Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Amplifon Poland Sp. z o.o.

Oceniono 2 razy
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
Amplifon Poland Sp. z o.o.
Tkacka 50
90-157 Łódź
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!
zdjecie uzytkownika
nie-rolnik - 2014-04-11 23:11:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
szukam rzetelnych informacji o Amplifon, znajomy polecił mi forum Goworka, pomożecie - wiecie coś o tej firmie?
zdjecie uzytkownika
Aga - 2014-09-14 15:11:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Praca w firmie takiego Prezesa to sama przyjemność (i nie bez powodu piszę z dużej litery). Lepszego szefa chyba ciężko sobie wymarzyć. Odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu i po kilku latach wspólpracy z p. Radkiem w poprzedniej firmie nie umiem powiedzieć jednego negatywnego slowa.
Samej firmy Amplifon nie znam, lecz nie umiem sobie wyobrazić aby pod takim szefostwem coś moglo byc nie tak.
zdjecie uzytkownika
Roro - 2014-10-28 08:35:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odnoszę wrażenie, że albo ta opinia jest prawdziwa, albo jest tak przeszyta ironią, że aż kipi. W zasadzie Amplifon oferując aparaty słuchowe na rynku polskim wielkiej konkurencji chyba nie ma, bo wydają się być świetnie zorganizowani - sama strona internetowa wiele o nich mówi (http://www.amplifon.com.pl/dane-spolki)
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplifon Poland Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: