Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Amplifon

zdjecie uzytkownika
nie-rolnik - 2014-04-11 23:11:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
szukam rzetelnych informacji o Amplifon, znajomy polecił mi forum Goworka, pomożecie - wiecie coś o tej firmie?
zdjecie uzytkownika
Aga - 2014-09-14 15:11:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Praca w firmie takiego Prezesa to sama przyjemność (i nie bez powodu piszę z dużej litery). Lepszego szefa chyba ciężko sobie wymarzyć. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu i po kilku latach wspólpracy z p. Radkiem w poprzedniej firmie nie umiem powiedzieć jednego negatywnego slowa.
Samej firmy Amplifon nie znam, lecz nie umiem sobie wyobrazić aby pod takim szefostwem coś moglo byc nie tak.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplifon

Twoj email:
Wiadomość: