logo City Security

City Security

Olsztyn

Opinie o City Security

Pamelo 2013-03-17 09:33
Do teraz nie dostałem pitu , żenada , ciągłe kombinowanie i przekładanie rozmów , ciągłe przekładanie odpowiedzi na proste pytania . ODRADZAM
Radzik 2015-03-23 20:39
Nie Polecam, firma slycznie z przysłowiowego firma krzak. Zarobki bardzo niskie a wymagania ponad norme, dowódcy zmiany traktują pracowników jak w wojsku. co do czego jak zrezygnuje się z pracy to jeszcze okradają z zarobionych pieniędzy nie polecam odrzadzam
boro 2016-04-26 20:41
W sumie cały czas pojawiają się u nich jakieś oferty pracy, chociażby na pracownika ochrony. Dają tutaj zarobki na poziomie 7,50zł więc wcale nie jest tak źle, ale czy wypłata jest na czas? Dzięki za odpowiedź
pracownik ochrony. 2016-10-25 21:52
Dla mnie to nie jest tak fajnie jak się wydaje. Zarobki są bardzo małe bo szeregowy pracownik ochrony w city security zarabia 5,50 zł. za gidzinę. Do tego prawie każdego miesiąca wypłaty są opuźnione. A przełożeni przynajmiej muj nazwijmy go p.janusz . Jest bardzo nie kulturalny a wręcz chamski. Potrafi nawyzywać praciwnika od najgorszych np." Ty Skurw... . itd. Miły i w miarę kulturalny jest tylko wtedy jak ma problem ze zmianą i prosi o kolejną służbę poza grafikiem. Naprawdę nie polecam a wręcz odradzam prace i wspułpracę z tą firmą.
mateusz 2017-01-15 17:58
Kierownik jest tylko jeden, niby jak sobie wyobrazacie orace bez nadzoru? W pracy nalezy zajac sie praca, wiec to robimy wszyscy, prawda? jakies głemby niemaja nic do powiedzenia.
Pracownik 2017-05-01 17:59
Nie pracownik a zleceniobiorcy więc jak firma chce wymagać jak od pracownika etatowego niech da umowę o pracę tyle w temacie.
Zostaw swoją opinię o City Security - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Security