Opinie o Sulex w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sulex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sulex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sulex w Płock

jak często organizowana jest rekrutacja na stanowisko księgowej - kadrowej? udało mi się znaleźć ofertę pracy na ten wakat, ale niestety jest ona sprzed roku. już nieaktualna. ;x mimo wszystko możecie dać znać, jakie wynagrodzenie obowiązuje na tym stanowisku? ;) jest to tylko goła pensja, czy jakaś premia też jest możliwa?

pracownik z ukrainy Nowy wpis

jestem ich bylym pracownikiem z Ukrainy,pracowalem 3 lat ,firma Sulex jest wyplacalna ale mam jedynie rzal do nich bo ktos ukradl im sprzet,spawarki.Zostalem na poczotku obwiniony o to ale potem okazalo sie ze jeden z polskich pracownikow ich okradl z tego co wiem ini kradli tez paliwo ,firma mnie przeprosila ale niesmak pozostal .

Roman Nowy wpis
@pracownik z ukrainy

Powiedz, czy dobrze płacili za spawanie? Bo wyczytałem, że pracują tu osoby z różnych części świata i to nawet 2 lata bez zjazdu do kraju, do rodziny. A jak już wracają to firma im potrąca z pensji 3000 zł. Możesz coś więcej o tym napisać?

pracownik z ukrainy Nowy wpis
@Roman

Placili dobrze ale wyjechalem do niemiec tu mam wieksze pieniadze .Zatrudniaja pracownikow chyba indie z tego co wiem maja daleko i dlatego malo zjezdzają do swojego kraju nie zabraniaja im zjazduw .Co do pieniedzy ze im zabieraja to nie wiem ,wiem ze pozwolenia na prace firma placi duzo za nich i moze jesli ktos ucieka z pracy to im robia jakies potrocenia

Adam z Płocka

Pracowałem w biurze handlowym przy Harcerskiej między wiosną a latem. Tylko stażem, ale ogromnie tego żałuję. Na rozmowie bardzo miła atmosfera. Pani która mnie przyjmowała dokładnie wytłumaczyła na czym polegałaby moja praca. Na początku zwykle jest miło fajnie, bo chce się przekonać pracownika aby do nich dołączył. Zdradziła mi, że ostatnio sporo osób odeszło z niewiadomych przyczyn. Po swoim okresie próbnym wiem dlaczego. Pracowałem przy komputerze, robótka dosyć lekka. Pierwszy tydzień spędziłem w przyjaznej atmosferze. Od połowy miesiąca pojawiły się zgrzyty. Zostałem karcony za to, że czegoś nie zrobiłem. Przykładowo dostałem opierdziel za nie wykonanie zadania, które nawet nie padło. Nieraz dostałem nadgodziny, o których dowiadywałem się po fakcie. W mojej obecności ktoś stracił 200 zł z wypłaty, bo nie był cały czas uśmiechnięty. Gdzieś na boku rozgrywały się dziwne (usunięte przez administratora), z tego co mówili mi ówcześni i dawni pracownicy. Wszelkie opóźnienia wypłat dla nich czy niepełne kwoty z umowy to także zabieg utrzymania kierownictwa na stołkach. Mimo, że źle się do mnie odnosili, chcieli mi znieść staż na poczet prawdziwej umowy o pracę, ale odmówiłem. Znosiłem te tygodnie dla papierka. Cała ta fajna atmosfera i możliwość rozwoju to pic, przynajmniej dla tych co na szybko szukali fuchy. Chcesz coś osiągnąć? Wejdź w (usunięte przez administratora) komuś wyżej, kombinuj i kręć. Niczego się nie nauczyłem, opuściłem Sulex z giga nerwicą. Gdyby nie chora mama, nigdy bym nie poszedł pracować do Sulex Holding, ale potrzebna była kasa. Moja rada - jeśli chcesz zminimalizować swój stres i nie(usunięte przez administratora), zatrudnij się w lokalnym sklepie na kasie. Z pewnością będzie to bardziej pożyteczne i zaoszczędzi czasu, nerwów i zmarnowanej kasy na dojazdy. PS. Może byście oddali bluzę, którą u was zostawiłem, a której się zarzekacie, że nie macie.

Barbara
@Adam z Płocka

200 zł za brak uśmiechu? jak oni to niby udowodnili a raczej jak moment argumentowania tego wyglądał, bo aż ciekawa jestem... czy do dziś pojawiły się jeszcze jakieś restrykcje? ktoś da znać jak obecnie się tu pracuje?

Spawacz

Ta firma to kłamcy i (usunięte przez administratora) Zatrudniają spawaczy z Bangladeszu. Pracują dla nich dwa lata bez zjazdu do kraju. Gdy chcą wrócić do rodziny na 3 miesiące, firma zabiera im 3 tysiace zł. To to jest czyste (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Spawacz

Może w umowie jest taki zapis, że za wcześniejszy powrót jest kara finansowa? Sprawdzałeś jakie są warunki kontraktu, który podpisywałeś?

glass
@Łukasz

Ciekawe ile tej kary finansowej dowalają.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Sulex spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pracuje w tej firmie ponad miesiąc, wypłata jest do 20 według umowy a przelew otrzymałem już 12. Bardzo się cieszę bo poprzedni mój pracodawca leciał w kulki i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pensji. Cieszę się że pisluchalem kolegi i pracuje w tej firmie, zapowiada się fajnie.

@Nowy

Wypłaty są do 20 a mój mąż czeka od listopada na wypłatę i ciągle mówią że wysłali i nie możliwe że nie dotarła. Pracował od połowy roku i ostrzał 1600 kary za sprzed który zginął n początku roku a on jeszcze tam nie pracował. Nie odbierają telefonów składek ubezpieczeniowych nie płacą tylko biorą do kieszeni po pół roku się okazało że mąż niea ubezpieczenia a odcinali mu z wypłaty na składki zdrowotne. A oni że nie wiedzą jak to jest możliwe skarbówkę na nich nasłać

New

Firma wporzo polecam. Można się z paniami dogadać i są bardzo miłe i pomocne.

@New

Panie nie są w porządku bo jak chodzi o zaległa wypłatę i się do nich dzwoni to nie odbierają telefonu kłamią i (usunięte przez administratora) co innego mówią i co innego robią.

Nieznajoma

Nie warto tam pracować obciążają dużymi karami ludzi za coś czego nie zrobili nie wypłacają pieniędzy na czas oszuści i klamcy skarbówkę trzeba na nich nasłać

KRZYSIEK

(usunięte przez administratora). O każdą złotówkę trzeba się prosić panią księgową (usunięte przez administratora) bo teraz ona tam rządzi .

Olej Sulex
@KRZYSIEK

Co Biuro zabolal wpis ze ktoś ma rację to nie blokujcie niech Ludzie widzą to są (usunięte przez administratora) lepiej jakby ta firma zbankrutowala i się szybko z tad zwinela biuro jakie biuro wygląda jakbyś wchodził do baraku

Aga

@Paulina i co dowiedziałaś się coś czy da się połączyć pracę tu ze studiami?

Olej Sulex
@Aga

Ta dowiedziała się daruje sobie dziewczyny lepiej tam prace chyba ze chcecie być traktowane przez kłamstw jak marionetki to proszę bardzo ale szkoda na ta firmę czasu nie polecam

Sosna

Uważajcie pracuje tam taka Anna nazwisko kłamca nie wierzcie jej w nic jak się pomyli to powie prawdę

Dawid

Próbne dni są płatne czy nie?

Roma

A na jaki adres mogę przesłać cv? :)

Normalny

Pracuje tu od dłuższego czasu. Firma przyzwoita, nie bardzo jest się do czego przyczepić. Firma jest wypłaca, pieniądze zawsze na czas. Jedyne co mogę zarzucić firmie Sulex to obecny Pan Kierownik, który wyniszcza tą firmę od środka. Dzięki takim ludziom pracownicy myślą o odejściu z firmy. Wprowadza złą atmosferę, kłamie i obcina stawki aby jak najwięcej mieć dla siebie. Pozdrawiam

Przemo
@Normalny

Nie dawno zakończyłem współpracę z Sulexem i już chyba nie podejmę dalszej współpracy ponieważ czekałem na wypłatę i wpłynęła ale się okazało że po niższej stawce niż było ustalone . Po prostu ktoś wstał rano i stwierdził że zaplacimy im mniej bo Pan Prezes chyba ma malo

Paulina

Czy praca w biurze jest wymagająca ? Chciałabym spróbować ale tez studiuje i nie wiem czy dam radę ?

Dominik

Firma w porządku to co ci oferuja w trakcie rozmowy mam pokrycie ogólnie wszystko można załatwić i biuro jest w porządku

Stefan

Dowiem się coś o atmosferze w pracy? Na jaką umowę można liczyć?

Mezo

Firma dobra, płacą uczciwie tak jak mówią tak jest. Pozdro

Dziadostwo

@Eryk

Tak dziadostwo. Zatrudniają pracowników którzy jeżdżą pijani bez prawa jazdy

Eryk

Zatrudniają pracowników którzy jeżdżą pijani bez prawa jazdy

Ślusarz

A ja polecam firmę, mówią rzeczowo, konkretnie, można pobrać zaliczki, wypłata na czas. Pracują u nich kilka miesięcy, nie zawiodłem się, otrzymałem nawet propozycje wyjazdu do Niemiec. Posiadają sporo pracy nie tylko w Polsce ale również za granicą. Z tego co się orientuje to sporo ludzi dają na remonty w Płocku i we Włocławku.

Maja
@Ślusarz

A na jakim stanowisku pracujesz? Wspominasz o możliwości zaliczek, a czy są też jakieś premie lub prywatna opieka medyczna? Napisałeś, że pracodawca zaoferował Ci wyjazd zagranicę, czy wtedy stawka byłaby wyższa?

Zostaw merytoryczną opinię o Sulex - Płock

• Jak się pracuje w Sulex?

Zobacz opinie na temat firmy Sulex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sulex?

Sulex
2.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • żurawia 43 lok. 313
    00-680 Płock