Drop-Pak

Wildeshausen

Opinie o Drop-Pak

anonim 2009-05-16 20:26:45
Praca fizyczna, ciężka, mało opłacalna.
anonim 2009-06-11 12:27:46
koszmar nie radze nikomu tu przyjerzdac (usunięte przez administratora)
andzia 2011-06-09 23:01:14
To jeden wielki syf oszustwo niema pensji ubezpieczenia a baby w biurze zajmuja sie plotami nie potrzebami ludzi,biuro jest wiecznie nieczynne,za syfiaste mieszkania w ktorych mieszkaja po 12 osob lub wiecej 1 lazienka zaplesniala,niewolno chorowac bo odrazu zjazd do Polski , trzeba byc zdrowym ,bogatym zeby tu pracowac w systemie sznela(niemiecki) bo im wiecej godzin tym wiecej potracen,wszystko co mowia na wstepie to sterta klamstw LUDZE NIEJEDZCIE TUTAJ SZKODA WASZYCH PINIEDZY I RODZIN WSZEDZE TYLKO NIE TU. Krotki opis pracy : turcy podpierają sciany a polacy za nich zapiepszaja, pomimo niskiej tempertury pod z jaj leci. A kobiety? niema takich wszyscy traktowani na równi, jak chłop!!!!!!.KONIEC OPISU.Nie pchajcię się tutaj , prosimy nie tylko ja ale wszyscy którzy grupowo zjeżdzamy , jedni z przymusu inni już nie wytrzymali ,nerwowo oraz fizycznie. Jesli kto kolwiek zdecyduje sie tu jechać niech pamięta , brak opieki ze strony biura , medycznej, koordynatora nie uświadczysz, jedziesz zabieraj wszystko oprocz szafki i łóżka , WALCZYSZ JAK LEW A GINIESZ JAK MUCHA.
jami 2016-04-20 22:49:53
spodziewać możesz się dobrych rzeczy jesli jesteś pracowity. Jesli nie to lepiej nawet siętu nie zjawiaj
Zostaw swoją opinię o Drop-Pak - Wildeshausen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drop-Pak