Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

mały

Koleś wyrzucał za zjedzonego cukierka osoby a sam kradł palete za paletą, ciekawe ile osób było zamieszanych w ten proceder

kaliforniadriming
@mały

NIE SŁYSZAŁEM O KOGO CHODZI?

gęś

Mamy teraz co 3 wolną niedzielę, do tej pory była wolna co 4 zamiast tego pracujemy co 3 sobotę, 2 wolne 1 pracująca, 2 wolne 1 pracująca i tak w kółko ;)

saszka
@gęś

zapomiałes wspomniec ze skoro mamy wolna co 3 niedziele, wiec rowniez co 3cia sobote pracujemy hehe (usunięte przez administratora)

pickier

(usunięte przez administratora) Nas jak przyjmowali to mówili, że maksymalnie jedna niedziela w miesiącu pracująca. Teraz mamy jedną WOLNĄ w miesiącu. Doszła praca w sobotę. Kierownictwo od roku poszukuje rozwiązania swoich problemów poprzez nieustanne zmiany w grafiku i serwowanie 10 godzinnych zmian. Niestety nic to nie daje, bo ludzi mało a i chętnych do pracy nie ma. Może warto zmienić podejście do pracowników, bo lada moment, już nikt nie będzie chciał pracować.

klijent

Do kierownictwa tego sklepu jak już macie dobry myk z piwami regionalnymi to wstawiajcie je do lodówki w lecie, a nie strzelacie sobie w kolano i wstawiacie tam masówkę gdzie wszędzie można dostać takie piwo.

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Retrak

Wreszcie sie wzieli za tych co tylko na dokach zerowali. Bynajmniej u nas na zmianie u potyrsona. Co niektorzy to chyba popadna w depresje albo nawet sie zwolnia, no bo niby jak nabija ppunkty??? Zobaczymy teraz dokowych cwaniakow w akcji uzupełnienia

ten z Radomia

Wytrzymaliśmy cały 1 dzień! Głownie chodzi o warunki "hotelowe" jakie nam zaproponowali. Pokój 5-osobowy. Była z nami 1 dziewczyna i miała spać z 4 obcych facetów:) Brak lodówki oraz kuchenki. Wmawianie nam ze jest aneks kuchenny - ok jest ale chyba nie widział sprzątaczki od kilku lat. Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia na email. Druga sprawa na spotkaniu rekrutacyjnym mówili o stawce 2300 brutto. Na miejscu 1700 brutto... Na końcu stanęło na tym (chętnych z 23osób zostało 5) że mamy dojeżdżać na własny koszt. Z Radomia do Teresina w jedną stronę jest 130km. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

@ten z Radomia

Jeszcze jedno - "hotel" miał być dosłownie 5minut do pracy. Jak było naprawdę? Z buta musieliśmy iść ponad 2km...po 10 godzinach roboty na chłodni. Praca w godzinach 14-24. Powrót ok 30-45 minut. W pokoju 5 osób. Nocna toaleta ok 30minut. Zrobić sobie coś do jedzenia - czyli ostatni kładzie się spać ok 3:30. ŻYĆ NIE UmIERAĆ:D

rekrut

Witam! Jak wyglądają zarobki liderów w Stokrotce w Teresinie? Z góry dzięki

Fazol

Ukraincy na warzywach?(usunięte przez administratora)Wywala pracownikow na bruk. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieje ze juz niedlugo zamkna magazyn na klodke...

xxxx

Inspekcja PIPU?? Też śmiech na sali-inspektor był może łącznie 1,5h (co w takim czasie można sprawdzić??) A żebyście widzieli jakie cyrki były odstawiane tego dnia z porządkami,przepisami itp. Taka wizyta powinna być nie zapowiedziana!!!! Na drugi dzień już wszystko wróciło do normy- czyli łamane przepisy ,ciasnota i ogólny bałagan!!!!

Pobór

Mortal, zaraz wszyscy uciekną na niemcy ipt. Mają otwartą granice :)

Chłodnia

I wcale się nie dziwie co dzień po 12 godzin a czasem 14 ale od jutra ma przyjść następna agencja z Radomia.

Chłodnia

Od tego zimna na mi (usunięte przez administratora) połowa pracowników chodzi juz zasmarkana powinni jakos robic zmiany raz na warzywach raz na mięsie i było by git a tu nie bo Ukraina ma warzywa na wyłącznosc. Żal

Chłodnia

pikerom przypisanym na chłodnie zabrali najlepszy magazyn z warzywami gdzie mozna było najłatwiej i najszybciej wyrobić punkty tylko Ukraina moze tam pracowac bo im nie trzeba za wyrobione punkty płacić premii a nas wyje..li na mięcho w najgorsze zimno i ciągamy te śmierdzące lodówy. Tak własnie stokrotka dba o stałych pracowników Ukraina ma lepiej niz my paranoja. Syf malaria i grzyby rosną

zmiany

mamy nadzieje że pikinierzy będą mieli lepsze warunki płacy ponieważ wykonują cięższą pracę od retrakarzy którzy jeżdzą na dokach i zarabiają dzięki temu więcej nie schodząc z wózka.

Johnny

Pracuje na jednym z regionalnych magazynów,u nas nie ma akordu,ogólnie jest spoko,ale też jest zapierdziel nieraz i magazyn jest zdecydowanie za mały.Na nic nie ma miejsca.Powiedzcie co to ten rektrak,jaka jest hierarchia stanowisk.Kto to ci liderzy i na jakich stanowiskach pracują kobiety.

Johnny

Może któś z Teresina napisać jak wygląda system punktowy tzn. ile dziennie średnio robi sie punktów,za jakie czynnosci najlepiej wchodzą punkty i jak to się ma do zarobów.Z góry dzięki.PS.Pracowałem 7 lat w systemie akordowym i wiem jak wygląda codzienna pogoń za punktami.Ciągły pośpiech i praca w stresie.Teraz mam prace bez akordu i jest luz.Pozdrawiam Was,trzymajcie się!

Sergiey
@Johnny

Ptk jak ptk, najlepiej wychodzi sie na rektraku. Masz 1,5 tys zł premii :) wstawiasz z doków i norma jest :) co nie chłopaki?? :)

a ja mam pytanie, jak wygląda praca na magazynie "przerzutowym" w SOSNOWCU ?

xxx

Co to za nowy palant z ochrony???? Jego kask i obuwie ochronne nie obowiązuje?? Jutro za czyjeś papierki po cukierkach w wózku wyrzuci kogoś???? Jednego dnia 5 osób przez niego poleciało, to jest normalne??? Jutro PIP- ciekawe czy będą rozmawiać z pracownikami ??? Hmm!... oj by się nasłuchali.......

Pupil

No witam. Co sadzicie o koniecznosci noszenia kasku? Rok nie było takiej potrzeby i nagle za brak kasku na glowce 500 zl mandatu. Czekam na wasze komentarze pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka