logo Stokrotka

Stokrotka

Teresin

Opinie o Stokrotka

xxx 2016-09-09 20:36:44
Ciekawi mnie jednak to jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może? Dzięki za odpowiedź
Xx 2016-09-09 22:38:58
Bez zmian 2000 brutto i garb po roku .
kaja 2016-09-09 22:40:00
Mnie to bardziej zastanawia jakich przeciętnych zarobków może się spodziewać junior financial specialist wiece może? Wypłata pewnie jest u nich normalnie terminowa, bo wiedzą pewnie jak zadbać o stabilne warunki jak i szczegóły. Ważne jest to, że wypłata jest na czas.
Adwokat Diabła zmiany 2 2016-09-09 23:18:45
Drodzy panowie i panie kierowniczki jestem po spotkaniu z prawnikiem i co ustaliłem:
-nie możecie planować nadgodzin!
-możecie planować nam pracę po 10h ale równa się to, że skrócicie nam czas-plan pracy równoważne w innym dniu. Czyli za zaplanowane 4 zmiany po 10 godzin musicie oddać wolny dzień lub zaplanować 4 zmiany po 6 godzin czyli (zrównoważyć czas pracy wynikający z etatu godzin do przepracowania)
-nie możecie zaplanować nam pracy więcej niż wynika z ilości godzin do przepracowania w kwartalnym okresie rozliczeniowym
krecik 2016-09-09 23:41:55
no widziałam ją na magazynie teraz to będzie królowa parkietu buahaha
maniek 2016-09-10 08:33:47
Chyba nie macie na o aż tak narzekać, bo co jestem w Stokrotce to pracownicy uśmiechnięci i rozluźnieni
kupcie sobie masc na bol d... 2016-09-10 13:26:43
a adwokat Ci nie powiedzial ze pracodawca odda te nadgodziny w kwartalnym okresie rozliczeniowym? (ewentualnie zaplaci, i wlasnie tak robi).
w du*ie byles i go*no widziaes
kombinujecie i myslicie ze w innych firmach to jest raj.
KAZDY MAGAZYN, A JUZ NAPEWNO ZE SPOZYWKA JEST TAKI SAM
zuza 2016-09-10 17:47:46
widze że macie jakieś masowe rekrutacje w całej Polsce na kierowników i zastępców kierowników - co to się stało? wygląda mi na jakąś gigantyczną nagłą rotację
zdziwiony 2016-09-12 21:30:51
prosta sprawa, musisz się nauczyć wchodzić w zlecenia i je sobie wybierać tak jak to robi kilkanaście osób. Nikt tego nie kontroluje póki jakiś dureń nie pojedzie po całości.
antosia 2016-09-12 21:31:28
zuza no właśnie, skąd się biorą teraz takie wielkie nabory?
zdziwiony 2016-09-12 21:43:57
To wszystko tu na magazynie jest grubymi nićmi szyte. Rączka rączke myje. Wazeliniaże mają dobrze. Co niektórzy, pracują tylko w chipsach bo wybierają sobie zlecenia. Nie wierzę że jedna lub dwie osoby kilka dni z rzędu pracuje na suchym i nigdy nie wpada im zlecenie w 1-4 alejce. A są takie osoby. Później my musimy siedzieć zlecenie po zleceniu w napojach i piwsku.
majs 2016-09-12 22:41:59
W końcu doskonale wiedzą, że trzeba dbać o stabilne zatrudnienie a skoro umowa jest w pełni respektowana to nic dziwnego, że są teraz tak popularni. Ciekawi mnie jednak jaka aktualnie panuje atmosfera u nich, wiecie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
byly pracownik 2016-09-13 08:08:16
jestes wynajetym pracownikiem zeby spamowac :) pozdro
radom3 2016-09-13 10:00:05
majs a skoro już rozpoczynasz temat to może dokładnie nam wytłumacz w jaki sposób firma dba według ciebie o to stabilne zatrudnienie? to ciekawe, chętnie się dowiem
suchy cwaniak 2016-09-13 16:19:15
jak wybierać zlecenia ?
odp
wchodzisz w repaletyzację
wybierasz nr zbiorówki i tam widzisz zlecenia z wagą
wybierasz te najlżejsze nie przekraczające 100 kg i nie dy.asz w napojach :)
0000 2016-09-13 16:20:48
@zuza mnie tez nurtuje bardzo ten temat, normalnie to chyba aż tak wielu w jednej firmie osób na kierownicze stanowiska się nie szuka i też chciałbym wiedzieć dlaczego taka sytuacja wystąpiła i tak wieu szukacie przykładowo zastępców kierownika sklepu itd.
adwokat diabła 2016-09-13 20:09:29
du.u, nie można planować nadgodzin
komu w tym magazynie oddano nadgodziny ? planujecie nam po 10godzin a dwie godziny rozliczacie jako nadgodziny do zapłaty po co ?.... żeby móc znów te dwie godziny zaplanować i tak w kółko
omijacie w ten sposób zakaz planowania nadgodzin dla osób, które wychowują dzieci do lat 4
osoba tak nie miała by obowiązku zostać na nadgodziny po zmianie i przychodzić przed zmianą, a tak planujecie rzekomą zmianę 10 godzinną a i tak rozliczacie nadgodziny
ja takie dziecko wychowuję i nie pozwolę sobie nałamanie prawa, mam swoje życie i nie nazywa się ono tylko stokrotka
hey 2016-09-13 20:47:55
Ja to się jednak zastanawiam jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że oprócz dobrej podstawy są szansę na dobre premie do tego. Dzięki za odpowiedź.
pracownik 2016-09-14 05:57:33
znowu spam :) fajny sposob na to zeby potencjalny przyszly pracownik wchodzący na to forum nie widzial tylko i wylącznie negatywnych komentarzy.
żabcia 2016-09-14 09:52:52
@00 w pełni się się z tobą zgadzam, dość sporo teraz oferują tych stanowisk kierowniczych i zastanawiam się co ewentualnie spowodowało tak wielką rotację
Z 2016-09-14 13:09:19
Tak jaki i ciągle są oferty dla kierowników do Biedronki, Lidla...
ewa 2016-09-14 13:44:53
Nękanie większość ofert kierują do osób na zastępcę kierownika, czy to stanowisko jest takie chodliwe, ludzie się zwalniają? Nie odpowiadają komuś warunki? Nie wiem czy aplikować w takim razie
wiara 2016-09-14 15:24:55
żabcia daj spokój z tym spamem i tą firmą jedno i drugie reprezentuje sobą "dno"
nie ma żadnych stanowisk kierowniczych i przestańcie się ku..a zastanawiać w każdym poście
hehe
ta firma to dno i wykorzystywanie pracownika na każdym kroku a najgorzej jest na zmianie spoconego rogala i fraglesa jeden mądrzejszy od drugiego a jedyne co umieją to siedzieć za biurkami na d..ach i notorycznie wołać ludzi do biura
pracownik 2016-09-14 21:14:45
nie uda wam sie ten spam! trzeba napisac wielkimi literami ze firma WYKORZYSTUJE LUDZI zeby kazdy kto tu wchodzj to widzial.
qazxsw 2016-09-15 07:40:49
W tym zakładzie wszystkie chłopaki to buraki. Nic nie pomagajom, ja rozumiem ze norma itp ale jak widzom ze dziewczyna dzwiga ciezkie skrzynki czy te okropne napoje to mogliby pomoc albo wozkowi co czekajom z towarem i patrzom ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ka do pomocy nieruszom. a juz podrywacze z nich ze hohoho ale sie chyba w lustrze nie widzieli a kobity z chłodni nie lepsze na mrozni siedzom i sobie jogurciki i serki pakujom a zeby sie zamienic z kims to zadne,, pewnie sie tam ladnie nabijajom z tych co na suchym robiom. jest mi przykro ze z takimi ludzmi pracuje i boje sie ze bede zmuszona odejsc bo długo tu nie wytrzymam.
xx 2016-09-15 10:57:11
Zmiana Rogala to zmiana dyra który siedzi w lublinie i niema pojęcia o magazynie w Teresinie . Przyjedzie raz na miesiąc pogadać z Rogalem i wraca . To jego pupil którego sobie ściągnął z polo ( całkowite zero ) ale ziomal więc ma być . Z innymi nawet nie gada a jeśli ktoś chce coś lepszego dla ludzi to zwolnić .
Chris 2016-09-15 11:45:07
Wiele dobrego słyszałem o Stokrotce, więc ja generalnie nie jestem w stanie narzekać, wydaje mi się, że wszystko tutaj absolutnie gra, miast jest dużo, pracownicy sklepu nie mają jakoś bardzo ciężko, generalnie spoko
eagle 2016-09-17 12:13:02
@chris a co konkretnie taiego dobrego słyszałeś mo tym sklepie jako pracodawcy? no śmiało, pochwal się przyjacielu, śmiało. jak widzę teraz są masowe rekrutacja na stanowisko sprzedawcy na stoisku mięsnym, skąd taki braki kadrowe na tych stanowiskach?
stefa 2016-09-20 09:06:52
Pracownicy magazynu w Teresinie chyba nie myślą .Palety z towarem przyjeżdżają w opłakanym stanie.Nikt tam nie potrafi układać towaru na paletach? Towar jest źle poukładany , wszystko z tych palet spada, krzywo, nie w takiej kolejności . Towar w jakichś popieprzonych skrzyneczkach , bez składu i ładu.Syf jakich mało. A ci kierownicy magazynu to na jaką cholerę tam są ?! Panowie kierownicy rowy kopać !!! Między pudłami z ciężkim żółtym serem jedna kostka masełka!!!!!??? Totalna bezmyślność.
witek 2016-09-20 10:31:48
Moze wiecie czy niedługo będzie szansa znaleźć zatrudnienie u nich jako project manager? Chętnie bym się załapał.
ghjk 2016-09-20 19:02:11
Ludzie uciekajcie do Navo Orbico. Magazyn Stokrotki w Teresinie istnieje tylko do kwietnia informacja potwierdzona nie słuchajcie kierownicta bo ściemniają
phi 2016-09-20 19:23:13
OOooooo nienienie!!!!!! W Navo nie potrzeba bydla ze Stokrotki!!!!!!
Walczak 2016-09-20 19:44:09
A tam od razu ściemniają, to jest w ogóle wyssane z Palca, w tym momencie poszukują natomiast sprzedawców na stoiska mięsne, wiecie które to są? Te pachnące w supermarketach, bardzo fajna rzecz za dobrą pensję
QWSXD 2016-09-23 13:31:58
ile mozna zarobic przez agencje w stokrotce i czy zapewniajom dojazd z okolic zychlina bo do tesco zapewniajom i ile trzeba kartonow ułozyc aby miec prog wydajnosciowy by sie nieczepiali?.
ewa 2016-09-23 13:33:48
Lepiej zatrudnić sie bezpośrednio niż przez agencje przecież przez agencje masz umowę co miesiąc przedłużana i niższa stawkę a u nich masz umowę i stała pensje
piker 2016-09-23 14:05:23
No co się tak dziwisz? Wszystko na magazynie idzie na akord. nikt się nie będzie bawił w porządne układanie bo to strata czasu. Pretensje kieruj do kierowników, to oni za to odpowiadają. w magazynie są progi które musisz wyrobić, im wyższy próg tym większa premia. a płaca i tak nie jest adekwatna do wykonywanej pracy.
mrau 2016-09-23 14:41:37
Świetnie, że umowa jest w pełni respektowana, bo to rzadkość w dzisiejszych czasach, a jakich socjali można się teraz spodziewać?
shhh 2016-09-23 17:37:19
Hej, a jaka jest teraz wypłata dla sprzedawców? Dzięki
bye 2016-09-23 18:36:01
Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że jeśli zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków dla sprzedawców.
konin 2016-09-25 20:51:50
mówi się w magazynie że przenoszą nasz bur..l do Konina? Kierownik ten co na górze siedzi coś tak gadał
trzeba spier.alc :D :D :D
zzz 2016-09-25 21:28:50
@ konin 0 a czemu nivby mielibyv was przenosic ???
xxx 2016-09-26 11:56:30
Coś z tym magazynem w tej firmie jest nie tak - trzy lata trwania , trzeci dyrektor , trzeci kierownik magazynu , czterej zmianowi zwolnieni , czterej kierownicy sekcji zwolnieni . Firma niewarta polecenia .
sxdcfv 2016-09-26 12:06:03
no wlasnie tez trochę nie roumiem skad sa takie przypuszczenia
pracownik 2016-09-27 12:01:28
Brak ludzi do pracy na tym magazynie , nikt tu już nie chce pracować i z tego powodu takie opóźnienia mają . I dobrze niech zamkną ten burdel sami albo sanepid im pomoże bo w takich warunkach przechowywać żywność to skandal .
Chris 2016-09-27 12:14:39
Brak ludzi to tylko wymówka, ogólnie w tym momencie faktycznie są małe rotacje, ale od 10 dni ruszyły ogłoszenia i pracownicy są ciągle poszukiwani, więc powinno to wszystko się rozwiązać na dniach już, do każdego miasta kogoś przyjmą i będzie tak jak powinno
Pracownik 2016-09-28 10:20:42
Czyżby to pani pseudo personalna odpowiadała , już dużo razy pisała .ciekawe jaką premie ma za to ?
Nowy 2016-09-28 11:22:12
Przecież ona nic innego nie robi więc ma czas , chyba że faja z końskim łbem albo wyjazd z Marcunkiem w siną dał .

bum 2016-09-28 13:08:02
Może jednak wiecie czy w Lidzbarku jest wciąż poszukiwany spezedawca stoiska mięsnego? Dzięki za odpowiedź.
fragles 2016-09-28 18:30:55
zmienia się dyrektor to zmienia wszystkich po kolei niżej
najpierw wkręcił swojego pociotka - rogala
czekamy na kolejny niby tajny wybór, oby nie taki głąb jak ten rogal bo już wogóle będzie kaszanka
sxdcfv 2016-09-28 19:52:36
oj wiesz co z tego co mi się wydaje to oni akurat w wielu miejscach poszukują tego sprzedawcy tutaj
Zostaw swoją opinię o Stokrotka - Teresin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka