Opinie o OMP w Goldenstedt

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OMP. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OMP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMP w Goldenstedt

Natalia

@Berta co masz na myśli? Co takiego było nie tak w OMP? Wypowiedź @Xoxoxoo nie brzmi tak jakby było to naciągane. Napisała to co czuje po pracy w tym miejscu. @Xoxoxoo możesz powiedzieć na czym praca polegała?

Xoxoxoo
@Natalia

Bo wcale to nie jest naciągane ! ;) Nic nie ma za darmo , jeśli zbierasz 5/kg na godzinę a osoby które są na tej samej hali po 40,50,60kg/h no to chyba wiadomo ,że mniej zarobi taka osoba ; d lub osoba która będzie ściemniała no to sory ;) Praca przy zbiorze pieczarek . ;) Polecam jak najbardziej ;) ja niedawno stamtąd wróciłam i jestem bardzo zadowolona :)

Robot

Co to jest za firma OMP

@Xoxoxoo

Nie rozumiem polityki tej "firmy" Zbierając z początku 18 kg,a później 24kg. Wypłata którą otrzymałam zostawia wiele do życzenia,nie wiem czemu ludzie się tak zachwycają czy na prawdę nie byli w innych miejscach pracy za granicą? Czy może to był mój pech że trafiłam na felerny sezon? Mmm dziwne..Bo dostajac takie grosze za półtorej miesiaca pracy,nie opłacało się wyjeżdżać z Polski.Co najdziwniejsze Panu "polakowi" nie podobała się moja praca najwyrazniej ,natomiast Pan A. zapraszał kolejny raz,wręczając mi zaledwie 1100 euro(przy 100 euro zaliczki).

Lip

Dobra praca, wszystko jak trzeba, wszystkim się nie dogodzi, ale jak ktoś przyjechał zarobić to na pewno zarobi... wiadomo ze za leżenie się nie płaci i trzeba pracować ... Warunki na pewno lepsze niż na pieczarkach u P. Dawida Polecam

kkkkk
@Lip

można prosić jakieś namiary ?? podaje e maila katarzynapawlak122@onet.pl

twelf

yyyyyyy tak se było. Mogło być lepiej. Pozdrawiamy miłego brygadzistę M

Plapl

Kpina,a nie miejsce pracy.

ja1
@Plapl

skąd takie zdanie?

Plpl
@ja1

Bedac tam na umowie 6 tygodni,placac 9 euro za domek,biorac 100 euro zaliczki na caly pobyt,nigdy nie sadzilam że da sie zrobic tak smieszne pieniadze przy tak stresujacych,niewygodnych oraz szkodliwych warunkach pracy.

alicja 23
@Plpl

Dlaczego szkodliwych i niewygodnych. ? Nie daja tam pieniedzy za lezenie ??? Szkoda, slyszalam cos innego

@alicja 23

Niewygodnych z powodu stresujacej atmosfery jaka tam panuje,wózki na których Panie dołowe pracują pozostawiają wiele do życzenia. Szkodliwych,mm zastanówmy się czy jeżeli atmosfera w pracy jest krzykliwa oraz gnębiąca czy nie wpływa to na naszą psychikę?Poza tym sama praca w hali jest pracą przy pieczarce,zapewne każda firma stosuje różne środki dla lepszego wzrostu pieczarek,nie koniecznie rosną one na naturalnym podłożu. Więc poświęcenie pracownika ,a warunki pracy oraz wynagrodzenie to jakaś pomyłka.Nikt nie mówi o leżeniu ale gdy firma nie zapewnia godzin pracy to cieżko o to by w sezonie zimowym nie leżeć płacąc 9 euro w domu po 4 godzinach pracy,a przy wypłacie ucina jeszcze z pensji to co tu dużo mówić.

TakaJednaOna

Równe 3 lata temu tam wyjeżdżałam. I NIGDY TAM NIE WRÓCĘ. Stresująca atmosfera w pracy, krzyki o byle co, śmieszne zebrania by gnoić pracowników, warunki mieszkania - tragedia (wiadomo jak dbasz tak masz), zapisywałam sobie godziny pracy a i tak wynagrodzenie było inne :) Na początku mydlenie oczu nkwym jak tam nie jest fajnie odprowadzenia po firmie, ile się to nie zarobi a rzeczywistość była inna. NIE POLECAM.

alicja 23
@TakaJednaOna

Pewnie juz nie masz powrotu , ahahah

Bylam tam dwa razy... pierwszy raz przezylam pieklo serdecznie pozdrawiam jedna z brygadzistek???? drugi raz spoko Pani brygadzistka super kolezanka bo juz nie byla brygadzistka tylko zasowala tak jak my.ale za to w pamieci zostala mi Pani J ktora podczas 12 godzinowej pracy nie pozwolila mi isc do lazieki.okres swiat byl najgorszy nigdy nie pracowalam przez tyle godzin do tego krzyki typu " ze przez was tu siedzimy" byly nie dozeczne.kasa jak kasa ja mialam na akord tyle mialam ile zbierałam.ale oczywiscie nic sir nie zgadzalo zawsze gdzies to 100 kilo w niewiadomo ginelo. Andreas prze swietny facet nie ma co sie czepic.Pan Łukasz przystojny czarujacy mezczyzna ktory umie wybrac z kazdej styuacji przewaznie na niekorzysc pracownika.domki katastrofa ja nie wiem za co placimy tyle pieniędzy.w kazdym badz razie na tym wyjezdzie modl sie i zapie.... a na koniec i tak zostaniesz wyr.... Pozdrawiam serdecznie.

roma25

Firma ok. paraca jak praca, nie ma nic za darmo Moje sugestie dla OMP: wiecej kontrolowania pracownikow Lubię atmosferę w OMP za: zarobki

Praca ok fajna ja lubiłam tam pracować.zarobki niezłe powiedzmy.lojfry najlepiej zarabiają.slyszalam jak między sobą mówią.nie oddbijaj się idź do łazienki po zakończeniu pracy jeden drugiego namawiał siedzieć w celi żeby godziny leciały.wracal że mną busem i śmiał się że najlepiej z wszystkich zarobił i że wykiwal wszystkich.to boli ktoś kto nie pracuje i wykorzystuje jest okropne bo wszyscy ciężko pracujemy.falszywe oskarżenia.nazywanie innych brudasem półka półkę.

Natalia

@Pieczarka, czy zakwaterowanie jest zapewnione przez firmę? Czy należy samemu regulować za nie opłaty? Jak finansowo to wygląda? Jaka umowa została zaoferowana przez OMP? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania.

Pieczarka
@Natalia

Tak, zakwaterowanie jest zapewnione przez firmę. Pod koniec jak już czas się rozliczyć musisz zapłacić za cały pobyt (9€ za dzień). Umowa? Podpisujesz na 6 tyg pracy. Pozdrawiam

@Pieczarka

,,Pomocna,, To ile mozesz tak średnio zarobić przez te sześć tygodni ???

0987a
@76

To zapierdal*j a nie pytasz

Poprawię jedynie że brygadzistka D ma wykształcenie i nie przeklina w moim kierunku żeby nikt nie odebrał tego dwuznacznie ????

@777

cała emigracja polska ,,,ale jest na to rada ,,,robić swoje a na resztę miec wyje..ne hehehe

Natalia

Czy posiadacie jakieś informacje odnośnie nowych ofert pracy za pośrednictwem firmy OMP? Nie natrafiłam na tego typu informacje, a myślę że, znajdą się osoby zainteresowane współpracą. Gdzie można znaleźć aktualnie prowadzone rekrutacje? Jakie należy spełnić wymagania na poszczególne stanowiska pracy?

Natalia

@Plapl, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Na ten moment nie zawiera ona żadnych konkretnych informacji. Wnioskuję, że jesteś pracownikiem OMP, zatem jak oceniasz warunki zatrudnienia? Na jakim typie umowy pracujesz w firmie? Czy oferowane są pozapłacowe profity?

Plapl

Kpina,a nie miejsce pracy.

Kala

Firma fajna , bus z Pl do DE tragedia. Traktują ludzi za śmieci ! Za taka kasę to inny bus pod dom zawiezie ! Do zmiany !

Ciekawa01

Witam. Czy ktoś moze mi napisać czy ta firma ubezpiecza pracownika na czas pobytu ? Podpisywana jest umowa o prace ?

Ulka

OMP to firma z opinią dobrego pracodawcy. Jak organizują pobyt za granicą?

Krzyś

Nie zgadzala mi sie wyplata :(

Natalia

Praca ciężka nie byla, ale mogli nie mówić że to praca na akord bo to czysta godzinowka. Norma to bodajże 15kg/ h a premie dostawalo się od 30kg/h. Mieszkanie, zależy gdzie się trafi. W najstarszym domku warunki były tragiczne. Wszystko się lepiło, brud i (usunięte przez administratora) W kuchni okap ze światłem a tam pełno zdechłych much. Ale wiadomo, jak kto dba tak ma, mieszkańcy są sobie sami winni. W nowym domku jest już całkiem inaczej. Wszystko zależy od szczęścia. Czasem jak było duże zamówienie, była nerwowa atomosfera. Ciągle pospieszanie wszystkich. Jedna z brygadzistek miała kilku swoich ulubieńców a resztę traktowała trochę gorzej. Reszta brygadzistów bardzo fajna! Pani M. I Pan K. Bardzo fajni i pozytywnie nastawieni. Mało godzin, bo czasem pracowaliśmy 3 godziny a potem się siedziało w domu. Jednak biorąc pod uwagę taka ilość godzin, mogę powiedzieć że jestem zadowolona. Podliczajac godziny, do końca nie zgadzaly się z wyliczonymi przez nas.

Violetta

Zjechałam kilka dni temu. Jeżdżę tam od kilku lat. Zawsze wracam zadowolona. Nigdy nie dostałam nagany. Może dlatego , że jadę tam by pracować i zarobić. Imprezy wolę robić w domu z mężem. Warunki mieszkaniowe- mieszkałam w Elensted, Varenesz i w domku za torami. To są normalne domy a wszystko zależy od współlokatorek. Polecam firmę temu kto chce pracować i zarobić.

chcepracowac24
@Violetta

Mogłabym prosić o nr telefonu do Pana Łukasza?

Natalia

@Violetta może wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że wyjeżdża się za granicę do pracy, a nie dla zabawy i stąd potem takie opinie. Czy możesz szerzej opisać warunki mieszkaniowe jakie za każdym razem Cie spotykały? Czy były takie same jakie obiecywała agencja OMP?

Zostaw merytoryczną opinię o OMP - Goldenstedt

• Jak się pracuje w OMP?

Zobacz opinie na temat firmy OMP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMP?

Kandydaci do pracy w OMP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMP