Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

syla

niedlugo ujawni sie nowa, limitowna, edycja kardridza -czy jak to sie zwie- gry "syla&pornos". dam wam znac jak to wyjdzie moi ulubiency :):)

piloska

sylwia ja tez chce ;D :D wkrecisz mnie? sweeet

@piloska

ale pod jednym warumkiem :) nie przycmisz przez to mojej osoby na tym forum :)

piloska
@syla

dziekuje Ci kochana pojedziemy na vive i razem sie tzn wypijemy piwo bo alkocholu nie lubie

syla

sam musiales "paczec" skoro wiesz jak wyglada hehe.

123 sylwia patrzy

nie martw sie Jarek gral w contre :*

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
chodzonca kamera

syla przeciez nikt nie chciaby paczec na twoja twarz, zwlaszcza w pornosku. ze ten korczak chce cie jeszcze rucha..c

syla

poczekaj, musze zapytac rafala czy moge :)

123 sylwia patrzy

syla w pornusie gralas? dajcie linka

syla

ta str nie jest poswiecona mojej osb, przeniesmy to na meila, fb, tel, face to face. istny cyrk :)

papierosy

odwalcie sie od sylwi sam jestes z pornosow sylwia nie nie grala w pornosie

syla

o prosze kolejna mala, tchorzliwa gwiazda:) mialam to olac, bo mi nie zalezy na opini stokrotkowcow, ale dam wam sie jeszcze dzieci pobawic na tym forum:)

ale cyrk hehehe.

syla

hehehe to dobre, tego jeszcze nie slyszalam. a wiesz, dla mnie jestes juz teraz obsranym burakiem. ale masz jeszcze szanse zachowac twarz i sie ujawnic. chyba ze chesz byc kolejna anonimowa gwiazda tego cyrku kartoflaczku :):)

xd

zwolnijcie się z tamtąd to najgorszy magazyn i do tego oszuści więc pilnujcie bo wykorzystają kazde przeoczenie

xxx

Skończcie te swoje beznadziejne wpisy,to jest żenujące i świadczy tylko o waszym poziomie inteligencji, który wychodzi na to,że jest zerowy!!! Co myślicie o wydawaniu skanerów-moim zdaniem jest to dobre ,bo będą może w lepszym stanie niż dotychczas,tylko mogli by to trochę usprawnić ,żeby szło to szybciej. I co wy na to ,że pracujemy po 8h, a czasem nawet krócej??? Ja myślę ,że coś tu śmierdzi-za dobrze mamy- w październiku pewnie cały miesiąc po 10h.

sysunia0807

kiedy wycofacie aktywna wprzedaz , przeciez jest to market i ja nie potrzebuje zeby ktos mi wciskal na chama produkt a tak jest w waszych sklepach , wycofajcie to duzo osob skarzy sie na to , ale kierownicy nic z tym nie robia .

elektryczny wosko

Jarek nie rob mi tego pozyczylem od poterka tanki i rambo 3 dobrze wiesz ze nie mam telewizora i nie bede mogl zagrac moge chociaz ostatni raz do ciebie przyjsc?

Jarek

W koncu syla bedziemy razem,żegnaj paweł zostaniesz w moich wspomnieniach na zawsze. PS Paweł kardridże oddam ci w pracy

Syla

Kot chcialam Ci to powiedziec wczesniej Jarek powiedzial ze jestem inteligetna i ze mozemy byc razem takze ZEGNAJ KOTKU (sorry ze przez forum)

pepe

Czy wy myślicie, że w stokrotce będzie lepiej? W takim magazynie jest fajnie przez pierwszy rok od powstania, a potem już wprowadzają coraz to nowe, czasami bezsensowne zmiany. Kaski, skanerownia, czas skanerowy i ciekawe co jeszcze wymyślą. Jeszcze rok, może dwa i magazyn stokrotkowy zrobi sie podobny do tescowego. Kto pracował w tesco ten wie.

rudolf
@pepe

kaski są wynikiem nasłania na Stokrotkę PIP-u o raz wypadki,które miały miejsce podziękujmy nadgorliwcom. Skanerownia jest słuszna zobacz jak wyglądają skanery połowa uszkodzona mniej lub bardziej, teraz chociaż każdy go oddaje. czas skanerowy zawsze był i jest :)

pepe

faster

czasem się zastanawiam jak to jest być tak zdesperowanym żeby pisać na takie tematy jak wyżej o kimś o czyimś życiu, podszywając się za kogoś. tak wiem nudzi wam się nie macie swoich spraw i zajmujecie się czyimś życiem ..dno. a tak można dla zabawy kogoś wyzwać i się pośmiać albo obgadać kogoś niby prosto w oczy ale anonimowo dopóki takie posty będą się pojawiać będzie banda głupców miała się z czego śmiać. tylko czy po to jest to forum? lepiej poświęćcie czas na obgadanie spraw, które mogą ułatwić wam prace. błyśnijcie jakimś pomysłem pokażcie coś, bo na razie pokazujecie ze nie powinniście tu pracować co niektórzy

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka