Opinie o KRK Partnerzy Sp. z o.o. w Warszawa

Kancelaria Doradcza KRK Partnerzy specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu optymalizacji kosztowej, dostarczając rozwiązań usprawniających płynność finansową przedsiębiorstw oraz instytucji z sektora publicznego. Działamy w oparciu o nasze szerokie doświadczenie oferując unikatowe i skuteczne rozwiązania.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRK Partnerzy Sp. z o.o. w Warszawa

YYYY20 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Zastanawia mnie dlaczego cały czas ( przez 19 lat) jest ogłoszenie oferty pracy na pracuj.pl. Czyżby nie mieli kandydatów spełniających oczekiwania?????

man

Umowy krótkoterminowe.Praca na sprzedażówce-masakra, zero wsparcia i pomocy ze strony koordynatora czy tam team leadera jak kto woli.Brak profesjonalnych szkoleń.NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Ilona
@man

Sugerujesz jednak, że firma KRK partnerzy organizuje szkolenia. Czy są one prowadzone wewnątrz tej firmy? Interesuje mnie również to, czy szkolenia odbywają się w godzinach pracy czy poza nimi?

Agnieszka
@Ilona

Tak, firma organizuje szkolenia, na zasadzie codziennych filmów kilkuminutowych, z organizacji czasu pracy, samorozwoju, kompetencji miękkich itp. kurs trwa rok i zakończy się certyfikatem :) co tydzień jest test podsumowujący. szkolenie można przeprowadzać sobie kiedy się chce, może być w czasie pracy (jest na to specjalna przerwa), ale może być też przed pracą. mi taka forma bardzo odpowiada. :) zwłaszcza, że po ukończeniu dostanę certyfikat :) są to szkolenia Business Skills Academy :) super! :)

homeoffice Nowy wpis
@Agnieszka

spoko, mnie by skusil dostep do kursów z Udemy jako benefit w takiej pracy. chociaz sa firmy ktore jako benefit oferują darmowe kursy z PARP, i koniecznie po godzinach pracy :D

Pracownik KRK PARTNERZY/SWPL

Plusy: fajni ludzie, współpracownicy, fajne projekty, możliwość pracy w domu. Minusy: niezależnie od tego co robisz na projekcie, masz najniższą krajową, choćbyś nie wiem jakie wyniki osiągał w pracy i tak nie ma co liczyć na premię czy podwyżkę. Zero jakiegokolwiek programu motywacyjnego do pracy. Miesiąc przed końcem umowy żyjesz w stresie, bo nie wiesz i nikt nie wie czy dalej będziesz tu pracować. Umowy krótkie, możliwie jak najkrótsze. Aby wycedzić jak najwięcej z pracownika za absolutne minimum. Szkoda i smutne to, bo za osoby niepełnosprawne, które zatrudniają dostają konkretne pieniądze z PFRON.

Ilona
@Pracownik KRK PARTNERZY/SWPL

Piszesz coś o fajnych projektach w firmie KRK Partnerzy, czy zechcesz więc zdradzić, nad czym najczęściej pracujecie? Jakiego szczebla są to projekty i jakie trzeba posiadać umiejętności, by móc się zatrudnić w tej firmie. Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna.

Agnieszka
@Pracownik KRK PARTNERZY/SWPL

potwierdzam - fajni ludzie, z którymi kontakty utrzymuję nawet poza pracą. :) firma organizuje szkolenia, na zasadzie distance learning - rozwojowe, kompetencji miękkich, pracowniczych, organizacji i zarządzania czasem i swoją pracą - jestem zadowolona z pracy tutaj. i co fajne - szkolenie zakończy się certyfikatem Business Skills Academy. to prawda, umowy są krótkoterminowe i sama nie wiem, czy będę tu pracować po nowym roku, choć bardzo bym chciała i może jednak przedłużą mi umowę, bo nie ukrywam - praca w domu, na takim projekcie jak ja jestem (Veeva) bardzo mi odpowiada. przełożeni bardzo fajni, menedżer produktu również bardzo w porządku wobec pracowników. ogólnie jestem zadowolona. jedyna wskazówka dla pracodawcy - to umowy - żeby nie trzymali ludzi tak w niepewności do ostatniej chwili, choć jestem dobrej myśli, że będę tu nadal pracować, bo bardzo polubiłam tę pracę w firmie. owszem nie jest to praca dla osób, które myślą, że będę tylko "w gotowości zadaniowej". :) mi takie coś odpowiada, że mam stałe zajęcie :) z plusów jeszcze - wypłata zawsze na czas, urlopy i przerwy pracownicze przestrzegane zawsze. raczej przełożeni idą pracownikowi na rękę w wielu kwestiach, no przynajmniej ja nie miałam problemu z żadną sytuacją nieprzewidzianą. ogólnie mam wrażenie, że te opinie są pisane troszkę pod wpływem emocji - te negatywne, jednak wierzcie mi - pracowałam w różnych miejscach i wiele rzeczy i prac wykonywałam w swoim życiu, jednak praca w KRK / SWPL jest jedną z tych z lepszych prac jakie w życiu miałam i naprawdę nie ma co tak narzekać. polecam!

Martin1701
@Pracownik KRK PARTNERZY/SWPL

Dzień dobry, jestem osobą niepełnosprawną i dostaje 1600 zł na ten moment. Jedynie co to mam przerwy trochę dłuższe. Pieniądze z PFRON zostają jedynie pracodawcy.

Zawiedziona
@Martin1701

Pracowałam tam przez ponad rok. 1600 zł na rękę starczyłoby mi ledwo na rachunki gdyby nie świadczenie wynikające z mojej niepełnosprawności. Trzeba było nauczyć się wszystkiego w ciągu dwóch, trzech dni, żeby nie opóźniać realizacji projektu. Nikt nie brał pod uwagę tego, że szybka nauka to pobieżna nauka i przynajmniej na początku, mogą zdarzać się różnego rodzaju błędy. Kiedy pojawiał się problem, słyszałam tylko: wróć do mnie z rozwiązaniem. Gdybym wiedziała jakie jest rozwiązanie, nie komunikowałabym problemu. Często zdarzało się, że oprogramowanie na którym pracowałam było niestabilne i w trakcie pracy albo tuż przed końcem, potrafiło się zawiesić. Mimo że robiłam wszystko zgodnie z procedurami, zdarzało się że musiałam zaczynać coś od początku. Za 1600 zł to zdecydowanie za duże wymagania i mnóstwo stresu. Komunikacja typowo korporacyjna. O dofinansowaniach do wynagrodzeń pracowników słyszałam, ale nie odczułam tego. Kwota wypłaty zawsze była taka sama. Żadnych podwyżek, premii. Nic. Nie wspominam tej pracy najlepiej.

Jedziemy Nowy wpis
@Zawiedziona

A już wiem TVP Polonia hahaha lidzie, nie wy to inni :D z bidokiem

Jan Nowy wpis
@Jedziemy

O co w tym chodzi? Warto tam składać cv, czy lepiej dać sobie z nimi spokój?

Poirytowany35

Damskimi majtkami z Chin można pohandlować na necie i zarobić więcej niż 1600zł. Absolutnie. I nie trzeba mieć orzeczenia. - Przerwy są też dłuższe ;) Po za tym, nie usiedziałbym za kompem 7h, mógłbym sobie coś złamać.

zerujpfron
@Poirytowany35

nie trolluj, w dobie aliexpressu nie ma łosi na kupno pojedynczych gaci z płatną wysylka. chyba że np na wynajętym pokoju 3 na 2,5 m założę sobie magazyn drobnicy i zaoferuję darmową dostawę (skąd wziąć na to kasę z 930zł renty gdy na oplaty mi nie wystarcza?). Po prostu zdalnie możesz zarobić w pracy "nie dedykowanej wyciaganiu kasy z pfron" jesli potrafisz coś poza otworzeniem buzi i pisaniem glupot na fb. No ale raz, niepelnosprawni boja sie utraty renty ZUS/orzeczen, jesli jest napisane że możliwa tylko praca w warunkach jak dla OzN (max 7h pracy), dwa nie potrafia nic poza otworzeniem buzi. uczyc sie nie chce nawet na darmowych szkoleniach.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie KRK Partnerzy Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Choracy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

zerujpfron
@Choracy

widzialem na facebooku ogloszenia, tylko teraz działają pod nową nazwa. albo iPartnerzy.pl to kolejna ich spolka. dalej są poszukiwani telefoniczni konsultanci, tylko że za minimalna krajową wymagana jest biegła znajomość przynajmniej 1 języka obcego. Obdzwaniasz Niemców/Anglikow /Francuzów itp.

Bolo

Jak łatwo wszystkim przychodzi ocenianie i wytykanie błędów. Myślę, że każda z takich osób miałaby ich (błędów)sporo na swoim koncie!!

straszny mobbing

@ja

(ja) Potwierdzam. Nie polecam. W razie wypadku zero gwarancji, zero stabilności

sdfghjkl;'
@Lalala

lalunia głupiej nie udawaj, albo głupiego. Opryskliwość tych wszystkich menadzerów, niekompetencja tzw. informatyków już przeszły do legendy; obecnie ta chałturą zajmuje się sekretariat.warszawa

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w KRK Partnerzy? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

koko

Wygląda tak jak wszędzie, gdzie zapraszają do kandydowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, czyli bardzo skromnie.

jak to wygląda w praktyce?
@koko

czyli po prostu minimalna, po co te eufemizmy. a w ogole płacą ekwiwalent za uzycie sprzetu telepracownika, czy i to sobie darowali?

Zostaw merytoryczną opinię o KRK Partnerzy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KRK Partnerzy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KRK Partnerzy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KRK Partnerzy Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 133 lok. 32
    02-304 Warszawa