Opinie o Sulex w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sulex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sulex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sulex w Płock

Maja

@TIG 141 Dlaczego tak uważasz? Mógłbyś podać przykłady wskazujące na to że to jedna z lepszych firm? @Nowy pracujesz jeszcze w sulex? Czy Twoja opinia się zmieniła? Wcześniejsze komentarze były raczej pozytywne, co rokuje dobre nadzieje na Twoją pozytywną odpowiedź!

TIG 141

Mogę teraz potwierdzić że jest to jedna z lepszych firm.

Kuba

Słyszałem, że Sulex ma opinię dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować, podpowiedzcie jak się pracuje i może coś jeszcze?

Młody
@Kuba

W Płocku to jedna z lepszych firm śmiało można iść nie, zwlekaja z umowami, wplaty na czas, z tego co sie orientuja to dobrze stoją finansowo i są wyplacalni.

Brygadzista

Pracuje w tej firmie od ponad dwóch lat i nie mogę narzekać. Pieniądze na czas, można pobrać zaliczki. Plusem jest to, że godziny pracy w biurze są dostosowane do potrzeb pracowników. Pracownicy w biurze ok, można wszystko załatwić. Z reguły stali pracownicy pracują w tej firmie, wynagrodzenie ok, wiadomo zawsze mogłoby być wyższe ale jest ok- są wyplacalni. Jedynie co przypalu robią nowi pracownicy z rekrutacji, którzy lubią sobie wypić i zamiast w delegację do pracy jadą w delegację daleko od żony, siedzą na kwaterze i piją. Jestem brygadzista 7 osobowej ekipy i jestem zadowolony !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sulex spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Maja

@tiktak czy po dłuższym czasie pracy nie ma możliwości przejścia na umowę o pracę? Czy jest coś jeszcze z czego jesteś niezadowolony pracując w firmie sulex? Te informacje będą istotne dla osób, które chcą tutaj aplikować, ale jeszcze się zastanawiają.

Maja

@Eryk czemu tak uważasz? @Spawacz 141 jak długo pracujesz w firmie sulex? Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy jest inne i na innych warunkach.

Spawacz 141

Firma ok prace mają na terenie Polski i za granicą. Firma wypłacalna, pieniądze na czas, brak zastrzeżeń.

Maja

@ever czy pracujesz w sulex? Co możesz powiedzieć na temat firmy? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co podoba Ci się najbardziej w pracy w tej firmie? Co byś zmienił? Takie informacje o firmie są ważne dla nowo zatrudniających się osób.

Wiedźmim

Czy moze ktos powiedziec czy warto isc do tej firmy i czy na miejscu ma dlugo robote

qawa

a robi jeszcze u nich horoskop

Maja

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat Waszych doświadczeń.

tiktak
@Maja

nie licz na umowę o prace zlecenie albo jeszcze gorzej

pracownik_roku

Firma w miare oki, placa kase ale nie na 10go tylko do 20. za alkohol kaza i jak nie pojdziesz do pracy to tez kara chyba ze z kierownikiem sie dogadasz. Lepiej u tego lysego Jarka robic, bo ten kierownik starszy daje mmniejsze pieniadze. Ogolnie w porzadku, tylko zagranicy nie maja a jak maja to dla swoich.

Kozienice monteros

Firma dobra, wypłaty są na czas zaliczki również. Plusem jest to, że firma jest elastyczna wypłatę można odebrać po uprzednim kontakcie z panią z biura i to jest na plus nawet w sobotę jak również w niedzielę, dbają o pracowników odbierają telefony.

Spawacz z Konina

Firma w porządku wypłaty na czas. Przy odejściu też się zachowali jak należy.

rajmund

Jeżeli jest tak zajefajnie jak tu większość pisze,to dziwne,że od grudnia poszukują pracowników.Taki dynamiczny rozwój firmy?

ktoś

Dziwne że po każdej negatywnej opinii jest zaraz wyjaśnienie?Czyżby któraś Pani czuwała nad "dobra" hihihi opinia firmy na forum.

Onnnnnnn

Mustangs, musiałeś coś przeskrobac... jakoś jest mi ciężko w to uwierzyć, że Ci nie wypłacił kasy - bo co jak co ale Sulex jest jedną z nielicznych firm z Płocka która płaci w terminie. Ja ponownie wracam teraz do tej firmy, jak jest okazja więcej zarobić to odchodzę ale nie palę za sobą mostów.

Mustangs

Witam. Ostatnio oszukują ludzi. Jak odchodzisz zapomnij o kasie. Najbd złodziejska agencja w jakiej pracowałem. Sprawa trafiła dziś do pip. Pozdrawiam

On

California, mysle ze pochlales i dlatego takie glupoty piszesz a w takiej agencji nie jeden chcialby pracowac

Californian

Firma dno. Kasy jeszcze nie ma a pan Garwacki myśli ze jest dyrektorem np ORLENU a nie agencji pracy z siedzibą po byłym burdelu hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Sulex - Płock

• Jak się pracuje w Sulex?

Zobacz opinie na temat firmy Sulex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sulex?

Sulex
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • żurawia 43 lok. 313
    00-680 Płock