Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

kocham stokrotke

Co wy wiecie o pracy, ja tam sobie pracuje odbieram 1,7 i mi dobrze. Mówią że mało a mi więcej nie potrzeba robię w swoim tempie. Nie będę się zabijał o 100, zobaczcie sami czy wam się opłaca biegać. Bony dostałem, dzieci nie mam, lalala.

ghg

To nie chodzi tylko o bony. Mialam premii ponad 500 zl, a Ci co mieli po 350 czy 250 dostali wieksza wyplate ha i wieksze bony. Nie ma zadnej motywacji, rzekomo maja podniesc przelicznik dla tych co wiecej robia, mam nadzieje bo jesli nie to ludzie sie pozwalniaja.

łe

ściągneli Ci podatek za bony jak nam wszystkim a bonów jak nie było tak nie ma

ghy

Wyplaty tragedia.Cieszylam sie ze dostalam wieksza premie.A wyplata najmniejsza w historii mojej kariery. Powiedzcie mi dlaczego Ci z mniejsza premia dostaja wiecej wyplaty!!! Jaka to jest motywacja dla tych co wiecej robia. Plakac sie chce!

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
zły

o bonach cisza wiem tylko tyle że wypłaty stówka mniej ;-(

jelcz

sa juz bony ? ktoś coś wie ? jakie kwoty?

roger

Ten pan z mięsa co kompletuje to śmierdzi gorzej przed pracą niż moje skarpetki po pracy, w całej szatni wali jak tylko otworzy się drzwi.... Proponuje mu zakupić proszek do prania i dezodorant. Rudzielec śmierdzący...Pseudo wózkowy ....

bony

dajcie znać kiedy będą u was bony i w jakiej wysokości bo u nas cisza temat tabu nikt nic nie mówi jak by nikt za nimi nie czekał poza mną oczywiście ;-)

gggg

no fakt nie dostanę talonów ale moje dziecko paczke na mikołajki dostało.dobre i tyle:)Na razie jestem zadowolona mam nadzieję,że będzie tak dalej manka nie ma -chociaż widzę że dziewczyny tu nieźle mają i po 50zł:( Kobita jest na L4 więc może mino zwolnień najpierw w centrali-bo faktycznie prawda zostanę zoabaczymy mam jeszcze 1,5 umowy.

po nocy pl

kolejny raz wielkie rozczarowanie po naliczaniu premii,wydajnosc wieksza a kasa mniejsza,fajna polityka

krzak

Nowi pracownicy firmy krzak&stokrotka nie dostaną nie naleznej im paczki bo za krótko pracują.W ich miejsce dostaniemy więcej talonów żeby się najeść na święta a oni będą musieli glodowac.

ghy

Paczki byly wczoraj. Fajniejsze niz w zeszlym roku. I premie tez wreszcie dostalam taka jaka wypracowalam. Od poltora roku najwieksza. Moze zmuerza ku lepszemu,dzieki nowemu zmianowemu.

bony

Bony będą po 200zł minus podatek, 2 dni przed świętami.

wesoły

bony ponoć mają dawać razem z paczkami w poniedziałek:)

nemo

słychać już coś o bonach????

juri

sprawa jest trudna bo tam jebie paru kolesi hahaha

tentego

A propo mięsa i osób pikujących tam.. jest jeden pan.. od którego strasznie za przeproszeniem jebie..człowieku umyj się albo weź te ubrania do prania bo nie da się wytrzymać ze smrodu przebywając w Twoim towarzystwie

pytam

Jak Ukraina rządzi w Teresinie skoro u siebie w kraju nie może?

stokrotkaglupotka

Co do pracy na mięsie to dyskoteka ma nas gdzieś bo ma ładny pieniac i nie chce a raczej nie może widzieć tego co jest bo paleciaki rozwalone elektryków malo i ciągle Ukraina z nich korzysta a nie my. Wypadek to wina i ratrakarza i pikujacego bo siedział w lodowiec ale jedno jest pewne złe się dzieje a będzie jeszcze gorzej

stokrotkaglupotka

Sollan
@stokrotkaglupotka

Po pierwsze nie siedziałem w coolboxie, po drugie z tego co wiem wózkowy nie ma najmniejszego prawa przesuwać kontenerów retrakiem. W dodatku nawet się nie upewnił czy kogoś za nim nie ma i boom. Zgniótł mnie między kontenerem a przęsłem regału 63-11-00-A. Krzyknąłem z bólu i na początku było ok ale potem noga zaczynała boleć coraz bardziej i pikowałem dalej ale gdy doszedłem do regału 61 już prawie nie mogłem chodzić. Aha i dziękuje wszystkim plotkującym bo dowiedziałem się o rzeczach które nie miały miejsca.

kot

Heh, nie kolego, nie napisał tego "śmierdzący rudzielec " ;) proszę o opanowanie trochę swojego języka, bo to jak wyrażasz się o innych, świadczy o twoim niskim poziomie kultury. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka