Opinie o OMP w Goldenstedt

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OMP. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OMP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMP w Goldenstedt

xyz

Po prostu nie.

Magdalena
@xyz

A może chodzi o jakieś konkrety, o których pisano wcześniej np. warunki mieszkaniowe albo wpisywanie mniejszej ilości godzin? A może o coś zupełnie innego? Weź coś opowiedz ...

Pawel

Karza podpisywac liste przepracowanych godzin, na ktorej jest mniej niz w rzeczywistosci. Mowia, ze to tylko dla ksiegowej, by nie zaplacic wysokiego podatku. Na koniec okazuje sie, ze dostaniecie tylko tyle, co znajduje sie na liscie. Ludzie robcie zdjecia list, nie dajcie sie zrobic w banbuko jak ja

Julia
@Pawel

przez jaki czas tam pracowlaes? skoro tak sie stalo to po 1 miesiacu zrezygnowales czy ciagles to dalej ? czy mozna nie wyrabiac nadgodzin skoro i tak nikt za nie nie płaci ?

Pracowałem tam krótko (inne zobowiązania w Polsce), ale odczucia mam raczej pozytywne. Szef normalny czlowiek, można sie z nim dogadać, brygadzisci na plus. Zero spietej atmosfery z kazdym na luzie można sobie pogadać, a jak jest dużo roboty to zakasuja rękawy i służą pomoca (fizyczna) no i najważniejsze: nikt mnie nie przekrecil na hajs. Wszystko z góry masz ustalone ile placisz za domek, busa i ile Ty masz płacone na godzine. Współpracownicy tez spoko, nie zauważyłem by ktos mi podkładał noge bo po co? Pozdrawiam

On
@Marcin

Ile na godzinę???na podatku czy gospodyni domowa????

Łucja
@Marcin

A ile można tam za godzinę zarabiać jeśli można wiedziec?

Xxxx

Nie polecam pracy w tym zakładzie, warunki fatalne i (usunięte przez administratora) przy wypłacie, trzeba charowac za marne grosze

Xx
@Xxxx

Ja pracowałam od 13 11 2021r ,,do 21 12 2021r. Miałam przepracowane Ok.270.godz.na przerwy odliczałam godzinę ,a była przerwa pół godziny,lub 5 min.,czy 10 min... Na koniec pojechałam do biura na rozliczenie,to się łzami zalałam,,jakie pieniądze oni mi wypłacili.1300 z zaliczkami,za 6 tygodni pracy.4 dni miałam wolne. To są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) brygadzisci to Polacy , Lukasz i Marcin szefostwo jeżdżą mercedesami za nasze pieniądze.

@Xx

To prawda, firma (usunięte przez administratora) każdy znajomy co pracował w tej firmie został (usunięte przez administratora) firma ma swoich przydupow co ściągają ludzi do pracy, przeważnie znajomych, dostają za to kasę, i te przydupy kłamią, mówią że jest wspaniale dobre zarobki a rzeczywistość jest inna,

Antoni
@Xxxx

Rozumiem, że zarobki niskie ale przy podpisywaniu umowy chyba wiadomo jaka jest stawka, więc raczej nikt nie powinien się czuć (usunięte przez administratora) skoro wcześniej wie ile zarobi. Czy po prostu obiecują więcej, a na koniec kasa sporo mniejsza?

FORMER
@Antoni

Stawka netto w niemczech to 9,56 a tam dają 6 netto, śmiesznie co?

D90

Chciałem zapytać czy ,żeby przyjechać na pieczarki trzeba być zaszczepionym na Covid 19? Czy są wyjazdy w listopadzie i ile najmniej trzeba być. 6 czy 8 tygodni. Z góry dzięki za odp

odp
@D90

jezeli ktos nie jest zaszczepiony , musi wykonac test przed wyjazdem. pierwsza umowa jest na 8 tygodni

D90
@odp

Dziękuję za odpowiedź. A czy orientuje się pan/pani czy w listopadzie jest jakiś wyjazd?

Ale kasandra

(usunięte przez administratora) nie firma,brak szacunku do człowieka a także do jego cieżko zarobionej "złotówki"

Orion
@Ale kasandra

Tam nikt nikogo nie szanuje, każdy każdemu (usunięte przez administratora) opierd....każdy z każdego się śmieje i czeka żeby Cię (usunięte przez administratora) Sami brygadzisci nie szanuja siebie nawzajem.... Pracowała Miella, Andrea tak długo podkładali im nogi aż odeszły...

Pieczarka

Witam, pracowałam przez jakiś czas w tej firmie i wiadomo że są plusy i minusy. Zacznę od najgorszego, czyli przewoźnika który bierze 370 za dojazd do Niemiec! A na dodatek trzeba samemu kombinować sobie transport do WYZNACZONEGO przez kierowce miejsca bo niestety nie mogą podjechać pod dom. Innej opcji nie ma... Jeżeli chce się tam pracować jest się zmuszonym jechać tym busem :) Domki mieszkalne to tragedia. Brak koca i poduszki... więc proszę się spodziewać brudnego materaca na miejscu :) Praca nie jest ciężka, ale atmosfera jest zazwyczaj stresująca... a to dzięki krzykliwym brygadzista, pozdrawiam Panią K. :) Godziny pracy są tam różne... raz 5,7,9 godzin to zależy. Ludzie na pakowaniu mają więcej godzin. Pozdrawiam serdecznie

@Pieczarka

Pani K. nie pozdrawia ????

Wrwr
@Pieczarka

Pani K to najgorsza brygadzistka jaka mozna spotkac w tym zakladzie ????

Orion
@Wrwr

Pani K. To nie brygadzista, to nad człowiek tzn:ma się za kogoś lepszego, nie ma wyrozumiałości do drogiego człowieka, założy ręce do tyłu i chodzi po hali niczym SSmanka!! Ale podobno dobrze gotuje, mówili że całemu szefostwu obiadki gotowała, ze nic nie umie ale chociaż dobrze gotuje!

Ronaldo

Witam pozdrawiam całą brygadę OMP Czyli (Okra..Moje.Pieniądze). Na wstępie powiem ze można zarobić ale nie jest to adekwatne do pracy jaką się wykonuję w przypadku loifrów czy chłopaków.. , ale i tak na koniec nie będzie się zgadzało np mi brakowała 25h a po to tylko żeby Pan Ł kierownik miał na nowego Mercedesa i od razu wiedziałem po jego oczach ze lubi kręcić. Brygadzistki czyli Pani A, J i K Kryczą na kobiety jak będzie choć jeden grzybek zły czy nie ułożony Pani K zero pojęcia o czym kolwiek, nie zawsze oczywiście np w weekend potrafiła być trochę luźniejsza atmosfera. Chłopaki czyli laufry też nie mają łatwo bo muszą się na latać ze skrzynkami i w ciągłym stresie bo kobiety czekają na puste skrzynki a brygadzistki na fajce lub bajerze i jeszcze oglądać skrzynki czy dobrze kobiety tną czy sortują i mówić brygadzistą czyli skrazyć. Ogólnie to nie polecam 9€ za domek jest ich 6 w nie których ogrzewanie nie zawsze działa i śmierdzi fajami i ogólnie (usunięte przez administratora) Jedynie Pan M wporządku. Jeśli lubicie pracować w stresie i płakać kobiety i czekać po pracy nawet do 3h bo nie ma kto was odwieźć i chcecie schudnąć 10-15kg to zapraszam

Bb

To miejsce to tragedia

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w OMP?

Ale kasandra

Nożyk i ledwo jeżdżący wózek.. A i worek blee.. Podejrzana firma,przydałaby się kontrola..

Xxxx

Co tu mówić godziny wpisują jak chcą wypłaty się nie zgadzają, brakowało mi do wypłaty 300 euro. Bety (coś na czym grzyb rośnie) są źle uprawiane to nie jest zbieranie grzybów tylko szarpanie się z nimi, nie ma gdzie palca wsadzić. Raz jest tyle pracy że pracuje się do 21, a później nie ma i pracuje się do 12. Nie robią niekiedy przerw potrafiliśmy od 12:30 do 17 bez przerwy robic. Atmosfera bardzo nie miła, krzyki, darcie się ktoś coś źle zrobi wywołany jest na środek. Warunki domowe też nie ma szału w pierwsze dni brzydziłam się ugotować, jadłam mało bo mnie smród w domku zniechęcał. Pracę się kończy czeka się aż ktoś łaskawie Cię odwiezie czasami i 2 godziny. Nie polecam tego miejsca, nigdy nie wrócę tam

Xxx

Praca za granicą jest jak najbardziej okej. Brygadziści wszyscy mili, bez żadnego wyjątku, w spokoju można się nauczyć rwania od zera bez krzyków nad głową. Przy wypłacie wszystko się zgadzało. Warunki w domkach nie są luksusowe, ale nikt tego nie wymaga, a niczego w domkach nie brakuje. Gdy coś się popsuje, to od razu przyjeżdzaja ludzie i naprawiają. Godziny pracy są różne, czasem do poznych wieczornych, a czasem do południa. Wolne raz na tydzien czy dwa tygodnie. Atmosfera pracy też jest bardzo dobra. Czytając te opinie można się załamać, ale naprawde praca jest warta polecenia.

Iza

@xxc czyli co, jest w firmie mobbing?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w OMP?

Xxc

DOSTANIESZ nagrodę, kopa najwyżej na lepszy rozpęd!! Ci najlepsi z najlepszych, najbardziej docenieni już zadbają o to żeby Cię z gnębić....

Seba

Witam . A jak jest z warunkami mieszkalnymi gdy przyjeżdża się jako para ?

Uwaga

Dziewczyny z Polski jak chcecie być pomiatane przez romunskue brygadzistki to przyjeżdżajcie. Nowa najleprza brygadzistka Andrea nie umi się wysłowić a zarządza ludźmi. Romunki są najważniejsze, najleprzy domek z internetem, kładą (usunięte przez administratora) w skrzynki ale im wolno. Polki zbierają cyf a Romunki najleprze go grzyba. Brawo dla kadry oby tak dalej, skoro nikt nic z tym nie robi to wszystko jest super. W dobra stronę nie idzie nic, wręcz jest coraz gorzej...

anka,.w
@Uwaga

widac co mozesz powiedziec o ludziach , skoro nie wiesz jak sie pisze ,, najlepszy" bleheheh brawo , najlepiej idz do szkoly ,a daj pracowac innym w spokoju, ja bylam zawsze zadowolona i polecam

Ktoś
@anka,.w

To że ktoś nie potrafi poprawnie pisać nie znaczy że nie ma prawa wyrazić swojego zdania.

Uwaga

Nie polecam nikomu to jedna wielka firma krzak która nie ma szacunku do pracownika. zacznę od tego że musisz jechać ich wspaniałym busem za naprawdę duże pieniądze w porównaniu z innymi przewoźnikami. Firmowe busy na miejscu to już w ogóle jakaś porażka wożą cię nimi nie odpowiedzialni Ludzie którzy jeżdżą po 140km/h gdzie ludzi ponad komplet wsadzają bo nikt nie odwiezie cię do domku od razu po skończonej pracy tylko 2h czekania to jest minimum. Cena domów w porównaniu do jakości jest tak żenująca że już nawet nie będę się rozpisywać na ten temat bo już naprawdę szkoda słów. O dobrych pieniążkach też można zapomnieć bo kroją godziny jak im się podoba po 3 miesiącach pracy wypłata wyszła mi jak bym pracował codziennie do 14 a w rzeczywistości pracowałem do 17 i nie jednokrotnie były godziny do 18 czy 19 także jak najdalej od tego syfu ludzie!

Olga
@Uwaga

To niepokojące, co piszesz. Przy czym pracowałeś dla OMP w ciągu tych trzech miesięcy, przy pieczarkach? I mam pytanie również o to, skąd pochodziła Twoja oferta pracy, bo na polskich stronach nie widzę ofert pracy OMP w Goldenstedt.

OMP

I co rok wracasz. Pozdrawiamy

Natalia

Czy obecnie OMP prowadzi jakąś rekrutację? Może ktoś z Was pracował lub pracuje w tej firmie i mógłby się podzielić swoimi przemyśleniami na temat warunków pracy w tej organizacji? Podzielcie się nimi, a wielu z użytkowników tego forum z pewnością ta wiedza się przyda.

Monpia9
@Natalia

Poszukuję kobiet do pracy na pieczarki do Holandii mogą być również pary... Nie pobieram żadnych opłat praca legalna 190 h w miesiącu 1-2 dni wolne w tyg w zależności od potrzeby zbioru. Proszę pisać na maila monpia9@wp.pl

katarzyna.bobras@vp.pl
@Monpia9

Jestem zainteresowana praca

cóż.... byłem kilka lat temu. dobrz się pracowało do momentu kiedy godziny realnie przerobione nie zgadzały się z godzinami w ,,zeszycie,, do którego nie mieliśmy wglądu.. ja rozumiem że dorabiamy się na czyjejś (usunięte przez administratora) ale bez przesady. NIGDY WIĘCEJ

alicja 23
@Michał

Praca i praca, to dwa pojecia ... nikt za darmo nic nie da. A w zeszycie mozesz napisac co chcesz, tylko jak cos sie wpisuje , to trzeba pamietac czy o tej samej godzinie sie odsteplowalo w komputerze .

@Michał

Mi też się nie zgadzały godziny. Odradzam wyjazd do OMP

Zbieraczka

Dlaczego większość negatywnych, komentarzy jest usówana przez administratora, chyba ktoś tu się boi prawdy. Wszystko jest prawdą że oszukują na godzinach, kończysz o 14.30 a oni odpiszą Cie o 14! Ludzie mówią o tym że premie są tylko dla wybranych, tzn. Komu chce Pan szef "Polak" dać to dostanie a drugiemu poucina godzin żeby wyszedł na swoje.

Zostaw merytoryczną opinię o OMP - Goldenstedt

• Jak się pracuje w OMP?

Zobacz opinie na temat firmy OMP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMP?

Kandydaci do pracy w OMP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMP