Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

bąk

Co tutaj taka cisza???

szerszeń
@bąk

Bo wszyscy pracują

pol 22

Witam! W łodzi rekrutują może ktoś zna jakieś szczegóły. Pozdrawiam.

xxxx

Prosisz bo co, bo ciężko Ci tyłek ruszyć od bramy czy do bramy??? Żenada

nohhbehht

czarny saab o numerach wsc sl96 wjezdza na skserowanej przepustce numer 110 prosze buldoga o interwencje

buldożer
@nohhbehht

Bulldog mowi ze ta przepustka to Xero od ciebie :D

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Kkk

Co do jakosci foliowania palet i jakosci repaletyzowania towaru Kazdy chce to zrobic jak najszybciej bo kazdy z wydan jest rozliczany z ilosci zrobionych zbiorowek Po za tym dyrektor patrzy tylko na wypelnienie auta i czesto jest tak ze sa same duze palety i trzeba to jakos przezucic zeby weszlo na auto . Co do wzywania osob do foliowania palet Kierownictwo nam zawsze powtarza zeby wzywac osobe jak zle ułoży lub zle owinie palete Czest to robimy ale czesto tez ładujemy takie palety lub sami je poprawiamy zeby nie tracic czasu na dojazd do biura sprawdzenie kto ta palete robil itd. Pikerom moze nikt nie zwraca uwagi ale od wydan oczekuja coraz lepszej jakosci foliowania palet i caly czas mowia ze to piking powinien lepiej foliowac ale zaden z liderow nie przejdzie sie po magazynie i nie sprawdzi ile stoi palet ktore wymagaja poprawy. A juz najgorszy syf to jest na stołowce Przychodzi godzina przerwy ktora kierownicy wyznaczyli idzie sie na stołowke a tam 4 ławki a na każda wejda 2 osoby Przeciez to jest niezgodne z przepisami Najpierw trzeba zapewnic odpowiednia ilosc miejsca na stołówce a potem wyslac na nia caly magazyn

xxxx

Co raz lepsze wypowiedzi. hehe

Zuj

Z pół roku da się popracować w kompletacji ale potem człowiek siada fizycznie bo cały dzień na dużych obrotach a ogólnie klimat nie jest zły

przyjmuje te pmki

Dalej jakiś kierowniczek magazynu kombinuje coś na lewo. Do sklepów wysyła po 1 (słownie JEDNEJ) butelce wódki. Na 200 sklepów sami policzcie ile to kartonów. Ktoś sie kiedyś wk....i i polecą łby.

dzikiriki

co to za panna z podrobie bluzy prosto snuje sie po chlodni?

xxxxxx
@dzikiriki

moze w "wielkiej" stokrocie na orginal sie dorobie ekspercie

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Syf na magazynie jest przez wygórowane normy (jak coś komuś upadnie to szkoda czasu na zbieranie,wszystko biegiem-norma,norma,norma!!!), wypadki tez!!!!!!!!!!!! Wszystko przez pośpiech ,żeby tylko kartony nabić i punkty,żadnych skrupułów po trupach,punkty,punkty,punkty!!! A teraz trochę ciekawostek mistrz pikingu w normie pani(usunięte przez administratora)żeby nie czekać na towar ,z zapasu z 11 ściągnęła skrzynkę z piwem!!! I o co chodzi??? Można,można!!!

k
@mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ale z Ciebie (usunięte przez administratora) eby rzucać nazwiskamina forum, następnym razem idź z tym od razu pod biurko może wezmą Cię na ciąg

ibra

Zmiana Sz.P (usunięte przez administratora) pozostawia wiele do życzenia. Uwazam, że przydałby sie odpowiedni człowiek aby pokierować zmianą. W kazdej pracy obowiazuje hierarchia pracowników, ale pamietajmy, że należy szanowac każdego, a nie traktowac ich podrzednie. Magazyn to jeden wielki syf! Rozumiem, że ten syf robia pracownicy, ale jest firma sprzatajaca i powinna to ogarnąc. Jak brakuje im ludzi to niech zatrudnia wiecej, ale to do nich nalezy obowiazek sprzatania, wkoncu za to biora pieniadze. W dodatku pracownicy, żeby pospsrzatac swoje alejki, traca czas. Nikt im za to nie zaplaci. Powinni przynajmniej wbijac za to czas kierownika(ok 2-3h misiecznie). Oddajcie te paleciaki na złom! Zakupcie wózki elektryczne( przynajmniej niech będzie po 10 na mięsie i na warzywach). Uważam, że przydałby sie monitoring w szatniach. Można zrobić przebieralnie, jezeli ktos krepowałby się przebierac. Wtedy bezpieczniej mozna zostawic cos w szafce. Zadbajcie o stółowkę!!! Chodzi tylko o kilka ławek, żeby można było usiąść. Normy sa kosmiczne w stokrotce. niech taki pan G popickuje chcociaz przez godzine i się przekona ile potrafi zrobic pkt

Dzid

Ta cała wasza praca na magazynie począwszy od magazynierow poprzez liderów po kierownictwo i planistow to jakaś komedia. Pracuje w magazynie regionalnym i to co widzę jak wyglada cały układ zwany logistyka to stwierdzam iż jest to żałosne. Po pierwsze jak można pozwolić składać palety z nabiałem wyższe niż 230cm a na samym dole takich palet wszystko pływa i jest pogniecione. Palety z chrupanie i papierami po 180 cm a na tym dwie warstwy napojów i alkoholi macie wogole pojęcie co robicie ? Używanie waszych mózgów boli? Pytanie do słynnych liderów zaladunkow czemu pozwalacie wyjeżdżać takim paletom ? Wiadomo macie to w (usunięte przez administratora) Niestety to świadczy o waszej niekompetencji. Żadne procedury nie są przestrzegane przez magazyn w teresinie podobnie w regionalnych. Ale kierownictwo odciągnięte od pługa tego nie zauważa. Planisci lepiej nie pisać o ich zaangażowaniu w prace. Po krótkie logistyka w stokrotce to jedna wielka fuszerka i nie wróżę całej sieci przetrwania na rynku w tych czasach dość trudnym z tak niekompenentnymi osobami. Wkrótce napisze więcej kwiatków Pozdrawiam

pole nie może być puste
@Dzid

Święte słowa. Co dużo szukać kwiatków. Nie dalej niż tydzień temu paleta cukru a na niej kartony z proszkiem do prania... nabiał z warzywami. I ruskie pakowanie w standardzie. Na produkty miękkie położone produkty twarde. Jak to ma dojeżdżać w całości? Mi to to lotto bo pstrykam fotke i adios panie szofer niech sie w teresinie bujają.

xyz

wszyscy tak płaczą,że źle jest. A ilu z was samemu zrezygnowało z tej pracy? czytając te wypowiedzi to najlepiej jakby za stanie i gadanie mieli płacić, ale i tak pewnie znalazłaby się osoba nie zadowolona z tego bo to byłby za duży wysiłek. Może idealnie nie jest, ale idąc do pracy na magazyn trzeba się liczyć z tym że wysiłek fizyczny nikogo nie ominie. I zdaję sobie sprawę że za chwilę mnie tu zliczujecie bo nie popieram w pełni waszej opinii, ale skoro macie mieć satysfakcję z tego to proszę bardzo. To będzie świadczyło tylko o poziomie waszej kultury osobistej.

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
@xyz

Za stanie i gadanie nikt nam nie płaci i nie zapłaci, bo jak sam wiesz płacone mamy za punkty które każdy sobie wyrabia!!! Jeśli ktoś ma rodzinę i dom na utrzymaniu to nie jest tak łatwo zrezygnować, walczymy tylko o lepsze!!! Każdy kto przyszedł do pracy liczył się z tym ,że praca na magazynie jest ciężka i znośna by była przez 8 h, ale 10 godzinna tyra wykończy każdego. Pracując 8 h mam wydajność ok.130 punktów akordowych, a pracując 10h moja wydajność na godzinę to ok.90 punktów akordowych. Idzie zarobić??????

menda

Kierownik (usunięte przez administratora)miał pojecie na swoim dziale,co i jak zrobić(usunięte przez administratora)Trzeba po prostu wejść na strone stokrotki.Powysyłać parę mejli na adres Lublina,i może jakaś osoba przeczyta,byle może to być sekretariat jakiegoś sklepu.Ale sygnał zawsze pojdzie że są nieprawidłowości.I jeszcze jedno...poprzerabiali ludzi na zmianie (usunięte przez administratora). którzy o ciężko robotę się nigdy nie trącili,a teraz jeszcze jezdząz sobie wózkami i w ... walą.Ale niedługo to się skończy,jesli jeszcze raz ktoś z wydan podpieprzy podejdzie się i pierdolnie się raz w łeb i się nauczy.

magazine

Kiedy Ci Grzesiu tą zmianę ktoś ogarnie?? Nie masz szacunku do nikogo i jakbyś mógł to byś wymienił sam siebie!! Witek znał się na systemie lepiej od Ciebie.... Ja zwykły magazynier to widzę blado wypadniesz przy nowym logistyku ze swoją marną wiedzą jaka na codzień prezentujesz...ryba psuje się od łba i niech to z góry ktoś w końcu zrozumie bo to co się dzieje na tej zmianie to przechodzi ludzkie pojęcie.ludzie tacy jak ja czyli prosty pikerzy oczekują reakcji na to co z Nami robi Pan G.najwyższy czas oprzytomniec!!! Po co te ankiety były jak Pan G. jak widać i tak nie jest do ruszenia chyba że nie ma go wymienić za kogo..... Żenada firma, i (usunięte przez administratora) nie polecam bo tu jest jedno wielkie kolesiostwo i układy na które jak widać godzi się sam dyrektor bo na takie rządy pana G. pozwala półtora roku, czysta chodzące niekompetencja.!!!!!!z daleka droga omijać ta firmę!!!

WTF

Ogólnie to brak słów na grafik, ja najdłużej pracowałem 6 dni pod rząd ale słyszałem od ludzi ze robili po 10 lub więcej to jest legalny obóz pracy ale oczywiście kogo to obchodzi jeśli pójdzie się do kierownika i zgłosi się swój sprzeciw to daje sobie rękę uciąć ze na następny dzień nie masz co przychodzić do pracy. I nie rozumiem tego jak można być kierownikiem i nie mieć matury, szkoły skończonej mowie o pani M co przyszła z tradisa gdzie z kolegami miedzy pułkami wpierdzielała towar i nie powiem co jeszcze robiła!!!!! ludzie to jest porażka co się dzieje w tym magazynie. Mam nadzieje ze zajmie się ktoś tymi podludźmi bo inaczej nie da się ich nazwać ponieważ sami traktują ludzi jak ŚMIECI (przynieś podaj pozamiataj i najlepiej sprzedaj drugą osobę) a norma to jest jedna wielka porażka co wymyślają i będą dalej podnosić normę aby kierwonictwo miało z tego profity... A frajerstwo jest na porządku dziennym zaczynając od załadunkowych oni jak z AK47 ucho im nie odpoczywa jak im sie nie chce przekladac palet gdzie jest to w ich obowiązkach leca do biura i wzywają ludzi aby przekladali palety ze niby zle ułożyli albo daj borze podziel palete (gdzie nieraz nie ma wyjscia i trzeba dzielic) to jest wtedy dym. Albo wolaja ludzi do foliowania palet i obiecuja czas kierownika ktory jest ch..j warty a jeszcze musisz sie o niego prosic i przypominac jak debil i wydaje Ci sie ze masz norme wyrobioną a na koniec miesiaca kierwonik mowi Ci ze nie dostaniesz premii nosz ku..wa to po to wszysto ? wytłumaczy mi to ktoś bo nie umiem tego pojąć

WTF

Na samym początku chce dodać ze na calym magazynie jest wielki bu..el. Co do zminy G. facet nawet nie zna podstawowej obslugi skanera tylko potrafi sprawdzic norme w kompie. Cieszy sie ze zabierze komus premi i go zwolni... Robią sobie własny skład w kierownictwie. Wyrzucili kierownika chłodni do którego Grzegorz dzwonił i pytał się co ma zrobić w programie bo nie potrafi, jedynie co umie to chińczyka wsuwać w biurze a ludzie musza zapierdziela, co to za kierownik który nic nie potrafi, człowiek na 8h fizycznej pracy ma jedynie 25min przerwy... co to jest ludzie którzy w biurach pracują maja dłuższe przerwy. A co do pracy po 10h to chyba ich powaliło jak można pracować na mięsie i ciągnąc paleciaka który ma kwadratowe kółka, skanery łapią zawieszki po 2min lub trzeba je resetować, potrafią kobiety wrzucić na mięso aby pikowały ( jakim to trzeba być prostakiem) a ukraincow robią w ch..j tez się chłopaki powoli buntują. Ostatnio kierownik popisał się brakiem pracy w biurze przyszedł na mięso i zaczął sprzątać puste skrzynki po mięsie a zbierał po jednej prawdopodobnie brzydził sobie pobrudzić ręce. NIE POLECAM PRACY W STOKROTCE DO PUKI NIE ZROBIĄ PORZĄDKU Z KIEROWNICTWEM... JEŚLI PRZYJDZIESZ DO PRACY W STOKROTCE BĘDZIESZ MUSIAŁ POŚWIĘCIĆ IM SWOJE ZYCIE. OCHRONA TO BURAKI. DZIĘKUJE BARDZO A O WOLNE SIE NIE DOPROSISZ U JEDYNIE MUSISZ LIZAC ROWA ABY JE DOSTAC I STRZELAC ZUCHA KTO CO ROBI...

xxxxxxxxxxx
@WTF

Brawo!!! Cała prawda!!! Dokładnie dzwonił do(usunięte przez administratora) i pytał jak się operacje jakie robi w systemie!!! Panie dyrektorze więcej kontroli ich pracy ,a nie naszej!!! Czas kierownika retrakarze mają wpisywany w godzinach w,których nie było ich w pracy,żeby nie było konfliktu!!!! Za Wi...ka był porządek na chłodni,praca była zrobiona!!! i retrakarze w piking nie chodzili,na ciągu 3 osoby dawały radę,a czasem nawet dwie,a teraz pozabierali chłopaków z mięsa na ciąg na stałą pensję i dziewczynom każą tam pikować!!! A syf jest taki w regałach ,że szok, agenciaki jeżdża wózkami po magazynie bez celu,za porządki by się wzięli!!!

@xxxxxxxxxxx

Agencja mają lepiej niż Ci co robią przez firme maja norme narzuconą ale mniejsza a jak jestes liderem agencji to świat i ludzi bo masz 2300 na lajcie. dziekuje dobranoc ide spać bo trzeba z rana wstac do tego pie...nia! na 10h ;)

xxx

(usunięte przez administratora)nie skakał po tych ławkach, byle (usunięte przez administratora)było to się połamało,i teraz musimy jeść na krawężnikach przed magazynem jak bydło. A teraz trochę z innej beczki- myślicie ,że praca po 10h to celowa zagrywka,żebyśmy wydajność mieli mniejszą??? Co z tego,że przez 8 h człowiek się narobi jak głupi,jak potem przez te dodatkowe dwie godziny nie ma już siły i wydajność automatycznie spada. Teraz są urlopy i nie ma połowy pracowników i magazyn daje rade,więc jak po wakacjach większość wróci z urlopów to chyba będzie po 8h... hahaha Co myślicie??

yyy
@xxx

10 h jest po to żeby kierownictwo mieli wiekszy przerób. Wiecej złożonych kartonów. Bo oni mają premie od przemiału towaru jaki zmiana zrobi. Wiec im na ręke że ludzie pracują po 10 h. Po resztą 10h daje to nie jest wiekszy tłok w regałach, nie ma sprzetu wózków skanerów. Milutko

Wozek

A ławek na stołówce, jak nie było tak niema.wierze ze góra czyta forum wiec proszę o interwencje w tej sprawi. !

asher
@Wozek

Ławki były tylko połamaliście je!!!!!!! Więc teraz czekać kur.. grzecznie aż zamówienie przyjdzie. Tym razem będą stalowe nie dacie rade ich złamać....hehe

nnnnnnnn

W kompletacji 1800 zł na rękę za taki zapieprz po 10h???!!! Za lipiec i dwa tygodnie urlopu 2130 zl???!!!! przecież to aż śmieszne pieniądze,a raczej nie da się więcej zarobić ,bo norma jest nie do wyrobienia- ludzie w każdym innym magazynie zarabiają się od 1400 do 1800 zł z palcem w (usunięte przez administratora) i za 8 godzin pracy. Porównajcie ile za taką samą pracę zarabiają w Tesco czy w Tradisie????(w kompletacji) Nadal chcecie tam pracować???!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka