Opinie o Vemag Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vemag Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vemag Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vemag Polska Sp. z o.o. w Warszawa

HWDMiT

Niech o sytuacji w firmie najlepiej świadczy że w samym październiku 23.r w serwisie cztery (4!!) osoby złożyły wypowiedzenie. Ci co zostali są tyrani od poniedziałku do piątku na ciągłej delegacji bez powrotów do domu po 10-12h (chyba że jest się kretem i donosi na kolegów to wtedy ma się łatwe życie) wskutek tego połowa z nich nosi wypowiedzenia zastanawiając się jak uciec z tej tonącej łajby z słabymi zarobkami i zerowymi perspektywami na lepsze jutro. Trzymajcie się dziewczyny

@Tomasz Kowalczuk

Panie Tomaszu, Z całą pewnością stwierdza Pan fakt, że większość opini stanowi oskarżenia i pomówienia. Czy w związku z tym, Pan jako wiceprezes zarządu, może śmiało potwierdzić swoim dobrym imieniem to, że firma przestrzega zapisów Kodeksu Pracy dotyczących normatyw czasu pracy? Pracownicy otrzymują należne wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny oraz że prawidłowo wypłacane są ewentualne premie i prowizje sprzedażowe zgodnie z przyjętymi ustaleniami? Czy dodatkowo nie istnieje podejrzenie, że żaden z pracowników nie boi się wyrazić swojego zdania publicznie bojąc się ewentualnych nieprzyjemności zawodowych? Pozdrawiamy Pana oraz całą firmę Vemag Polska.

Wycieraczka

Nerwowa atmosfera w biurze i ciągle szukanie winnych. Magazyn zarządzany do bani, coraz słabszy serwis i nieustannie wzrastające parcie na wyniki handlu przy wiecznych oszczędnościach, (KOSZTACH!!!) i ciągłym dziadowaniu na wszystkim.

@Wycieraczka

Co się dzieje w biurze? rozwiniesz temat wspomnianej nerwówki? Widziałam, że była oferta jakiś czas temu, jak sama rozmowa do niego wygląda? co z samym zespołem? z opisu wynikało, że podobno jest miły. Ile mniej więcej osób tam pracuje, czy to jakiś open space?

Jak oceniacie aktualne zarzadzanie magazynem? Jeszcze w wakacje jakoś ktoś tu pisał, że atmosfera chyba była nerwowa i słabo się pracowało. Chce się dowiedzieć czy zaszły jakieś zmiany w tym zakresie? po prostu widzę ofertę w internecie, chyba jeszcze ze dwa tygodnie zostały by moc aplikować. Czy cos wiec się zmieniło?

@Maryśka

Nikt nigdy w tej firmie nie dostał premii za wyniki, tak jak płatnych nadgodzin więc pisanie takich rzeczy to czyste (usunięte przez administratora)

Na stronie macie napisane, że potrzebny jest specjalista ds. sprzedaży maszyn. po pierwsze interesuje mnie wasza ocena aktualnego stanu firmy pod względem finansowym. Czy się rozwija i warto zaangażować się w te sprzedaż? pełnie taka funkcje w innej firmie i zastanawiam się jak z warunkami płacowymi byłoby mi tutaj, bo nie piszą o tym wprost.

Do teraz każdy może potwierdzić to, że atmosfera miedzy pracownikami może zdawać się słabsza? Zastanawiałem się czy na serwisie może zarobki tego nie rekompensują, ale do dziś nikt nie udzielił na nie jednoznacznej odpowiedzi. I czy te delegacje, które opisujecie są przymusowe? Nie można w miarę stacjonarnie robić?

JP2 Nowy wpis

Atmosfera w serwisie ogółem jest super, dzięki kilku wspaniałym ludziom których niestety nikt z świętego zarządu nie docenia, po główkach głaszcząc swoich ulubieńców, przez co tych wartościowych zostało niewielu. Delegacje to sól tej firmy, od klienta do klienta, od poniedziałku do piątku, a na miejscu robią coś raz na kwartał więc to nierealne by pracować tam stacjonarnie.

taa Nowy wpis
@JP2

Głaszcze po głowie pewnego małego budde, który często zasiada przy biurku Pani Kier. Przypuszczam, że prof X jest przekaźnikiek informacji między serwisem a zarządem. Ponoć uchodzi na skarbnice wiedzy a nie do końca wie jak aktywować funkcje kopiuj wklej w systemie firmy pracując w wiele lat.

Zarządzanie po Radomsku w biurze? Do niego i tak teraz chyba nie ma oferty, przynajmniej nie w miejscach gdzie sprawdzam. Za to inżynier serwisu jak widać jest potrzebny. refundowanie delegacji w całości już zostało kiedyś podkreślane. W tym roku jednak ile można na nich zarobić? i jak wychodzą premie wynikowe?

taa

Zarządzanie po Radomsku, więc dość słabo. Zarządzanie na alibi, bo każdy pracuje na własną rękę. Brak standardu. Jedynym standardem jest pora przerwy obiadowej, kawa i plotki w odległości kilku metrów od celu. Chęć do wprowadzenia zmian jedynie pozorna, bo wszystko musi pozostać po staremu. Niestety niektóre osoby zapominają o czymś tak elementarnym jak szacunek. Wszyscy wszystko wiedzą, choć otaczająca rzeczywistość tego nie potwierdza, bo zawsze jak brakuje ponoć czasu.

Weronika

Nie mam pojęcia jak wychodzi z tymi premiami ostatecznie ale mnie podobnie jak poprzednia panią interesuje praca w biurze przy Szyszkowej. Wiem, że oferta do której się odnoszę nie jest już otwarta, ale zastanawiam się czy w tym roku nie będzie ktoś jeszcze potrzebny? jeśli tak to mógłby mi ktoś opisać jak praca w biurze wygląda? co się wykonuje na codzień?

Seba
@Weronika

Biuro i magazyn zarządzane bardzo po Radomsku a atmosfera jest bardzo "rodzinna".

Firma Vemag Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Serwisant. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Pit

Aktualne osobami zarządzajacymi magazynem są sami magazynierzy oraz osoba z biura (gdzie kucharek sześć tam nie ma ...). Samo zarządzanie oceniam dość słabo. Jest wiele kwestii, które wymagają dopracowania. Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku magazyniera w firmie to aplikuj śmiało. Nie musisz mieć dużego doświadczenia. Wystarczy umiejętność posługiwania się wózkiem paletowym.

@Pit

Paleciaka w razie czego douczą? To mnie teraz jeszcze tylko atmosfera zastanawia i otwartość na czyjeś pomysły, a zwłaszcza osób całkiem nowych, co o nich sadzicie? Jeśli zarzadzanie by się zmieniło to odbiłoby się to pozytywnie na zarobkach, na przykład w postaci premii czy to raczej inna bajka?

W tej firmie nieznane jest słowo premia.

Zarząd

Szanowni Państwo , Zarządzająca naszą firmą działają w branży od 32 lat , najpierw przez 18 lat jako Marimpex Machinery, a od 12 lat jako VEMAG Polska. Niektórzy współpracownicy pracują z nami razem od ponad 20 lat, jesteśmy znani z wprowadzania w branży wielu innowacyjnych technicznych i technologicznych rozwiązań. Nasze działania niejednokrotnie zostały nagradzane wyróżnieniami takimi jak : „Rzetelna Firma", „Gazele Biznesu” czy też „Gepardy Biznesu". Naszym celem są zawsze długofalowe, uczciwe i profesjonalne działania na rzecz naszych klientów oraz rozwój naszych pracowników. Premie za dodatkowy wkład pracy lub osiągnięcia też są udzielane naszym pracownikom podobnie jak też innych firmach, ale bez publikowania ich na portalu GoWork. Ponieważ tuż za progiem stoi Nowy Rok, życzymy wszystkim naszym sympatykom, ale i krytykom, w tym pracownikom portalu GoWork uczciwych, rzetelnych i profesjonalnych działań wolnych od hejtu i pomówień. Szczęśliwego Nowego Roku 2024 !

Już Były pracownik
@Zarząd

Niech się wypowie któryś z pracowników czy kiedykolwiek dostał jakąłkolwiek premie ???

Maryśka
@Już Były pracownik

Premia nie będzie zależna przypadkiem od stanowiska? teraz gdy spoglądam na te dwie dostępne oferty to dla pracownika biurowo-technicznego w opisie wpisana jest jedynie stała podstawa, natomiast inżynier serwisu ma już wprost podkreślona premie za wyniki. są trudne do wyrobienia, że tak właśnie piszecie?

@Maryśka

HWDMiT

@HWDMiT

A właśnie widoczne są w internecie oferty dla inżyniera serwisu chociażby. Delegacje również znalazły się w opisie. Czyli jak one są płatne tak w sumie? piszesz tez o wypowiedzeniach a ich okres ile trwa? I czy nie zdarza się ze ktoś je polozy i dostanie jednak podwyżkę?

Dlatego właśnie są one widoczne bo prawie połowa składu się zwolniła ???? Nijak nie są płatne, nie ma wypcłacanych delegacji, przeważnie wyjeżdżasz w poniedziałek o 8-9 a wracasz w piątek wieczorem, bez żadnych dodatków do pensji. Wypowiedzenia to standard, jak złożysz to dostaniesz standardowy okres, może uda się urwać jak dobrze coś zagadasz.... chyba że oni Cię zwalniają no to z dnia na dzień, że sam nie wiesz jak, dlaczego i kiedy. Masz oddać wszytsko i nigdy więcej się nie pojawiać ????

@HWDMiT

Z czterech wspomnianych przez Ciebie osób, dwie osoby zostały zwolnione w trybie natychmiastowym z powodu rażących wykroczeń oraz działania na szkodę firmy. Pozostałe dwie osoby po wieloletniej pracy w serwisie planowały już od dawna zmianę z powodów osobistych. Wynagrodzenia w serwisie są wyższe od stawek rynkowych na tego rodzaju stanowisku. Dodatkowo istnieje możliwość odbioru nadgodzin lub otrzymania dodatkowej premii. Delegacje krajowe są refundowane w postaci pełnego wyżywienia pracownika oraz zapewnienia dobrych warunków noclegowych. Delegacje zagraniczne czyli wyjazdy na szkolenia są w pełni refundowane. Serwis ma do dyspozycji samochody osobowe co nie jest częste w tego typu pracy. Niektórzy z byłych serwisantów awansowali na stanowiska kierownicze np. kierownik serwisu, kierownik projektów czy kierownik sprzedaży maszyn. Firma stale się rozwija, zwiększa portfolio oraz obszar działania. W związku z tym kolejne rekrutacje są jak najbardziej wskazane.

pozytywny
@HWDMiT

Jako były pracownik, NIE POLECAM. Jest dużo innych firm, które płacą podobnie lub lepiej i na lepszych warunkach. Pracodawca zapomniał chyba, że pieniądze to nie wszystko... Jeśli myślisz o aplikowaniu to namawiam do poczytania komentarzy.... Jeśli @Pracodawca, mówi, że odejścia to normalna sprawa to niech powie ilu serwisantów odeszło w ciągu ostatnich kilku lat i zapyta jak to wygląda w innych firmach. JESZCZE RAZ ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE!!

Neutralny
@Pracodawca

Jedna się zwolniła z przyczyn osobistych, druga poszła normalnie za większymi pieniędzmi to tak w kwestii prawdomówności. Wynagrodzenia nie są wyższe, proszę porównać chociażby z bezpośrednią konkurencją spod znaku H. i tym że ludzie chcą przechodzić tam a nie do Vemaga. Nie nie można dostać premii, przecież premie, wynagrodzenia za nadgodziny i odbiory nadgodzin to najpopularniejszy i najbardziej śmieszny żart wśród wszystkich pracowników. NIKT nie dostał nigdy premii za pracę, więc proszę się nie ośmieszać i nie opowiadać bajek bo @Pracodawca wtedy tylko się ośmiesza. Wyjazdy są refundowane tyle ile wynosi dieta zagraniczna więc to nie żaden plus, tylko święty obowiązek którego trzeba przestrzegać, ale dojazdy w weekendy są już charytatywne i nie do odbioru. Co do awansów to nie wiem czy jest czym się czym chwalić skoro na dobre 50 osób które się przewinęło od czasów Vemaga tylko dwóch awansowało, a reszta odeszła w trakcie

Tomasz Kowalczuk
@HWDMiT

Drodzy Państwo, łatwo jest pisać anonimowe komentarze i rzucać oskarżenia w Internecie. Każda losowa osoba może tu coś napisać (nawet spoza firmy), więc trudno się do tego merytorycznie odnieść, bo nie wiemy kim jest, ani z jakich pobudek piszę tą opinię. Naszym zdaniem wiele z obecnych tu opinii mocno mija się z prawdą. Jeżeli chcecie Państwo uwiarygodnić Wasze opinie to prosimy o odwagę i podpisanie się z imienia i nazwiska, tak jak ja to robię. Jeżeli jednak macie obawy przed ujawnianiem swojej tożsamości w Internecie (co oczywiście rozumiem i szanuję), to zamiast wrzucania tutaj anonimowych oskarżeń, proponuję o kontakt bezpośredni do mnie, aby wszelakie te nieporozumienia wyjaśnić. Z większością naszych współpracowników pracuję już wiele lat i mam nadzieję, że wszyscy wiedzą iż jestem otwarty na dialog. Z poważaniem Tomasz Kowalczuk - Wiceprezes Zarządu - VEMAG Polska Sp. z o.o. P.S. do HWDMiT: podpisywanie się w tak wulgarny sposób świadczy tylko i wyłącznie o braku kultury i podstaw dobrego wychowania oraz braku szacunku do innych ludzi. Przykro stwierdzić, ale tym samym wystawiasz sobie sam bardzo negatywną opinię

@Tomasz Kowalczuk

Na jakie benefity można liczyć w firmie Vemag Polska Sp. z o.o.?

XXX

Proszę najpierw przedstawić swoją kandydaturę na określone stanowiskoi dopiero się przekona Pan na co mozna liczyć

Maja
@XXX

W kontekście benefitów, to mnie ciekawi ten z ogłoszenia na stanowisko Doradca serwisowy. Konkretnie chodzi mi o szkolenia zagraniczne. Wie ktoś może jak często są takie szkolenia? I do jakich krajów się wyjeżdża?

Jeśli XXX (albo M. jak kto woli) nie umie ładnie odpowiedzieć kandydatowi na tak trywialne pytanie jak benefity to już wie czego można się spodziewać i jakie jest podejście do pracownika. Odpowiadając na pytanie: podstawowa opieka medyczna PZU, wszystko poza podstawę potrącane z pensji (????), karta Multisport została wycofana, BRAK: wigilii, jajeczka, wczasów pod gruszą, jakichkolwiek $$$ dodatków, paczek świątecznych, karnetów, biletów, szkoleń językowych, owocowych dni, słodyczy ani poczęstunków, zimno w biurze (radzę się ciepło ubierać) ale jest kawa jak ktoś lubi rozgrzewać się w taki sposób. Pozdrawiam.

Zofia

Można dopytać ile osób tak naprawdę jest tutaj w sumie zatrudnionych? Raczej nie przekraczają liczby wymaganej dla funduszu? Czyli tak zasadniczo prócz podstawy co jeszcze się tutaj otrzymuje za pracę?

Na żadne. Była karta multisport ale zrezygnowali. Jeśli benefitem nazywamy ubezpieczenie na życie to jest nieco rozszerzone ale bez szaleństw. Brak nadgodzin jeśli się pojawią w tygodniu to do odbioru. W weekendy są proponowane za śmieszne pieniądze.

Czyli jakie są te pieniądze proponowane tak w praktyce już? I te nadgodziny jakie są elastyczne przy tym całym odbiorze? Zdarza się ze komuś cały dzień wolny się zabiera czy jednak nie są takie częste jak mogłoby się zdawać?

Wycieraczka

@Wycieraczka

Władysław III Jagiełło

Kiedyś trzeba było pracować długo ale jeszcze coś się z tego miało. Teraz nie dość że jest długo to przy tej inflacji i takich skromnych podwyżkach jest się grubi do tyłu

@Władysław III Jagiełło

Padła tutaj jeszcze w sierpniu jakaś wzmianka o skromnej podwyżce... Do dziś jaka była co do tego dalsza perspektywa? Dorzucili może coś jeszcze? Odniesiesz się do aktualnych zarobków?

XXX
@Zofia

Tak, dorzucili podwyżkę niektórym około 300 złotych przy inflacji rocznej 14.4% co jest żałosne, a jeszcze bardziej żałosne jest że po podwyżce zarabia się mniej niż wcześniej i nikt nie wie dlaczego

Michaśka
@XXX

No to faktycznie mogłoby być lepiej. Czemu tylko niektórym dali? A jak wygląda sprawa podwyżek indywidualnych? Jeśli np. nie byłabym zadowolona z pensji i zawnioskowała o podwyżkę to miałabym szansę żeby ją dostać? Czy trzeba liczyć na te coroczne podwyżki dla wszystkich?

Czy w firmie Vemag Polska Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Nie można, firma preferuje zdecydowanie i wyłącznie umowy o pracę z czego należy się cieszyć w dzisiejszych czasach

Krzysiek

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Vemag. Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dawien dawna
@Krzysiek

Problem nadgodzin rozwiązany jest w sposób taki, że pracujesz tyle ile potrzebuje firma, ale nie mniej niż 40h tygodniowo. Często to będzie 10h czasem 14 a wyjątkowo rzadko 6h. Jakby nie liczyć i tak będziesz frajerem który robi kolejne godziny za darmo. A za te dodatkowe wypracowane godziny dostaniesz.... następne w przyszłym tygodniu byś nie wyszedł z wprawy i byś sobie za bardzo nie pomyślał że masz czas dla bliskich i znajomych.

Ace ventura
@Dawien dawna

Chyba pracowaliśmy w innym vemagu. Nadgodziny można bez problemu odebrać , miejsce spoko ,ze względów rodzinnych już tam nie pracuje , ale miło wspominam...

@Dawien dawna

Widzisz, po prostu nie chcą żeby ktoś dostał szoku i się nie zanudził zbytnio. ;p Tak serio to strategia trochę wyzyskująca, no ale jak widać niestety niektórzy się na to godzą i nawet pewnie się dostosowali i nie narzekają już...

Dawien dawna
@Ace ventura

Jeśli nadgodziny można bez problemu odebrać to bez wątpienia pracowaliśmy w innym vemagu. Na potwierdzenie moich słów mogę śmiało podesłać stare roczne zbiorcze grafiki, wszystkich serwisantów na których trudno doszukać się pozycji "odbiór nadgodzin". Cieszę się też że potwierdzasz moje słowa na temat jak ta praca odbija się na życiu codziennym, gdzie dla swojej kobiety stajesz się obcy, a dzieci zaczynają Ci mówić na "pan". A co do atmosfery to tylko zasługa chłopaków którzy tam pracują, na kilku spoko ludzi trafi się maks jeden (usunięte przez administratora) którego reszta szybko ustawi do pionu.

@Dawien dawna

Przeraża mnie to, bo naprawdę przykre jest to, co napisałeś i jak to ubrałeś w słowa. Po jakim czasie się zorientowałeś z tym wszystkim i postanowiłeś stąd odejść?

Pit
@Dawien dawna

W innych serwisach mają auto do celów prywatnych , czyli praktycznie codziennie w domu zlecenia można załatwiać droga e mail lub telefonicznie, a rozliczanie zrobić co piątek home ofice przedstawiać swoje uwagi, rozliczenia, do firmy zajeżdżać wrazie braku części lub kontaktu z kadrami tak ja to widzę

K5os

Płatne nadgodziny to mit wyjazdy kilkudniowe i do tego wieczne babranie się w starym, gnijącym mięsie. Zawsze źle i za mało i za krótko. Tego chcecie to proszę bardzo wysyłajcie CV

@K5os

Tak tutaj lubią Starożytną Grecję, że mity sobie opowiadają? ;p To rozumiem, że robić możesz je robić, ale pieniążka za nie nie zobaczysz? Nawet tej stawki standardowej od godziny?

MK
@Zofia

Otóż właśnie nie dostaniesz i nie zobaczysz. Pracujesz robisz nadgodziny, firma zarabia, ale Tobie nic nie skapnie. Wszystko co robi się ponad te przeciętne regulaminowe 168h miesięcznie to zwykła organizacja charytatywna którą robi się ZA DARMO, a grafik tak napięty że trzeba tak czy siak je robić by móc wrócić do domu. Jednym słowem nie warto. Podejście do ludzi rodem z poprzedniej czerwonej komunistycznej epoki.

@MK

Serio to brzmi tragicznie... :/ Ale faktycznie jakby się wolontariat chciało robić to do jakiejś fundacji by się szło, przynajmniej by to coś pożytecznego było. Ja się serio dziwię jak ludzie mogą dawać się tak robić? :/

Marzena

Vemag prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn, polega ona między innymi na prowadzeniu projektów handlowych, rozwijaniu kontaktów handlowych i sprzedaży maszyn oraz urządzeń z portfolio firmy: https://www.vemag.pl/praca. Napisali, że oferują samochód służbowy, telefon i laptop, ale nie ma nic o rodzaju umowy. Wie ktoś, na jaką umowę zatrudniają?

kkk
@Marzena

Prawie wszyscy zatrudnieni na umowę stałą po okresie próbnym.

Piotrek

Dlaczego handlowcy w tej firmie tak szybko odchodzą ? W czasie 1 roku 4 nowe twarze. Emeryci i nowicjusze bez znajomości tematu technologiczno technicznego.

Łukasz
@Piotrek

Jak słusznie zwróciłeś uwagę firma szuka obecnie handlowca. Dokładanie na swojej stronie https://vemag.pl/praca.html zamieściła ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko specjalista do spraw sprzedaży maszyn. Możesz napisać, czy targety są tak ustawione, że jest możliwość zrobienia premii lub uzyskania prowizji od sprzedaży?

czarek

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku serwisowym?

Pan Serwisant

Pracowalem w firmie Vemag . Mysle że takie częste poszukiwanie pracowników jest związane ze faktem że po okresie próbnym osoby z biura zaczynają traktować serwisantów jak szmaty o czym informowali mnie pracownicy. Dodam że nie przeszedłem okresu próbnego ponieważ od razu mówiłem że na takie traktowanie sie nie godze i że jak ktoś będzie próbował mnie taktraktować to bez zastanowienia zrezygnuje z pracy i to samo jeśli chodzi o zarobki. Nie długo po tym zostałem zwolniony. A pani właścicielka powiedziała mi że nie wiem czemu mnie zwalnia CZAICIE ?? Ogónie nie polecam tej firmy ... ale warto pójść na okres próbny ponieważ serwisują naprawde bardzo wiele maszyn o ciekawym działaniu co warto zobaczyć a później oczywiście podziękować bo z tego co wiem to nie ma co liczyć na podwyżke. pozdrawiam

Inżynier serwisu
@Pan Serwisant

Dziękujemy za opinię Panie Adamie Z. Niestety nie jest prawdą co Pan pisze. Został Pan zwolniony za całkowity brak zaangażowania. Nawet gdy "musiał Pan siedzieć w biurze" to nie wykazywał Pan żadnych oznak zainteresowania pracą. Żadna firma nigdy nie będzie płaciła za siedzenie na Facebooku i bezczelne olewanie "dobrych rad" innych serwisantów. Za butne, podejście z pogardą do ludzi również. Odnośnie zarobków to tylko i wyłącznie ma wpływ wiedza, doświadczenie i przede wszystkim zaangażowanie pracownika. Życzymy powodzenia u innego pracodawcy i nie chrapania za kierownicą????

Świniorz
@Inżynier serwisu

Liczycie uczciwie godziny pracy i godziny jazdy ? Szkolcie należycie Serwisantów ? Przestrzegacie zasady BHP ? Dajecie odpowiednie narzędzia ? I ostatnie dwa najważniejsze pytania: Jak długo szukacie Inżyniera Serwisu? Ilu Inżynierów przewinęło się przez VEMAG.

Zaangażowany pracownik
@Świniorz

Liczycie uczciwie godziny pracy i godziny jazdy ? - Czas pracy nie jest normowany, jest to praca w terenie, najczęściej w siedzibie klienta. Jednego dnia można pracować więcej, innego mniej. Ta sama praca może też być wykonana w różnym czasie w zależności od osobistych umiejętności serwisanta. Szkolcie należycie Serwisantów ? - Każdy serwisant zanim zacznie samodzielną pracę jest gruntownie szkolony. Najpierw jeździ z bardziej doświadczonym kolegami przy których poznaje maszyny i klientów oraz przechodzi szkolenia w Niemczech w fabryce producenta. Nigdy nie wysyłaliśmy świeżo zatrudnionego serwisanta do naprawy maszyny. Przestrzegacie zasady BHP ? - Oczywiście że tak, jednak każdy pracownik serwisu jest samodzielny i wiele zależy od niego. Dajecie odpowiednie narzędzia ? - Samodzielny serwisant ma do dyspozycji auto, telefon, komputer i narzędzia serwisowe do pracy. I ostatnie dwa najważniejsze pytania: Jak długo szukacie Inżyniera Serwisu? Ilu Inżynierów przewinęło się przez VEMAG. - Inżynierów serwisu szukamy na bieżąco. W zależności od aktualnych potrzeb. Sprzedajemy coraz więcej maszyn, które potem trzeba uruchamiać, serwisować oraz przeprowadzać pokazy. Serwis w naszej firmie jest traktowany priorytetowo, ponieważ jest naszą wizytówką oraz ważnym argumentem przy sprzedaży maszyn. Obecnie mamy podwojoną liczbę serwisantów w porównaniu z okresem, w którym firma rozpoczęła swoją działalność. W firmie jak w organizmie żywym zachodzą różne zmiany. Czas pokazuje, że nie każdy sprawdza się na takim stanowisku. Nie każdemu też taka praca odpowiada. Ponadto doświadczeni pracownicy serwisu mają szansę na awans i w tym wypadku również jest potrzeba poszukiwania kolejnych na ich miejsce. Firma sprzedająca maszyny bez dobrego serwisu nie może liczyć na zwiększenie sprzedaży. Dlatego rekrutacji na stanowisko inżyniera serwisu będzie na pewno jeszcze więcej.

Optymista

"W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy pracownika na stanowisko: Inżynier Serwisu" To chyba dobrze, że firma się rozwija? Może nie szukajmy drugiego dna tam gdzie go nie ma.

Ali nie jedzacy wieprzowiny

Ponownie Inżynier Serwisu poszukiwany?

Maja

Pracujesz w Vemag Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Srik

Jeszcze nie znaleźli Inżynieria serwisu? Coś długo szukają!

Zostaw merytoryczną opinię o Vemag Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vemag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vemag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vemag Polska Sp. z o.o.?

Vemag Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Szyszkowa 20
    02-285 Warszawa