Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

gula

Jaro spoko gosc ma najwiecej gier na pegazusa ostatnio w zlota piatke gramy po nockach jest bosko... tylko moj dzojstik troche nie łączy

Jarek
@gula

Gula słuchaj musisz polutować styki, będzie okej. Aha chciałbym sie pochwalic ze czesto wpada do mnie do biura syla jest bardzo sympatycznie, mowcie co chcecie ona jest bardzo inteligenta i nie wiem czemu jest z kotem ja moglbym jej wiecej zaproponowac.

darek

czy moglbym prosic o zaliczke?

Jarek

Nie, idz uzupelniaj na nabiale NA AUTOMACIE! w drodze do domu pogadamy, i ustalimy co i gdzie pracuj bo wiecej wam nie bede dopisywal godzin kierownika

skaner

A co myślicie o nowym pomyśle wydawania i oddawania skanerów w tym okienku bo moim zdaniem to sami strzelili sobie w kolano tym pomysłem, ile czasu trzeba stac w kolejce zeby dostac i oddac skaner, jeszcze trzeba magazyn posprzątac no i oczywiscie norme wyrobic tylko ciekawe kiedy mamy to robic jak spokojnie godzina odchodzi na takie pierdoły jak te.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
BUlwa

Jaro pozycze Ci pare kardridzy 1 in 10000 batmana zolwie ninja flinstonow tylko nie na dlugo

syla

wlasnie widze jak mnie znasz. kozaczenie jest wlasnie tu z twojej strony-anonimowe!! wielkie mi cwaniarstwo. nawet nie wiesz co nalezy do moich obowiazkow bo sprzatanie na pewno nim nie jest. normalnie smiech :D ale z checia poslucham wiecej...i wiecej...i wiecej ;)

pracownik przyjęć

chciałabym zauważyć pewną nienormalność w działaniach tego Centrum Dystrybucji, a mianowicie co co jest pod pojęciem DEPALETYZACJA. Tam właśnie bardzo często przychodzi mi pracować, zresztą nie tylko mi. Do rozłożenia mamy 90% dostaw!!! Na zmianie jest nas 2 osoby i podobno zakaz jest zatrudnić osób więcej. Co za mózg wyliczył, że powinny to przerabiać 2 osoby, skoro palety które rozkładamy wstawia w ciągu dnia z 15 osób na wysokim składzie. Niech ten "MÓZG" lepiej już nic nie planuje. Weźcie Wy tam na górze zastanówcie się trochę przyjedzcie na nasz magazyn choćby w taki dzień jak dziś i zobaczcie co się dzieje, zobaczcie jak to przyjeżdża, ile sił i pracy trzeba w to włożyć i zrozumiecie w końcu dlaczego się nie wyrabiamy. Podobno nie jesteście betonami ale zaczynam wierzyć jednak, że gó.no was to obchodzi.

syla

ej ale o co halo? na co to wyklocanie, oczernianie i kopanie dolkow? psujecie aby atmosfere w robocie ktora do przyjemnosci i tak nie nalezy. jestesmy i tak wszyscy na rowni...my magazynierzy. wyluzujcie. a kto nie moze zniesc osob bezakordowych polecam przejsc przez agencje na chlodnie podobno plotka tyle krazy.... zobaczymy ile ogarniecie i wtedy nawet ja bede mogla wam tylek obsmarowac. luuuuuuzzzz..!

stihl
@syla

dziewczynko wez ochlon i nie kozacz juz na magazynie kogo nie znasz kazdy wie co z ciebie za material zajmij sie lepiej tym co potrafisz-sprzataniem ogarnij sie lumfro

jasne

jasne ,za jakie wyniki? ,Na grzeska zmianie ludzie osiągają wysokie normy od kilkunastu miesiecy i siedzą w pikingu nadal i nie mogą z niego wyjść.

balboa

to info juz z miesiac jest w obiegu. ciag i collboxy wracaja do tyrania a w ich miejce wchodza agenci z agencji pracy, bez premi 600 700 zl tylko prawie za fri

njhbsjdksn
@balboa

zdziwicie sie jak beda pikowac lepiej od was. bez wybranych zlecen czy cos. ale zawisc jest w was. i nutka zazdrosci.

sad

skąd ta wiadadmośc ze osoby z ciągu będą od pazdziarnika w pickingu? I tak mi się wydaję że prędzej wezmą ich na wydania niż na picking, tak jak to miało miejsce z osobami które wczesniej kontrolowały palety.

cool
@sad

może się zamienimy na 2 zmianach ? ty bedziesz wywoził warzywa i nabial, miedzyczasie lodówy a Ja pójde pikować ? może być ??

sad
@cool

może byc ja będe miał 600 albo 700 zł premi a ty za zapieprzanie ledwie 300 moze byc?

yyyy
@cool

gula schowaj się do coolboxa

widze tu bol (usunięte przez administratora) cool boxy i ciag widicznie zna sie na funkcjonowaniu magazynu i sysytemie skoro robia to co robia. znajomosci tu nie wystarcza ale bol (usunięte przez administratora) innym przycmiewa rozum. dla was szczytem widocznie jest picking ktory ja mam w malym palcu

balboa

tak tak znaja sie. Na ciagu i w coolboxach sa przydupasy karpiuka. Ktory w latwy sposob sobie poobstawiaj stoleczki na swojej chlodni. Ciekaw jestem jak te osoby beda kompletowaly od pazdziernika. No chyba ze mnie zdzwia i karpiuk - lysy zalatwi im ze zostana haha

kajko

wosko to dalej sprzedawaj moze uda sie awansowac jak cala elita stokrotki gula lysy rudy i ten przyglup sylwia beda z toba dobrze zyli

boski roman wchodzi na antene
@kajko

Większość ludzi chyba wie że wośko jest dwulicowy !!!!! tu niby kolega a za plecami sieje ferment :/ cwe(L)

PawełW

MASZ COS DO POWIEDZENIA (usunięte przez administratora)TO PRZYJEDZ I POWIEC MI TO W TWARZ A NIE PODPISUJESZ SIE Za MNIE

pyton
@PawełW

Paweł nie daj się wciągnąć w ten chlew. Banda zazdrośników. Aha na ciągu robią osoby wybrane za wyniki a nie za znajomości. Połowa z Was by tego nie ogarnęła i nie chciała ogarniać

prawda 2

i nie dopisujcie sobie godzin żeby wyrobić większą premi (usunięte przez administratora) i oszuści.Pryszcz wam nie dopisze.

prawda

prawda wyżej.Miejmy nadzieje że to się zmieni.Niebawem lesertwo będzie piętnowane a konkretnie osoby wyznaczone przez pryszcza.

grube lolo
@prawda

Niedługo cool boxy i ciąg idzie w picking,ciekawe jak ich koledzy z kierownictwa będą im podwyzszali normy i wysylali dobre zlecenia smsami. Jestem ciekaw

lisek

opowiadaj

rudrudi
@lisek

Znajomości z tesko przyczyniły się do tego że zmianowy ł. wybrał go liderem chłodni. W tesko jeździł na wózku, sprzedawał ludzi,każdy pracownik co go zna to potwierdzi. Wiem bo znam te osoby z jego byłem pracy. A tutaj szlaja się po chłodni z telefonem przy uchu albo w ręku i nic nie robi. Dobry lider. Takie osoby powinny normalnie pracować, być przebrani, kompletować albo pełnić byłą funcję rektrakarza. Taka osoba bierze pieniądze za nic nie robienie. Podoba Wam się takie coś??

taka prawda
@rudrudi

Na zmianie Grzegorza z pickingu wychodzą tylko leserzy i (usunięte przez administratora) Ktoś kto cięzko pracuje i nie chodzi co pół godzinki do biura to nigdy nie wyjdzie z kompletacji. (usunięte przez administratora) biorą na ciąg lub wysyłki swoich znajomych którzy nie porobili nawet miesiąca w pickingu albo (usunięte przez administratora) w z którymi połowe zmiany przegadają. Każdy o tym wie w tym Grzesiek ale i tak nic z tego sobie nie robią

robert
@rudrudi

ZGADZAM SIE W 100 %

rudrudi

Chcecie poznać historie pewnego lidera? Od frajera do lidera. Kto chce poznać historie jego życia proszę pisać.

na wypłat

Wyrazy podziękowania za szczodre przelane na konto o wysokim nominale pieniądze.Niestety jest ich bardzo dużo i nie wiem czy połowy nie zwrócić. STOKROTKA jest dobrą firmą,wszyscy ja lubią.

hehe

mariola to niedorozwój z zespołem downa.... nie znajdzie się nikt mądry aby ją wyautować??? Help me... Please

ojaa
@hehe

hahahahha a tobie co zrobiła ? :D

Mustafi

Lawek niema w dalszym ciagu dajcie spokoj jakie dziadostwo w tej firmie. Jescze sie nie spotkalem z takim stanem rzeczy a to nie moja pierwsza praca, rozne rzeczy widzialem ale to przesada.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka