Opinie o CBO PZU w Opole Niemodlińska 84

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy CBO PZU. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CBO PZU o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBO PZU w Opole Niemodlińska 84

Kocham pracę w PZU nad życie

hahahahahaha to źle słyszałeś. Chyba że dogodne warunki finansowe to dla Ciebie brak podwyżki przez 4 lata, nadgodziny TYLKO do odbioru (i mega ciśnienie na odbiór nadgodzin żeby tylko nie zapłacić), premia wg "widzimisię" kierownika i ogólny syf z gilem. Ogólnie kołchoz za "tysiuncpińcet" i "ciesz się że masz pracę". Ale już niedługo :) Co do pracy w wigilię to troch (usunięte przez administratora) wo ale na szczęście pani dyrektor podziękuje tobie i twojej rodzinie.. no słodko. Praca w 3 króli? Spoko, pani dyrektor też podziękuje. Ogólnie nie polecam. No chyba że ktoś jest masochistą albo pracuje po to żeby pracować i żeby pan Krzysio mógł go poklepać po ramieniu. Oceniam pracodawcę na mierny. Tak na zachętę.

Pracujący nadal Nowy wpis
@Kocham pracę w PZU nad życie

Teraz jest jeszcze gorzej. Nadgodzin nie ma, ale pensja niższa bo więcej wymagań żeby ją otrzymać. Presja coraz większa. Nacisk na urlopy planowane w styczniu na cały rok, mimi, że kodeks pracy zezwala na wybranie urlopu do września roku następnego.

Duża napastliwość pracowników.Ciągłe telefony dotyczące przedłużenia umów dot.ubezpieczenia mieszkań.W oddziale osoba stojąca przy wejściu również napastliwa,jeszcze nie weszłam,a już kieruje zapytanie w czym mogę pomóc(przecież są automaty wydające numery).W oddziale długa kolejka,osoba ta zamiast stać powinna obsługiwać klientów.

Agent Nowy wpis
@anonymous

To agenci ubezpieczeniowi namawiają na ubezpieczenia lub przypominają o kolejnym terminie

Pracujący nadal Nowy wpis

Pracuję w PZU 18 lat. W CBO w Opolu 10. Moja pensja nie wzrosła przez te lata, obecnie niewiele więcej ponad najniższą krajową. Jest premia kwartalna jeśli uda się ją wypracować w wysokości przybliżonej do jednej pensji. Rosną aż do bólu wymagania, dodatkowe t.z cele do zrealizowania (tylko w ramach podstawowej premii kwartalnej). I oczywiście regularne zwolnienia niemal z dnia na dzień. I zmiana "głównego dowodzenia" na miejsce byłej dyrekcji, oczywiście zgodnie z opcją polityczną. Dla pracowników obawa o każdy kolejny dzień kto następny na "bruk".

Maria Nowy wpis

Czy PZU prowadzi może staże/kursy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie CBO PZU? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Grażyna

@anonymous, rozumiem, że piszesz z pozycji klienta firmy. Dziękuję za Twoją opinię niemniej przypominam jednak, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a w mniejszym stopniu na temat oferowanych przez nich usług czy produktów. Czy znajdą się na forum osoby, które pracują lub pracowały w CBO PZU w Opolu? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

xxx

rotacja? duża? ostatnio nie przedłużyli 2 osobom umów - na 170 osób w zespole to chyba mało. praca w wigilię? fakt pierwszy harmonogram tak był niefortunnie ułożony a potem i tak kierowniczka zmieniła wszystkim godziny pracy i nikt nie był dłużej niż do 13...widać ktoś tu chce sobie podymić...

nie

a w Wigilię praca do 22.00 buhaha myślą, że (usunięte przez administratora) zatrudniają

specjalista ds.

Widzę, że PZU wraz z odświeżeniem logo wyczyściło również wszystkie opinie - brawo. Dla chcących podjąć pracę w CBO przy ulicy Ozimskiej - raczej nie polecam chyba, że dla wpisu do CV. Najpierw robią grupowe przyjęcia a później grupowe zwolnienia. Duża rotacja - praca za 1500zł netto + premia kwartalna. Plany do zrealizowania coraz wyższe, więc wysokość premii jest mało zadowalająca - często nadgodziny (10-12h) do odebrania jako dzień wolny, problem w tym, że wtedy kiedy oni chcą a nie kiedy Ty chcesz. Kolejny problem to to, że 8 nadgodzin = 1 dzień wolny. Życzę trafnych decyzji.

Zostaw merytoryczną opinię o CBO PZU - Opole

• Jak się pracuje w CBO PZU?

Zobacz opinie na temat firmy CBO PZU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CBO PZU?

CBO PZU