Opinie o Sulex w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sulex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sulex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sulex w Płock

jony

Biuro maja na krolewieckiej 12 l 4

RUDOLF

zjechałem dzisiaj z budowy na weekend, biuro pomimo tego ze była 19 było czynne - pieniądze odebrale jestem zadowolony a to moja pierwsza wyplata. kolesie z którymi robie pracują kilka miesięcy na wyplate nie narzekali mowia ze na czas i ze zaliczki sa jest spoko.

ON

KASA NA CZAS - FIRMA OK- własnie otrzymalem przelew.

1,2,3

WRPA -a jakie ma to znaczenie aplikuj- po cv przecież dojdą czy jesteś spawaczem czy monterem- kumasz czaczeeee?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sulex spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
MRÓWA

Witam, cały czas są przyjęcia, ja właśnie się zarudniłem w tej firmie polecił mi ja kolega który pracuje już w Sulexie jakiśczas i nie narzeka. Potwierdzil mi że kasa na czas i zaliczki tez są. Mnie oszukala firma z Płocka jedna firma dlatego potrzebuje zapewnienia ze wyplata jest na czas. Podobno dobra firma zobaczymy ... jestem dobrej myśli.Kupmel ostrzgał tylko przed piciem, nie można pić alkoholu.

KAMIL

Witam, firma jest ok. Pracuje w tej firmie od ponad roku, zawsze wypłaty są na czas, można wziąć zaliczkę, dbają o pracownika. Jeśli masz propozycję pracy w tej firmie to polecam Kamil.

123j

Oszuści,pierwsza wypłata na czas,a reszta masakra,koniec grudnia a jeszcze wypłaty za listopad niemam tylko zwodzą kłamią,totalna porażka ludzie omijać tą firmę szerokim łukiem,dziadostwo sulex z Płocka.

@123j

Bardzo ciekawe. Pan z konkurencji że takie bzdury pisze ???!!!za pomówienie jest odpowiedni paragraf!

KULFON

Witam, właśnie byłem u nich na rozmowie otzymalem propozycje wyjazdu do Czech, dobre warunki- place 6 EUR rowniez mnie satysfakcjonuje. Obecnie pracuje u konkurencji za 14 zl w delgacji. Tak wiec nie mam co sie zastanawiac. Tym bardziej ze caly Plock huczy, że firma jest wyplacalna.POZDRO

rafpol

oferuja monterowi ze znajomoscia rysunku perfect 6 euro zenada pozdro

PITERRRR

Potwierdzam popzedni wpis. Ruwniez pracuje w tej firmie jusz od kilku miesiecy i nazekac nie nazekam- jest ok. Pan Darek jest w pozadku placi na czas i zaliczki sa. Przedewszystkim jest ludzki- idzie z nim sie dogadac. Jego pracownicy w biurze tez sa ok- dbaja o pracwnikow fizycznych. Pani w biurze tesz niczemu sobie, zawsze chetnie pomoga :-).

MOnter

U Darka dobrze się robi, jak robisz. Jak nie pojdziesz do roboty albo zapijesz to pewnie duzo kasy nie zobaczysz, ale juz nie tylko on tak robi na Plocku tez juz sie firmy zmadrzyly, wiec nie tylko tamu uwazajcie. Co do kasy to owszem, kiedys moze nie placil, ale to bylo 3-4 lata temu, teraz robie od niego od poltora roku i nie byo jeszcze problemow z pieniedzmi, zaliczki tez daje. Ogolnie robic mozna, bo roboty ma, ale jak popijesz albo nie pojdziesz do roboty to da kare.

Krzysztof

W piątek odebrałem wynagrodzenie, potwierdzam wypłaty są na czas. Praca jest dobra, czasami trafi się na ochlaptusów, alkoholików ale jest szybka reakcja ze strony kierownictwa. Mogę śmiało polecić firmę.

Gienek

Zgadzam się są ok i można z nimi współpracować.

Macccciek

wypłaty na czas, zaliczki też.

Krzysiek

Firma jest dobra, na obecna chwilę negatywów nie zauważyłem- zaliczki są, wypłaty na czas.

Mariusz

Obecnie przebywam na jednym z kontraktów w tej firmie. Wahałem się, opinie jak widać są rożne ale przekonałem się na własnej skórze- kadra, kierownicy Sulex ok- interesują się pracownikami.Gorzej z tymi ludźmi co jadą do pracy w delegację, żeby uciec od żon, pobawić się popić itp. Trafiają się alkoholicy ale całe szczęście kadra kierownicza firmy Sulex działa bardzo szybko i tacy pracownicy są usuwani błyskawicznie. Jestem bardzo miło zaskoczony firmą jak i postawą kierowników. Potwierdzam są zaliczki.

Obecny Pracownik

Firma jest ok, jeśli ktoś szuka pracy to polecam, kasa na czas, zaliczki są. Jak dla mnie wszystko jest ok. Jeżeli chodzi o pracę biura, to wydaje mi się, że Panie mają duże doświadczenie i są bardzo pomocne, potrafią doradzić, nawet otrzymałem dodatek aktywizacyjny z UP, kierownictwo również bez zastrzeżeń.

BYły pracownik

Witam wszystkich tych którzy szukają pracy. Uważajcie i omijajcie szerokim łukiem firmę SULEX GROUP ul. Królewiecka 12 ponieważ są nie wypłacalni rżną ludzi na kasę i to ostro. Dają śmieciowe umowy z która nie można nawet nic zrobić ewentualnie się nią podetrzeć. Oprócz tego treść tej umowy jest na korzyść pracodawcy. Pracownik według tej umowy nie ma żadnych praw.. To jest śmieszne co to w tej firmie się wyrabia.. szkoda słów . Maja ludzi za śmieci i za wielkie nic. Człowiek nawet jak chce jaki kolwiek dokument od nich to z wielkimi bólami go dadzą..a jak już dadzą to okazuje się ze jest źle wypisany takie doświadczone sekretarki mają w kadrach hehe śmieszne.. Proszę uważajcie na ta firmę jeśli nie chcecie być poszkodowani..

Jestem pracownikiem firmy Sulex, właśnie otrzymałem pierwszą pensję, wypłata na czas, wcześniej pobrałem zaliczkę, bo jedna Płocka firma mnie oszukała- jestem zadowolony, polecam firmę na Pracodowcę. Mój kumplem pracuje w Sulexie od ponad roku i jest ok, wkręca następnych ludzi. Firma godna polecenia. Tylko trezba być ver chodzić do pracy i nie pić alkoholu ale to normalne w każdej pracy tak jest.

Były Pracownik

Byłem pracownikiem w firmie Sulex kilka miesięcy, zrezygnowałem bo dostałem ofertę pracy za granicą. Narzekać na firmę nie mogę, wypłaty są na czas, jest możliwość pobrania zaliczki, kadra biurowa bardzo ok- pomocna. Jedynie na co mogę narzekać to na kilku pracownikach z którymi przebywałem na kwaterze, ten kto lubi sobie wypić, będzie pisać negatywnie ale ten, któremu zależy na pracy i rzetelnie pracuje nie ma na co narzekać. Jedna z najlepszych firm w Płocku, płacą na czas, uczciwie i rzetelnie. Jeśli Ty jesteś ok, Sulex też będzie ok- alkoholicy precz. Wiem, że jeszcze do nich powrócę.

Zostaw merytoryczną opinię o Sulex - Płock

• Jak się pracuje w Sulex?

Zobacz opinie na temat firmy Sulex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sulex?

Sulex
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • żurawia 43 lok. 313
    00-680 Płock