Konrad Wohlers

Vechta

Opinie o Konrad Wohlers

niemka 2009-08-11 21:14:41
Jest dobrze platna i zapewnia godziwy nocleg. Mysle ze tam nie jest zle.Jest nawet bardzo dobrze. Sa dostepne kuchnie do gotowania prysznice.
anonim 2010-06-15 14:48:09
Totalna porazka jestem w Polsce chce podjac sie innej pracy lecz nie moglam z powodu tego ze jestem zarejestrowana w Niemczech jako pracujaca na plantacji truskawek mimo ze nie podpisywalam zadnej umowy najwyrazniej zrobili to za mnie . Dzwoniac tam nie uzyskalam zadnej pomocy a kierownik nie chcial ze mna rozmawiac twierdzac ze leca mu pieniadze z konta . Nie moglam dodzwonic sie do szefa. a poza tym nie chca mnie skreslic z listy pracownikow mimo ze jestem nadal w Polsce.
Tadek 2012-04-22 23:33:07
To tylko Twoja wina.Skoro podejmujesz się pracy na plantacji , podajesz swoje dane ,bo papiery muszą grać (tam praca jest 100% legalna). przed powrotem do kraju można poprosić o wypisanie ,, zaświadczenia \'\' coś w rodzaju świadectwa pracy.
Sezon zbiorów zaczyna się od 10-15VI do 5-10VIII więc nie dziwię sie, że nie możesz zatrudnić się w 2 różnych miejscach równolegle.
Osobiście jeździliśmy na zbiory do Konrada i nie mieliśmy problemów.
_Praca 5-10 godz.,
kuchnie z podstawowym wyposażeniem,
łazienki , prysznice (kilkanaście)
W miarę dobry nocleg (szkoda , że płatny nocleg ok.3 euro)
Moja rada .
Jechać własnym autem w 4 os.( 2 nieco zgrane , tolerancyjne pary) . Mobilność to duży plus .Gorsza opcja - autokar z Łomży na miejsce (sporo osób jedzie na zbiory z tych okolic).
mimi 2012-06-12 12:16:07
Nie zbierałem tam u niego truskawek,ale ładnych pare lat kręciłem się właśnie w tamtej okolicy,i mogę śmiało powiedziec że Koni Wohlers to normalny gość jest.Nic złego na jego temat mi sie nie obiło o uszy.Tyle że trzeba pracowac,ale to wszędzie trzeba.Tam wkoło są same truskawki,np. u(usunięte przez administratora)po sasiedzku,w (usunięte przez administratora)też ma dużo.Itp itd..Można śmiało jechac zarobic i spędzic miło czas przy okazji.A;le jest jeden warunek.trzeba pracować..
Monika 2015-04-09 18:55:58
byłam, i bardzo chwale prace i ludzi którzy tam się tym zajmują. Miła atmosfera i też Konrad Wohlers. jak najbardziej trzeba pracowac bo po to sie jedzie . jeśli ktoś się zastanawia nad przyjazdem do niego . To ja POLECAM.
student 2015-08-02 23:16:07
To co się wyprawia na tej plantacji to jakis koszmar p.Wanda i jej mąż p.Kaziu mają swoich ludzi którzy mogą wszystko np.zbierac truskawki z wadami dawac za mało w kubki, dostają najleprze rajki... tam jest chory system.... a po za tym cała rodzina pana.K i pani.W tam rywalizują ze sobą...chooooore nie polecam nikomu tam jechać bo zarobi tam polska pensje....
darek 2016-04-22 18:14:33
dzers, teraz w Niemczech jest stawka minimalna to warunki pewnie się mocno poprawiły. Generalnie mozna tu pracowac sezonowo i dorobic spokojnie 2000 euro.
Zostaw swoją opinię o Konrad Wohlers - Vechta
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konrad Wohlers