Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

pracownicy

Ha! też byśmy chcieli ,żeby ktoś to wyjaśnił-bo jak na razie to nie opłaca się(usunięte przez administratora) lepiej sie nie spieszyć ,a i tak się zarobi tak jak wszyscy

bibi

Ja pracuję tam prawie od początku,wydajność wyrabiam . I za wrzesień odebrałam najmniejszą wypłatę odkąd pracuję 2150zł. Masakra!!!Czym większa premia tym mniejsza wypłata, nie wiecie o co chodzi??? A i jeszcze jedno-jak to możliwe ,że osoby które mają taki sam grafik,bo razem dojeżdżają na koniec miesiąca mają różnicę w przepracowanych godzinach ?%???&%#?????!!!!!!!!!!!!!! CZARY

xxx

W kompletacji od 1800 do 2300 na rękę (ale to 2300 bez nadgodzin raczej nie osiągalne) a na retraku 2100 do 2700 maxxx(nie liczę tych paru wózkowych którzy odbierają koło 3000). Na rozmowie mówią ,że 2000tys podstawy plus 300zł premii absencyjnej plus 600zł premii wydajnościowej oczywiście brutto. i niech cie nie zmyli to 600zł bo całą kwotę dostanie ten co wyrobi wydajność,a wydajność jest taka ,że na mojej zmianie wyrabia ją jakieś 5 osób :D

dobre

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
maxi

jakie są zarobki ?w stokrotce

nygus

cieakwe kiedy sie wezmą za pseudo retrakarzy z przyjec??/ oni to maja zycie

może.
@nygus

Ale wam (usunięte przez administratora) al sciska, że to ktoś inny robi a nie Wy.. nie wezmą się za nich, skoro dali im taką fuche to najwidoczniej musi ona być. aa jeszcze jedno ciągi nadal pracują, a ktoś coś mówił że od pierwszego nie bedą tego robili.. ? pozdro !

syla

nie znudzila ci się jeszcze ta farsa??? fanow już dawno straciles, ale gratuluje determinacji. wiem wiem, czekales na moj wpis bo zyc nie możesz beze mnie; bez nas. czuje się zaszczycona ze mogłam dac ci ta satysfakcje ;p

PiKiWiP

Podszywanie się za kogoś, obrażanie, zniesławianie, wyśmiewanie tzw.hejting i używanie nazwiska innych jest karalne i niedługo ktoś się o tym przekona. sprawa w toku. czekamy na więcej

uek
@PiKiWiP

Czy ktos moze rozwinac skrot PiKiWiP

fslknz
@uek

Pracuj i Kurde i Wracaj i Pracuj !

Elektryczny Wosko

Czesc dlugo mnie tu nie bylo Syla ostatnio bylo u Jarka zabawialismy sie z nia przez trzy dni powiedziala ze kot wie owszystkim i jej pozwolil

Lipomal
@Elektryczny Wosko

A graliscie cala noc na pegajzusie?

Lipomal

Syla gdzie sie podziewasz??? Ujawnij swoje miejsce pobytu. Jestes u kota czy u jarka?

XXX

Cieszymy się ,że mamy nowego kierownika, gorzej być nie może niż za Grześka. Miejmy nadzieję ,że u Rafała nie będzie kolesiostwa i będzie on obiektywny i sprawiedliwy dla pracowników. I mógłby się przyjrzeć pracy liderów i sekcyjnych, bo wszelkie nie dociągnięcia na magazynie na naszej zmianie to ich wina,ale szybciutko zwalają to na pracowników.

epep

a dlaczego grześka zwolnili?

idzie grześ przez wieś

Jak wyżej

pepe

I jeszcze jedna sprawa... Ostatnio chyba żadne wypadki w pracy się nie wydarzyły - całe szczęście. Może przez to, że było mniej pracy w ostatnich tygodniach i mniej ludzi na zmianie. Ale zbliżają się święta, więc co za tym idzie będzie niezły sajgon na magazynie. Czyli o wypadki nie trudno. Czy nie uważacie, że na zmianie powinna być choć jedna osoba przeszkolona z udzielania pierwszej pomocy? Chociażby kierownicy, ktoś kto byłby w stanie szybko i fachowo udzielić pomocy. Sam byłem świadkiem, co prawda niegroźnego wypadku na magazynie (redtrackarz potrącił kompletującego z paleciakiem) i pewien kierownik sekcyjny gdy przyszedł zrobił sie blady i niewiedział co zrobić w tej sytuacji.. Chyba każdy byłby nieco bezpieczniejszy gdyby taka osoba przeszkolona z zasad udzielania pierwszej pomocy była na każdej zmianie.

pRl
@pepe

Co tu oczekiwać od sekcyjnych wiedzy z pierwszej pomocy jak kazdy jest po zawodówce albo jak mariola po 7 klasach podstawówki

pepe

co sądzicie o nowym kierowniku Rafale? Myślicie, że będzie lepiej niż za Grzesia? :)

ccc
@pepe

a co było nie tak u Grzeska ?

@ccc

wkońcu każdy narzekał na niego :)

xxx

Z alkomatem to naprawdę przesada,nie raz 2 razy w ciągu jednej zmiany. U nas rekord 4 razy w ciągu 8 h pracy,zabierają nasz cenny czas.Punkty uciekają. A wypłaty coraz mniejsze- masakra!!! Moja najmniejsza wypłata odkąd pracuje czyli lipca 2013.

pare spraw

PARE SPRAW, PO PIERWSZE OCHRONA. PO CO CODZIENIE OCHRONA LATA Z ALKOMATAMI I KAZA KAZDEMU DMUCHAC? CZY MAJĄ PAPIERY I LEGALIZACJE NA ALKOMAT? SLEDZA KAZDY RUCH KAZDEGO PRACOWNIKA NA MAGAZYNIE. WIADOMO PO CO TE WSZECHOBECNE KAMERY. A O PUNKTACJI JUZ NIE WSPOMNE, ROBIA NAS TAK W BAMBUKO ZE SZOK.CO WY O TYM SADZICIE?

syla

tak czesto jak i ty ;p. dobrze, nawet bardzo dobrze sie sklada ze bedzie mial okazje jednak zwrocic uwage na moja prace. bo jak widze wy bacznie sie przygladacie, ale przez palce.

Zaliczka

Widziałem własnie całe dwie noce inwentury nic nie robiłas, jak ty to robisz Jarek karpiuk ci załatwił? załatw i mi cos. Moge sprzatac nabiał a ty bedziesz mnie pilnowac czy dobrze to robie? Pasuje ci taki układ? Zagadaj dzisiaj do jarka, ja jestem darek, zaliczka na mnie mówie ludzie z poza mego miasta

syla

czekalam na to az ktos sie znow (usunięte przez administratora)zadna mi nowosc. natomiast dzis czekam na ciebie w pracy, czekam na twoja odwage aby porozmawiac ze mna osobiscie o swoich bolach.

bombonierka
@syla

aaaaa bol (usunięte przez administratora) widac ze czesto odwiedzasz forum juz niedlugo pojdziesz tyrac w kompletacje donos do dyra poszedl ze nic nie robisz no i jestes po znajomosci

keraj
@Zaliczka

Zaliczka możesz sprzątać nabiał z mojego podwórka :) masz to załatwione! ma być czysty i nabiał ma się nie walać po podłodze. Jak się dobrze spiszesz to będziesz sprzątać inne nabiały na magazynie.

magazyny

a jak tam inwentaryzacja?

Zaliczka
@magazyny

a dobrze, będę liderem

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka