Opinie o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

Jesteśmy liderem na rynku kompleksowych rozwiązań dla osób z niedosłuchem w Europie Centralnej. W Polsce istniejemy od 1992 roku, natomiast od 2010 należymy do Grupy AudioNova, która jest drugą co do wielkości firmą skupioną na problemach osób niedosłyszących. GEERS w Polsce posiada sieć 180 salonów oraz rozwijamy się w postaci otwierania nowych salonów, a w Europie Grupa AudioNova obecna jest w 12 krajach z siecią ponad 1200 sklepów.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. w Łódź

sl

Handra.. a nie 9h z niby godzinną niepłatną przerwą? 8h pracuje tylko kilka jednoosobowych oddziałów...

@sl

Owszem,są oddziały wieloosobowe,które czynne są 9 godzin,ale w nich pracuje się zmianowo,tak jak np.w moim oddziale,jedna osoba pracuje w godz.8-16,a druga 9-17,co tydzień się zmieniamy.

sl
@Gabi

no to widzę pojedynczy przypadek taki... z tego co pamiętam to nie wolno wyciągać przerwy w pierwszych i ostatnich godzinach pracy...

@sl

Owszem,tak było kiedyś,ale gdybyś poczytała ze zrozumieniem,to wiedziałabyś,że teraz istnieje system zmianowy,mój sklep nie jest jedynym takim oddziałem.

xray
@Gabi

Gabi wypowiadasz sie a nie wiesz o czym piszesz. W całej fimie już od dawna jest system zmianowy i już od dawna nie ma przymusowej godzinnej przerwy.

@xray

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.Od roku jest system zmianowy, to nie tak od dawna, ale o tym chyba wiesz skoro się wypowiadasz?

Na szczęście już były pracownik
@xray

A u nas pani kierownik zabraniala wychodzic na tą przerwę a jak wyszedłeś to miałeś "przeje...ne" :)

hadra

pracuję w geers 3 lata. było fajnie na początku. od roku brakuje ludzi , naprawdę trzeba się napracować żeby sprzedać aparat. czy będzie limt?! o to z czym się budzę ok.20tego każdego miesiąca. ile zarobie?! czy dostanę podstawę?!to wykancza psychicznie. jak tu napisała jedna osoba wyżej zrobili sobie sekte, piorą mózgi a przy tym ciągle obniżają wynagrodzenie. najpierw odjęli drobną sprzedaż, teraz odejmą bonusy. i piep.przą że teraz będziemy sami sobie regulować wynagrodzenie, no litości...rozgladam się za inną pracą...

nie polecam, ktos kto wczesniej pisal ma racje. nowy prezes chce zablyszczec wiec poniza Polakow. Taki z niego fachura ze nie ma dobrych pomyslow a jedynie redukcje kosztow. geers mial dosc dobry system motywacyjny - teraz jest demotywacyjny. trzeba myslec o wlasnej dzialalnosci albo konkurencji. . odchodzac napisze do wlascicieli co mysle o 'pomyslach' nowego prezesa... zreszta, wiekszosc pracownikow ma na dzis dzien wylozone w ta robote. mozna by dlugo pisac, niech wypowiadaja sie inni.

Teresa
@1687

Mam nadzieję,że tak zrobisz,a nie tylko klikasz w klawiaturę,by zaistnieć w sieci.Zmiany wchodzą od 1 stycznia,skąd więc możesz wiedzieć jak będzie?No chyba,że jesteś omnibusem i wiesz wszystko:)Nowy prezes jest na poziomie w przeciwieństwie do tego,który odszedł.Nie potrafił i nie potrafi przegrywać,takich osób w GEERS nie potrzeba.Pozdrawiam zdrowo myślących:)

dandi
@Teresa

To prawda, teraz nie dzieje się tam nic dobrego, ciągły mobbing i nacisk na nierealne do osiągnięcia "słupki", przy niestety dużo niższych pensjach, które mogli wypracować zdolniejsi protetycy. No ale nowy prezes musi się czymś wykazać....najlepiej minimalizując miesięczne wpływy na konta pracowników...!!!

hadra

praca od pon do pt po 8 godzin zazwyczaj od 8-16 lub 9-17 zależy jakie miasto

protetyk słuchu

Korporacjonizm. To tyle. Szkoda czasu. Firma typowo sprzedażowa, a nie protetyczna. Z tego co się orientowałam - MOBBING na szeroką skalę. Niektórzy pracownicy mieli PRZEGRANE procesy o mobbing.

Nie tego oczekiwałam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
aga

A czy ktos moglby powiedziec jakie sa godziny pracy w Geersie?

as

aparaty jak aparaty, ale teraz jest nowy prezes czyli taki co s.ać chodził za stodołę za to podstarzały pan pokazuje co jest wart czyli obciął wszystkim zdolniejszym pracownikom pensje żeby wykazać się przed właścicielami w holandii. Generalnie zarządzanie jak sektą. Nie ma lepszego kapo niż Polak dla Polaka. Zawsze znajdzie się ktoś bez kręgosłupa który za parę złotych zgnoi tak jak trzeba.

Olek

Cześć, ja pracuję w Geersie drugi rok i jestem coraz bardziej zadowolony. po zmianach "na górze" w 2013 w firmie dzieje się coraz lepiej, mamy lepsze aparaty w naprawdę dobrych cenach. zarobki też skoczyły, chociaż zdarzają się trudniejsze miesiące. Podstawa duża nie jest (mała też nie, wierzcie mi że minimalna krajowa to to nie jest ;)), ale tak jest teraz w każdej firmie- na swoje trzeba zapracować. Przy odrobinie wysiłku i uczciwej pracy można wyjść na swoje i zarobić nawet więcej niż średnia krajowa. Plusem są też dodatki finansowe na kulture itd. Wymagania jak w kazdej dużej firmie są wysokie, ale to mobilizuje do stałej pracy i nauki. Pod tym względem większe firmy są najlepsze bo przy dużym tempie pracy można zetknąć się z wieloma trudnymi i ciekawymi przypadkami. Ja zaczynając pracę miałem wybór: Geers lub praca w małej firmie prywatnej, gdzie miałbym może kilku pacjentów dziennie- nuda i absolutnie zero szans rozwoju. W Geersie dużo się dzieje, firma organizuje szkolenia itd. Na atmosferę też nie narzekam, mi się pracuje świetnie i na luzie. Pewnie są przypadki gdzie kierownik za dużo sobie pozwala, ale od tego jest Centrala i dział HR zeby to zgłosić. Ja się osobiście z czymś takim nie spotkałem, ale koleżanka miała kłopoty z bezpośrednim kierownikiem i udało się to wyjaśnić dzięki pomocy działu personalnego. Pozdrawiam i zapraszam do polemiki :)

protetyk

Jeżeli ktoś myśli poważnie o pracy w zawodzie protetyka słuchu to proponuje unikać dużych firm takich jak G... . Pracuję już w tym zawodzie 14 lat i coś już o tym wiem. Nie miałem okazji pracować w takim molochu ale słyszy sie opinie ludzi z którymi ma się kontakt. Ogólnie praca wyczerpuje psychicznie, fizycznie sie nie narobicie. Nie wiem jak z zarobkami w b.dużych firmach, ale w tych małych jest ok jak na Łódź. Potwierdzam brak wiedzy u pracownikow firmy G... bo to co można zobaczyć po ich działaniach to zwala z nóg.

simon

W Geersie nie ma specjalistów, pracują tam osoby nie znające się na zawodzie i bez wykształcenia. Rotacja pracowników jest ogromna - nic dziwnego, skoro pracownika traktuje się tam jak woła roboczego a często nawet poniża i poniewiera. Jeśli nie podpasujesz pani kierownik, zostaniesz zwolniony a jeśli będziesz próbował się temu oprzeć, pani kierownik zaserwuje Ci prawdziwy koszmar ;) Jak będziesz nadal próbował walczyć, sam się w końcu zwolnisz, bo nie wytrzymasz psychicznie (i będzie to najlepsza decyzja Twojego życia! ... szkoda, że tak późno ;) . Potem będziesz dochodził do siebie przez wiele miesięcy. Jeśli myślisz o zatrudnieniu się w tej firmie, szczególnie w Poznaniu, zapoznaj się najpierw z pojęciem "mobbingu" i trzy razy się zastanów. Na prawdę szczerze NIEpolecam!!!

@simon

Jak można pisać, że w Geers nie ma specjalistów ?! Każdy z pracowników jest w trakcie lub po szkole protetyki słuchu. Sama kończyłam szkołę w Światowym Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach i tego typu komentarze są chyba pisane złośliwie przez konkurencję !

@simon

Nieprawda,że pracują niewykształcone osoby. Każdy z pracowników kończy szkołę protetyczną,ukończoną egzaminem państwowym i otrzymuje dyplom uprawniający do wykonywania zawodu.

Na szczęście już były pracownik
@były pracownik

A właśnie że NIE prawda że każdy tam kończy szkołę! Pracują tam osoby niekompetentne jesli chodzi o zawód protetyka. To miejsce dla sprzedawców a nie dla specjalistów. Sprzedaż, sprzedaż i tylko sprzedaż, jak ktos wyżej pisał po trupach do celu :) yeah

Geersiak

Święta racja!

grawitacja
@były pracownik

szkoła bezpłatna gdzie trzeba tylko zaliczyć obecność a na zaliczeniu każdy jest przeciągany....też mi szkoła.....

MIKA

I TAK WŁSANIE....ALBO PISZA ZAWIEDZENIE BYLI PRACOWNICY ALBO KONKURENCJA PRACUJE W GEERS OD LAT I WYPLATA WYPŁATA BO TO DLA KAZDEGO JEST WAZNE, POTRZEBNE,ALE WIEKSZA SATYSFAKCJE DAJE MI ZADOWOLNY KLIENT, KLIENT KTÓRY WRACA I MOWI ZE DOBRZE SIE CZUJE W ODDZIALE,ITP, A WYPŁATA TO ZAWSZE JEST TAK ZE JAK DOSTAJEMY SRENIO TO CHCEMY WIECEJ ALE TRZEBA W TO WLOZYC TROCHE PRACY PRAWDA???

gabrysia0122

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko asystenta protetyka słuchu. Może mi ktoś przybliżyć na czym polega ta praca. Z góry dziękuje.

@gabrysia0122

Ubiegasz się o pracę protetyka słuchu i nie wiesz,na czym ona polega???Dlaczego nie zapytałaś? Przyjęłam się do Geersa ponad 6 lat,zanim pojechałam na rozmowę kwalifikacyjną,poprosiłam o możliwość poobserwowania pracowników w oddziale,do którego chciałam się przyjąć,wyrażono zgodę i tak oto jestem:)W ciągu 6 lat wiele się zmieniło,i ciągle jestem zadowolona.Napiszę tak,gdybym się zwolniła lub ze mnie zrezygnowano,na pewno nie szukałabym pracy w konkurencji,bo po co?Czego mogłabym się nauczyć w konkurencji?Wiem,że niczego.A pieniądze?Oczywiście,że można zrobić,i wcale nie trzeba aż tak się wysilić,tylko że ja jestem na takim etapie życia,że satysfakcja moja i zadowolenie Klientów są ważniejsze niż wypłata.ps.nie mam bogatego męża,utrzymuję się sama i nie narzekam.Jeśli zacznę narzekać,po prostu się zwolnię,pomysłów na życie mi nie brakuje.Pozdrawiam:)

byly pracownik

niestety musze potwierdzic.. zla opinie. Pracowalam w firmie 3 lata - obecnie pracuję w konkurencji. Przeniosłam się bo po obecnych zmianach w firmie trudno było tam pracować; inne firmy mają lepsze warunki zatrudnienia i przede wszystkim szacunek dla pracowników, a nie tylko kierowników. W geers jest zbyt wiele kadry kierowniczej - kazdy oddzial ma kierownika, nad kierownikiem kolejny kierownik itd... a na to wszystko - robi asystent lub protetyk - wlasnie z anajnizsza krajowa.

załamana

ta firma to jakaś porażka ludzie myśla że jak mają funkcje kierownika w oddziale to im wszystko można !!! wykorzystują pomiatają ludźmi za najniższa krajową sie pracuje z trudnymi ludźmi (średnia wieku 75 lat )nie polecam tej firmy naprawde jak chcecie si eleczy później u psychiatry to praca ta na pewno do tego zmusi

iga

niestety coraz gorzej się pracuje w tej firmie, najniższa krajowa i odpowiedzialność za wszystko. Niestety plany nie są zawsze możliwe do zrealizowania.

iwo

hej mam okazje pracować w geers jako asystent protetyka słuchu i nie wiem sama odstawa najniższa krajowa plus premie nigdy nie miałam styczności z tą branża ale w necie krążą same złe opinie;///nie wiem co zrobić doradźcie mi Coś

Aparaty są dwóch firm siemens i oticon - polecam tę pierwszą szeroki wybór i asortyment - lepszy serwis. Jeśli chodzi o gwarancję aparatu na czas jej trwania - naprawy w większości pokrywane przez firmę, wszystko zależy czy to uszkodzenie wynika z wady produktu czy z uszkodzenia mechanicznego czyli jak z każdym produktem na gwarancji - serwis przyzwoity i czasowo nie jest tak źle.

gość

Jaka kasa nie wiem, jestem ich klientem, i powiem tylko tyle,ze jeśli pracownik byłby nie doceniony, to traciłby i na tym klient, a ja jestem ich wieloletnim klientem i jestem bardzo zadowolony z obsługi no i fachowości pracowników. Poza fachową obsługą mają szeroki wybór aparatów i ceny też nie z kosmosu.Wiec generalnie firma wydaje mi się ok.

ludowiec
@gość

nie polecam traktują człowieka jak zabawkę mało tego inwigilują to sie nadaje tylko do tv ale tej niezależnej jedna wielka klika razem z służbami typu może policja i inne mundurowe

odpowiedź jest prosta- masz do wyboru bycie sprzedawca w GEERS przy stałym zatrudnieniu i niskiej wypłacie lub mniej pewną prace w malej firmie ale za duzo wieksze pieniadze. z tego co slyszalam to warto isc do Audiofon lub Kind (sieciówki stabilne, ale wypłaty sporo wyższe, mniejszy mobbing). krąży opinia w centrali- aby dziewczyna pracowała w GEERSie- musi mieć bogatego męża (i niestety jest to prawda)

ankap

Praca w sieciówce, hmmm. Jak dla mnie ma to swoje wady i zalety. Wadą jest pewnego rodzaju korporacyjnosc, biurokracja i ujednolicenie, wszedzie zachowuje sie te same standardy, a z drugiej strony ma to swoje zalety, jasno okreslona sciezka kariery czy warunki zatrudnienia, liczne szkolenia. mowie to z perspektywy pracownika sieciówki. Co do geers - firma jak kazda inna, daje mozliwosc rozwoju, szkolen i nie najgorsze zarobki.

protetyczka

Hej, Witam, Poszukuje informacji o zatrudnieniu protetyków. Czy warto w sieciówce , a moze w jakims prywatnym punkcie protetycznym. Jestem świerzo upieczoną absolwentką, a bardzo chciałabym pracować w zawodzie protetyka. Podpowiedzcie cos. I jak to jest w tym geersie??? BO jak czytam to zdania są mocno podzielone, a jak by na to nie patrzec maja duzo salonów. Bede wdzieczna za wszelkie informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.