Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Ciekawski

Jak wyglada sprawa pracy ustawiaczy na wtrysku, obsada, ilosc pracy itp. Dzieki za info.

cudak

lider to osoba do bicia odpowiada za cale zło montażowe kierownictwo budzi się kilka godzin przed audytem nie rozumiem czemu dajecie się tak traktować

Montazystka

Witam co to za plotki z postojowym moglby sie ktos wypowiedziec pozdro

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Olsa Poland Sp. z o.o.?

Nikt

Trzeba samemu się przekonać. Na chwilę obecną Podejście do Liderów nawet z długim stażem w Olsie jest nijakie. No chyba że jesteś kolegą, koleżanką przełożonych. Zostawiają Cię z problemami i wtedy radź sobie sam. Twojego zdania na jakiś temat nikt nie bierze pod uwagę. Zaczynają się interesować jak klient nie dostaje lamp i wtedy "szybko szybko ogień tam ma być

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz

Hhhhh
@Borforlife

Bo?

L4ziom

W jakich godzinach sa kadry otwarte?

Anonimowy

Słyszał ktoś o bonach na Święta ? Kiedy będą?

Aa
@Anonimowy

Dobre pytanie

Olaolaola
@Aa

Już są na karcie

Co się dzieje z związkami? Gdzie one są? Robią coś?

Czy wiecie/słyszeliście coś na temat 4brygadowki?

Bert

Usłyszymy tydzień przed wprowadzeniem ha

pani

co się dzieje w tej Olsie Magmie dramat nie ma ladu ani składu nikt nie staje za pracownikiem kierownictwo robi z nami co chce nawet te brygadzistki zastraszone boją się odezwać nic więcej tylko kolesiostwo lizanie (usunięte przez administratora) na żywo takie szow tylu tu

Hrystjf
@pani

Odpowiedź jest tylko jedna. Uciekać

batu
@pani

dyrektor ogólnie się nie zna, więc jest jak jest

Hmm
@batu

Frytka się już napracował :D

ehh

@pani a więc nie ma w firmie porozumienia na linii podwładny-szef?

Jakie 600zl o co chodzi?

@Montazystka

Obecnościowki

Mambolajla

Nowe strefy. Obostrzenia. Panie z kadr już pewnie zacierają ręce bo szykuje się praca zdalna czyli oficjalne płatne nic nie robienie. A my powpychani między dziesiątki nowych Ukraińców jak już nie setki którzy chodzą z montażu na wtryski, z wtrysków na metalizacje. Oczywiście bez masek ,a jak zwróci się im uwagę to nipanimaju lub śmieją się w oczy. O tym jakie ewenementy przychodzą to nie wspomnę. Zrobią cokolwiek to zaraz na kiepa albo siadają gdzie popadnie. Mówię wam że to kwestia kilku dni jak zaczną się kwarantanny i zakażenia między pracownikami. A Frytek ma to głęboko w (usunięte przez administratora) Krótko mówiąc albo się zmobilizujemy i coś z tym zrobimy ,albo nam będą dalej stać na głowę i liczyć kasę w swej kieszeni. O płacy to już nic nie napiszę bo szkoda słów.

@Mambolajla

Wszędzie można się zarazić. Fakt, dużo jest nowych pracowników, ale i dużo do wyprodukowania. Mi zależy na miejscu pracy... Musimy produkować dopóki klient od nas bierze, bo kiedy przestanie to już nas żadna tarcza nie uratuje. Są dezynfekcje ciągle. A na palarni to po co nas tyłu stoji naraz? Też się można zarazić. Sami się musimy pilnować, Frytek masek nie będzie nam zakładał. Robi co może ale na (usunięte przez administratora)nie ma mocnych jak ktoś nie nosi maseczki i się nie dezynfekuje to przez niego zamkną zakład. Od nas to zależy, ja też się boję ale codziennie jestem w pracy i robie

Mambolajla

Wszędzie można się zarazić się jakoś nie widzę na mieście 30 osób koło siebie bez masek. A Frytek jest pierdoła i tyle. Ile to dać komunikat ,że ktoś kto będzie bez maski dostanie dyscyplinarne ??(usunięte przez administratora), którzy nie noszą maseczki...pójdzie po całej olsie informacja ,że to nie żarty i tyle. Ludzie by tak pilnowali,że nawet na kiblu by w maskach siedzieli. Ale po co ? A tak to jest czekanie na zamknięcie firmy przez idiotyzm ludzi. Zobaczycie...2 tygodnie i będą chodziły całe brygady na kwarantannę. I wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębami.

Pisalka
@Mambolajla

Posunięto nam do podpisania ocenę ryzyka zawodowego w związku z covid... Pkt pierwszy jak najczęściej myć i dezynfekować ręce... Pytam czym bo w toalecie to na dolnej hali notorycznie do 9 nie ma czym umyć rąk na nocce już nie wspomnę... Rozumiem że poziom pracuje na dwie zmiany ale czy nie mogły by zacząć i skończyć zmiany sprzątnięciem toalet a nie myciem schodów...

Jagna
@Pisalka

A zgłosiłeś to gdzieś że nie ma tego mydła czy tylko piszesz na forum Każdy jest odpowiedzialny za to co dzieje się na firmie nie tylko Frytek. Pomyśl...Załóż maskę dla siebie zdezynfekuj ręce dla siebie(usunięte przez administratora)

Rózia

zaczęło się plandemia w Olsie teraz dali 600 zl obecnosciowki jak sie (usunięte przez administratora) pali bo nie ma komu robic na tyle wycenili wasze zdrowie 600 zl to kierownik dziennie zarabia slabo się staracie tylu zakazonych a ilu jeszcze nawet nie wie ze ma wirusa

Seba
@Rózia

I tak dolali oliwy do ognia większość nie będzie się przyznawać że jest chora żeby tylko przytulić 6 stówek przed świętami

Xvxcxcxc

Napisaliście na ankietach co wam leży na wątrobie czy tylko tu wylewacie żale?

blady

gdzie są nasze pseudo kierowniczki zdezerterowały widocznie nie tylko my nie dajemy rady one tez jedna madrzejsza od drugiej

Montaz

Ludzie fizycznie nie wytrzymaja zapraszamy kierownictwo na 6 nocek z rzedu w dodatku 2 razy w miesuacu bo co niektorym tak wypadnie

Zdziwiony
@Montaz

No to może czas że tak się wyrażę zbuntować? Stanąć nie pracować. Pokażcie że nie dacie sobą pomiatać. Pozdrawiam i liczę że w końcu nadejdzie taki dzień

Montazystka

Cuekawe czy to jest prawnie zrobione halo my mamy rodziny domy?!! Ludzie specjalnie urlopy zostawili na swieta a tu taka heca moze ktos nam pomoze w tej sprawie GDZIE TE ZWIAZKI MOZE WSTAWICIE SIE ZA NAMI???

nicki

daj se na luz tez nie polecam jeden robi robotę za 4 a reszta siedzi kierownicy do bani kazdy jeden ale na montażu najgorze

Starający się o prace

Witam, mam pytanie. Na jakie zarobki może liczyć pracownik zatrudniony na stanowisku elektryka? Jak to wygląda na początku i po jakim czasie?

Bob
@Starający się o prace

Takie stanowisko nie istnieje. Jest technik utrzymania ruchu czyli hydraulik, mechanik, elektryk, automatyk w jednym. A i jeszcze musisz mieć talent wróżenia. Nie polecam tego zakładu. Szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą