Opinie o Sulex w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sulex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sulex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sulex w Płock

Tenitamten

Nie mam zbyt dobrej opinii nt tej agencji... Na początku nowy pracownik ma dobrze, fakt, ale jak się już popracuje parę miesięcy to zaczynają pokazywać swoje drugie oblicze: (usunięte przez administratora) Zdarza się że człowiek pracuje w miesiącu 2tyg a drugie 2 tyg siedzi się w domu...(usunięte przez administratora). Nowi pracownicy mają dobrze, są wypłacalni, ale jak nowy stanie się już starym pracownikiem to tragedia.

@Tenitamten

Możesz powiedzieć, ile czasu pracujesz w firmie? Być może opóźnienia w wypłacie są przejściowe, warto o tym porozmawiać z kierownictwem i wyjaśnić problematyczne kwestie. Czy poza tym warunki są dobre? Piszesz, że pracuje się 12 godzin, czy to czas pracy łącznie z nadgodzinami?

Maja

@Koles, na jakim stanowisku chciałbyś pracować? Czy podpisałeś już umowę? Odezwij się proszę, gdy już rozpoczniesz pracę, by przedstawić swoje pierwsze wrażenie. Możesz jeszcze powiedzieć, jak przebiega rekrutacja?

Koles

Byłem u nich dzisiaj mają dużo pracy w Płocku i we Włocławku, oferują bardzo dobre stawki. Kolega chwali firmę pod względem wyplacalnosci więc idę na Włocławek.

Maja

@Monti, piszesz o zarobkach, czy poza podstawą są jakieś premie? Czy firma oferuje zatrudnienie na długi czas, w oparciu o umowę o pracę? Czy konieczne jest wcześniejsze doświadczenie w branży?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sulex spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Monti

Polecam firmę, dobre stawki i mają dużo pracy również w Płocku. Kasa na czas.

Orzel
@Monti

Byłem u nich dzisiaj potwierdzam mają dużo robot w Płocku min remonty i dają mega dobre stawki.

kyjo

kasa jest na czas lecz obiecują zlote góry dlaczego spawacze muszą brać zaliczki? bo niema takiej kasy jak obiecali a ubrania są z szmateksów z Holandii porażka nie polecam. Spawarki pożyczone i zrób przetopy jak nie ma czym w Kędzierzynie się śmiali firmy mniejsze miały lepszy sprzęt koniec kropka

Xlow
@kyjo

Taki z ciebie spawacz ....

Maja

@Były pracownik, a czy w umowie jest przedstawiony zakres pracy? Być może zatrudnione osoby mają po prostu dużo obowiązków. Możesz powiedzieć, czy zapewniane jest przeszkolenie? @Pracownik, rozumiem, że pracodawca zapewnia zakwaterowanie? Jak oceniasz warunki mieszkaniowe? Czy transport do pracy także jest zagwarantowany?

A ja jestem pracownikiem i z czystym sumieniem mogę polecić sulex i pragnę dodać, że jestem spawaczem. Stawki są dobre, zresztą przed wyjazdem na budowę jesteśmy poinformowani za jaką stawkę jedziemy godzimy się albo nie to nasz wybór, nic na siłę. A z tymi zaliczkami wiem coś o tym, ile osób się spotyka na kwaterze, nawet jakby zarabiali 50 tyś zł miesięcznie zaliczki muszą być- picie na kwaterze to podstawa, zresztą panienki też kosztują.

ccwdrd

Zapraszam pracowników firmy Sulex pracujących w Firmie Expom do wystawienie opinii temu[usunięte przez admina]

kyjo
@ccwdrd

szkoda słów nie polecam blondyna też tylko kasa a Dariusz nie wie co to spawanie a wymaga cudów lepiej jak pan na J(bez nazwisk) załatwia sprawy

Byly pracownik

Lipa robią z ludźmi co chcą zero stabilności raz robisz to za chwile każą robić coś innego kasa co prawda placona w terminie ale co to sa za śmieszne pieniądze ogólnie to szkoda czasu na ta firmę

stan

nie polecam firmy kary za alkochol 10000 zł za nie przestrzeganie przepisów bhp 1500 zł za nie obecność w pracy 400 zł dobre co pozdrawiam

Gfk PP Monter Spawacz
@stan

Normalne kary jak chcesz zarabiac to nie idzuesz na bramke jak na loterie tylko na pewniaka pracowac i nie stwarzac zagrozenia dla innych.

Daniel

Czy aktualnie mają jakieś dobre roboty? Słyszałem sporo dobrego o firmie i dlatego chciałbym tu pracować.

Waluś

Hahment oszust kary za niewiadomo co pieniądze owszem na czas ale tylko najniższą krajową na umowie zlecenie reszta bokiem

Maja

@Mario czy firma oferuje pomoc w organizacji pobytu w Niemczech? Wspierają pracownika przy poszukiwaniu miejsca zamieszkania i załatwianiu wszelkich niezbędnych formalności? Jak to wygląda od strony praktycznej? Merytoryczne, konkretne informacje będą cenną wskazówką dla osób, które rozważają podjęcie pracy za granicą.

Arek

Może podpowiecie jaki warunki tam na miejscu gwarantują?

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy sulex, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

Mario

Firma ok, przebywam u nich w Niemczech, szykuje się długi kontrakt za granicą. Płacą dobrze i w termin.

Grzesiek

Ja również słyszałem, że to firma z opinią dobrego pracodawcy.

Jerzy

Podpowiedzcie czy macie w firmie jakieś socjalne dodatki?

Spawacz 135
@Jerzy

Stawka jest godzinowa ustalana jest na początku pracy i wtedy podejmujesz decyzję czy ci odpowiada czy nie. Pracuje w tej firmie z przerwami bo jak dostaje propozycje pracy za granicą to wyjeżdżam ale i tak powracam Stawki na Polskę może nie są powalajace ale uwzam, że jedna z nielicznych firm która wypłaca uczciwie. Ja się nie zawiodłem nigdy, Prezes ok normalny nie żaden biznesmen idzie się dogadać.

MIS KOALA

Przez przypadek trafilem na tą firme otrzymalem od nich oferte pracy i jak narazie jest dobrze. Widadać że jest zaangazowanie, kwtaery bardzo przyswoite, traktuja powaznie praconika. Jak jest jakis problem nie zostawiaja nas na pastwe losu tylko szybko i sprawnie dzialaja. Jestem kierowca z predkoscia roznie to bywa ale zadnej kary nie dostalem generalnie jest spoko.

Byly monter

Ostatnio leca z ludzmi w h... .nie odbieraja telefonow ucinaja z wyplat na swoje widzimi sie.kary sa smieszne a takze mandaciki za predkosc itp.od tego jest policja zeby mandaty wystawiac

gość
@Byly monter

prawda !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sulex - Płock

• Jak się pracuje w Sulex?

Zobacz opinie na temat firmy Sulex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sulex?

Sulex
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • żurawia 43 lok. 313
    00-680 Płock