Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

+pakiet+

Potwierdzają się informacje, Stokrotka (szuka oszczędności) zaczyna zwalniać pracowników, zaczęło się od centrali, podobno od wczoraj zaczęto wręczać wypowiedzenia!! Sklepy będą kolejne, znowu zmniejszają im etaty.

ciekawski
@+pakiet+

Coś nie widać tych zwolnień.

mmmm
@ciekawski

a jak z talonami czy nowi pracownicy je dostają?

kolo
@ciekawski

zwolnienia będą, ale zaraz po świętach. W styczniu i lutym pewnie nie będzie juz tyle pracy i wtedy. Już niektórym osobom, którym kończyły sie umowy z końcem listopada, przedłużyli tylko na miesiąc.

schabik

Zróbcie też porządek z toaletą na chłodni. Idioci, bo tak trzeba nazwać tych którzy wchodzą, zamykają się po dwóch lub trzech i jarają szlugi. Potem albo drzwi rozwalone, że nie można zamknąć i w spokoju się załatwić, albo zajęte i zadymione. Wydaję mi się,że dobrym pomysłem byłyby specjalne czujniki dymu z alarmem w toaletach, takie jakie są w Tesco. Wtedy palacze najzwyzczajniej w swiecie nie kopcili w ubikacjach i problem byłby rozwiazany.

xxxxx

Co to za wypadek i na ktorej zmianie?

xxx

Nie wydaję mi się ,żeby czepiali się o normy,przyjęli dużo ludzi ,żeby mieli z czego wybierać... :-) co do tych elektryków to naprawdę by się przydały jest niesprawiedliwe to,że jedni na elektrykach a inni na paleciakach. A co do wypadku to prędzej czy później musiało do tego dojść z udziałem tego retrakarza jakby mógł to po ludziach by jeździł -wariat! Dziwię się tylko chłopaki ,że wcześniej nie zgłaszaliście tego jak on jeździ

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
xyz

jakość układania palet pozostawia wiele do życzenia, patrząc na niektóre to aż jest dziwne że da się nimi wjechać na naczepę. A takie palety są jeszcze raz przeładowywane na regionalnym magazynie, także nie dziwcie się że przyczepiają się o wygląd palety i jakość jej ułożenia. Więcej elektryków by się przydało, ale jest już jakiś postęp zostało wypożyczone 10 wózków załadunkowych, to może i na elektryki przyjdzie pora.

XXX

nie rozumiem polityki tej firmy ,dlaczego w ostatnich 2-3 miesiacach przyjeli tak duzo ludzi

mariolka

jestem brudna i nie mam zamiaru się umyć :)

schabik
@mariolka

Z tym się zgadzam, że norma na miesię zależy też od tego kto ma wózek elektryczny a kto nie. 3/4 paleciaków kompletnie nie nadaje się do użytku, Stokrotka powinna zadbac o to, zeby zakupiła lub wypozyczyla wiecej elektryków. Więcej osób zroi przy tym wieksze normy, no i mniej sie zmeczy, zamiast ciagać paleciaka. Po świetach w styczniu i lutym bedzie jeszcze mniej pracy, dlatego napewno duzo ludzi wyleci. Trzeba sie z tym liczyc, dlatego teraz kierownictwo przyczepia się o wszystko: o normy, o bhp, o jakość układania towaru na palety. Uwazam ze powinna byc jakaś osoba na zmianie, która zna się na udzielaniu pierwszej pomocy. O wypadek nie trudno w Stokrotce, a zanim przyjedzie fachowa pomoc to troche czasu upłynie.

picker

Jak na moje oko to coraz gorszy syf się robi, myślę że chodzi o to ze za mało pracy a za duzo ludzi naprzyjmowali a teraz jest nagonka i ciągłe zaczepki o byle co, zobaczycie ze dąża do tego zeby ludzie sami zaczeli sie zwalniac, do konca roku sporo nas ubedzie, TA FIRMA PRAWIE WCALE NIE PRZYPOMINA JUZ TEJ DO KTÓREJ SIĘ PRZYJMOWAŁEM I NIE SĄ TO ZMIANY NA LEPSZE!!!! ostatnio znów był jakis wypadek bo dla kierownictwa liczy sie nie jakosc pracy tylko ilosc a chłopak mógł zostac kaleką albo jeszcze gorzej. DO KIEROWNICTWA - ZACZNIJCIE W KOŃCU WPROWADZAC JAKIES ZMIANY ALE NA LEPSZE BO DO TEJ PORY WSZYSTKIE SA NA LEPSZE ALE DLA WAS AHA I JESZCZE JEDNO PRZESTANCIE SIE GŁUPIO DZIWIC ZE JEDNI NA MIESIE POTRAFIA ZROBIC 200 KARTONÓW A INNI 120 ALBO MNIEJ DAJCIE WSZYSTKIM ELEKTRYCZNE WÓZKI TO WTEDY POGADAMY TO PIERWSZA MĄDRA ZMIANA JAKA POWINNA ZAISTNIEC. ZACZNIJCIE ROBIC COS DLA PRACOWNIKÓW

ach stokrotka

Jeśli zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną to KONIECZNIE wykujcie na blachę wszystkie dane ze strony internetowej, zwracając szczególną uwagę na tak istotne informacje jak metraż hal sklepów...

bbb

Coś musi się dziać. Na magazynie centralnym pracy mamy bardzo mało, w porównaniu z zeszłym rokiem. W zeszłym roku w listopadzie nie wychodziliśmy z magazynu,a teraz dzwonią i odwołują z pracy. Nie dadzą zarobić przed Świętami.Ale ogólnie warunki pracy na magazynie poprawiły się o 100%.

lis
@bbb

rok temu było tyle samo do zrobienia tylko ludzi było mniej, i więcej nierobów na l4 jak kolega wyżej

+pakiet+

Zwolnienia w Stokrotce? wydrukuj artykułprześlij dalej0 komentarzy 100-150 osób pracujących w sklepach Stokrotka straci pracę w najbliższych miesiącach. Powodem zwolnień jest porządkowanie struktur Grupy Kapitałowej Emperia i chęć obniżenia kosztów pracowniczych - podał handelextra.pl. Sieć Stokrotka nie komentuje bezpośrednio tych doniesień, ale w informacji przesłanej do dlahandlu.pl wyjaśnia: "Stokrotka prowadzi szereg projektów, których celem jest poprawa produktywności pracowników w spółce. W znacznej części poprawa ta będzie skutkiem działań przeprowadzonych w obszarze operacyjnym i handlowym, a zmiany te będą mieć na celu obsłużenie większego obrotu posiadanymi zasobami osobowymi. Przewidujemy, że poprawa będzie sięgała około 2 proc." Dariusz Kalinowski, prezes zarządu Emperia Holding, przyznał, że koszty pracownicze stanowią jedną z najwyższych pozycji w wydatkach firmy. http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/zwolnienia-w-stokrotce,31269.html dlahandlu.pl | 19-11-2014

jerry

Widzialem ze biela sciognol swojego psa Maciusia

pracwnik miesa

o co chodzi z nowymi na zmianie Bieli ? przyszli panowie i nic nie robia? kolesiostwo sie zaczyna, slyszalem ze nas maja wywalic ze posciaga sobie swoich ludzi. kiedy zezowaty zacznie przebywac na swoim magazynie ? ile razy z brakami mamy go szukac na suchym magazynie? jak mamy zrobic wydajnosc o ktoej gada skoro ciagle go nie ma na chlodni gdy mamy problem ? czy ktos w koncu go zmusi do tego by przebywal na chlodni ? jak tak dalej bedzie to dalej bede na L4 i to czesciej

szczery jery

Wosko elektryzuje sie w biurze kierownikow az pala mu stoji od sprzedawania falszywe (usunięte przez administratora) nie podawac mu reki

TM
@szczery jery

Tobie można podać pento ....wiedziałbyś gdzie go sobie wsadzić

jery tm
@TM

jemu szkoda dac penta w tamte rece

zainteresowany

Ss dzięki za odpowiedz wysłałem aplikacje Ps.140 pozycji mh! trochę dużo no chyba że pozycja jest za pozycją że nie trzeba przelecieć całego magazynu po następny produkt i kolejny sklep do kompletacji a jeszcze jedno pytanko kompletacja jest papierowa czy głosowa tzw. voice picking?

pepe
@zainteresowany

140 pozycji to nie równa się 140 kartonów. Na każdym magazynie jest inaczej, czyli jest inny przelicznik liczby kartonów na punkty akordowe. A do premii akordowej właśnie zaliczane są punkty akordowe. Np. 1 karton na warzywach to 1 pkt, a z kolei na alkoholach 1 karton to np.1, 1.5, 2... różnie. W tym wszystkim naprawdę trudno się czasami połapać. Picking odbywa się na najwyklejszych skanerach. Szczerze to nie słyszałem o czymś takim jak voice picking :D haha napewno nie w Stokrotce :)

Ss

Robia kurs na wozki ale mozliwe ze pojdziesz na mieso i bedziesz ciagnac paleciak Norma to 140 kartonow na godzine

zainteresowany

Witam mam dwa pytania odnośnie kompletacji jaka jest norma pozycji na godz ? czy robią podstawowy kurs wewnetrzny na wózki tzw pieski czy trzeba działac tylko na paleciaku jak się nie ma swoich uprawnień ?

ziomek

Którą monike?Kim ona była?

sama prawda

to forum stokrottka teresin magazyn, a nie sklep. jest bardzo przyajazna atmosfera, nikt nikogo nie gania. robi sie swoim tempem i jest spoko. do tego super przełożoni. bardzo mi sie podoba ta praca. jak na magazyn to stawiam go na pierwszym miejscu w moim rankigu.

nick

śmiech na sali to co się wyprawia w Stokrotkach...a może tak zaprośmy do pracy na sali naszych rządzących i zobaczymy czy to jest tak przyjemnie robić dziesięć rzeczy naraz sprzątaczka,kasjerka itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka