Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Stokrotka

Pracowałeś w firmie Stokrotka i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dziku37 - 2014-12-27 00:35:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeżdżę juz wiele lat pi Polsce ale większego gówna nie widziałem jak w stokrotka Teresin
zdjecie uzytkownika
dziku37 - 2014-12-27 00:39:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W magazynach stokrotki Teresin jest największe hamstwo jakie widziałem duży co robią kwity nie nadają się do sprzątania ulic brak słów istne hamstwo żeby wasz szlak trafił
zdjecie uzytkownika
kot - 2014-12-29 10:51:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Heh, nie kolego, nie napisał tego "śmierdzący rudzielec " ;) proszę o opanowanie trochę swojego języka, bo to jak wyrażasz się o innych, świadczy o twoim niskim poziomie kultury. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia :)
zdjecie uzytkownika
xxx - 2014-12-29 22:57:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak myslicie kto jutro poleci? Podobno na zmianie ma byc 70 osob? Moze wywala wreszcie tych nirobow co robia 80 kartonow na godzine i tylko blokuja alejki.
zdjecie uzytkownika
pytanie - 2015-01-01 14:08:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak pracuje zmiania Rafała teraz w piątek 02.01.2015? Na 14 czy już na 22?
zdjecie uzytkownika
odp - 2015-01-02 11:26:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
wójt - 2015-01-08 09:10:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wam się pracuje z naszym jąkającym kolegom z ochrony ?
zdjecie uzytkownika
wypłata :( ;( - 2015-01-09 23:16:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) szkoda gadać z miesiąca na miesiąc zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej ..... wy tez tak macie???kr
zdjecie uzytkownika
ja - 2015-01-14 18:49:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jakim prawem odwołują bez zgody pracownika?
zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-01-15 13:28:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przyjmuja nowe osoby do pracy? Po co? Jak jest malo pracy? Wywala wreszcie nierobow? Podobno maja zlikwidowac czas kierownika? I dobrze skonczy sie nie robstwo, co niektorzy po70 h w miesiacu, to co mozna zrobic w 20 minut robia w 2h zeby czas sobie nabic. Mogliby tez wywaluc troche osob z nabialu...
zdjecie uzytkownika
saamesby - 2015-01-16 10:19:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Handel paletami na duza skale ...
zdjecie uzytkownika
oxxx - 2015-01-16 15:26:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wlasnie dlaczego wstawiaja urlop nasz prywatny jak odwoluja. Ja nie chce teraz wykorzystywac urlopu , powinno byc jakies postojowe. To nie nasza wina ze nie ma pracy. I faktycznie po co tyle nowych pracownikow?!!!
zdjecie uzytkownika
xxxx - 2015-01-16 19:34:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
HEJ A O GO CHODZI Z TA (usunięte przez administratora)Z CZYSTEGO? CO Z UCHA STRZELA W STOKROTCE, NO TO TRZEBA BEDZIE UWAZAC NA NIA?........JA BEDE CZUJNY!
zdjecie uzytkownika
PiKiWiP - 2015-01-17 12:01:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Podszywanie się za kogoś, obrażanie, zniesławianie, wyśmiewanie tzw.hejting i używanie nazwiska innych jest karalne.
zdjecie uzytkownika
radca prawny - 2015-01-22 18:29:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
agent tomek bedzie mial sprawe za bezpodstawne oskarzenia o kradziez jednego z pracownikow. wreszcie mu sie do du.y dobiora za te jego szykanowanie ludzi. a jego poglgowy synus tez
zdjecie uzytkownika
pit - 2015-01-23 16:01:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wie ktoś kiedy będą rozliczenia pit za 2014?
zdjecie uzytkownika
Łowiczanin - 2015-01-24 00:08:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Radco a Ty myślisz ze taki sku... Jak agencik Tomuś przestraszy sie jakiegoś chłopka znajac życie to tak sprawę załatwi on albo jego kolesie ze jeszcze tego pracownika upieprzą sadze ze z większymi cwaniakami dawał sobie rade niestety musimy uwarzyć jak kombinujemy. Kubica jakoś tez miał go skarżyć i nic z tego nie wyszło.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-01-24 19:54:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pit - 2015-01-23 16:01:16]:
Ty raczej nie opowiadaj tu bajek jak wpie..lasz parówki to nie w kiblu bo nam obciach robisz może to nie tesco stołówka jest od tego. Tak na prawdę to straszysz jak oni ale oni się śmieja a ty chorego udajesz chyba zaszkodziły ci te parówki na szybko zjedzone i ze strachu przed nimi bo się trząsłeś jak galareta.Kurde w domu ci jeść nie dają biedaka zgrywasz.
zdjecie uzytkownika
Agata - 2015-01-24 22:53:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Łowiczanin - 2015-01-24 00:08:35]:
Co porabia kubica?
zdjecie uzytkownika
sochaczew - 2015-01-25 10:24:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co tam slychac u Analnej Anii? wydupcył ja ktos? to rura wydechowa paskudna
zdjecie uzytkownika
sochaczew2 - 2015-01-25 12:14:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja podobno wydupczylo pol Ukrainy jest bohaterka Majdanu tylko cos ostatnio smutna jakas taka
zdjecie uzytkownika
fred - 2015-01-25 17:03:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
podobno parcha złapała i jej gnije krocze hehe
zdjecie uzytkownika
OBSERWATOR - 2015-01-26 11:39:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak czytam te wasze opinie, to wnioskuje że w stokrotce pracują same pały.....RZENADA! WEŻCIE SIĘ POWYBIJAJCIE NA WZAJEM ...........
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Spotkanie rekrutacyjne-śmiech na sali-nawet nikt nie spytał o uprawnienia na wózki. Biorą bez uprawnień,bez doświadczenia-wszystkich jak leci
Pytania: Kiedy mogę zacząć??
zdjecie uzytkownika
obserwatorka - 2015-01-26 14:08:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masz racje obserwator , same prostaki , czlowiek tam cofa sie w rozwoju ,wiedza jak zrownac czlowieka z ziemia. Domyalam sie zw wczesniejsze komentarze pisali faceci bez jaj. Kobuety nie maja czasu bo poszly tam zarabiac a nie ploty siac.Zal mi was! Chlodniarze z miesa!
zdjecie uzytkownika
obserwatorka - 2015-01-26 14:10:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Masz racje obserwator , same prostaki , czlowiek tam cofa sie w rozwoju ,wiedza jak zrownac czlowieka z ziemia. Domyslam sie zw wczesniejsze komentarze pisali faceci bez jaj. Kobiety nie maja czasu bo poszly tam zarabiac a nie ploty siac.Zal mi was! Chlodniarze z miesa! Nadajecie sie tylko do ciagania coolboxow do niczego wiecej!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Stokrotka?
Zadaj pytanie
x