Opinie o OMP w Goldenstedt

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OMP. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OMP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMP w Goldenstedt

Natalia

@ewa są polscy koordynatorzy w firmie OMP, żeby Polacy, którzy nie znają języka mogli się porozumieć? @Gg czyli dobra komunikacja z przełożonymi pomaga w zrealizowaniu normy przez pracowników? Masz jakieś porady dla nowych pracowników jak powinni się zachowywać?

tomi23

0049 4444 kierunek i 96 72 78 14 Pozdrawiam

Gg

Nie dawno wróciłam z OMP, jestem bardzo zadowolona. Pytacie jak tam jest? Jest to firma godna polecenia i zaufania. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre , brygadziści są również w porządku, trzeba tylko się nauczyć sluchac , co do nas mówią , co za tym idzie wykonana norma na 100% i dobre pieniądze ,które można zarobić. Praca w tej firmie pozwoliła mi zdobyć duże doświadczenie.

ewa
@Gg

moge prosic nr tel zeby porozmawiac tam z kims po polsku?

Dona

Witam proszę o informacje na temat wyjazdu do pieczarkarni. Kiedy jest najbliższy termin. Fajnie by było gdyby odezwał się ktoś kto będzie jechał

Aleksa

Witam, zna ktoś może cenę busa który oni organizują?

Karolcia
@Aleksa

380 zl do Niemiec, 70 euro z powrotem. Nie odbieraja Ciebie z pod domu, tylko sami ustalaja skąd, np mieszkasz w Suwałkach a odjazd jest w Warszawie lub Radomiu

Xoxoxoo

Jestem bardzo zadowolona z pracy w OMP. SUPER ekipa , brygadziści jak najbardziej w porządku . Polecam każdemu kto chce podjąć prace w której nie zamierza sie opieprzac tylko uczciwie do niej podchodzić. Ja jestem zadowolona . I w ' 18 również tutaj sie pojawie ;) pozdrawiam.

Berta
@Xoxoxoo

Wszyscy którzy chwalą to miejsce chyba nigdzie indziej nie byli albo trafili na jeszcze gorsze miejsca....

Xoxoxoo
@Berta

Przeciwnie, byłam w pracy wielu miejscach , pieczarkarniach . Jak do tej pory z każdej wyjeżdżam bardzo zadowolona :) Być może to właśnie z Tobą @Berta jest coś nie tak , albo to praca nie dla Ciebie ;)

Berta
@Xoxoxoo

Z każdej wyjeżdżasz zadowolona....i nigdy nie wracasz ...buhahaha....jak ktoś ma dobrą pracę to sobie jej pilnuje i jeździ w jedno miejsce...

Xoxoxo
@Berta

@berta skąd wiesz ze nie wracam? No wlasnie. Skoro nie wiesz to sie nie wypowiadaj ! Tyle w temacie. Pozdrawiam .

Xoxoxo
@Berta

Jednym sie podoba tutaj praca , drugim nie. Proste.

Śmiechu warte
@Xoxoxo

Czyli z każdej cię wypieprzali, jeżeli jeździsz co rusz do innych

Natalia

@Lojfer rozumiem, że to historie koleżanek, więc nie jesteś pewien ile w tym jest prawdy. Bo jak widać całkiem inną opinie o firmie ma @Gg, która jest zadowolona z pracy i poleca wyjazd do Goldenstedt. Jak myślisz, czy koleżanka mogła wprowadzić Cie w błąd?

Natalia

@Xoxoxo masz rację. Każdy z nas jest inny i każdy ma inne wymagania, więc różnie może być z oceną pracy fizycznej w OMP. Myślę, że w takim wypadku najrozsądniejszym wyjściem jest pojechać i samemu zobaczyć, która wersja zdarzeń do nas bardziej przemawia. Ktoś będzie z Was chętny do wyjazdu?

@Natalia

"Każdy z nas jest inny i ma inne wymagania" Droga "Natalio" tu nie chodzi ocene pracy lub checi pracownikow tylko o to, że oszukujecie ludzi. Dajecie do podpisania tygodniowe listy z godzinami pracy, ktore sie nie zgadzaja z faktycznie przepracowanymi. Nie oszukujcie, to nie bedzie negatywnych komentarzy.

@Natalia

Swoją droga gdy pytalem szefa - pana Ł... o niezgodnosc listy przepracowanych godzin z faktycznie przepracowanymi, to powiedzial mi, ze te godziny sluza tylko do rozpiski dla ksiegowej, a na koniec sezonu wyplacone zostana wszystkie pieniadze. Niestety, gdy na koniec nie zgadzalo mi sie wynagrodzenie, to pan Ł... powiedzial, iz to niemozliwe i pokazal mi nic innego jak podawane wszesniej do podpisania listy z godzinami. Nie wiedzialem co zrobic, czy dzwonic na Policje ? Pilnujcie drodzy pracownicy co podpisujecie oraz zapisujcie przpracowane godziny bo Was oszukaja z kretesem na spore pieniazki. Mi brakowalo ponad 500 euro

Smutne
@Janusz

Czyli Łukasz kłamie i oszukuje pracowników, życzę mu żeby w przyszłości był identycznie potraktowany

Kasia91
@Smutne

Tym co nic nie robia zawsze brakuje !? Czego????...... Pozdro

@Kasia91

Kasia91 jesli nie podobala się moja praca, to dlaczego mnie nie zwolniono i pracowalem caly sezon ? ? Ciężko pracowałem i dlatego czuję sie oszukany. Przykro mi

Jula
@Janusz

Skoro się nie podobała trzeba było wyjechać bo jak wiadomo nikt nikogo w takich miejscach nie trzyma na siłę. Nie teraz narzekać i wszystkich oczerniać.

Lojfer
@Jula

Witam! To co pisze osoba o nicku Janusz jest w 100 % prawdą...jak ktoś dobrze pracuje to jest wszystko super tylko na końcu w kopercie ludzie doznają szoku...też byłem lojfrem i brakowało mi około 500 euro...dzisiaj rozmawiałem z koleżanką którą była tam w zeszłym roku i pracowała miesiąc.Zarobiła na czysto 980 euro. No i żadnej zaliczki nie wzięła...A co lepsze ona zarobiła jako jedna z lepszych...Dziewczyny pobraly ponoć po 700 euro...szerokim łukiem takie firmy się omija..Oczywiście to co napisałem na temat dziewczyn to jest tylko i wyłącznie z opowieści koleżanki.Ile jest w tym prawdy? Myślę że wszystko.. Ale jak ktoś chce niech jedzie i się przekona...

Saab
@Lojfer

Dla koleżanki 980 euro to za mało na miesiąc?

Lojfer
@Saab

Sam sobie odpowiedz na to pytanie....

Natalia

@Janusz a czemu kierujesz się do mnie jakbym była członkiem firmy OMP i była za takie wydarzenia odpowiedzialna? Ja nie jestem pracownikiem, tylko moderatorem forum GoWork.pl. Czy tylko w jednym miesiącu zobaczyłeś taką sytuację i potem nadal tam pracowałeś? Jeżeli tak to w kolejnym miesiącu sytuacja się powtórzyła?

Saba
@Natalia

Czyli w OMP jest łamane prawo, bo nie wyplaca sie całosci wynagrodzenia ? Ktos powinien to gdzies zglosic. Pracownicy nie są niewolnikami i za ich prace nalezy zaplacic calaosc wynagrodzenia

Franz

W kilku slowach dno dno i jeszcze raz dno!!! slabe zarobki jednym slowem odradzam ta firme jedynym slowem (usunięte przez administratora) dziekuje za uwage pozdrawiam !!!

Natalia

@Nikodem dziękuję za odpowiedź. Ty nadal pracujesz w OMP? Myślę, że jak poprawi się sytuacja w firmie, to nikt nie będzie nic pisał, bo tak już jest an forach, że mało kto zadowolony chodzi, dlatego wolę się dopytać. Ale jakby coś się zmieniło informujcie wszystkich na forum.

Nikodem

Droga Natalio, nic sie nie zmieniło w tej firmie. Nadal jest tak jak w opisach powyżej. Gdy zmienia sie warunki pracy, to zmnienia sie tez opinie

OMP

Jak dobrze ze numer IP mozna juz sprawdzic. Pozdrawiam ;-)

Natalia

@Gering ale opisując swoje doświadczenia z firmie OMP, nie można na forum opisywać jej pracowników. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Rozumiem, że płaca Cie nie satysfakcjonowała. A czy o wszystkich warunkach zostałeś poinformowany przed podjęciem pracy?

Gering

Niedawno byłem pracownikiem firmy. Moje przemyślenia po pracy w tym obozie są następujące: -Pani J. nieszkodliwa, aczkolwiek prawdopodobnie nie w pełni rozgarnięta kobieta z której wszyscy (łącznie z personelem i kierownictwem) cisną beke. -Pani M. bardzo sympatyczna kobiecina z Rumuni. Ogólnie miła i w porządku. -Pani K. ostra zawodniczka chciałaby nad wszystkimi panować lecz kiedy to nie wychodzi nadrabia krzykiem (ogólnie zna sie na robocie) -Pan K. pracowity, ogarnięty, sympatyczny śmieszek (uwielbia cisnąć z J.) -Pan M. gość zna się na tym co robi, jednakże praca jest chyba ostatnią rzeczą o któtej myśli... w pracy. Sympatyczny, nie szkodliwy, zawodowy bajerant lasek (które swoją drogą lgną do niego jak gdyby oczekiwały z tego jakichś profitów). -Pan R. W porządku ale straszny nerwus (pozdrawiam) :) -Pan A. W większości rzeczy chyba nie świadomy. -I wisienka na torcie Pan Ł. Człowiek dumny z tego iż "jest Niemcem" . Typowy volksdeutsch który Polaków traktuje jako tanie mięcho do roboty. Mistrz propagandy i mydlenia oczu (mógłby uczyć samego J. Goebbelsa). Podsumowując, stanowczo odradzam wyjazd tam ludziom którzy mają chodź za grosz szacunku do siebie i nie chcą zapie.....ć jak murzyn na plantacji bawełny za przysłowiową miske ryżu.

Tomi
@Gering

Dokładnie zgadzam się z Twoją opinią.(usunięte przez administratora)tam to jest czeski film...(usunięte przez administratora)

Natalia

Ktoś ma podobne doświadczenia z wypłatami jak @Lukasz? Czy kontaktowałeś się z kimś w tej sprawie? Zawsze warto mówić o wszystkich niezgodnościach i się upominać o swoje. Opowiedz więcej doświadczeń z firmą OMP.

Lukasz

Przeczytajcie artykuł pod tytułem ,jak w (usunięte przez administratora) w tej chwili to wszystko dzieje się w tej firmie.ludzie zapisujcie swoje godziny pracy ponieważ te wynagrodzenie co dają do podpisania to rzeczywiste wasze zarobki. Oszukują ludzi na grube pieniądze.Nie na żadnego akordu jeżeli nie wierzycie idźcie do biura i spytajcie Łukasza ile macie kasy i za godzinę i za akord.Najbardziej oszukują chlopakow. Na kasie nawet do 400 euro.DLatego zapobiegające wcześniej żeby nie było rozcxarowania

Maja

Rzygać się chce czytając niektóre komentarze Bez pozdrowień

sejfe

Tam nikt nie potrafi nic ogarnąć... Tylko drą ryja żeby szybciej zbierać a same brygadzistki nie umieją tak dobrze, jak by chciały żeby inni tak robili .. Kołchoz i tyle

Żaneta Ch.

Ja pracowałam na pakowaniu przez 4 lata. Ogólnie w porządku zupełnie inna atmosfera niż na zbieraniu, gdzie traktują ludzi nieprzymierzając jak białych murzynów. Uważam, że jak na takie warunki mieszkaniowe pobierane są stanowczo za duże pieniądze plus euro za paliwo każdego dnia, które zapewne trafia do kieszeni pośrednika. Także reasumując odradzam tam wyjazdu na zbieranie, pakowanie jak najbardziej ok, nikt Cie psychicznie nie nęka i zawsze pieniądze zgadzają się na 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o OMP - Goldenstedt

• Jak się pracuje w OMP?

Zobacz opinie na temat firmy OMP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMP?

Kandydaci do pracy w OMP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMP