Opinie o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

Jesteśmy liderem na rynku kompleksowych rozwiązań dla osób z niedosłuchem w Europie Centralnej. W Polsce istniejemy od 1992 roku, natomiast od 2010 należymy do Grupy AudioNova, która jest drugą co do wielkości firmą skupioną na problemach osób niedosłyszących. GEERS w Polsce posiada sieć 180 salonów oraz rozwijamy się w postaci otwierania nowych salonów, a w Europie Grupa AudioNova obecna jest w 12 krajach z siecią ponad 1200 sklepów.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

Hololo

Mozecie cos powiedziec na temat pani bączek? Czemu wyleciała z firmy?

Asia
@Hololo

A kto to taki?

Pomarańcza
@Hololo

Z tego co wiem sama odeszła . I dobrze zrobiła.

Agnieszka

@Asia na jakim stanowisku pracujesz? Jesteś odpowiedzialna za tworzenie aparatów, dopasowujesz je klientom czy może tworzysz jeden z działów w głównym biurze? Co zasługuje w tej pracy na polecenie? Czy osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową mogą liczyć na naukę fachu i docenienie swoich wysiłków?

Dajcie sobie spokoj z taka firma ???????????? kreuje sie na super propracownicza haha a to typowa sekta! Nawet najbardziej odporny psychicznie zwariuje.albo odejdzie. Nie polecam.

Asia
@anonymous

To znaczy,że jestem wyjątkowo odporna,bo pracuję tam od początku.Zdecydowanie polecam!

Krystyna

Sekta. Pranie mózgu. Wyzysk. Tylko dla dupowłazów, lizusów, bezmózgich slizgaczy kiwajacych głowka i podpier.. znajomkow. Wstyd.

Karola
@Krystyna

Tez mam dokładnie taki niesmak po lilku latach w tej firmie. Nie polecam. Celujcie w normalne firmy.

lato2018
@Karola

Ktore?

protetyk słuchu

Korporacjonizm. To tyle. Szkoda czasu. Firma typowo sprzedażowa, a nie protetyczna. Z tego co się orientowałam - MOBBING na szeroką skalę. Niektórzy pracownicy mieli PRZEGRANE procesy o mobbing.

Nie tego oczekiwałam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Agnieszka

@Tina możesz opisać na jakiej podstawie masz właśnie taką opinię o tym pracodawcy? Geers Akustyka Słuchu istnieje już wiele lat na rynku i jako organizacja prowadzi wiele procesów rekrutacyjnych: https://www.geers.pl/dlaczego-geers/praca-i-kariera/aktualne-oferty-pracy Daj znać, co zasługuje na uwagę w tej firmie. Może to umowa lub szkolenia?

Coś przydatnego dowiem się od was? Mam zamiar aplikować.

Nono
@Karolina

Aplikuj, dowiesz sie wszystkiego po podpisaniu lojalki :D

Tina
@Karolina

Przemyśl jeszcze raz czy chcesz tam pracowac. Jest duzy wybor firm, duzo lepszych pod kazdym wzgledem. Geers jako pracodawca jest gdzies przy koncu

Agnieszka

@Nie zmanipulowana, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Geers Akustyka Słuchu. Jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem tej firmy? Możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy jakie oferuje pracodawca? Dlaczego uważasz, że pracownicy nie wstawiają postów z własnej nieprzymuszonej woli? Napisz coś więcej na ten temat.

Nie zmanipulowana

Jakie pranie mózgu firma robi swoim pracownikom widać po profilach na FB długoletnich pracowników. Przede wszystkim są to kierownicy oddziałów lub regionalni. Na ich profilach co chwilę pojawiają się reklamy aparatów, systemów FM, bezpłatnych akcji badania słuchu itp. Nie wiem czy są do tego przymuszani czy robią to dobrowolnie ale wygląda to bardzo dziwnie - to już nie jest ich profil tylko jakiegoś zmutowanego, zmanipulowanego pracownika, który zatracił poczucie rzeczywistości i nie wie co jest pracą a co życiem... smutne to w sumie...

Agnieszka

@Karola, możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie Geers Akustyka Słuchu? Z Twojego wpisu wynika, iż pracowałaś w firmie kilka lat, więc na pewno masz doświadczenie i szersze spojrzenie na to co działo się w tej firmie przez lata w których pracowałaś. Jak wygląda atmosfera pracy oraz warunki oferowane przez pracodawcę? @Roki, czy możesz coś więcej o tym napisać? Co dokładnie wpłynęło na to, iż wyraziłeś taką opinię na temat pracy w firmie Geers Akustyka Słuchu?

Agnieszka

@Gabi, czy możesz coś więcej napisać o planowanej opiece medycznej dla pracowników ze strony firmy Geers Akustyka Słuchu? Wiesz może jak ma wyglądać to w praktyce? @anonymous, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Geers Akustyka Słuchu, mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, czy w firmie często dochodzi do zmian pracowników? Dodałeś również, iż do firmy pracownicy często wracają, czym to jest spowodowane? @Justyna, fajnie, że wyraziłaś swoją opinię na temat pracy w firmie Geers Akustyka Słuchu, możesz napisać nam coś więcej na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak wyglądają relacje na linii pracodawca-pracownik? Jaki pakiet świadczeń socjalnych, poza planowanym wprowadzeniem opieki medycznej, oferuje swoim pracownikom firma Geers Akustyka Słuchu?

Agnieszka

@Wika, specyfika pracy w sprzedaży zawsze będzie zawierała aspekt wyścigu i ścierania się z innymi pracownikami, i tak też na pewno jest w Geers. Napisałaś o minusach pracy, a żeby to zrównoważyć jest coś na plus? Na stronie można przeczytać o niezłym pakiecie socjalnym, czy potwierdzisz te informacje?

Wika
@Agnieszka

Plusem jest wyplata na czas. Kiedys dobry system szkolen. Ale wyplata na czas to obowiązek pracodawcy. W duzych korporacjach zawsze jest jakas marchewka w postaci minimalnego socjalu. Chociaz nawet w Biedrace daja Multisporta a w Geers nie;)

Janusz
@Wika

A przeceiż Geers ma Oksystem i enelmed...wiec chyba coś za długo to w tym Geersie nei byłas że nawet tego nie udało sie dowiedzieć :-)

katarzyna
@Janusz

pracuję w geers i jest ok system.Enelmed pierwszę słyszę .

Gabi
@katarzyna

Już wkrótce będzie opieka medyczna dla wszystkich pracowników

Justyna
@katarzyna

Od lipca ma być, wiadomość była na kongresie rocznym

katarzyna
@Justyna

to ma być .Na dzień dzisiejszy nie ma .Jak szukam pracy to interesuje mnie co jest obecnie dostępne a nie co ma,,,albo może być....

Daniel

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Teresa
@Daniel

Oczywiście,że można,ale jak widzisz nikt nie uwierzy,że w GEERS fajnie się pracuje i ktoś tą pracę lubi.Od razu napiszą,że to bzdura.Przekonałam się,że nie warto cokolwiek tu komentować.

Dorota
@Teresa

Takie kiepskie opinie nie biora sie z próżni. Firma sama sobie zapracowała na zła opinie wlasnych pracownikow. O czyms to swiadczy! Dobrze ze istnieja takie miejsca, mozna sprawdzic wczesniej, zanim wdepnie sie na mine!

@Daniel

Cześć oczywiście, że są pozytywy jest wielu pracowników z długoletnim stażem i to chyba nie przez przypadek ludzie są w tej firmie po kilkanaście lat. Poza tym ciekawe dlaczego ludzie do Geers wracają chyba nie ze względu na takie złe warunki i traktowanie jak piszecie.

Agnieszka

@Janusz a od kiedy wprowadzono socjal w postaci opieki medycznej? Faktycznie to dla wielu pracowników stanowi duży pozytyw, czasami dużo większy niż karta multisport. A jak obecnie przedstawia się atmosfera w Geers Akustyka Słuchu?

Mariii

zasada jest prosta: pranie mozgu ze ta firma to twoja rodzina. Ludzie miedzy soba - jak sie znaja - mowia jak jest, ale na spotkaniach regionalnych nikt sie nie odzywa (choc kazdy kto madry szuka innej pracy :) ) szczucie, zla atmosfera pracy. Prezes udaje ze pracuje sie nie dla pieniedzy. Ciecia na wszystkim. Pracownik to ZLO bo chce zarabiac. Tna koszty gdzie sie da. Jednym slowem: dziadostwo. Jak ktos ma doswiadczenie z innych firm - podziekuje szybko. Mlodych sie lapie na 'kierownika' i na poczatku ustawia sie male limity ktore ciagle rosna bez konca bo tak to dziala. jak masz super dryg, jestes dobrym protetykiem ale tez sprzedawca, potrafisz pracowac pod bardzo duzym stresem, potrafisz KOMBINOWAC i umiejetnie omijac procedury GEERsa ktore sa tak absurdalne ze gdyby pracownicy ich przestrzegali nie byloby zadnej sprzedazy, to masz szanse przez chwile zarobic - i na to cie lapia. Potem nie jestes juz w stanie generowac takiego obrotu i zyc pod takim cisnieniem wiec zaczynasz zarabiac 1500 zl, ale obowiazkow masz ciagle tyle samo, pracy 3 x wiecej niz na poczatku i mowia ci rozne przykre rzeczy nie majace zwiazku z rzeczywistoscia. Krotko mozna opisac sytuacje tej firmy jednym slowem: SEKTA. (ktos wczesniej chyba tak pisal - zgadzam sie w 100%) BIURO: Kazdy wlazi w dupe prezesowi, ale mysli swoje. Kazdy chce utrzymac stolek. Prezes oczywiscie jest 'swietny' (podstarzaly pan o glebi przemyslen kaluzy) i obsadza stolki swoimi. O protetyce pojecia nie ma. Pracowal wczesniej w vision expres :D Nie polecam tej pracy. Praca protetyka jest ok, ale na pewno nie w geersie. Jest tez sporo osob ktore zostaly tak zmanipulowane, ze mysla, ze swiata poza geersem nie ma: otoz kolezanki - jest tam swiat, nie tylko lepszy, ale i NORMALNY ;) To chyba na tyle. Moze sie wypowiedza ludzie ktorzy pracowali w tym szajsie tak jak ja. Teraz jestem za granica i powiem wam, ze Polske traktuje sie jak 3 swiat... Tu gdzie jestem nikt by sie tak nie dal traktowac, a jesli bylyby naciski w 10% jak w tym zasr./..ym geersie i taka atmosfera pracy, mobbing to firma by zostala ZMIECIONA z rynku przez sad.

były
@Mariii

Wypowiedź genialna. Zgadzam się w 100 %. Gdyby ludzie poszli po rozum do głowy to by nie szli tam pracować i firma poszłaby w diabły, ale że rynek pracy jest taki jaki jest to młodzi ludzie się na to łapią. Wielka szkoda bo Geers nie zasługuje na dobrych i oddanych pracowników.

Izka

Genialne podsumowanie!

Mona
@Mariii

Masz racje. Dla mnie najgorsze bylo to szczucie. Tez na szczescie mam etat w tej chorej firmie za soba. Cale szczęście. Prawdopodobnie jeszcze troche a psychika calkiem by mi padla

nigdy więcej!

Te wszystkie firmy protetyczne to ten sam (usunięte przez administratora) i malaria.Przeszłam przez 3 i już nigdy więcej nie chcę słyszeć o żadnej - same negatywne przeżycia, uciekałam przed bagnem z jednej do drugiej a tak naprawdę trafiałam coraz gorzej. Nie da się tak pracować - jak ktoś choć trochę szanuje siebie i swój komfort psychiczny - ostrzegam - nie zaczynajcie pracy w aparatach słuchowych. Praca niewdzięczna, sprzedaż prawie ocierająca się o akwizycję, wchodzenie w (usunięte przez administratora) śmierdzącym dziadkom i próba dogodzenia coraz bardziej zaborczym właścicielom, którzy poczuli "piniondz" i za nic nie odpuszczą póki nie zedrą ostatniej złotówy z biednej babci , której nie starcza na życie - ale to dofinansowanie z NFZ i PCPR to przecież pieniądze, które leżą na ulicy i trzeba je wydrzeć , póki są. Bleeee. Czasem sobie tu wchodzę poczytać dla rozrywki ale tak naprawdę szkoda mi ludzi, którzy tam pracują - oczywiście tylko tych w salonach sprzedaży - bo tych w administracji i biurach to czeka ogień piekielny za to jak traktują ludzi, z których czerpią zyski i żyją se jak pączki w maśle - gardzę nimi, to takie zasrane hieny , którym trafiła się ciepła posadka i żrą u koryta aż im flaki d..ą wychodzą .....

emma

Praca na stanowisku kierownika regionu wcale nie jest super. Co z tego ze ma auto, laptop i telefon. Ale nie ma prawie życia prywatnego, czasu wolnego, wiecznie wisi na telefonie i jak trzeba to sprzedaje też w oodziale.I wierzcie wcale duzo nie zarabia(choć to pojęcie względne)

Izka
@emma

Ze co? Siedza w domu albo u fryzjera. Niby w pracy a notorycznie slysze placz dziecka i TV. Smiech. A nie posada;)

Martyna

Czy dobra praca jest powodem ciszy na forum? Chciałabym aplikować i miałam nadzieję na więcej opinii.

a
@Martyna

Opinie sa nagminnie kasowane. Domysl sie dlaczego. Ja odeszlam i nie zaluje. Zdrowie wazniejsze, zwlaszcza za podstawe w okolicy najnizszej.

Gabi
@Martyna

Aplikuj,polecam.

Agnieszka

Na forum bardzo przydatne są informacje od wieloletnich pracowników, więc czy mogłabyś @Kaśka powiedzieć coś więcej? Jak praca w Geers Akustyka Słuchu zmieniała się w przeciągu lat, czy były podwyżki, awanse? Jak wygląda proces rekrutacyjny i jaka jest atmosfera?

Kaśka

Dla mnie praca w firmie Geers to czysta przyjemność. Wprawdzie pracuję tu już kilka lat ale mam dużo frajdy z tej pracy.

Agnieszka

@Anna z każdego forum kasowane są wpisy, które naruszają wewnętrzny regularnie. Na goworku też taki funkcjonuje - dostępny jest na dole strony. Zawsze warto się z takim zapoznać, żeby dokładnie wiedzieć, jakie reguły tu funkcjonują.

Zostaw merytoryczną opinię o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.