inne warunki pracy i płacy niż w rzeczywistości? Jeśli nie były one zgodne z Twoimi preferencjami, dlaczego zdecydowałeś się jednak podjąć pracę w firmie? Bo jak rozumiem, obecnie nie pracujesz już w Drimpolu?

@Weronika

Na rozmowie kwalifikacyjnej były ustalone warunki jeśli chodziło wynagrodzenie... Pierwszy miesiąc zgadzało się w kolejnym już Nie.... Umowa jest tak skonstruowana że podstawą jest minimum czyli 2100 reszta to zależy od spraw na które nie masz wplywu... Flota to złom i (usunięte przez administratora) dziwię się że Sanepid jeszcze nie skontrolował tego miejsca... Bałagan totalny a kadra kierownicza.... szkoda pisać.... Miały być proste i spokojne warunki pracy ale tak nie jest i nie dziwię się, że wszyscy wcześniej czy prędzej uciekają... Socjalu nie ma wcale, Nic!!! Nic nie dostajesz a na rękawiczki czekałem 3 tygodnie, samochody z przekreconymi licznikami o wieku min. to 15 lat!!! Praca dla początkujących którzy co zaczęli swoją przygodę zawodową.... Dziwię się, że magazynierzy przyjeżdżają z Częstochowy....

Romek
@Zenek M.

Przyjeżdżają, bo gdzie indziej da się tyle ukraść?

@Zenek M.

Czy w dalszym ciągu pracujesz w firmie? Jeśli tak, powiesz nam, co według Ciebie powinno się w firmie zmienić, aby praca była satysfakcjonująca? Zapewne - jak wspomniałeś, wynagrodzenie mogłoby ulec zmianie, ale czy coś jeszcze?

Łukasz
@Weronika

Skan atrakcyjnej umowy - tak jest napisane w ogłoszeniu, będzie wystarczajacym dowodem?

nowy

powiem krótko bo pracuje krótko, jeśli chcesz pracować i zarabiać przyzwoite pieniądze na dzisiejsze czasy to się zatrudnij. Zawsze możesz się zwolnić, przecież Łańcuchem nikogo nie wiążą. każda praca jest stresująca tutaj też. co do samochodów... no nie są nowe. ale zmieniają tabor na nowszy. w tym zawodzie jako kierowca czas jest priorytetem chyba że lubisz płynne lody. A na marginesie powinni zakupić samochody które mają agregaty na długie trasy, to stresuje gdy wszystko się topi w upalne dni.Mnie na razie nie jest źle.

@nowy

.... Totalne bzdury!!

@nowy

.... zmienili na 15 letni samochód który zepsuł się po 2 miesiącach!! Nie stać Drimpolu na flotę to jak może stać na zarobiki dla pracowników?? W tej firmie Nic się nie zmienia na przestrzeni ostatnich lat, dziesięciu lat na pewno! Odradzam stanowczo

@Zenek M.

Czy aby na pewno jest aż tak źle? Pojawią się tu komentarze, które można interpretować w różny sposób. Niestety nie wszystkie są spójne i niekiedy jedna opinia jest zaprzeczeniem drugiej. Czy zatem mogę prosić o jednoznaczną opinie dotyczącą benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników Drimpolu, czy też nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Drimpol Będzin - Będzin

• Jak się pracuje w Drimpol Będzin?

Zobacz opinie na temat firmy Drimpol Będzin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drimpol Będzin?

Drimpol Będzin