Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

jakim prawem odwołują bez zgody pracownika?

wypłata :( ;(

(usunięte przez administratora) szkoda gadać z miesiąca na miesiąc zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej ..... wy tez tak macie???kr

wójt

Jak wam się pracuje z naszym jąkającym kolegom z ochrony ?

odp

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
pytanie

Jak pracuje zmiania Rafała teraz w piątek 02.01.2015? Na 14 czy już na 22?

xxx

Jak myslicie kto jutro poleci? Podobno na zmianie ma byc 70 osob? Moze wywala wreszcie tych nirobow co robia 80 kartonow na godzine i tylko blokuja alejki.

dziku37

W magazynach stokrotki Teresin jest największe hamstwo jakie widziałem duży co robią kwity nie nadają się do sprzątania ulic brak słów istne hamstwo żeby wasz szlak trafił

dziku37

Jeżdżę juz wiele lat pi Polsce ale większego gówna nie widziałem jak w stokrotka Teresin

św Mikołaj

Kochani Stokrotkowicze! Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkiego najlepszego, spokojnych, radosnych świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Aby nowy rok był lepszy. Mam nadzieję, że i w stokrotce w nowym roku będzie lepiej. Aby ta praca była lżejsza i sprawiała przyjemność. Aby pensje szły w górę. Aby kierownicy traktowali nas uczciwie i z szacunkiem. Wesołych Świąt! :)

To nie jest (usunięte przez administratora) tylko kilku downow i nasza wspaniala rodzinka tatus i synus ktory nawet nie potrafi sie wyslowic a jak juz cos mowi to w jakims nie zrozumialym dialekcie

tera
@88

Mogło by być jak dawniej dwóch (usunięte przez administratora) pracowało i mozna było żyć a teraz tylko to my mamy problem bo zwalniaja ludzi za byle głupstwo i są nieprzekupni z tamtymi można było coś załatwić z tymi tylko albo policja albo wypowiedzenie bo ci starzy to gliniarze z cbś kawał h.ji a ma byc ich wiecej i ludzie co ich znaja z krakowa czy sosnowca to ostrzegają nic z nimi nie załatwicie ani nie ugracie bo to nasłani z lublina od prezesiunia (usunięte przez administratora) bony by wieksze dał jak w Tesco

wózkowy

naszym kierownikom to się chyba w głowach poej... bo zatrudnili gestapo zamiast ochrony.

ŚF

Skoro slyszales to napisz ktorzy tak robia a nie oczerniasz ludzi ze zmiany Ł.

ryto

Ci co robią najdłużej, to sami konfidenci. Donoszą jeden na drugiego i dzięki temu nadal tam pracują. Sam słyszałem jak wózkowi na zmianie Ł. donoszą jeden na drugiego.

qer

A co Ci do tego ?

zbycho

Panowie dalej tak kradną na Teresinie czy już nie >?

robot

moje minimum to 5 lat na magazynie i pozniej dalej na inny

obserwator

Czytam to forum od dłuższego czasu i muszę stwierdzić jedno. Potraficie tylko narzekać. Weźcie los w swoje ręce. Zmieńcie pracę albo otwórzcie coś własnego, bo wychodzi na to, ze w Stokrotce pracują NIEDORAJDY życiowe i konfidencji. Normalny człowiek, jak mu coś nie pasuje to stara się coś z tym zrobić a nie siedzi i biadoli jaki to on jest biedny że musi tu pracować bo na całej półkuli nie ma innej pracy itp. Ludzie ogarnijcie się i nie róbcie z siebie takich nieudaczników życiowych.

miki

Sa przyjecia na oww?

a moim zdaniem co do firmy to macie 100% racji ale jeśli chodzi o Mariolkę to piep......cię głupoty moim zdaniem jest ZAJE.......TA laseczka szkoda tylko że mężatka

she
@:)

A próbowałeś kiedyś z nią rozmawiać we łbie piach i kupa żwiru! walić beton!? Średnia. Przyjemność

mnb

to kiedy te bony bo głodny jestem

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka